NOVATORISKS NO IKVIENA SKATA LEŅĶA.

Jaunā BMW i3 dizains.

NOVATORISKS NO IKVIENA SKATA LEŅĶA.

Jaunā BMW i3 dizains.

NOVATORISKS NO IKVIENA SKATA LEŅĶA.Jaunā BMW i3 dizains.

BMW i3 neseko tendencēm; tas ir pašapzinīga dzīvesstila izpausme. Progresīvu formu dizains, kas demonstrē skaidrību un salona atpūtas vietas raksturu. Aprīkots ar vieglumu, kas jūs savaldzinās ar ilgtspējīgu materiālu un funkcionālu detaļu palīdzību. Automobilis, kas ar savu individualitāti noteiks tendences.

Read more
BMW i

LAIKA GARS AR MODERNU INTERPRETĀCIJU.

DINAMISKS, VISAPTVEROŠS.

Jau no pirmā acu skata BMW i3 demonstrē sportiskumu. Divkrāsu virsmas un īsās, izvirzītās šķautnes veido mūsdienīga dizaina modeli. Papildaprīkojuma sporta pakotne akcentē virsbūvi ar vairākām detaļām. Piemēram, ar 20 collu vieglmetāla Jet Black vai divkrāsu diskiem ar platāku šķērsbāzi, lai iespaidīgi mērotu ceļu ar pašpārliecinātu sportiskumu. Par desmit milimetriem pazemināta sporta balstiekārta un aerodinamisko atloku ieloki papildina dinamisko izskatu.

Read more

AR INTEGRĒTU BRĪVO VIETU.

BMW i3 unikālo un ietilpīgo salonu iespējams sajust pēc pirmā skata pa atvērtajām durvīm. Atvērtais, vilinošais dizains padara iekāpšanu un iekraušanu vieglu un ērtu, ņemot vērā drošību, jo aizvērtās durvis pilda vidusstatņa aizsargājošo funkciju.

Read more

FASCINĒJOŠS NO PIRMĀ ACU SKATA.

BMW i3 izstaro dinamiku. Standartaprīkojuma U formas LED priekšējie lukturi ietver zīmola simbolu: slēgto elipsi. Zem tiem automobiļa priekšpusē vizuāli izplešas buferis ar liela dizaina pagrieziena signāliem, piešķirot tiem ārkārtīgi spēcīgu izteiksmību.

Read more

NEVAINOJAMS SPORTISKUMS.

Difuzoram līdzīgā aizmugurējā bufera platums ir 40 milimetri, un tas izceļ aizmugures platumu. Uzraksti "eDrive" un "i3" uz glancētās aizmugures ir vērsti uz āru un vēl vairāk akcentē sportisko un spēcīgo stāju. Logotips ar BMW i blue akcentiem uzsver raksturīgo melno joslu un izceļ ievērojamo sportiskumu.

Read more

LIELĀKO EFEKTU SNIEDZ DETAĻAS.

Ikvienu izskatu noslēdz atlasīti akcenti. BMW i3 demonstrē to savā tīrākajā veidā. Šo smalko detaļu piemēri ir melns, mirdzošs priekšējais statnis un jumta statņi, kā arī matēta Chrome apdares josla. Tie uzsver automobiļa inovatīvo dizainu un piešķir tam noteiktu eleganci.

Read more

SPĪDOŠS SNIEGUMS.

Par desmit milimetriem pazemināta sporta balstiekārta un aerodinamisko atloku ieloki papildina dinamisko izskatu.

Read more

PĀRVĒRTIET NAKTI DIENĀ.

LED aizmugurējie lukturi tipiskajā BMW i “U” formas izskatā ietver aizmugurējos lukturus, apstāšanās gaismu un rādītājus. Lukturi nodrošina labu redzamību arī sliktos apstākļos un no korpusa sāniem stiepjas līdz glancētajai aizmugurei. Atpakaļgaitas lukturi, aizmugurējie miglas lukturi un atstarotāji ir integrēti buferī.

Read more

VAIRĀK VIEGLUMA. VAIRĀK DINAMIKAS.

BMW pārdomātās vieglas konstrukcijas koncepcijas ietvaros ar oglekļa šķiedru stiprinātas plastmasas (CFRP) oglekļa jumts palīdz samazināt automobiļa masu, pazeminot tā smaguma centru. Tas palielina veiklību un dinamiku līkumos, paātrinājumā un bremzējot.

Read more

PATIESĪBA PAR DINAMIKU.

Sporta pakotne uzsver jūsu BMW i3 dinamiku. Tajā iekļauti 20 collu divkrāsu vai papildaprīkojuma Jet Black diski ar Double-spoke stilu ar dažādu izmēru riepām, sporta balstiekārta, kas pazemina automobili par 10 mm, plata riteņu arku apdare un aerodinamisko atloku ieloki sānos – mirdzoši melni.

Read more

UNIKĀLS RAKSTURS – VISĀS ŠĶAUTNĒS.

Individualitāti iespējams paust dažādos veidos. Piemēram, ar BMW i3 mūsdienīgajiem krāsu salikumiem, kas ietver sešas izcilas krāsas. Piemēram, pieejamas elegantā Imperial Blue un spēcīgā Melbourne Red – abas ar metāliskiem Frozen Grey akcentiem. Krāsas, kas aizrauj ar skaidrību un spožumu. Vispirms pieejams elegantajā Jucaro Beige krāsā. Atbilstošie 19 collu un 20 collu vieglmetāla diski ar dažādiem dizainiem vēl vairāk pastiprina progresīvo izskatu.

ZIBENSĀTRS. UN UZLĀDĒTS AR EMOCIJĀM.

ZIBENSĀTRS. UN UZLĀDĒTS AR EMOCIJĀM.

DARBĪBAS ATTĀLUMS, UZLĀDE UN EFEKTIVITĀTE.

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • BMW i3 enerģijas patēriņš un CO2 izmeši (2):
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 0
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 0
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km: 16,3–15,2
  Elektriskās darbības attālums, km (kombinētajā ciklā): 310–285
  Uz klientu vērstais elektriskās darbības attālums, km: līdz 260

  BMW i3s enerģijas patēriņš un CO2 izmeši (2):
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 0
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 0
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km: 17,2–16,1
  Elektriskās darbības attālums (kombinētajā ciklā): 285–270
  Uz klientu vērstais elektriskās darbības attālums, km: līdz 260

  Norādītās degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa vērtības tika noteiktas atbilstoši Eiropas regulai (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Šie skaitļi attiecas uz transportlīdzekli ar pamata konfigurāciju Vācijā, un norādītajā diapazonā ņemts vērā papildaprīkojums un dažādie disku un riepu izmēri, kas pieejami konkrētajam modelim.

  Ar (2) atzīmēto automobiļu rādītāji ir plānotās vērtības.

  CO2 efektivitātes specifikācijas ir noteiktas saskaņā ar direktīvu 1999/94/EK un Eiropas regulu konkrētajā piemērojamajā versijā. Attēlotās vērtības ir balstītas uz degvielas patēriņu, CO2 vērtībām un enerģijas patēriņu saskaņā ar NEDC cikla klasifikāciju.

  Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un specifiskajām CO2 emisijām jaunajiem pasažieru automobiļiem var iegūt izdevumā “Jauno pasažieru automobiļu degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa rokasgrāmata”, kas bez maksas pieejams visās tirdzniecības vietās un https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.