ATBALSTA JŪSU MOBILITĀTI. JAUNOS VEIDOS UN VISOS KANĀLOS.

Jaunā BMW i3 savienojamība un vadītāja palīdzības sistēmas.

ATBALSTA JŪSU MOBILITĀTI. JAUNOS VEIDOS UN VISOS KANĀLOS.

Jaunā BMW i3 savienojamība un vadītāja palīdzības sistēmas.

ATBALSTA JŪSU MOBILITĀTI. JAUNOS VEIDOS UN VISOS KANĀLOS.Jaunā BMW i3 savienojamība un vadītāja palīdzības sistēmas.

Nepalaidiet neko garām, atrodoties ceļā. Esiet vienmēr informēts. Tieši to piedāvā BMW i3 ar daudzajiem digitālajiem pakalpojumiem un vadītāja palīdzības sistēmām. Nav nekāds pārsteigums, ka tas vēl joprojām ir vislabāk savienotais automobilis savā tirgus segmentā. Tieši tādēļ to vairāk nekā jebkuru citu transportlīdzekli saista ar mierīgu mobilitāti, komfortu un drošību.

Read more
BMW i

BMW CONNECTED SAVIENO JŪSU IKDIENAS DZĪVI AR AIZRAUJOŠU BRAUKŠANAS PRIEKU.

Savienots ar jūsu BMW. BMW Connected lietojumprogramma ir jūsu personalizētais digitālais palīgs, kas rūpējas par jūsu vajadzībām gan pirms brauciena, gan tā laikā. Piekļūstiet automobilim ar viedtālruni, viedpulksteni vai Amazon Echo, nosūtiet galamērķus uz navigācijas sistēmu vai saņemiet atgādinājumus par tikšanos, lai būtu drošs, ka tur nonāksit laikā.

 • BMW Connected+

  Ar BMW Connected+ jūsu BMW un viedtālrunis saplūst vienā veselumā. Izmantojiet BMW Connected lietojumprogrammas personalizētās iespējas gan automobilī, gan ārpus tā. Kopīgojiet brauciena informāciju ar draugiem, saņemiet norādes līdz pat sava galamērķa durvju slieksnim vai kontrolējiet savu viedmāju.Termiņš ir viens gads.

 • Elastīgā aizmugursistēma: Open Mobility Cloud

  BMW Connected personalizēto pakalpojumu pamatā ir Open Mobility Cloud. Tā elastīgā arhitektūra ir veidota, balstoties uz Microsoft Cloud un Azure datu platformas integrētajiem instrumentiem un tehnoloģiju. Šī jaudīgā sistēma spēj apstrādāt datus un informāciju no visdažādākajiem avotiem, kā arī nodrošināt to. Platformas elastība ļauj tai integrēt un mērogot papildu digitālos skārienpunktus, tādus kā jaunas galaierīces (papildu viedtālruņi, viedpulksteņi u. c.) vai jaunus partneru pakalpojumus, arī nākotnē. Jauna funkcija ir tā, ka ar BMW Connected+ automobilis ar Open Mobility Cloud savieno mūs ar digitālo skārienpunktu. Tas ļauj ātrāk un dinamiskāk integrēt digitālos pakalpojumus automobilī.

AMAZON ALEXA CAR INTEGRATION.

AMAZON ALEXA CAR INTEGRATION.

“Alexa*, add teabags to the shopping list.” (Aleksa, pievieno iepirkumu sarakstam tējas maisiņus) vai “Alexa, play a song by Pink.” (Aleksa, atskaņo kādu Pink dziesmu). Ar Amazon Alexa Car Integration balss palīga lietojums automobilī nesagādā nekādu piepūli, gluži tāpat kā ierasts mājās. Aleksas atbildes tiek attēlotas automobiļa vadības displejā.

Pakalpojums būs pieejams drīzumā.

* Amazon, Alexa un visi saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. vai tā saistīto uzņēmumu preču zīmes.

KONTROLĒ SAVU MĀJOKLI.

KONTROLĒ SAVU MĀJOKLI.

“Vai gaisma un gaisa kondicionieris ir izslēgti?” Ar funkciju Kontrolēt savu mājokli vairs nav jāraizējas par šīm lietām, jo varat vadīt savas viedmājas svarīgākās funkcijas tieši automobiļa displejā. Turklāt vienā acumirklī varat redzēt svarīgākās informācijas pārskatu par savu pievienoto viedmāju. Termiņš ir trīs gadi.

MIERĪGA MOBILITĀTE.

PLĀNOŠANA.

Kur tālāk? Meklējiet jaunus galamērķus, izmantojot BMW Connected lietojumprogrammu, un nosūtiet tos tieši uz sava BMW navigācijas sistēmu. Kad esat automobilī un tas izveidojis Bluetooth savienojumu ar jūsu viedtālruni, maršruta vadību varat palaist ar vienu pieskārienu.

Read more

UZMANĪBU. AIZIET!

Vai aizslēdzu sava automobiļa durvis? Kur tieši tas ir novietots? Attālie pakalpojumi ļauj piekļūt savam automobilim no attāluma, izmantojot BMW Connected lietojumprogrammu. Uz mirkli ieslēdziet priekšējos lukturus, aktivizējiet klimata kontroles funkciju savā automobilī vai aizslēdziet savu BMW, atrodoties jebkurā vietā, un dariet to ar savu viedtālruni.Termiņš ir trīs gadi.

Read more

ESIET SASNIEDZAMS.

Kur tālāk? Meklējiet jaunus galamērķus, izmantojot BMW Connected lietojumprogrammu, un nosūtiet tos tieši uz sava BMW navigācijas sistēmu. Kad esat automobilī un tas izveidojis Bluetooth savienojumu ar jūsu viedtālruni, maršruta vadību varat palaist ar vienu pieskārienu.

Read more

ABSOLŪTS UZLĀDES PRIEKS.

Uzlāde var būt tik ērta un pielāgota: ar BMW digitālās uzlādes pakalpojumu (DCS) varat automātiski veikt uzlādi visekonomiskākajā laikā atkarībā no jūsu enerģijas tarifa. Tas ietaupa elektrību un ļauj jums izmantot atjaunojamo enerģiju.

KOMFORTABLA VADĪTĀJA PALĪDZĪBA.

Jebkurā laikā varat paļauties uz BMW i3 vadītāja palīdzības sistēmām. Tās automatizēti un uzticami tiek galā ar tādām situācijām kā sastrēgumi, intensīva satiksme un automobiļa novietošana. Drošība un ērtības ar modernāko tehnoloģiju – lai pilnībā varat pievērsties braukšanai.

 • Braukšanas palīgsistēma Plus

  Braukšanas palīgsistēmas Plus aprīkojums piedāvā nepārprotamu drošības un komforta uzlabojumu. Tas ietver tuvošanās kontroles brīdinājumu un gājēju brīdinājumu ar vieglu bremzēšanas funkciju pilsētā, ātruma ierobežojumu informāciju, uz kameru balstītu kruīzkontroli ar Stop & Go funkciju, kā arī sastrēgumu asistentu.

 • Automobiļa novietošanas palīgs

  Novietošanas palīgs atvieglo automobiļa novietošanu stāvvietās paralēli ielai. Piemērotas stāvvietas tiek parādītas un izvēlētas vadības displejā. Kad ieslēgts pagriezienu rādītājs un nospiesta PDC poga, sistēma pārņem kontroli pār pārnesumu pārslēgšanu, stūrēšanu, paātrināšanu un bremzēšanu, līdz ar to pilnīgi automātiski novietojot automobili stāvvietā.

JŪSU PAPILDU MOBILITĀTE.

CHARGENOW.

ChargeNow nodrošina vienkāršu piekļuvi lielākajam publisko uzlādes staciju globālajam tīklam.
Read more

PARKNOW.

ParkNow ļauj jums digitāli samaksāt par stāvvietām ceļmalā un stāvvietu garāžās.
Read more

REACHNOW.

ReachNow piedāvā paplašinātu OnDemand mobilitātes risinājumu klāstu BMW Group ASV un Ķīnā.
Read more

DRIVENOW.

DriveNow ir BMW Group un Sixt automobiļu kopīgošanas pakalpojums. Klienti var pielāgojami rezervēt un nomāt automobiļus, kad un kur vien nepieciešams.
Read more

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • BMW i3 enerģijas patēriņš un CO2 izmeši (2):
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 0
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 0
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km: 16,3–15,2
  Elektriskās darbības attālums, km (kombinētajā ciklā): 310–285
  Uz klientu vērstais elektriskās darbības attālums, km: līdz 260

  BMW i3s enerģijas patēriņš un CO2 izmeši (2):
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 0
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 0
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km: 17,2–16,1
  Elektriskās darbības attālums (kombinētajā ciklā): 285–270
  Uz klientu vērstais elektriskās darbības attālums, km: līdz 260

  Norādītās degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa vērtības tika noteiktas atbilstoši Eiropas regulai (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Šie skaitļi attiecas uz transportlīdzekli ar pamata konfigurāciju Vācijā, un norādītajā diapazonā ņemts vērā papildaprīkojums un dažādie disku un riepu izmēri, kas pieejami konkrētajam modelim.

  Ar (2) atzīmēto automobiļu rādītāji ir plānotās vērtības.

  CO2 efektivitātes specifikācijas ir noteiktas saskaņā ar direktīvu 1999/94/EK un Eiropas regulu konkrētajā piemērojamajā versijā. Attēlotās vērtības ir balstītas uz degvielas patēriņu, CO2 vērtībām un enerģijas patēriņu saskaņā ar NEDC cikla klasifikāciju.

  Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un specifiskajām CO2 emisijām jaunajiem pasažieru automobiļiem var iegūt izdevumā “Jauno pasažieru automobiļu degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa rokasgrāmata”, kas bez maksas pieejams visās tirdzniecības vietās un https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.