ZIBENSĀTRS. UN UZLĀDĒTS AR EMOCIJĀM.

Jaunais BMW i3s.

ZIBENSĀTRS. UN UZLĀDĒTS AR EMOCIJĀM.

Jaunais BMW i3s.

ZIBENSĀTRS. UN UZLĀDĒTS AR EMOCIJĀM.Jaunais BMW i3s.

Ja sportiskums un braukšana bez izmešiem apzīmē nākotni, BMW i3s tur ir ieradies jau sen. Un aiziet! Ar iespaidīgām 3,7 sekundēm no 0 līdz 60 km/h, raksturīgu viena pedāļa sajūtu un progresīvo dizainu tas atbrīvo sporta automobiļa dinamiku. Elektriskās strāvas emocijas ikkatrā metrā.

Read more
BMW i

ĪSCEĻŠ UZ SPORTISKUMU.

ĪSCEĻŠ UZ SPORTISKUMU.

Platāks: priekšējais spoileris ar mirdzošu bufera pārklāju. Sportiskāks: melnas riteņu arkas un ekskluzīvi 20 collu vieglmetāla diski ar jaunu dizainu. Raksturīgāks: aizmugure ar asām kontūrām un 40 milimetru platām risēm. Vēl ātrāks un emocionālāks: braukšana BMW i3s.

Read more

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • BMW i3 enerģijas patēriņš un CO2 izmeši (2):
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 0
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 0
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km: 16,3–15,2
  Elektriskās darbības attālums, km (kombinētajā ciklā): 310–285
  Uz klientu vērstais elektriskās darbības attālums, km: līdz 260

  BMW i3s enerģijas patēriņš un CO2 izmeši (2):
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 0
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 0
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km: 17,2–16,1
  Elektriskās darbības attālums (kombinētajā ciklā): 285–270
  Uz klientu vērstais elektriskās darbības attālums, km: līdz 260

  Norādītās degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa vērtības tika noteiktas atbilstoši Eiropas regulai (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Šie skaitļi attiecas uz transportlīdzekli ar pamata konfigurāciju Vācijā, un norādītajā diapazonā ņemts vērā papildaprīkojums un dažādie disku un riepu izmēri, kas pieejami konkrētajam modelim.

  Ar (2) atzīmēto automobiļu rādītāji ir plānotās vērtības.

  CO2 efektivitātes specifikācijas ir noteiktas saskaņā ar direktīvu 1999/94/EK un Eiropas regulu konkrētajā piemērojamajā versijā. Attēlotās vērtības ir balstītas uz degvielas patēriņu, CO2 vērtībām un enerģijas patēriņu saskaņā ar NEDC cikla klasifikāciju.

  Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un specifiskajām CO2 emisijām jaunajiem pasažieru automobiļiem var iegūt izdevumā “Jauno pasažieru automobiļu degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa rokasgrāmata”, kas bez maksas pieejams visās tirdzniecības vietās un https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.