BMW iX, Aventurin Red krāsa, i20, trīs ceturtdaļu sānskats uz krasta fona ar modeli

iX

BMW i

Pilnīgi jaunais BMW iX.

iX Pilnīgi jaunais BMW iX.

PILNĪGI JAUNAIS BMW iX: JAUNAS ĒRAS AIZSĀCĒJS.

Redzējuma auglis. Radīts elektromobilitātei. Pateicoties efektīvajai BMW eDrive tehnoloģijai un elektriskajai pilnpiedziņai, BMW iX sasniedz izcilu darbības attālumu un iespaidīgu paātrinājumu no nulles. Askētiskā dizaina valoda piešķir tam mūsdienīgu un iespaidīgu izskatu. Salonā augstākā līmeņa kvalitatīvas apdares gaisotne, apvienota ar mūsdienīgākajām tehnoloģijām, nodrošina maksimālu komfortu un plašu sēdvietu pieciem. Atklājiet savu iecienītāko atrašanās vietu uz riteņiem – BMW iX.

Lasīt vairāk

BMW iX PAMATINFORMĀCIJA.

BMW iX, Aventurin Red krāsa, i20, trīs ceturtdaļu sānskats, virsbūve

MONOLĪTS VIRSBŪVES DIZAINS.

Tīras virsmas un minimālisma stila dizains piešķir BMW iX tā spēcīgo raksturu.

BMW iX i20, kokpits, salons

VAIRĀK VIETAS DZĪVES KVALITĀTEI.

Augstākā līmeņa kvalitatīvas apdares gaisotne apvienota ar mūsdienīgākajām tehnoloģijām un sniedz neredzētu plašuma sajūtu BMW iX – jūsu jaunajā iecienītākajā atrašanās vietā uz riteņiem.

BMW iX, Cashmere Silver krāsa, i20, priekšpuses skats uz ceļa

VAIRĀK NEKĀ 600 KM* DARBĪBAS ATTĀLUMS.

Konstruēts lieliem attālumiem un būvēts elektromobilitātei – BMW iX nosaka jaunus ikdienas praktiskuma standartus, pateicoties savai elektriskajai pilnpiedziņai un darbības attālumam, kas pārsniedz 600 km*.

BMW iX, Cashmere Silver krāsa, i20, skats no putna lidojuma uz ceļa

ELEKTRISKAS BRAUKŠANAS BAUDA.

Divi ārkārtīgi efektīvi BMW elektromotori gandrīz bez skaņas liek paātrināties BMW iX no 0 līdz 100 km/h mazāk kā piecās sekundēs ar vienmērīgu paātrinājumu un vairāk nekā 500 ZS.

BMW iX, Cashmere Silver krāsa, i20, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats uzlādes stacijā

ĒRTA, ĀTRA UN VIEGLA UZLĀDE.

Neatkarīgi no tā, vai esat mājās, darbā vai ceļā: BMW uzlādes izstrādājumi un pakalpojumi nodrošina jums piemērotākos uzlādes risinājumus. Ar maksimālo uzlādes jaudu līdz 200 kW BMW iX varat uzlādēt no 10 līdz 80% ātrāk kā 40 minūtēs.

BMW iX Aventurin Red krāsā, i20, salons Castanea

NETICAMI INTUITĪVA VADĪTĀJA PIEREDZE.

Unikāli emocijas raisošs salona dizains sastopas ar pārdomātu komfortu un inovatīvu tehnoloģiju. BMW iX ar BMW iDrive piesaka jaunu braukšanas pieredzes laikmetu.

BMW iX i20, video

“BMW Group nepārtraukti tiecas pēc sevis pārradīšanas. Tā ir neatņemama mūsu uzņēmuma stratēģijas sastāvdaļa. Un BMW iX pauž šo pieeju ievērojami koncentrētā veidā.”


Olivers Cipse [Oliver Zipse], BMW AG valdes priekšsēdētājs

Lasīt vairāk

MONOLĪTS DIZAINS.

Pilnīgi jaunā BMW iX dizains.

Jaunās paaudzes seja. BMW iX dizaina koncepcijas jomā esam izdarījuši vairāk nekā gaidīts un radījuši pilnīgi jaunu dizaina valodu – izteiksmīgu, tomēr ne pārmērīgu. Pārdomāti, bet ne sarežģīti. Īsumā: dizains, kas pirmajā acumirklī simbolizē jaunu braukšanas prieka formu. Rezultāts – tendences nosakošs SAV ar ikonisku monolītu formu, ar spēcīgu raksturu apveltītas detaļas un atjautīgas Shy-Tech funkcijas: jaunais BMW iX.
 BMW iX i20, virsbūves dizains, video
 BMW iX, Aventurin Red krāsa, i20, priekšpuses skats ar modeli
“Monolītais dizains ar dažām ļoti precīzām līnijām demonstrē raksturu un piešķir automobilim mūsdienīgu izskatu. BMW iX ir drosmīgs un vienlaikus elegants, ar skaidrām līnijām.”
Domagojs Dukečs [Domagoj Dukec], BMW dizaina nodaļas viceprezidents
 BMW iX, Cashmere Silver krāsa, i20, sānskats, stāvošs automobilis
 BMW iX i20, Cashmere Silver krāsa, trīs ceturtdaļu aizmugures skats, stāvošs automobilis
 BMW iX, Cashmere Silver krāsa, i20, aizmugures skats, stāvošs automobilis
 BMW iX i20, virsbūves dizains, video
 BMW iX, Aventurin Red krāsa, i20, priekšpuses skats ar modeli
 BMW iX, Cashmere Silver krāsa, i20, sānskats, stāvošs automobilis
 BMW iX i20, Cashmere Silver krāsa, trīs ceturtdaļu aizmugures skats, stāvošs automobilis
 BMW iX, Cashmere Silver krāsa, i20, aizmugures skats, stāvošs automobilis

MANA IECIENĪTĀKĀ TELPA.

Pilnīgi jaunā BMW iX salona dizains.

Augsto tehnoloģiju un relaksācijas simbioze rada ar kvalitāti piepildītu dzīves telpu. Ļaujiet BMW iX salonam sevi iedvesmot. Tā elegantais minimālisms un mūsdienīgākās Shy Tech funkcijas apvienojumā ar panorāmas jumta lūku rada unikālu plašuma sajūtu, kas braukšanu pārvērš pilnīgi jaunā pieredzē. Salons ar savu skaidro dizaina valodu, kvalitatīvajiem materiāliem un mūsdienīgo tehnoloģiju kļūst par jūsu iecienītāko telpu.
BMW iX i20, salona dizains, video
BMW iX i20, kokpits, salona dizains, Suite Castanea
“Mēs esam strādājuši pie BMW iX dizaina no sīkākās skrūvītes līdz pat virsbūvei. Procesa gaitā īpaši esam pievērsuši uzmanību tam, lai radītu mūsdienīgu, siltu un minimālisma stila salona dizainu ar liela plašuma sajūtu.”
Domagojs Dukečs [Domagoj Dukec], BMW dizaina nodaļas viceprezidents
BMW iX i20, salona dizains, Loft Stonegrey
BMW iX i20, salona dizains, Suite Castanea
BMW iX i20, aizmugurējie sēdekļi, Loft Stonegrey
BMW iX i20, salona dizains, video
BMW iX i20, kokpits, salona dizains, Suite Castanea
BMW iX i20, salona dizains, Loft Stonegrey
BMW iX i20, salona dizains, Suite Castanea
BMW iX i20, aizmugurējie sēdekļi, Loft Stonegrey

JAUNS BRAUKŠANAS PIEREDZES LAIKMETS.

BMW iDrive pilnīgi jaunajā BMW iX.

Visvairāk emocijas raisošā un komfortablākā braukšanas pieredze, kādu jebkad radījis BMW. Ar pastāvīgi uzlabotu BMW iDrive varat iegrimt pilnīgi jaunā pieredzē, ko sniedz atrašanās salonā, kas nevainojami papildina jūsu digitālo ikdienu. Augstās tehnoloģijas, atjautība un luksuss unikālā veidā apvienoti ar digitālu dizainu. Pateicoties BMW raksturīgajai orientācijai uz vadītāju, viņam tiek sniegts atbalsts ar BMW uz vadītāju vērsto dizainu, kā arī skaidro raksturu, estētiskajiem vadības paneļiem, vienkāršu un dabisku vadību. Inovatīvu sensoru un mākslīgā intelekta kombinācija rada savienojumu, kas īsteno personalizētus un proaktīvus dialogus starp vadītāju un automobili – paverot jaunus vadīšanas pieredzes apvāršņus.
BMW iX, i20 salons, lietotāja saskarne, iDrive, video
BMW iX, i20, salons, lietotāja saskarne, iDrive, Castanea
" “Šajā nozarē nav tādas lietotāja saskarnes, ko iespējams vadīt tik viegli un droši kā mūsu jauno BMW iDrive”. "
Franks Vēbers [Frank Weber] – BMW AG valdes loceklis
BMW iX, i20, salons, lietotāja saskarne, iDrive, kokpits, Castanea
BMW iX, i20, salons, lietotāja saskarne, iDrive, kokpits, Stonegrey
BMW iX, i20 salons, lietotāja saskarne, iDrive, video
BMW iX, i20, salons, lietotāja saskarne, iDrive, Castanea
BMW iX, i20, salons, lietotāja saskarne, iDrive, kokpits, Castanea
BMW iX, i20, salons, lietotāja saskarne, iDrive, kokpits, Stonegrey

NEPIEREDZĒTA UZMANĪBA PRET DETAĻĀM.

Shy Tech un mūsdienīgas tehnoloģijas jaunajā BMW iX.

BMW iX ar savu dizainu, luksusa telpas noskaņu salonā un inovatīvajām Shy Tech funkcijām kā automobilis, kas nerada izmešus, ir komfortablas mobilitātes pieredze ikdienā un veicot tālākus braucienus. Shy Tech koncepcijā uzmanība koncentrēta uz braucējiem un ļauj tehnoloģijai “atpūsties” līdz brīdim, kad tā būs nepieciešama: neredzamas pārdomātas tehnoloģijas, kas atspoguļojas ļoti īpašajās un unikālajās detaļās visā BMW iX.

BMW iX, Aventurin Red un Cashmere Silver krāsa, i20, skats no putna lidojuma ar modeli
BMW iX, Aventurin Red krāsa, i20, trīs ceturtdaļu aizmugures skats

Monolīta forma.

Lielas veidotas virsmas, spēcīgas proporcijas un inovatīvas detaļas, kas ideāli iekļautas automobiļa virsbūvē, rada minimālisma stila dizaina raksturu un ikonisko monolīto BMW iX izskatu.
BMW iX, Cashmere Silver krāsa, i20, sānskats

Minimalizētas virsmas.

BMW iX spēcīgo klātbūtni papildina drosmīgi veidotas un skaidri strukturētas virsmas, kā arī raksturīgo līniju precīzs un minimāls lietojums. Rezultāts – moderns izskats, kas izcel virsbūves monolīto dizainu.
BMW iX, Aventurin Red krāsa, i20, priekšpuses skats

Priekšpuses dizains.

BMW iX priekšdaļa pārradīta futūristiskā stilā, piešķirot tai izteiksmīgu esību. SAV progresīvo izskatu sevišķi izceļ vertikāli izvietotais BMW elipsveida režģis apvienojumā ar šaurākajiem dubultajiem lukturiem, kādus BMW jebkad ražojis sērijveidā.
BMW iX, Aventurin Red krāsa, i20, sānskats

Sānskats.

BMW iX sānskats atklāj dinamiskās SAV proporcijas, ko izceļ skaidras virsmas bez raksturīgām līnijām. Satriecošas taisnstūra kontūras ap diskiem pārliecinoši saista uzmanību, atgādinot par pirmajiem BMW X modeļiem. Ārējie atpakaļskata spoguļi, durvju rokturi un grafiski uz aizmuguri ieliektais logs – plūdlīnija – harmoniski iekļaujas kopskatā.
BMW iX, Cashmere Silver krāsa, i20, aizmugures skats

Aizmugures dizains.

BMW iX aizmugure iemieso virsbūves dizainu savā tīrākajā veidā: minimālisma stilā un izteiksmīgi. Lielas virsmas, paši šaurākie BMW Group aizmugurējie lukturi un nevainojami integrētais bagāžas nodalījums nodrošina mūsdienīgu esību. Lielie difuzora elementi optimizē aerodinamiku un kopā ar plakano balstrāmi palielina darbības attālumu.
BMW iX, Aventurin Red krāsa, i20, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats

Sporta pakotne.

Sporta pakotne no jauna interpretē minimālisma stila dizaina valodu ekstravertā veidā: pretstatā krāsas apdarei automobiļa apakšējā daļa saglabāta mirdzošā Black krāsā visā automobiļa platumā. Tādas sportiskas detaļas kā centrālo elementu dinamiskā trapecveida forma izceļ priekšdaļas ekspresīvo dizainu.
BMW iX i20, sēdekļi, salona dizains, Suite Castanea

Jūsu iecienītākā atrašanās vieta uz riteņiem.

BMW iX salonu raksturo atvērtas un gaisīgas telpas sajūta. Vidi visā salonā raksturo cēls minimālisms, radot papildu vietu kājām ar viduskonsoles vidustuneli gan priekšā, gan aizmugurē. Atsevišķā “peldošā” viduskonsole gandrīz izskatās pēc kafijas galdiņa luksusa viesnīcā.
BMW iX i20, kokpits, salona dizains, Suite Castanea

Minimālisma stila salona dizains.

Salona dizainu raksturo maksimāla vienkāršība un pogu likvidēšana visur, kur tās nav nepieciešamas. Skaidrajā vienlaidus viduskonsolē tradicionālās pogas aizstāj sensorvirsmas, bet iDrive Touch kontrollerim ir caurspīdīgs kvalitatīvas stikla optikas dizains. Tas pats attiecas uz no jauna izstrādāto eleganto pārnesumu pārslēgšanas svirslēdzi.
BMW iX i20, aizmugure, salona dizains, Suite Castanea

Lounge sēdekļi aizmugurē.

Aizmugurēja sēdekļa sēdvieta radīta trīs pasažieriem – un maksimālam komfortam. Visiem sēdekļiem ir galvas balsti, un papildaprīkojumā tiem var izvēlēties apsildi un iestrādātus skaļruņus. Turklāt aizmugurējā sēdekļa atzveltni var sadalīt proporcijā 40: 20: 40, ļaujot pielāgojami paplašināt jau tā plašo bagāžas nodalījumu.
BMW iX i20, panorāmas jumta lūka, salons

Panorāmas jumta lūka.

Sky Lounge panorāmas jumta lūka no jumta priekšējās līdz pat aizmugurējai malai nodrošina atvērtas telpas sajūtu relaksējošai atpūtas telpas atmosfērai salonā. Lūku var elektrohromiski tonēt, lai aizsargātos pret tiešiem saules stariem, un tā visiem pasažieriem rada vēl vairāk vietas galvai, pateicoties tam, ka salona griestiem nav apdares.
BMW iX i20, apdare, salona dizains, Loft Stonegrey

Mūsdienīgi materiāli.

Ārkārtīgi mūsdienīgo BMW iX salonu raksturo īpaša materiālu un krāsu rakstu kompozīcija. Asimetriskais diagonālais dizains, neparastais stepējums un papildu kontrastējošās šuves rada luksusa viesnīcas iespaidu.
BMW iX i20, BMW izliektais displejs, salons

BMW izliektais displejs.

BMW izliektais displejs, kas pirmo reizi parādās sērijveida ražošanā, ir BMW iX centrālais displejs un vadības elements – patiesi inovatīvs veids orientācijai uz vadītāju. 12,3 collu informācijas displejs saplūst ar 14,9 collu vadības displeju, radot vienu veselumu, kas instrumentu panelī šķiet kā mūsdienīgs gleznas rāmis.
BMW iX i20, stūre, salons

Sešstūra stūre.

BMW pirmā sešstūra stūre ar sacīkšu pasaules iedvesmotu ģeometriju optimizē iesēšanās un sēdēšanas komfortu, kā arī paplašina redzes lauku visas ar braukšanu saistītās informācijas gadījumā. No jauna izstrādātās daudzfunkciju pogas ar grezna stikla izskatu iespējo ārkārtīgi intuitīvu vadību. Turklāt pirmo reizi pieejama papildaprīkojuma stūres trīspakāpju apsilde.
BMW iX i20, sēdekļi, salona dizains, Loft Stonegrey

Sēdekļi vadītājam un pasažierim.

BMW iX standartaprīkojumā tiek piedāvāti no jauna izstrādāti sēdekļi, kas nodrošina maksimālu sēdēšanas komfortu, kā arī relaksētu atpūtas telpas sajūtu. Pēc pieprasījuma pirmo reizi skaļruņus un četrdimensiju skaņas šeikeri var iestrādāt sēdekļu konstrukcijā, nodrošinot sevišķi intensīvu skaņas pieredzi.
BMW iX i20, smalki izstrādātais elipsveida režģis, priekšpuse, tuvplāns

Pārdomātais elipsveida režģis.

Tā kā BMW iX elektriskajai piedziņai nepieciešama pavisam neliela dzesējošā gaisa padeve, BMW elipsveida režģis ir pilnībā slēgts un kļūst par pārdomātu virsmu. Šeit izvietota arī kameras tehnoloģija, radara funkcijas, ultramoderna sensora tehnoloģija, kā arī attiecīgās tīrīšanas sistēmas un sildelementi.
BMW iX i20, BMW logotips, dzinēja pārsegs, tuvplāns

BMW logotips uz dzinēja pārsega.

BMW logotips automobiļa priekšdaļā kalpo arī kā vējstikla mazgāšanas līdzekļa tvertnes vāciņš, tāpēc uzpilde veicama sevišķi ērti un tīri. To var atvērt, nedaudz uzspiežot, un tieši tikpat viegli pēc uzpildes atkal aizvērt.
BMW iX i20, atpakaļskata kamera, tuvplāns

Atpakaļskata kamera.

Atpakaļskata kamera neuzkrītoši iestrādāta BMW logotipa melnajā ietvarā automobiļa aizmugurē. Kameras lēca tiek automātiski tīrīta ar ūdens izsmidzināšanas sistēmu, kura arī iestrādāta tieši logotipā un, kad nepieciešams, izvirzās uz ārpusi.
BMW iX i20, skaļrunis, tuvplāns

Skaļrunis.

Telpiskās skaņas sistēmas skaļruņu paneļi ir neredzami paslēpti aiz durvju paneļiem, kā arī tieši galvas balstos, nodrošinot unikālu klausīšanās pieredzi.
BMW iX i20, kokpits, tuvplāns

BMW Head-Up displejs.

Pirmo reizi BMW Head-Up displeja projektors ir iestrādāts vienā līmenī ar instrumentu paneļa virsmu, bez rāmja, un tāpēc tas uz instrumentu paneļa virsmas ir gandrīz neredzams.

PILNĪGI JAUNĀ BMW iX FAKTI.

 • 01 Vairāk nekā 600 km darbībās attālums*
 • 02 Elektriskā pilnpiedziņa ar divām elektriski darbināmām asīm un vairāk nekā 500 ZS (370 kW)*
 • 03 No 0 līdz 100 km/h mazāk kā 5 sekundēs*
 • 04 Uzlāde līdz 120 km desmit minūtēs*
 • 05 Publiskā ātrā uzlāde no 10 līdz 80% mazāk kā 40 minūtēs
BMW iX, Cashmere Silver krāsa, i20, sānskats, stāvošs automobilis ar modeli priekšpusē

JAUNA IKDIENAS LIETOJAMĪBAS ŠĶAUTNE.

BMW iX rada revolūciju augstākā līmeņa SAV segmentā. Ar vairāk nekā 600 km* darbības attālumu tas ir ideāli piemērots ikdienas lietojumam, kā arī tāliem braucieniem, padarot to par automobili ikdienai. Šis izcilais sniegums ir kļuvis iespējams, pateicoties unikālajai optimizēta svara virsbūves koncepcijai, kas radīta, pateicoties mūsu ilggadējai pieredzei apvienojumā ar pārdomātu vieglu konstrukciju un inovatīviem materiāliem, piemēram, vieglo alumīniju, tēraudu un oglekli.

IESPAIDĪGS SNIEGUMS.

BMW iX, Cashmere Silver krāsa, i20, priekšpuses skats uz ceļa

Inovatīva piedziņa.

Papildus diviem elektromotoriem piektās paaudzes BMW eDrive tehnoloģija ietver augstsprieguma uzglabāšanas sistēmu, energoelektroniku un BMW iX uzlādes tehnoloģiju. Abi jaudīgie elektromotori apvienojumā ar elektrisko pilnpiedziņu ne tikai nodrošina efektivitāti, bet arī to, ka BMW iX jauda ir sporta automobiļa līmenī: vairāk nekā 500* ZS un paātrinājumu bez skaņas no 0 līdz 100 km/h mazāk kā piecās sekundēs.

BMW iX, Cashmere Silver krāsa, i20, skats no putna lidojuma uz ceļa

Efektīvs braukšanas komforts.

Individuāli regulējama rekuperācijas sistēma apvienojumā ar adaptīvu divasu gaisa balstiekārtu ne tikai nodrošina lielāku darbības attālumu, bet arī ļauj vadītājam noteikt BMW iX vadāmību pēc savām vēlmēm. Sportiska, ar optimizētu darbības attālumu vai komfortabla – līdz pat “viena pedāļa sajūtai”, proti, automobilis bremzē, kad akseleratora pedālis tiek atlaists, ar to radot elektriskajai piedziņai tik raksturīgo peldēšanas sajūtu.

BMW iX, Cashmere Silver, i20, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats
BMW iX, Cashmere Silver, i20, trīs ceturtdaļu aizmugures skats uzlādes procesā pie BMW Wallbox

VIEGLA UZLĀDE AR BMW UZLĀDI.

Ar daudzajiem BMW uzlādes risinājumiem publiskas uzlādes vai uzlādes mājās gadījumā jūsu BMW iX pieejamas visas iespējas. Piegādes komplektā iekļauti pamata izstrādājumi un pakalpojumi, piemēram, piekļuve BMW uzlādes publiskajam tīklam ar vairāk nekā 450 000 uzlādes punktiem visā pasaulē un aprīkojums uzlādei mājās. BMW iX sasniedz uzlādes jaudu līdz 200 kW. Tas nozīmē, ka to var uzlādēt līdz 120 km darbības attālumam tikai 10 minūtēs vai no 10 līdz 80% akumulatora uzlādes līmeņa ātrāk nekā 40 minūtēs. Mājās varat ērti uzlādēt savu BMW iX ar savu BMW Wallbox ar jaudu līdz 11 kW ātrāk nekā vienpadsmit stundās, atjaunojot 100% akumulatora uzlādes līmeni, piemēram, nakts laikā. Ar BMW uzlādi uzņēmums BMW piedāvā jaunu tarifu struktūru publiskajai uzlādei ar mērķi padarīt publisko uzlādi tikpat vienkāršu un saistošu kā uzlādi mājās, piemēram, bez pamata maksas pirmajā gadā, iegādājoties jaunus elektroautomobiļus. Lielajam skaitam blīvā BMW uzlādes tīkla nodrošinātāju var piekļūt vai nu ar BMW uzlādes karti, vai ar lietojumprogrammu.

BMW iX, Cashmere Silver, i20, stāvoša automobiļa trīs ceturtdaļu sānskats

BMW iX INOVATĪVĀ AERODINAMIKA.

Katrs BMW iX dinamiskā dizaina milimetrs atbilst principam “forma atbilst funkcijai”. Vispirms tas redzams virsbūvē ar vienmērīgu virsmu, padziļinātu stikloto daļu un samazinātiem savienojumiem, kā arī līdzenajā balstrāmī. Apvienojumā ar slēgtu priekšdaļu un difuzoru aizmugurē, kā arī ar tādām neparastām detaļām kā, piemēram, durvju rokturiem, kas ir vienā līmenī ar virsbūves virsmu, vai ārējiem atpakaļskata spoguļiem, kas iestrādāti loga padziļinājuma joslās, BMW iX sasniedz izcilu 0,25 cd rādītāju. Šādi tas inovatīvo SAV dizainu apvieno ar darbības attālumu un efektivitāti.

DEGVIELAS PATĒRIŅŠ UN CO2 IZMEŠI.

* noteikts atbilstoši WLTP pārbaužu ciklam

 

BMW iX(1):
Enerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): mazāk par 21
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 0
CO2 izmeši g/km (kombinētie): 0

 

Ar (1) atzīmēto automobiļu rādītāji ir plānotās vērtības.

Norādītās degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa vērtības tika noteiktas atbilstoši Eiropas regulai (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Šie skaitļi attiecas uz transportlīdzekli ar pamata konfigurāciju Vācijā, un norādītajā diapazonā ņemts vērā papildaprīkojums un dažādie disku un riepu izmēri, kādi pieejami konkrētajam modelim.

Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un nominālajiem specifiskajiem jauno automobiļu CO2 izmešiem var iegūt "Jaunajās pasažieru transportlīdzekļa degvielas patēriņa un CO2 izmešu vadlīnijās", kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās, un apmeklējot/rakstot uz "DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH", Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vācija, un vietnē https://www.dat.de/co2

Šīs vērtības jau šobrīd ir balstītas uz jauno WLTP regulu un ir atkal pārveidotas NEDC ekvivalentās vērtībās, lai nodrošinātu salīdzinājumu transportlīdzekļu starpā. Nodokļu vai citu nodevu gadījumā, kas attiecināmi uz transportlīdzekļiem un kas balstīti (vismaz arī balstīti) uz CO2 izmešu rādītājiem, CO2 vērtības var atšķirties no šeit norādītajām vērtībām.

Lasīt vairāk

DEGVIELAS PATĒRIŅŠ UN CO2 IZMEŠI.

 • * noteikts atbilstoši WLTP pārbaužu ciklam

  BMW iX(1):
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): mazāk par 21
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 0
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 0

  Ar (1) atzīmēto automobiļu rādītāji ir plānotās vērtības.

  Norādītās degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa vērtības tika noteiktas atbilstoši Eiropas regulai (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Šie skaitļi attiecas uz transportlīdzekli ar pamata konfigurāciju Vācijā, un norādītajā diapazonā ņemts vērā papildaprīkojums un dažādie disku un riepu izmēri, kādi pieejami konkrētajam modelim.

  Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un nominālajiem specifiskajiem jauno automobiļu CO2 izmešiem var iegūt "Jaunajās pasažieru transportlīdzekļa degvielas patēriņa un CO2 izmešu vadlīnijās", kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās, un apmeklējot/rakstot uz "DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH", Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vācija, un vietnē https://www.dat.de/co2

  Šīs vērtības jau šobrīd ir balstītas uz jauno WLTP regulu un ir atkal pārveidotas NEDC ekvivalentās vērtībās, lai nodrošinātu salīdzinājumu transportlīdzekļu starpā. Nodokļu vai citu nodevu gadījumā, kas attiecināmi uz transportlīdzekļiem un kas balstīti (vismaz arī balstīti) uz CO2 izmešu rādītājiem, CO2 vērtības var atšķirties no šeit norādītajām vērtībām.