BMW iX i20, 2021, elektrisks SUV, BMW iX xDrive50, Aventurin Red krāsa, piekrastē

Vairāk nekā 600 km*

Darbības attālums

Elektroauto

Dzinēja tips

iX

BMW iX i20, 2021, elektrisks SUV, BMW iX xDrive50, Aventurin Red krāsa, piekrastē

Pilnīgi jaunais BMW iX.

Vairāk nekā 600 km*

Darbības attālums

Elektroauto

Dzinēja tips

PIRMAIS BMW iX: JAUNAS ĒRAS AIZSĀCĒJS.

Redzējuma auglis. Radīts elektromobilitātei. Pateicoties efektīvajai BMW eDrive tehnoloģijai un pilnībā elektriskajai pilnpiedziņai, BMW iX sasniedz izcilu darbības attālumu un iespaidīgu paātrinājumu no nulles. Atjautīgā BMW operētājsistēma 8 pati nodrošina, ka tās versija vienmēr ir atjaunināta, un to var vadīt pilnībā intuitīvi.

Lasīt vairāk

SALĪDZINIET BMW iX xDRIVE50 UN BMW iX xDRIVE40.

BMW iX xDrive50

 • Vairāk nekā 600 km* darbības attālums
 • No 0 līdz 100 km/h mazāk kā 5 sekundēs
 • Vairāk nekā 120 km 10 minūtēs ar ātro uzlādi
BMW iX i20, 2021, elektrisks SUV, BMW iX xDrive50, fakti

BMW iX xDrive40

 • Vairāk nekā 400 km* darbības attālums
 • No 0 līdz 100 km/h mazliet vairāk kā 6 sekundēs
 • Vairāk nekā 90 km 10 minūtēs ar ātro uzlādi
BMW iX i20, 2021, elektrisks SUV, BMW iX xDrive40, fakti
 • BMW iX xDrive50
 • BMW iX xDrive40

SĀCIET VEIDOT SAVA BMW iX DIZAINU JAU TAGAD.

ESAT PRIECĪGI SATRAUKTS? REĢISTRĒJIET SAVAS VĒLMES ŠODIEN.

ESIET VIENS NO PIRMAJIEM.

Izvēlieties jau šodien sev vēlamo pasūtīšanas paņēmienu, lai iegūtu vienu no pirmajiem BMW iX modeļiem. Jūsu BMW partneris ar jums sazināsies, lai par visu vienotos. Varat arī reģistrēties, lai saņemtu ekskluzīvas ziņas par BMW iX.

Lasīt vairāk

VAIRĀK NEKĀ 600 KM* DARBĪBAS ATTĀLUMS AR BMW iX.

BMW iX i20, 2021, elektrisks SUV, BMW iX xDrive50, Aventurin Red krāsa, pa ielu braucošs automobilis, darbības attālums

Ar vairāk nekā 600 km* darbības attālumu BMW iX xDrive50 (BMW iX xDrive40: vairāk nekā 400 km*) ir ideālais automobilis katrai dienai – gan braucot pilsētā, gan mērojot lielus attālumus. Tas lepojas arī ar izcilām aerodinamiskām īpašībām, pateicoties ārkārtīgi efektīvajai konstrukcijai, kas veicina enerģijas patēriņa vērtības, mazākas par 21 kW/h, un ievērojamu cd vērtību – tikai 0,25: savā automobiļu segmentā tas ir nepārspējams.

BMW iX AR VAIRĀK NEKĀ 500 ZS*.

BMW iX i20, 2021, elektrisks SUV, BMW iX xDrive50, Aventurin Red krāsa, pa ielu braucošs automobilis, sniegums

BMW iX ar diviem spēcīgiem elektromotoriem un BMW xDrive elektrisku pilnpiedziņu piedāvā izcilu elektrisku sniegumu: vairāk nekā 500 ZS* paātrina BMW iX xDrive50 no 0 līdz 100 km/h mazāk kā 5 sekundēs (BMW iX xDrive40: 300 ZS*; 0–100 km/h mazliet vairāk kā 6 sekundēs). Nekavējoties pieejamais griezes moments un bezpakāpju paātrinājums no pilnīga miera stāvokļa ļauj BMW iX reaģēt uz katru akseleratora pedāļa kustību precīzi un spontāni. Tāpat šis SAV demonstrē ievērojami pārliecinošu un elektroautomobilim raksturīgu vadāmību.

BMW iX i20, 2021, elektrisks SUV, uzlādes laiks

120 KM DARBĪBAS ATTĀLUMS MAZĀK KĀ 10 MINŪTĒS.

BMW iX i20, 2021, elektrisks SUV, BMW iX xDrive50, Aventurin Red krāsa, notiekot uzlādei ar BMW Wallbox uzlādi

Ar uzlādes jaudu līdz 200 kW (BMW iX xDrive40: līdz 150 kW), varat atkārtoti uzlādēt BMW iX akumulatoru publiskās ātrās uzlādes stacijās no 10 līdz 80% līmenim no kopējās uzlādes jaudas mazāk kā 40 minūtēs. Mājās varat uzlādēt BMW iX xDrive50, izmantojot ērto BMW Wallbox ar jaudu līdz 11 kW – un sasniegt 100% akumulatora uzlādes līmeni mazāk kā 11 stundās (BMW iX xDrive40: mazāk kā 8 stundās). Komplektā jau iekļauts BMW lokanais ātrās uzlādes kabelis uzlādei mājās, 3. režīma uzlādes kabelis publiskajai uzlādei un BMW uzlādes karte piekļuvei BMW publiskās uzlādes staciju tīklam ar pievilcīgiem nosacījumiem.

DIZAINA PĀRVĒRTĒŠANA AR BMW iX.

BMW iX i20, 2021, elektrisks SUV, BMW iX xDrive50, Aventurin Red krāsa, sānskats, virsbūve

Tīras virsmas ar dažām raksturīgām līnijām piešķir BMW iX tā unikāli monolīto formu. Katra detaļa nevainojami iekļaujas mūsdienīgajā dizaina valodā un piešķir automobilim tādu izskatu, it kā tas būtu radīts no vienas veidnes. Aerodinamiskais, ārkārtīgi efektīvais virsbūves dizains bija izšķirošs, lai sasniegtu izcilo cd vērtību – tikai 0,25; tāpat kā satriecošās detaļas, piemēram, logu elementi, kas tiecas uz aizmuguri, veidojot plūdlīniju. Pirmo reizi BMW SAV atrodami rokturi vienā līmenī ar virsbūves virsmu un bezrāmja durvis – jau pirmajā acumirklī atklājot tā celmlauža garu.

BMW iX SHY TECH KONCEPCIJA.

BMW iX i20, 2021, elektrisks SUV, BMW iX xDrive50, Aventurin Red krāsa, priekšpuses skats, BMW elipsveida režģis, Shy Tech

Shy Tech koncepcijā galvenā uzmanība pievērsta pasažieriem un ļauts mūsdienīgajai tehnoloģijai BMW iX saplūst ar fonu līdz brīdim, kad tā nepieciešama vai pēc tās tiek izteikta vēlme. Nemanāmās pārdomātās tehnoloģijas var izbaudīt daudzās virsbūves un salona detaļās – piemēram, elipsveida režģī, kas funkcionē kā atjautīga virsma un kalpo par kameras tehnoloģijas korpusu, radara funkcijās, mūsdienīgākajā sensora tehnoloģijā un sildelementos. Un tajā ir arī neredzami iestrādāti audio sistēmas skaļruņi un iekšējās pogas minimālisma stilā.

BMW iX virsbūves dizaina akcenti.

BMW iX, elektrisks SUV, Aventurin Red krāsa, i20, priekšpuses skats

Priekšpuses dizains.

BMW iX priekšdaļa parādīta futūristiskā stilā, piešķirot tai izteiksmīgu esību. SAV progresīvo izskatu sevišķi izceļ vertikāli izvietotais BMW elipsveida režģis apvienojumā ar šaurākajiem dubultajiem lukturiem, kādus BMW jebkad ražojis sērijveidā.
BMW iX, elektrisks SUV, Aventurin Red krāsa, i20, sānskats

Sānskats.

Satriecošas taisnstūra kontūras ap diskiem pārliecinoši saista uzmanību, atgādinot par pirmajiem BMW X modeļiem. Rokturi vienā līmenī ar virsbūves virsmu, bezrāmja durvis un logi, kas grafiski tiecas uz aizmuguri, kā arī plūdlīnija harmoniski iekļaujas izskatā, radot izteiktu mūsdienīguma sajūtu.
BMW iX, elektrisks SUV, Aventurin Red krāsa, i20, aizmugures skats

Aizmugures dizains.

Lielas virsmas, paši šaurākie BMW Group aizmugurējie lukturi un nevainojami integrētais bagāžas nodalījums nodrošina mūsdienīgu esību. Lielie difuzora elementi optimizē aerodinamiku un kopā ar plakano balstrāmi palielina darbības attālumu.

DZĪVES TELPA UZ RITEŅIEM.

BMW iX i20, 2021, elektrisks SUV, BMW iX xDrive50, salons, Suite apdare, Castanea āda

BMW iX salons ir unikāla vieta, kur atslābināties mūsdienīga salona dizaina iedvesmotā arhitektūrā. Tā elementi – piemēram, plakans instrumentu panelis ar lielu BMW izliekto displeju un eleganti sēdekļi – tie visi ar savu kvalitatīvo krāsu un materiālu klāstu atgādina mēbeles. Atsevišķā “peldošā” viduskonsole, tas, ka nav vidustuneļa, un lielākā panorāmas jumta lūka, kāda jebkad uzstādīta BMW, rada iespaidīgu plašuma sajūtu, kas aicina uzkavēties.

BMW iDRIVE.

BMW iX i20, 2021, elektrisks SUV, BMW iX xDrive50, iDrive kontrollers, salons, Suite apdare, kokpits

Jaunais BMW iDrive jūs iegremdē pārliecinoši jaunā, holistiskā salona pieredzē. Un pirmo reizi varat sazināties ar savu BMW dabiski un intuitīvi. Iepazīstiet savu atjautīgo digitālo asistentu, kurš reaģē uz jūsu balsi un žestiem, kā arī padara jūsu atrašanos BMW iX pēc iespējas patīkamu. Papildus taktilajai BMW iDrive lietotāja saskarnei varat kontrolēt visu sava BMW iX informācijas un izklaides sistēmu vēl dabiskāk nekā jebkad iepriekš.

BMW iX salona dizaina akcenti.

BMW iX, i20, elektrisks SUV, kokpits, salona dizains, Suite, Castanea

Minimālisma stila salona dizains.

Salons dizains ir mūsdienīgs un reducēts līdz pašam nepieciešamākajam – manāms, ka uzmanība vērsta uz displejiem un vadības ierīcēm. Stiklotais iDrive kontrollers kā centrālais vadības elements viduskonsolē ir ieskauts elegantā vadības panelī, kas izgatavots no FSC sertificētas koksnes. Ar savām aktīvajām taktilajām un skārienvadības iespējām tas aizstāj tradicionālās pogas, ar ko atlasīt iDrive izvēlnes.
BMW iX, i20, elektrisks SUV, aizmugure, salona dizains, Suite, Castanea

Lounge sēdekļi aizmugurē.

Aizmugurējais sēdeklis piedāvā plašu vietu un relaksējošu atpūtas telpas atmosfēru, pateicoties vidustuneļa neesamībai un viendabīgajai sānu sēdekļu pārejai durvju apdarē. Aizmugurējiem sēdekļiem ir arī papildu sēdekļu apsilde un galvas balstos iestrādāti trīsdimensiju skaļruņi. Aizmugurējā sēdekļa atzveltni var sadalīt proporcijā 40: 20: 40, lai paplašinātu bagāžas nodalījumu.
BMW iX i20, elektrisks SUV, panorāmas jumta lūka, salons

Panorāmas jumta lūka.

Sky Lounge pilna garuma panorāmas jumta lūka rada atvērtu telpiskumu relaksējošai atpūtas telpas atmosfērai salonā. To var elektrohromatiski tonēt, lai iegūtu vairāk privātuma, un, tā kā nav nepieciešamības pēc salona griestu apdares, pasažieriem tiek nodrošināts vairāk vietas galvai ar mūsdienīgu sajūtu.
BMW iX i20, elektrisks SUV, BMW izliektais displejs, salons

BMW izliektais displejs.

BMW izliektais displejs, kas pirmo reizi uzstādīts sērijveida ražošanā esošā automobilī, kalpo kā centrālais displejs un vadības elements pilnībā digitālajā BMW iX stadijā. 12,3 collu informācijas displejs saplūst ar 14,9 collu vadības displeju, radot vienu displeju bloku, kas instrumentu panelī šķiet kā atsevišķs gleznas rāmis.

IEPAZĪSTIETIES AR BMW IX ŠAJĀ VIDEO.

BMW iX i20, elektrisks SUV, video

HOLISTISKAS ILGTSPĒJĪBAS KONCEPCIJA BMW iX VEIDOLĀ.

BMW iX i20, 2021, elektrisks SUV, Salons, Suite apdare, ilgtspēja

Salīdzinājumā ar SAV ar salīdzināmas jaudas dīzeļdzinēju, BMW iX rada par 45% mazāk siltumnīcefekta gāzu emisiju visā savā aprites ciklā, pateicoties izvērstai ilgtspējas koncepcijai. Tas ir iespējams, pateicoties dažādiem pasākumiem, piemēram, plašai atjaunojamās enerģijas resursu izmantošanai ražošanā un dabīgu un pārstrādātu materiālu lietojumam salonā. Piemēram, olīvu lapās miecēta Castanea āda un 100 % Econyl paklājiņi.

ESAT PRIECĪGI SATRAUKTS? REĢISTRĒJIET SAVAS VĒLMES ŠODIEN.

Elektroenerģijas patēriņš un CO2 izmeši.

 • * Noteikts atbilstoši WLTP pārbaužu ciklam

  BMW iX xDrive40⁽¹⁾:
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km: 20
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 0
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 0

  BMW iX xDrive50⁽¹⁾:
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): mazāk par 21
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 0
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 0

  Ar ⁽¹⁾ atzīmēto automobiļu rādītāji ir plānotās vērtības.

  Norādītais CO2 izmešu daudzums, degvielas/elektroenerģijas patēriņš un visi elektroenerģijas rādītāji tika noteikti, pielietojot WLTP (Pasaulē saskaņotā vieglo transportlīdzekļu testēšanas procedūra) testēšanas metodi. Šie rādītāji var atšķirties no tiem, kas iegūti reālos darba apstākļos, jo šādus rezultātus ietekmē daudzi faktori, piemēram, uzstādītie papildu piederumi, riepas, pārvadātā krava, braukšanas paradumi, laikapstākļi, apkārtējā temperatūra, ceļa segums un infrastruktūra, reljefa ietekme, akumulatora uzlādes līmenis utt.
  Lai varētu salīdzināt citu transportlīdzekļu CO2 izmešu daudzumu, degvielas/elektroenerģijas patēriņu un visus elektroenerģijas rādītājus, izmantojiet datus, kas iegūti, pielietojot to pašu testēšanas metodi.

  Uzziniet vairāk par WLTP, degvielas patēriņu un izmešiem: https://www.bmw.lv/lv/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/bmw-emissions.html.
  Uzziniet vairāk par degvielas taupīšanu un efektīvu braukšanu: https://www.bmw.lv/lv/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/bmw-efficient-technologies.html.