ATPŪTA. VISAUGSTĀKAJĀ LĪMENĪ.

BMW 7. sērijas labsajūta un komforts.

ATPŪTA. VISAUGSTĀKAJĀ LĪMENĪ.

BMW 7. sērijas labsajūta un komforts.

BMW 7. sērija paplašina BMW raksturīgā braukšanas prieka robežas, ietverot vispusīgu baudījumu. Ērtajos aizmugurējos sēdekļos sēdošajiem ir neticami daudz vietas. Executive Drive Pro papildaprīkojumu aktīvā šasijas tehnoloģija piedāvā bezkompromisu komforta un dinamisku braukšanas pieredzi ikvienā situācijā, turklāt tam ir fona apgaismojuma dizains un inovatīvas komforta un izklaides funkcijas, kas nodrošina augstāko relaksēta ceļotprieka līmeni.

ATPŪTA. VISAUGSTĀKAJĀ LĪMENĪ.BMW 7. sērijas labsajūta un komforts.

BMW 7. sērija paplašina BMW raksturīgā braukšanas prieka robežas, ietverot vispusīgu baudījumu. Ērtajos aizmugurējos sēdekļos sēdošajiem ir neticami daudz vietas. Executive Drive Pro papildaprīkojumu aktīvā šasijas tehnoloģija piedāvā bezkompromisu komforta un dinamisku braukšanas pieredzi ikvienā situācijā, turklāt tam ir fona apgaismojuma dizains un inovatīvas komforta un izklaides funkcijas, kas nodrošina augstāko relaksēta ceļotprieka līmeni.

Read more

BOWERS & WILKINS DIAMOND SURROUND SOUND SISTĒMA.

Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound sistēma automobilī piedāvā izcilu studijas kvalitātes skaņu. Pārdomātais skaļruņu izvietojums ļauj vadītājam un pasažieriem vienmēr izbaudīt labāko iespējamo skaņas kvalitāti neatkarīgi no sēdvietas. Apburošu skaņas pieredzi nodrošina sešpadsmit skaļruņi ar 1400 vatu kopējo jaudu.
Inovatīvie skaļruņu materiāli piedāvā ideālu līdzsvaru starp skaņas kvalitāti un automobiļa svaru. Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound sistēmas dimanta augstāko frekvenču dimanta skaļruņi ir veidoti no sintētiskajiem dimantiem. Ārkārtīgi vieglais un neticami elastīgais materiāls ir ideāli piemērots augstas frekvences skaņu atveidei. Papildu funkcijas ietver NautilusTM tehnoloģiju, kas novirza nevēlamu skaņu no salona aizmugures, ļaujot radīt trīsdimensionālu skaņu, kā arī divi vidējā diapazona skaļruņi ar Kevlar® tehnoloģiju un divi centrālie sabvūferi ar Rohacell® tehnoloģiju.
Nerūsējoša tērauda skaļruņu apdarei ir ekskluzīvais Fibonacci dizains. Kad sistēma ir ieslēgta, skaļruņi tiek viegli izgaismoti, vizuāli izceļot sistēmas izcilo skaņas kvalitāti.

EXECUTIVE LOUNGE.

Grūti atrast atpūtai piemērotāku vietu ceļā par BMW 7. sērijas Executive Lounge. Tas piedāvā aizmugurējam pasažierim priekšējā pasažiera pusē maksimālu komfortu ar dažādām pielāgošanas iespējām, papildaprīkojuma masāžas funkciju ar kombinētu Vitality programmu un kāju balstu īpaši ērtai pozai. Turklāt priekšējā pasažiera sēdekli var, elektriski darbinot, pavirzīt uz priekšu un tā atzveltni nolocīt uz priekšu, lai iegūtu maksimālu vietu kājām. BMW 7. sērijas salona atpūtas telpas statusu nostiprina noliecams galdiņš un papildaprīkojuma Experience aizmugurē sēdošo izklaidei.

 • Executive Lounge sēdekļi

  Executive Lounge sēdekļu aprīkojums, pateicoties palielinātai vietai kājām, nodrošina izcilu komfortu pasažierim, kurš sēž priekšējā pasažiera pusē. Iespējams atsevišķi pielāgot sēdekļa un atzveltnes leņķi, lai radītu ērtu un komfortablu pozīciju. Komfortu vēl vairāk palielina elektriski izbīdāms kāju balsts uz priekšējā pasažiera atzveltnes.
  Priekšējā pasažiera sēdekli iespējams pabīdīt uz priekšu par līdz pat 90 mm, un tam ir nolokāms galvas balsts, tādējādi aizmugurē iespējams iegūt vēl vairāk vietas un lielisku redzamību uz ceļu.

 • Executive Lounge aizmugurējā konsole

  Executive Lounge aizmugurējā konsole piedāvā dažādas funkcijas, kas gādā par vislabāko iespējamo komfortu automobiļa aizmugurē. Izmantojot BMW Touch vadību – 7 collu skārienjutīgu planšetdatoru –, tā ļauj ērti pārvaldīt komforta un izklaides funkcijas.
  Executive Lounge aizmugurējā konsole atrodas aizmugurē pasažiera pusē līdz ar saliekamu galdiņu, kuru var noliekt vertikāli un izvilkt horizontāli. Tajā ir integrēti divi krūzīšu turētāji, glabāšanas nodalījums un vēl viens nodalījums zem roku balsta.
  Turklāt Executive Lounge aizmugurējā konsole ietver iespraužamu uzlādes turētāju BMW Touch vadībai un ekskluzīvus paklājiņus. Ar Executive Lounge aizmugurējo konsoli automobilī ir pieejamas četras vietas.

 • Vitality programma

  Ceļojiet ar komfortu un sasniedziet galamērķi enerģijas pilns. Papildus pasāžas sēdekļiem aizmugurē un papildaprīkojuma izklaidei aizmugurē sēdošajiem Experience BMW Vitality programma piedāvā aizmugurē sēdošajiem pasažieriem plašu funkciju klāstu, kas uzlabo fizisko labsajūtu.
  Lai mobilizētu muguras un plecu muskuļus, ir pieejamas astoņas dažādas vingrinājumu programmas. Interaktīvā treniņprogramma tiek atainota aizmugurējo sēdekļu izklaides monitorā, savukārt aizmugurējos sēdekļos integrētie monitori nodrošina atgriezenisko saiti, lai vingrinājumi tiktu veikti optimāli.

 • Masāžas funkcija aizmugurē sēdošajiem pasažieriem

  Aizmugurē sēdošie pasažieri var izvēlēties no astoņām dažādām masāžas funkcijām atzveltnē un sēdekļa virsmā, lai stimulētu vai atslābinātu muskuļus vēlamajā veidā, tādējādi samazinot spiedienu uz mugurkaula diskiem. Šīm masāžas programmām var izvēlēties vienu no trīs intensitātes līmeņiem.
  Astoņas programmas ir iedalītas mobilizācijas, relaksācijas un vitalitātes kategorijā. Mobilizācijas funkcija ne tikai masē atsevišķas ķermeņa daļas, piemēram, iegurni vai muguras augšdaļu, bet arī visu ķermeni. Ar īpašiem aktīviem vingrinājumiem tiek atbrīvots arī mugurkauls. Muguru, plecus un jostasvietu viegli masē relaksācijas funkcija. Vitalitātes funkcija atslābina un tonizē ķermeni, kas ir īpaši noderīgi tālākos braucienos. Aizmugurējo sēdekļu izklaides monitors sinhronizēti ar masāžas pievadiem ataino treniņprogrammas (Vitality programmas) animāciju. Visu programmu un funkciju klāstu var pārvaldīt ar BMW Touch vadību aizmugurējo sēdekļu izklaides sistēmā.

FONA APGAISMOJUMA DIZAINS.

Gaisma rada pasaules – dabā, mākslā, dizainā un BMW 7. sērijā. Dažādi tiešas un netiešas gaismas avoti piešķir BMW 7. sērijas salonam modernas atpūtas telpas raksturu. Apgaismojuma koncepciju papildina panorāmas jumta lūka Sky Lounge, kurā dabiskie gaismas avoti apvienojumā ar fona apgaismojuma krāsu niansēm rada neaizmirstamu atmosfēru.

 • Panorāmas stikla jumta lūka Sky Lounge

  Panorāmas stikla jumta lūka Sky Lounge nodrošina pasažieriem skaidru skatu uz debesīm kā naktī, tā dienā, vienlaikus radot dāsnu, atvērtu plašuma iespaidu. Gaismas pielietais salons rada īpaši izsmalcinātu iespaidu. Elektriski regulējamie saulessargi ir atsevišķi regulējami priekšā un aizmugurē, lai radītu patīkamu aizsegu no tiešiem saules stariem.


  Tumsā īpašu noskaņu rada gaismas dizains, kurš ietver vairāk nekā 15 000 gaismas elementu. Fona salona apgaismojums piedāvā izvēlēties no sešām dažādām krāsām.


  Tas nodrošina dažādas salona ventilācijas papildu iespējas ar atbīdīšanas un pacelšanas funkcijām priekšā. Integrēts, automātiski paceļams vēja sargs aizsargā pasažierus no caurvēja, pat braucot ar atvērtu jumtu.

 • Fona apgaismojums

  Kad ārā ir satumsis, fona apgaismojums salonā rada patīkamu, omulīgu apgaismojumu. Sagaidīšanas apgaismojuma paklājiņš, kas ietverts fona apgaismojumā, apgaismo zonu pie automobiļa durvīm, iekāpjot un izkāpjot no tā.
  Līdz ar sagaidīšanas apgaismojuma paklājiņu baltā krāsā, aprīkojums ietver sešus pielāgojamas intensitātes gaismas dizainus baltā, zilā, oranžā, violetā, bronzas un zaļā krāsā.
  Papildus šis aprīkojums ietver: gaismiņas priekšējā kāju zonā, sīko priekšmetu nodalījumā, viduskonsolē aizmugurē un roku balsta glabāšanas nodalījumā un uz priekšējo sēdekļu atzveltnēm; priekšējo un aizmugurējo lasīšanas apgaismojumu, bagāžas nodalījuma durvju apgaismojumu, apdares, ārējo atpakaļskata spoguļu un karšu nodalījuma apgaismojumu; kāju zonas apgaismojumu, kā arī izkāpšanas apgaismojumu visām durvīm.

AMBIENT AIR PAKOTNE.

Nospiežot pogu, Ambient Air pakotne pilda salonu ar ļoti vieglu, patīkamu aromātu. Ir pieejami astoņi aromāti no četrām tēmām, kas īpaši izstrādātas šim automobilim. Vienlaikus automobilī iespējams izmantot pārmaiņus divus. Var izvēlēties no trijiem aromāta intensitātes līmeņiem. Šo funkciju var aktivizēt ar iDrive kontrolleri un iDrive izvēlnē vai tieši ar pogu uz gaisa kondicionētāja vadības ierīces. Funkcija tiek atainota vadības displejā.

Izsmidzinot aromātu, vienlaikus tiek filtrēts un attīrīts ieplūstošais gaiss. Ar skābekļa jonizāciju tiek ievērojami uzlabota arī gaisa kvalitāte.

Astoņi aromāti pieder pie četrām kategorijām: “Blue Suite” ar svaiga ūdens aromātiem, “Green Suite” ar svaigu augu aromātiem, “Golden Suite” ar siltiem, piesātinātiem aromātiem un “Authentic Suite” ar dabiskiem aromātiem. Visi aromāti ir paredzēti aptuveni sešiem mēnešiem, un tos var pasūtīt kā oriģinālos BMW piederumus.

IZKLAIDE AIZMUGURĒ SĒDOŠAJIEM EXPERIENCE.

Izklaides aizmugurē sēdošajiem Experience aprīkojums nodrošina izcilu izklaidi.Izklaidi aizmugurē sēdošajiem Experience pārvalda, izmantojot BMW Touch vadību. Tā ietver divus 10 collu krāsu displejus uz priekšējo sēdekļu atzveltnēm. Tā ietver arī Blu-ray atskaņotāju, HDMI savienojumu mobilām ierīcēm, kā arī dažādus savienojumus MP3 atskaņotājiem, spēļu konsolēm u. c. Izmantojot integrētu bezvadu saskarni, var pievienot līdz trīs austiņu pāriem.Apvienojumā ar aizmugurējiem masāžas sēdekļiem, ar izklaides aizmugurē sēdošajiem Experience aprīkojumu var izmantot arī Vitality programmu.

EXECUTIVE DRIVE PRO.

Executive Drive Pro balstiekārtas vadības sistēma nodrošina īpašu braukšanas komfortu ar izcili dinamiskām braukšanas īpašībām. Lai gan divasu gaisa balstiekārta ar mainīgiem amortizatoriem jau tā piedāvā lielisku komfortu, Executive Drive Pro ar elektromehānisko virsbūves sasvēršanās stabilizāciju samazina virsbūves sasvēršanos līkumos un uz nelīdzenām ceļa virsmām līdz minimumam. Sistēmas pamatā ir aktīvi stabilizatoru priekšējam un aizmugurējam tiltam, kas nepārtraukti regulē balstiekārtu brauciena laikā. Braukšanas komforts un dinamika sasniedz augstāko līmeni, pateicoties navigācijas sistēmas papildinformācijas, braukšanas stila analīzes un kameras ievākto maršruta datu integrācijai.

 • Degvielas patēriņš un CO2 izmeši BMW 7. sērijas modeļiem ar benzīna vai dīzeļdzinēju:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 12,8 – 4,9
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): no 294 līdz 129

  BMW 7. sērijas iPerformance modeļu degvielas patēriņš un CO2 izmeši:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): no 2,5 līdz 2,0
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): no 56 līdz 45
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 13,2 līdz 12,5

  BMW 750Li xDrive degvielas patēriņš un CO2 izmeši (1):
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): no 8,5 līdz 8,3
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): no 197 līdz 192

  Norādītās degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa vērtības tika noteiktas atbilstoši Eiropas regulai (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Šie skaitļi attiecas uz transportlīdzekli ar pamata konfigurāciju Vācijā, un norādītajā diapazonā ņemts vērā papildaprīkojums un dažādie disku un riepu izmēri, kas pieejami konkrētajam modelim.

  (1) Rādītāji piemērojami līdz 15.04.2018. Lūdzu, pārbaudiet pieejamību pie BMW pārstāvja.

  Automobiļu, kas atzīmēti ar (3), vērtības jau šobrīd ir balstītas uz jauno WLTP regulu un ir atkal pārveidotas NEDC ekvivalentās vērtībās, lai nodrošinātu salīdzinājumu transportlīdzekļu starpā. [Attiecībā uz šiem transportlīdzekļiem, uz transportlīdzekli attiecināmiem nodokļiem vai citām nodevām, kas balstītas (vismaz cita starpā) uz CO2 izmešu rādītājiem, CO2 vērtības var atšķirties no šeit norādītajām vērtībām.]

  CO2 efektivitātes specifikācijas ir noteiktas saskaņā ar direktīvu 1999/94/EK un Eiropas regulu konkrētajā piemērojamajā versijā. Attēlotās vērtības ir balstītas uz degvielas patēriņu, CO2 vērtībām un enerģijas patēriņu saskaņā ar NEDC cikla klasifikāciju.

  Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un specifiskajām CO2 emisijām jaunajiem pasažieru automobiļiem var iegūt izdevumā “Jauno pasažieru automobiļu degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa rokasgrāmata”, kas bez maksas pieejams visās tirdzniecības vietās un https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.