JAUNINĀJUMI. APSTEIDZOT LAIKU.

BMW 7. sērijas inovatīvā funkcionalitāte.

JAUNINĀJUMI. APSTEIDZOT LAIKU.

BMW 7. sērijas inovatīvā funkcionalitāte.

BMW inženierus virza neparastu inovāciju meklējumi. Tādi jauninājumi, kā BMW žestu vadība, BMW Laserlight un novietošana stāvēšanai ar attālo vadību, BMW 7. sērijā nosaka jaunus, uz nākotni vērstus standartus. Turklāt ar BMW Touch vadību pirmo reizi BMW automobilī ir integrēts planšetdators ar vadības galvenajām funkcijām.

JAUNINĀJUMI. APSTEIDZOT LAIKU.BMW 7. sērijas inovatīvā funkcionalitāte.

BMW inženierus virza neparastu inovāciju meklējumi. Tādi jauninājumi, kā BMW žestu vadība, BMW Laserlight un novietošana stāvēšanai ar attālo vadību, BMW 7. sērijā nosaka jaunus, uz nākotni vērstus standartus. Turklāt ar BMW Touch vadību pirmo reizi BMW automobilī ir integrēts planšetdators ar vadības galvenajām funkcijām.

Read more

BMW LASERLIGHT.

Tālo gaismu lāzerrežīmā BMW Laserlight apgaismo līdz 600 metriem lielā attālumā, kas ir gandrīz divas reizes lielāks par parasto. Izmantojot šo jauno priekšējo lukturu tehnoloģiju, BMW Laserlight uzlabo drošību ar labāku redzamību tumsā.
Aprīkojuma lāzera modulis ietver LED tuvās un tālās gaismas. Ārkārtīgi spilgtais BMW Laserlight piedāvā ievērojami intensīvāku gaismu nekā tradicionālie gaismas avoti. Priekšējiem lukturiem ar BMW Laserlight ir zili dizaina akcenti, kā arī uzraksts "BMW Laserlight". BMW Laserlight ietver arī LED gabarītlukturus, LED dienasgaismas lukturus, LED pagriezienu rādītājus, adaptīvos priekšējos lukturus un BMW Selective Beam (pretapžilbināšanas tālo gaismu palīgu).

BMW TOUCH VADĪBA.

BMW Touch vadība ir 7 collu planšetdators, kas integrēts vidējā roku balstā aizmugurē. Tas ir savienots ar automobiļa sistēmām un piedāvā dažādas vadības un regulēšanas iespējas.
 

Izmantojot planšetdatoru, piemēram, var regulēt aizmugurējos sēdekļus un priekšējā pasažiera sēdekli. Aizmugurē var regulēt gaisa kondicionētāju, ventilāciju un sēdekļa apsildi, kā arī salona apgaismojumu ar fona apgaismojumu, panorāmas jumta lūkas žalūzijas un saulessargu. Piemēram, iespējams pārvaldīt izklaides funkcijas un atskaņot vēlamos datu nesējus (piemēram, filmas) aizmugurējos displejos.
 

Portatīvo BMW Touch vadību var ērti uzlādēt, izmantojot iespraužamo adapteri.

BMW ŽESTU KONTROLE.

Ar BMW žestu vadību noteiktas funkcijas var pārvaldīt ar roku kustībām. Tādus vienkāršus žestus, kā “novilkšana” vai “norādīšana”, atpazīst zona virs viduskonsoles un aktivizē attiecīgo funkciju, piemēram, ienākošā zvana pieņemšanu vai noraidīšanu. Skaļumu var regulēt ar rādītājpirksta apļveida kustību. Žestu vadība papildina tādas esošās vadības sistēmas kā, piemēram, iDrive Touch kontrolleris.
Vadības displejā tiek atainoti pieejamie žesti, lai palīdzētu vadītājam vai pasažierim tos izmantot. Turklāt sistēma nekavējoties sniedz vizuālu un skaņas reakciju uz žestiem.

Labsajūta un komforts.

BMW 7. sērija piedāvā jaunu braukšanas komforta laikmetu.

 • Navigācijas sistēma Professional ar skārienjutīgo displeju

  Navigācijas sistēmai Professional ir smalks dizains un neticams pakalpojumu klāsts: tā ir vienkārša un viegli izmantojama navigācijas sistēma, kas nemanāmi integrēta BMW un ietver iDrive vadības koncepciju ar iDrive Touch kontrolleri un skārienjutīgo displeju. Sistēma piedāvā balss vadību, radio BMW Professional ar DVD diskdzini, kā arī 20 GB atmiņu audio failiem. Tā arī atvieglo reāllaika satiksmes informācijas lietojumu (RTTI). Iebūvētais 10,25 collu LCD krāsainais displejs ar dalītā ekrāna funkciju (galvenais un papildu ekrāns) ir izstrādāts, lai nodrošinātu optimālu nolasāmību un pārskatu.
  Vadība ļauj nemanāmi pārslēgt ievades veidus ar iDrive Touch kontrolleri, kura skārienjutīgā virsma ļauj navigācijas sistēmā ērti ievadīt galamērķus, rakstot ar roku displejā ar skārienekrānu, izmantojot žestu vadību vai balss vadību, kā arī septiņas grāmatzīmes.
  BMW ConnectedDrive ietvaros sistēma trīs gadus automātiski atjaunina noteiktu Eiropas pilsētu kartes līdz četrām reizēm gadā.

NOVIETOŠANA STĀVĒŠANAI AR TĀLVADĪBU.

Novietošanas funkcija ar tālvadību ļauj vadītājam izkāpt no automobiļa, lai ar tālvadības pulti to iebrauktu vai izbrauktu šaurā stāvvietā vai garāžā. Novietošanas funkciju ar tālvadību aktivizē vadītājs ar BMW displeja atslēgu, atrodoties ārpus automobiļa.

Novietošanas procesu uzrauga automobiļa novietošanas sensors (PDC), novietošanas palīgs un skata no augšas sensori. Lai izmantotu novietošanas funkciju ar tālvadību, automobilim jābūt novietotam taisni un vērstam uz priekšu tieši pret stāvvietu vai garāžu. Nepieciešamības gadījumā novietošanas procesa laikā vadītājs var arī nobremzēt automobili.

Kad automobilis ir novietots, dzinēju var izslēgt ar atslēgu. Kad pienācis laiks atkal doties ceļā, dzinēju var iedarbināt arī ar atslēgu. Ar tālvadību vadītas izbraukšanas no stāvvietas laikā automobilis autonomi atpakaļgaitā izbrauc no stāvvietas vai garāžas.

BMW DISPLEJA ATSLĒGA.

BMW displeja atslēga ataino informāciju par automobiļa statusu un ļauj attāli pārvaldīt noteiktas funkcijas, izmantojot integrēto displeju.
Var atainot laiku, palikušo degvielu un darbības attālumu, apkopes paziņojumus, kā arī centrālās atslēgas sistēmas, logu un stikla jumta šībrīža statusu. Turklāt, izmantojot BMW displeja atslēgu, iespējams pārvaldīt šādu aprīkojumu: novietošana stāvēšanai ar tālvadību un autonomā apsilde.
BMW displeja atslēgu iespējams uzlādēt ar bezvadu pieslēgumu vai ar ietverto USB kabeli.

ZVANĪŠANA AR BEZVADU UZLĀDI.

Zvanīšana ar bezvadu uzlādi ietver bezvadu uzlādes doku un integrētu brīdinājuma sistēmu, ja ir aizmirsts tālrunis. Turklāt ir pieejamas divas pilnībā funkcionālas USB pieslēgvietas ar divu ampēru strāvu katrā, lai ātri uzlādētu mobilās ierīces. WIFI karstvietas tehniskā iespēja ļauj par maksu izmantot pakalpojumu sniedzēja karstvietas plānu ar LTE standartu.

Savienojums ar jumta antenu veido uzlabotu mobilā pārklājuma zonu, un otrs mikrofons nodrošina labāku brīvroku balss kvalitāti vadītājam un priekšējam pasažierim. Tāpat otrs mikrofons efektīvi izslēdz traucējošos trokšņus priekšējā un aizmugurējā pasažieru zonā.

Izmantojot Bluetooth, vienlaikus var pievienot divus mobilos tālruņu un mobilu audio atskaņotāju. Zvanīšanas pakotne ietver Bluetooth biroju ar piekļuvi kalendāram, SMS un e-pasta funkcijas saderīgiem viedtālruņiem.

ADAPTĪVAIS REŽĪMS.

ADAPTĪVAIS REŽĪMS.

Adaptīvais režīms ir braukšanas pieredzes kontroles atjautīga un interaktīva funkcija. Adaptīvais režīms ietekmē dinamisko amortizācijas kontroli, stūrēšanu un Steptronic pārnesumkārbu, nepārtraukti pielāgojot iestatījumus atbilstoši šībrīža braukšanas situācijai. Adaptīvajā režīmā sistēma ņem vērā dažādus indikatorus, piemēram, pedāļa nospiešanu, stūres kustības un kruīzkontroli, kā arī vadītāja individuālo braukšanas stilu. Turklāt sistēma sadarbojas arī ar reāllaika navigāciju, lai pārslēgtos pareizajā pārnesumā, gatavojoties līkumiem. Papildus adaptīvajam režīmam vadītājs var izvēlēties SPORT, COMFORT vai ECO PRO režīmu.

 • Degvielas patēriņš un CO2 izmeši BMW 7. sērijas modeļiem ar benzīna vai dīzeļdzinēju:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): no 12,6* līdz 4,4
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): no 299 līdz 116

  BMW 7. sērijas iPerformance modeļu degvielas patēriņš un CO2 izmeši:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): no 2,5 līdz 2,0
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): no 56 līdz 45
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): no 13,9 līdz 12,5

  BMW 750Li xDrive degvielas patēriņš un CO2 izmeši:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): no 8,5 līdz 8,3
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): no 197 līdz 192

  Degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa vērtības ir atkarīgas no izvēlētajiem riteņu un riepu izmēriem.

  Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un nominālajiem specifiskajiem jauno automobiļu CO2 izmešiem var iegūt "Jaunajās pasažieru transportlīdzekļa degvielas patēriņa un CO2 izmešu vadlīnijās", kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās un apmeklējot/rakstot uz "DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH", Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vācija.