ESTĒTIKAS IEMIESOJUMS. SAPŅOTĀJIEM.

BMW 7. sērijas dizains.

ESTĒTIKAS IEMIESOJUMS. SAPŅOTĀJIEM.

BMW 7. sērijas dizains.

“Jaunā BMW 7. sērija ir mūsu redzējums mūsdienu luksusa jomā. Mēs uzskatām, ka tehniskās inovācijas un augstas kvalitātes detaļas kā salona labsajūtas atmosfēras emociju valoda ir neaizvietojamas. Dizaina izstrādes procesā mēs strādājām ar “Tehnoloģiskās dzejas” ideju – ideālu progresīvo tehnoloģiju un to interpretācijas mijiedarbību dizainā.”

Kārims Habibs (Karim Habib), BMW Automobiles dizaina nodaļas direktors

ESTĒTIKAS IEMIESOJUMS. SAPŅOTĀJIEM.BMW 7. sērijas dizains.

“Jaunā BMW 7. sērija ir mūsu redzējums mūsdienu luksusa jomā. Mēs uzskatām, ka tehniskās inovācijas un augstas kvalitātes detaļas kā salona labsajūtas atmosfēras emociju valoda ir neaizvietojamas. Dizaina izstrādes procesā mēs strādājām ar “Tehnoloģiskās dzejas” ideju – ideālu progresīvo tehnoloģiju un to interpretācijas mijiedarbību dizainā.”

Kārims Habibs (Karim Habib), BMW Automobiles dizaina nodaļas direktors

Read more

ĀRĒJAIS DIZAINS.

Dinamiskas proporcijas, precīzas līnijas un izteiksmīgas virsmas: BMW 7. sērija iemieso raksturīgo BMW dizainu tā elegantākajā formā. BMW 7. sērija izstaro dabiskumu un pašpārliecinātību no katra skata leņķa – par to gādā uz ceļu vērstā priekšdaļa, pagarinātais sānskats un spēcīgā aizmugure.

 • Pašpārliecināta priekšdaļa

  Priekšdaļā skaidri izceļas platais lielā un izvirzītā elipsveida režģa rāmis, piešķirot BMW 7. sērijai dinamisku, uz ceļu vērstu raksturu. Gaisa savācējs apakšā, kas optiski sadalīts trijās daļās, sniedzas visā priekšējā spoilera garumā, piešķirot automobilim ārkārtīgi pārliecinātu un izteiksmīgu izskatu. Standartaprīkojumā aprīkotas ar LED tehnoloģiju, iekšējās papildaprīkojuma adaptīvo LED priekšējo lukturu caurulītes ar elipsveida režģi savieno horizontāla svītra.
  BMW Laserlight – apgaismes tehnoloģija, kas izgaismo priekšā esošo ceļu, – to var atpazīt pēc zilas krāsas horizontāliem stienīšiem caurulīšu centrā.

 • Elegants sānskats

  Sānskata īpaši eleganto siluetu veido viegli noliektā jumta līnija. Perifērās hromētās logu ārējās malas nemanāmi pāriet Hofmeistera ielocē. Dubultā ieloces līnija ar integrētiem durvju rokturiem sniedzas no priekšdaļas līdz aizmugurējiem lukturiem ar divām precīzām līnijām. Starp tām ir šaura josla, kas, pateicoties gaismēnu spēlei uz sānu virsmas, izskatās pēc gaismas svītras, izceļot BMW 7. sērijas garumu un sānu augstumu. Šī sedana līdzsvaroto izskatu un optiski zemo smaguma centru atbalsta hromēta apdare, kas sniedzas no gaisa savācējiem visā automobiļa sānu garumā.

 • Spēcīgā aizmugure

  Visu aizmugures elementu horizontālais izvietojums izceļ BMW 7. sērijas platumu un pašpārliecinātību. Horizontālais hromētais stienis pārliecinoši stiepjas visā automobiļa platumā, tādējādi radot optisku saikni starp lukturiem. Pirmo reizi gaismas stieņu L forma tiek turpināta arī stikla ģeometrijā – tagad aizmugurējie lukturi ir vēl izteiksmīgāki. Izpūtēja apdares elementus ietver pievilcīgs hromēts ietvars. Apvienojumā ar plato šķērsbāzi un spēcīgas formas riteņu arkām tie pazemina optisko gravitātes centru, piešķirot BMW 7. sērijai unikālu izskatu arī no aizmugures.

ELIPSVEIDA REŽĢIS AR AKTĪVAS GAISA PLŪSMAS FUNKCIJU.

Viens no BMW 7. sērijas priekšdaļas unikāli atšķirīgajiem dizaina elementiem ir elipsveida režģis ar aktīvu gaisa plūsmas funkciju. Tā gaisa atveres ar hromētiem stieņiem ir izteiksmīgas un aktīvi regulē gaisa plūsmu. Palielinoties dzinēja dzesēšanas nepieciešamībai, gaisa atveres tiek atvērtas. Aizvērtā veidā tās uzlabo aerodinamiku un ar hromētajiem vertikālajiem stieņiem nodrošina izteiksmīgu izskatu.

SALONA DIZAINS.

Ikvienā BMW 7. sērijas automobiļa sēdvietā jūs apņem mūsdienīga un uz nākotni vērsta luksusa labsajūta. Virtuozs materiālu, gaismas, formas, krāsas un inovatīvu tehnoloģiju apvienojums cilvēkiem, kuri vēlas pārvietot lietas, – sēžot aizmugurē vai vadītāja sēdeklī.

Labsajūta un komforts.

BMW 7. sērija piedāvā jaunu braukšanas komforta laikmetu.

 • Aizmugurē sēdošajiem

  Salona aizmugurē it viss ir vērsts uz ceļošanu luksusa atmosfērā. Pasažieri izbauda plašuma komfortu un dažādas ekskluzīvas izklaides iespējas. Noņemamais Touch vadības planšetdators piedāvā pilnībā integrētu komforta un izklaides funkciju vadību.
  Ar speciālo aprīkojumu “Executive Lounge” aizmugurējais pasažieris priekšējā pasažiera pusē var izbaudīt braucienu īpaši ērtā pozā. Vidējā roku balstā integrētajam planšetdatoram ir melnas Nappa ādas vāciņš, kas nodrošina augstas kvalitātes iespaidu. Garā panorāmas jumta lūkas Sky Lounge versija rada atvērtu un gaismas pielietu atmosfēru, un nepieciešamības gadījumā to var apgaismot fona apgaismojuma krāsās. Tas rada ideālu atmosfēru, kurā izbaudīt izcilu studijas kvalitātes Bowers & Wilkins Diamond telpiskās skaņas sistēmas sniegumu ar 1400 vatu jaudu.

 • Vadītājam un priekšējam pasažierim

  Uz vadītāju vērstais BMW 7. sērijas instrumentu panelis ir izcila tehnoloģisko jauninājumu bāze. BMW ir pirmais ražotājs, kurš piedāvā žestu vadību, lai svarīgākās komandas dotu ar roku kustību. Vienlīdz pārdomāta ir uzlabotā balss vadība un iDrive Touch kontrolleris, un alternatīvo skārienjutīgo displeju apvienojumā ar navigācijas sistēmu Professional var vadīt tieši 10,25 collu LCD krāsu displejā.
  Atkarībā no izvēlētā braukšanas režīma instrumentu paneļa displeji aiz ādas stūres rata ir saistīti ar dažādiem grafiskiem simboliem. Daudzfunkciju taustiņiem ir trīsdimensiju forma, lai nodrošinātu īpaši patīkamu pieredzi, un tie ir iestrādāti pulēta hroma virsmā. Horizontālo virsmu elegantā arhitektūra piesaista skatienu un notur to ar fona apgaismojuma vizuālajiem akcentiem.

UZLABOJUMS.

BMW 7. sērija ir visaugstākā līmeņa precizitātes un kvalitatīva darba apvienojums. To apliecina plūstošais atpakaļskata spoguļu dizains: tie ir šķietami organiski saauguši ar logu ārējo malu. Modernie un elegantie spoguļi uzlabo arī aerodinamiku. Vēl citi pārdomātu detaļu uzlabojumu piemēri ir elipsveida režģis ar aktīvo gaisa plūsmu un hromētiem vertikālajiem stieņiem, riteņu dizaina lielā precizitāte un pārliecinoši atšķirīgais izskats, kā arī nemanāmi iestrādātais Hofmeistera izliekums.


Salonā harmonisku salikumu veido augstas kvalitātes materiāli, piemēram, hroms un Poplar Grain Grey smalka koka salona apdare, sēdekļi ar, piemēram, ekskluzīvo “Nappa” ādu Ivory White krāsā. Arī instrumentu panelī vērojams augsts meistarības līmenis, ietverot ražošanas procesā individuāli saskaņotas iezīmes, lai radītu nevainojamu koptēlu.

 

Papildu dizaina iespējas BMW 7. sērijai nodrošina BMW Individual kolekcija ar ekskluzīviem krāsu un materiālu salikumiem. Tā ietver BMW Individual pilnas Merino ādas apdares Mediterranean Brown Tartufo salona apdares krāsu un ar rokām darinātas detaļas, piemēram, šuves ar audekla izskatu, ar rokām pītas maliņas un kontrastējošu krāsu vīles.

 • M Driver's Package.

  M vadītāja pakotne palielina maksimālo ātrumu no 250 km/h līdz 305 km/h. M vadītāja pakotni jauniem automobiļiem iespējams pasūtīt uzreiz, iegādājoties jaunu automobili, vai viegli pievienot vēlāk. Pēc uzstādīšanas visi pārējie tehniskie dati paliks nemainīti. Tas ietver arī kuponu BMW M intensīvajai apmācībai, kas iekļauta BMW braukšanas pieredzē. Ja M vadītāja pakotne tiek iegādāta vairāk nekā vienu reizi, braukšanas pieredzes apmācību ar piemaksu iespējams apmainīt pret citu apmācību.

BMW 7. SĒRIJA – BRAUKŠANAS LUKSUSS. KPM BMW PORCELĀNA SKULPTŪRA.

Mūžīga elegance, dinamiskas proporcijas un nevainojama estētika: BMW 7. sērijas dizains izvirza standartus. Tas apvieno jaudu un autoritāti, un katrs apveids nozīmē augstākā līmeņa ekskluzivitāti un patiesu izsmalcinātību.
 

Šī saviļņojošā dizaina valoda ir iedvesmojusi BMW un KPM Königliche Porzellan-Manufaktur Berlin piedalīties ekskluzīvā sadarbības projektā: KPM BMW porcelāna skulptūra. Ar rokām rūpīgi gatavotā skulptūra veido unikālu BMW 7. sērijas neatkārtojamās elegances un tradicionālās Berlīnes porcelāna ražošanas meistarības apvienojumu. Mākslinieciski izpaužoties būtiskākajās dizaina iezīmēs, tā sasaista automobiļa ikonisko siluetu ar porcelāna monolīto pamatni. Pamatne ir rūpīgi glazēta, un tās virsmas faktūra asociējas ar izmantoto BMW 7. sērijas modeli. 1:18 mēroga automobilis ir gatavots no balta porcelāna, kas samazinātā gaismas atstarojuma dēļ atgādina Parosas marmoru.
 

KPM BMW porcelāna skulptūra ir pieejama ierobežotā laidienā – vien 500 eksemplāru visā pasaulē. Ikviens eksemplārs ir akurāti numurēts, un pēc pieprasījuma to iespējams vēl vairāk personalizēt ar kaligrāfisku platīna uzrakstu. Unikāls priekšmets ikvienam, kurš novērtē īpašo un dievina vienreizējo.
 

Sākot no 2016. gada 15. jūlija, varat pasūtīt 30 x 17 cm skulptūru pie sava BMW partnera.
 

No 2016. gada 1. septembra skulptūra būs pieejama arī KPM pārdošanas galerijās un pie izvēlētiem KPM mazumtirdzniecības partneriem.

KPM BMW porcelāna skulptūra.

Uzziniet vairāk par ekskluzīvo sadarbības projektu.

 • Degvielas patēriņš un CO2 izmeši BMW 7. sērijas modeļiem ar benzīna vai dīzeļdzinēju:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 12,8 – 4,9
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): no 294 līdz 129

  BMW 7. sērijas iPerformance modeļu degvielas patēriņš un CO2 izmeši:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): no 2,5 līdz 2,0
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): no 56 līdz 45
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 13,2 līdz 12,5

  BMW 750Li xDrive degvielas patēriņš un CO2 izmeši (1):
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): no 8,5 līdz 8,3
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): no 197 līdz 192

  Norādītās degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa vērtības tika noteiktas atbilstoši Eiropas regulai (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Šie skaitļi attiecas uz transportlīdzekli ar pamata konfigurāciju Vācijā, un norādītajā diapazonā ņemts vērā papildaprīkojums un dažādie disku un riepu izmēri, kas pieejami konkrētajam modelim.

  (1) Rādītāji piemērojami līdz 15.04.2018. Lūdzu, pārbaudiet pieejamību pie BMW pārstāvja.

  Automobiļu, kas atzīmēti ar (3), vērtības jau šobrīd ir balstītas uz jauno WLTP regulu un ir atkal pārveidotas NEDC ekvivalentās vērtībās, lai nodrošinātu salīdzinājumu transportlīdzekļu starpā. [Attiecībā uz šiem transportlīdzekļiem, uz transportlīdzekli attiecināmiem nodokļiem vai citām nodevām, kas balstītas (vismaz cita starpā) uz CO2 izmešu rādītājiem, CO2 vērtības var atšķirties no šeit norādītajām vērtībām.]

  CO2 efektivitātes specifikācijas ir noteiktas saskaņā ar direktīvu 1999/94/EK un Eiropas regulu konkrētajā piemērojamajā versijā. Attēlotās vērtības ir balstītas uz degvielas patēriņu, CO2 vērtībām un enerģijas patēriņu saskaņā ar NEDC cikla klasifikāciju.

  Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un specifiskajām CO2 emisijām jaunajiem pasažieru automobiļiem var iegūt izdevumā “Jauno pasažieru automobiļu degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa rokasgrāmata”, kas bez maksas pieejams visās tirdzniecības vietās un https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.