IEGŪSTIET VISU: LUKSUSS UN ADRENALĪNS.

Jaunais BMW M760Li xDrive: 610 ZS, 448 kW.*

IEGŪSTIET VISU: LUKSUSS UN ADRENALĪNS.

Jaunais BMW M760Li xDrive: 610 ZS, 448 kW.*

IEGŪSTIET VISU: LUKSUSS UN ADRENALĪNS.Jaunais BMW M760Li xDrive: 610 ZS, 448 kW.*

Ar BMW M760Li xDrive un BMW M760Li xDrive modeli V12 Excellence BMW M GmbH pirmo reizi iepazīstina ar M Performance automobiļiem, kas balstīti uz BMW 7. sērijas Sedan. Šīs sērijas diviem labākajiem modeļiem ir M Performance TwinPower Turbo divpadsmitcilindru benzīna dzinēji. BMW M760Li xDrive uzsver sportisku izskatu, bet modelis V12 Excellence noteikti ir vairāk vērsts uz automobiļa luksusu. Abiem modeļiem ir eleganti BMW Individual klāsta virsbūves un salona komponenti. Rezultāts ir divi automobiļi, kas iedvesmo ar tīru dinamiku un unikālu luksusu.BMW M760Li xDrive rādītāji:
Degvielas patēriņš (kombinēti): 12,6 l/100 km*
CO2 izmeši (kombinētie): 294 g/km*

 

BMW M760Li xDrive modeļa V12 Excellence rādītāji:
Degvielas patēriņš (kombinēti): 12,6 l/100 km*
CO2 izmeši (kombinētie): 294 g/km*

 

* Šie rādītāji ir plānotās vērtības un vēl nav apstiprināti.

Design

BMW M760Li xDRIVE M PERFORMANCE DIZAINS.

Izvēlētas M sporta pakotnes funkcijas piešķir BMW M760Li xDrive stilīgajam izskatam sportiskas nianses. Tās papildina arī ekskluzīvas M Performance iezīmes. BMW M GmbH rokrakstu iespējams atpazīt pēc vairākām tehniskām un optiskām modifikācijām. Galvenie mērķi ir maksimāla dinamika, minimāla gaisa pretestība un maksimāls braukšanas komforts. Šo luksusa limuzīnu iespaidīgais izskats ir papildināts ar dinamiskiem akcentiem, lai iedvesmotu sportiskākos vadītājus.

EKSKLUZĪVAS BMW M760Li xDRIVE IEZĪMES.

accent colour

Dizaina iezīmes akcentējošā krāsā.

Izmainītā priekšpuse ar palielinātiem gaisa savācējiem ietver ekskluzīvus M Performance elementus. Elipsveida režģa rāmis un priekšējās virsmas, kā arī gaisa šķēlēji lepojas ar Cerium Grey apdari.
M Double-spoke

20 collu M Double-spoke 760 M.

Darbojoties kopā ar 19 collu M sporta bremžu sistēmu ar ziliem bremžu suportiem, Cerium Grey krāsas vieglmetāla diski ar mirdzoši matētu apdari nodrošina optimālu paātrinājuma un bremzēšanas darbību pārnesi uz asfaltu.
insignia

Stilīgs M Performance uzraksts.

Skatoties no sāna, M un V12 logotipi, spoguļu korpusi, gaisa savācēji bremzēm, kā arī durvju un durvju rokturu dekoratīvie elementi visi ir Cerium Grey krāsā.
M Sport exhaust system

Iespaidīga M sporta izplūdes sistēma.

Ar ekskluzīviem optiskā dubultā izpūtēja dekoratīvajiem elementiem, ieskaitot sadalītāju, Cerium Grey krāsā M760Li xDrive M sporta izplūdes sistēma ir optimizēta, lai radītu pievilcīgi sportisku skaņu.
Rear view

Nepārprotama aizmugure.

Ekskluzīvi M Performance: bagāžas nodalījuma durvju apdares josla un modeļa nosaukums Cerium Grey krāsā. Īpaši sportisko raksturu vēl vairāk uzsver papildaprīkojuma M aizmugurējais spoileris.
Door sill finishers

Individuāla durvju sliekšņu apdare.

Apgaismotie durvju sliekšņi ar V12 zīmi signalizē vadītājiem un pasažieriem par īpašo braukšanas baudījumu, kas viņus sagaida.

BMW M760Li xDRIVE MODELIS V12 EXCELLENCE.

Ja meklējat konsekventu luksusa aprīkojumu BMW M760Li xDrive, to atradīsiet papildaprīkojuma BMW M760Li xDrive modelī V12 Excellence. Uzmanība ir vērsta uz ekskluzīvu komfortu, elegantu luksusu un izteiksmīgu veidolu. Šis M Performance divpadsmitcilindru automobilis ir ieteicams ikvienam, kam patīk ieņemt vietu izsmalcināta automobiļa aizmugurē.

 • Pure Excellence virsbūves dizains

  Šī modeļa vizuālais izskats atbilst Pure Excellence dizaina virsbūvei. Pakotnē ir iekļauti arī 20 collu BMW Individual vieglmetāla diski ar W-spoke 646 dizainu un M sporta bremzes ar mirdzošiem Black krāsas bremžu suportiem. BMW M760Li xDrive V12 Excellence priekšpusē gaisa savācēja režģī ir hromēta svītra. Elipsveida režģa stieņiem ir Silver apdare ar hromētu priekšpusi un dekoratīvu ietvaru. Logu rāmji, gaisa savācēji bremzēm ar dekoratīvo durvju apdari un V12 uzraksts uz aizmugurējā statņa arī ir Light Chrome krāsā. Aizmugurē virs hromētās joslas bagāžas nodalījuma pārsega kreisajā pusē mirdz xDrive emblēma, bet modeļa nosaukuma vietā – V12 emblēma.

 • Pure Excellence salona dizains

  Arī šī modeļa salonā ietverts Pure Excellence salona dizains. Tiek piedāvāta atbilstoša Alcantara dizaina griestu apdare, kā arī Aluminium durvju sliekšņu apdare ar izgaismotu V12 modeļa nosaukumu. Smalka koka ielaidumi drošības jostas izvados, roku balstos un aizmugurējos jumta rokturos, kā arī BMW ādas stūre ar koka elementiem veido elegantus akcentus. Ieslēdzot aizdedzi, instrumentu paneļa centrā parādās V12 emblēma, kas signalizē par neaizmirstami izsmalcinātas braukšanas pieredzes sākumu.

M PERFORMANCE TWIN POWER TURBO DIVPADSMITCILIDRU BENZĪNA DZINĒJS.

Šis dzinējs nosaka standartus savā automobiļu segmentā. M Performance TwinPower Turbo divpadsmitcilindru benzīna dzinējs apvieno iespaidīgu jaudu ar vilces līmeni, kas saglabājas arī maksimālajā apgriezienu diapazonā. 800* Nm maksimālo griezes momentu iespējams iegūt jau pie tikai 1500* apgr./min. 6,6 litru dzinēja maksimālā jauda ir 448* kW (610* ZS) pie 5250 – 6000 apgr./min. BMW 7. sērijas divpadsmitcilindru sedani uzņem paātrinājumu no 0 līdz 100 km/h tikai 3,7* sekundēs.


* Šie rādītāji ir plānotās vērtības un vēl nav apstiprināti.

 • Izmainīta izplūdes sistēma

  Ekskluzīvā skaņas pieredze, ko sniedz pārveidotā M sporta izplūdes sistēma ar gaisa vārstu vadību, mainās starp neuzkrītoši elegantu stilu un saviļņojošu divpadsmitcilindru skaņu, kas akcentē BMW M760Li xDrive dinamisko raksturu.

  BMW M760Li xDrive modelī V12 Excellence uz komfortu vērstā izplūdes sistēma piedāvā atturīgu un izsmalcinātu toni. Divus hromētos izpūtēja dekoratīvos elementus aptver papildu hromēta svītra aizmugurējā spoilerī, kas ir optiski savienota.

M PERFORMANCE BRAUKŠANAS DINAMIKA.

BMW M760Li xDrive lepojas ar aktīvo šasijas regulēšanas sistēmu Executive Drive Pro ar divasu gaisa balstiekārtu, dinamisko amortizatoru vadību, kā arī aktīvo stūres vadību un atjautīgo pilnpiedziņas sistēmu xDrive. Pateicoties M Performance tūningam, šīs sistēmas nodrošina īpašu braukšanas dinamiku, kas apvienota ar ļoti augsta līmeņa braukšanas komfortu.

 • Vairāk dinamikas: Aktīvā stūres vadība

  Aktīvā stūres vadība uzlabo braukšanas dinamiku, pielāgojot priekšējo un aizmugurējo riteņu pagrieziena leņķi atbilstoši ātrumam, vēl vairāk pilnveidojot vadāmību un virziena stabilitāti. Tā izcili un ar vērā ņemamu veiklību veic paātrinājumu līkumos un ātru joslu maiņu. Stūres sistēmas elektronikas atšķirīgie rādītāji ir tieši saistīti ar braukšanas pieredzes vadību. Tos aktivizē, izvēloties piemēroto braukšanas programmu, un tie ir īpaši pielāgoti BMW M760Li xDrive dinamiskajam raksturam.

 • Vairāk saķeres: BMW xDrive pilnpiedziņas sistēma

  BMW M760Li xDrive standarta sastāvdaļa ir pastāvīga pilnpiedziņa. Atjautīgā sistēma sadala griezes momentu starp priekšējo un aizmugurējo asi ar 100 % maināmību. Vairāk dinamikas, lielāka veiklība un ievērojami uzlabota saķere – tas viss atstāj pozitīvu iespaidu uz sportisko braukšanas prieku. Lai vēl vairāk pieslīpētu BMW M760Li xDrive M Performance konkurētspējīgo raksturu, piedziņas uzsvars ir vairāk vērsts uz aizmugurējiem riteņiem, tādējādi piešķirot vēl lielāku dinamikas precizitāti.

DARBĪBĀ.

M Performance modeļi BMW M760Li xDrive un BMW M760Li xDrive modelis V12 Excellence.

VAIRĀK KOMFORTA: EXECUTIVE DRIVE PRO.

Kopā ar divasu gaisa balstiekārtu un dinamisko amortizatoru vadību šī aktīvā šasijas regulēšanas sistēma atbild par īpaši augstu braukšanas komforta līmeni. Braukšanas dinamikas pretapgāšanās sistēma ir piedzīvojusi papildu uzlabojumus. Šī M Performance limuzīna balstiekārta, amortizācija un vibrāciju komforts ir izcilā līdzsvarā starp sportisku un vienmērīgu. Nekavējoties tiek izlīdzinātas izmaiņas virsbūves sānu slīpumā, kādu rada asa virzienu maiņa. Taisnos gabalos regulējamie stabilizatori sniedz balstiekārtas sistēmai lielāko iespējamo kustību brīvību, kas vēl vairāk uzlabo braukšanas komfortu. Sistēma ir īpaši pielāgota BMW M760Li xDrive dinamiskākam raksturam.

Steptronic

VAIRĀK SPORTA: 8 PAKĀPJU STEPTRONIC SPORT PĀRNESUMKĀRBA.

V12 dzinēja jaudu pārnes astoņpakāpju Steptronic Sport pārnesumkārba. M Performance pārslēgšanas programmu pielāgojums ir īpaši piemērots spēka agregāta ar vairāk nekā 610 ZS īpašībām. Stūres pārnesumu pārslēga lāpstiņas ļauj sportiski pārslēgt pārnesumus. Pārnesumkārbai ir arī Launch Control funkcija, kas mērķtiecīgiem vadītājiem nodrošina optimālu paātrinājumu jebkādos apstākļos. Kompaktās uzbūves, mazā svara un Auto Start-Stop funkcijas izcilā mijiedarbība ir ļoti nozīmīga, lai ievērojami samazinātu degvielas patēriņu un izplūdes gāzu izmešus.

M PERFORMANCE SAIME.

Smalki izstrādāts dizains,
izcila braukšana, maksimāla braukšanas dinamika. M Performance automobiļi
iemieso šo iezīmju triādi. Tās kā ekskluzīvs BMW M GmbH piedāvājums apvieno
labāko savā sērijā ar BMW M dinamiskajiem gēniem, tādējādi izveidojot savu
klasi. 

Intensīvākas braukšanas bauda.

Iepazīstieties ar visu M Performance automobiļu klāstu.

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • Degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa vērtības ir atkarīgas no izvēlētajiem riteņu un riepu izmēriem. Patēriņa dati noteikti atbilstoši ECE braukšanas ciklam.

  Braukšanas diapazons ir atkarīgs no dažādiem faktoriem, it īpaši personiskā braukšanas stila, izvēlētā maršruta, laikapstākļiem, apsildes/dzesēšanas izmantošanas un iepriekšējas sagatavošanas.

  Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un nominālajiem specifiskajiem jauno automobiļu CO2 izmešiem var iegūt "Jaunajās pasažieru transportlīdzekļa degvielas patēriņa un CO2 izmešu vadlīnijās", kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās un apmeklējot/rakstot uz "DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH", Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vācija.