BMW 7. SĒRIJA.

Luksusa progress.

BMW 7. SĒRIJA.

Luksusa progress.

BMW 7. SĒRIJA.Luksusa progress.

Max. output in kW (hp) at 1/min (730d)

195 (265)/4,000

CO2 emissions in g/km (730d)

139 – 146

Combined in l/100 km (730d)

5,6 – 5,3

Top speed in km/h (730d)

250

BMW Group jau sen rada nākotnes automobiļus. Mēs uzskatām, ka labākais veids, kā pareģot nākotni, ir to radīt. Ar BMW 7. sēriju mēs piedāvājam nākotnes luksusu jau šodien. Pateicoties būtiskām inovācijām, paraugkomfortam un modernam dizainam, kā arī dinamikai, kas ir gan iespaidīga, gan ļoti ekonomiska.

SAVA ARODA MEISTARI. NO 448 KW (610 ZS) LĪDZ 45 G CO2/KM.

BMW M760Li xDrive V12 Excellence modelis

BMW 740e/Le iPerformance

ATKLĀJIET BMW 7. SĒRIJU.

Dizains.

“Jaunā BMW 7. sērija ir mūsu redzējums mūsdienu luksusa jomā. Mēs uzskatām, ka tehniskās inovācijas un augstas kvalitātes detaļas kā salona labsajūtas atmosfēras emociju valoda ir neaizvietojamas. Dizaina izstrādes procesā mēs strādājām ar “Tehnoloģiskās dzejas” ideju – ideālu progresīvo tehnoloģiju un to interpretācijas mijiedarbību dizainā.” Kārims Habibs (Karim Habib), BMW Automobiles dizaina nodaļas direktors
Read more

Inovatīva funkcionalitāte.

BMW inženierus virza neparastu inovāciju meklējumi. Tādi jauninājumi, kā BMW žestu vadība, BMW Laserlight un novietošana stāvēšanai ar attālo vadību, BMW 7. sērijā nosaka jaunus, uz nākotni vērstus standartus. Turklāt ar BMW Touch vadību pirmo reizi BMW automobilī ir integrēts planšetdators ar vadības galvenajām funkcijām.
Read more

Labsajūta un komforts.

BMW 7. sērija paplašina BMW raksturīgā braukšanas prieka robežas, ietverot vispusīgu baudījumu. Ērtajos aizmugurējos sēdekļos sēdošajiem ir neticami daudz vietas. Executive Drive Pro papildaprīkojumu aktīvā šasijas tehnoloģija piedāvā bezkompromisu komforta un dinamisku braukšanas pieredzi ikvienā situācijā, turklāt tam ir fona apgaismojuma dizains un inovatīvas komforta un izklaides funkcijas, kas nodrošina augstāko relaksēta ceļotprieka līmeni.
Read more

BMW EfficientDynamics.

Inovatīva viegla konstrukcija, dzinēji ar jaunākajām tehnoloģijām un ārkārtīgi atjautīga enerģijas pārvaldība skaidri apliecina: BMW EfficientDynamics inženieri nosaka jaunus standartus. BMW 7. sērijā viņi apvienojas, radot pārdomātu perfekciju. Rezultāts ir optimāls braukšanas komforta, dinamikas un efektivitātes apvienojums.
Read more
 • Degvielas patēriņš un CO2 izmeši BMW 7. sērijas modeļiem ar benzīna vai dīzeļdzinēju:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 12,8 – 4,9
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): no 294 līdz 129

  BMW 7. sērijas iPerformance modeļu degvielas patēriņš un CO2 izmeši:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): no 2,5 līdz 2,0
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): no 56 līdz 45
  Enerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 13,2 līdz 12,5

  BMW 750Li xDrive degvielas patēriņš un CO2 izmeši (1):
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): no 8,5 līdz 8,3
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): no 197 līdz 192

  BMW M760Li xDrive(1) degvielas patēriņš un CO2 izmeši:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 12,6
  CO2 izmeši g/km (kombinētie): 299

  BMW 730d degvielas patēriņš un CO2 izmeši (3):
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): no 5,6 līdz 5,3
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): no 139 līdz 146

  Norādītās degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa vērtības tika noteiktas atbilstoši Eiropas regulai (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Šie skaitļi attiecas uz transportlīdzekli ar pamata konfigurāciju Vācijā, un norādītajā diapazonā ņemts vērā papildaprīkojums un dažādie disku un riepu izmēri, kas pieejami konkrētajam modelim.

  (1) Rādītāji piemērojami līdz 15.04.2018. Lūdzu, pārbaudiet pieejamību pie BMW pārstāvja.

  Automobiļu, kas atzīmēti ar (3), vērtības jau šobrīd ir balstītas uz jauno WLTP regulu un ir atkal pārveidotas NEDC ekvivalentās vērtībās, lai nodrošinātu salīdzinājumu transportlīdzekļu starpā. [Attiecībā uz šiem transportlīdzekļiem, uz transportlīdzekli attiecināmiem nodokļiem vai citām nodevām, kas balstītas (vismaz cita starpā) uz CO2 izmešu rādītājiem, CO2 vērtības var atšķirties no šeit norādītajām vērtībām.]

  CO2 efektivitātes specifikācijas ir noteiktas saskaņā ar direktīvu 1999/94/EK un Eiropas regulu konkrētajā piemērojamajā versijā. Attēlotās vērtības ir balstītas uz degvielas patēriņu, CO2 vērtībām un enerģijas patēriņu saskaņā ar NEDC cikla klasifikāciju.

  Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un specifiskajām CO2 emisijām jaunajiem pasažieru automobiļiem var iegūt izdevumā “Jauno pasažieru automobiļu degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa rokasgrāmata”, kas bez maksas pieejams visās tirdzniecības vietās un https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.