PĀRLIECINOŠS LĒMUMS.

BMW 6. sērijas Gran Turismo.

PĀRLIECINOŠS LĒMUMS.

BMW 6. sērijas Gran Turismo.

PĀRLIECINOŠS LĒMUMS.BMW 6. sērijas Gran Turismo.

Dzinēja jauda kW (ZS), 1/min (BMW 640i xDrive Gran Turismo)

250 (340)/5 500 – 6 500

Dzinēja griezes moments (Nm), 1/min (BMW 640i xDrive Gran Turismo)

450/1 380 – 5 200

Paātrinājums no 0 līdz 100 km/h, s (BMW 640i xDrive Gran Turismo)

5,3

BMW 6. sērijas Gran Turismo atstāj iespaidu ar unikālo estētiku, kā arī ar salona dāsnajām proporcijām un luksusu. Tā izcilās braukšanas īpašības garantē sportisku dinamiku – un maksimālu braukšanas komfortu garās distancēs. Šis automobilis ir izteiksmīgs moderna dizaina un Gran Tour prieka apliecinājums.

BMW 640i xDrive Gran Turismo
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 8,2 – 7,7
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 187-177

NEVAINOJAMA FORMA.

Veidotās formas un paplašinātais siluets piešķir BMW 6. sērijas Gran Turismo tā iespaidīgo izskatu. Stingrās virsmas veido kontrastu ar viegli lēzeno jumta līniju, kas izstaro eleganci un sportiskumu. Izteiksmīgā aizmugure akcentē šīs izcilā automobiļa koncepcijas dinamiku.


Salonā skatam paveras nevainojamā telpas koncepcija, kur ergonomisks dizains apvienots ar izmeklētiem materiāliem. Dāsnās proporcijas un individuāli pielāgojamie sēdekļi piedāvā pasažieriem izsmalcinātu komfortu, padarot BMW 6. sērijas Gran Turismo par labāko ceļojumu automobili.

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

  • Degvielas patēriņa un CO2 izmešu vērtības ir spēkā ar izvēlēto riteņu un riepu formātu. Patēriņa dati noteikti atbilstoši ECE braukšanas ciklam.

    Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un nominālajiem specifiskajiem jauno automobiļu CO2 izmešiem var iegūt "Jaunajās pasažieru transportlīdzekļa degvielas patēriņa un CO2 izmešu vadlīnijās", kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās, "DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH", Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vācija, un vietnē http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.