IZSTRĀDĀTI, LAI IEDVESMOTU.

BMW 6. sērijas Gran Coupé.

IZSTRĀDĀTI, LAI IEDVESMOTU.

BMW 6. sērijas Gran Coupé.

IZSTRĀDĀTI, LAI IEDVESMOTU.BMW 6. sērijas Gran Coupé.

Max. output in kW (hp) at 1/min (650i)

330 (450)/5 500 – 6 000

CO2 emissions in g/km (650i)

206–199

Acceleration 0–100 km/h in s (650i)

4,6

Max. torque in Nm at 1/min (650i)

650/2 000 – 4 500

Pagarināts siluets, izteiksmīgas riteņu arkas un ieloces līnijas, hromētas apmales – BMW 6. sērijas Gran Coupé nebaidās demonstrēt savas stiprās puses: eleganci, izsmalcinātību un garu. Kokpits pārliecina ar rūpīgi izvēlētiem materiāliem. Āda ar smalku struktūru un ergonomiski izvietoti displeji. Ekskluzīvs BMW Individual aprīkojums palīdz padarīt automobili absolūti unikālu. Pilnīgs mākslas darbs, kas, pateicoties 4+1 sēdekļu koncepcijai, īsākos braucienos piedāvā pietiekami daudz vietas līdz pieciem pasažieriem. Ideāla vieta, lai izbaudītu godalgoto BMW EfficientDynamics BMW TwinPower Turbo dzinēju pilnu jaudu. Vispusīgas kameru un palīdzības sistēmas piedāvā papildu atbalstu visās braukšanas situācijās. Rezultāts: neierobežots braukšanas prieks plašā, ērtā vidē.

ATKLĀJIET BMW 6. SĒRIJAS GRAN COUPÉ.

Dizains.

Plašā raksturīgā līnija aizsākas priekšdaļā, sniedzas pa pagarināto dzinēja pārsegu, paceļas uz vējstikla un pār jumtu plūst spēcīgās aizmugures daļas virzienā. Rūpīgi izstrādātās ieloces līnijas sānos nodrošina iespaidīgu gaismas un ēnas salikumu, kas vēl vairāk izceļ BMW 6. sērijas Gran Coupé ekskluzīvo un dinamisko eleganci. BMW 6. sērijas Gran Coupé ir viens mērķis: Lai iegūtu vēl ekskluzīvāku sportiskas elegances interpretāciju. Tas ir skaidri redzams salonā. Garas līnijas un pārdomātas virsmas rada izsmalcinātu plašuma sajūtu. Ekskluzīvo raksturu papildina tādas papildaprīkojuma iezīmes, kā BMW Individual salona koka apdare Ash Grain White vai BMW Individual ādas apdare Amaro Brown.
Read more

Komforts.

Kamēr kokpita funkciju sistemātiskā orientācija uz vadītāju ļauj tam pievērsties ceļam, aizmugurējie pasažieri var iekārtoties sportiskajos, individuāli konturētajos sēdekļos. Salons ar augstākās kvalitātes materiāliem un izcilu skaļruņu sistēmu aicina visus pasažierus atslābināties. Vairākas dzērienu un sīkumu uzglabāšanas iespējas nodrošina papildu vietu un pirmklasīgu braukšanas prieku.
Read more

Aprīkojums.

Stilīgs izskats: Trīs ekskluzīvu dizaina variantu izvēle – Pure Experience un Pure Excellence dizaina pakotnes, kā arī M sporta pakotne. BMW Individual klāsts piedāvā vēl vairāk ekskluzīvu iespēju. Savukārt oriģinālie BMW piederumi ar dažādām noderīgām funkcijām vēl vairāk paplašina iespēju diapazonu.
Read more