IZSTRĀDĀTI, LAI IEDVESMOTU.

BMW 6. sērijas Gran Coupé.

IZSTRĀDĀTI, LAI IEDVESMOTU.

BMW 6. sērijas Gran Coupé.

IZSTRĀDĀTI, LAI IEDVESMOTU.BMW 6. sērijas Gran Coupé.

Max. output in kW (hp) at 1/min (650i)

330 (450)/5 500

CO2 emissions in g/km (650i)

206–199

Acceleration 0–100 km/h in s (650i)

4,6

Max. torque in Nm at 1/min (650i)

650/2 000 – 4 500

Pagarināts siluets, izteiksmīgas riteņu arkas un ieloces līnijas, hromētas apmales – BMW 6. sērijas Gran Coupé nebaidās demonstrēt savas stiprās puses: eleganci, izsmalcinātību un garu. Kokpits pārliecina ar rūpīgi izvēlētiem materiāliem. Āda ar smalku struktūru un ergonomiski izvietoti displeji. Ekskluzīvs BMW Individual aprīkojums palīdz padarīt automobili absolūti unikālu. Pilnīgs mākslas darbs, kas, pateicoties 4+1 sēdekļu koncepcijai, īsākos braucienos piedāvā pietiekami daudz vietas līdz pieciem pasažieriem. Ideāla vieta, lai izbaudītu godalgoto BMW EfficientDynamics BMW TwinPower Turbo dzinēju pilnu jaudu. Vispusīgas kameru un palīdzības sistēmas piedāvā papildu atbalstu visās braukšanas situācijās. Rezultāts: neierobežots braukšanas prieks plašā, ērtā vidē.

ATKLĀJIET BMW 6. SĒRIJAS GRAN COUPÉ.

Dizains.

Plašā raksturīgā līnija aizsākas priekšdaļā, sniedzas pa pagarināto dzinēja pārsegu, paceļas uz vējstikla un pār jumtu plūst spēcīgās aizmugures daļas virzienā. Rūpīgi izstrādātās ieloces līnijas sānos nodrošina iespaidīgu gaismas un ēnas salikumu, kas vēl vairāk izceļ BMW 6. sērijas Gran Coupé ekskluzīvo un dinamisko eleganci. BMW 6. sērijas Gran Coupé ir viens mērķis: Lai iegūtu vēl ekskluzīvāku sportiskas elegances interpretāciju. Tas ir skaidri redzams salonā. Garas līnijas un pārdomātas virsmas rada izsmalcinātu plašuma sajūtu. Ekskluzīvo raksturu papildina tādas papildaprīkojuma iezīmes, kā BMW Individual salona koka apdare Ash Grain White vai BMW Individual ādas apdare Amaro Brown.

Komforts.

Kamēr kokpita funkciju sistemātiskā orientācija uz vadītāju ļauj tam pievērsties ceļam, aizmugurējie pasažieri var iekārtoties sportiskajos, individuāli konturētajos sēdekļos. Salons ar augstākās kvalitātes materiāliem un izcilu skaļruņu sistēmu aicina visus pasažierus atslābināties. Vairākas dzērienu un sīkumu uzglabāšanas iespējas nodrošina papildu vietu un pirmklasīgu braukšanas prieku.

Aprīkojums.

Stilīgs izskats: Trīs ekskluzīvu dizaina variantu izvēle – Pure Experience un Pure Excellence dizaina pakotnes, kā arī M sporta pakotne. BMW Individual klāsts piedāvā vēl vairāk ekskluzīvu iespēju. Savukārt oriģinālie BMW piederumi ar dažādām noderīgām funkcijām vēl vairāk paplašina iespēju diapazonu.

330 kW.

Fenomenālā BMW 650i jauda nodrošina pamatu dinamikai, kas liek BMW 6. sērijas Coupé traukties ceļā. Pietiek nedaudz pieskarties akseleratora pedālim, lai atbrīvotu BMW TwinPower Turbo 8 cilindru benzīna dzinēja jaudu; pateicoties diviem turbokompresoriem, Valvetronic, Double-VANOS un augstas precizitātes iesmidzināšanai, dzinējs sasniedz 100 km/h tikai 4,6 sekundēs. BMW 650i xDrive to pašu sasniedz 4,4 sekundēs. Ar iespaidīgu 330 kW (450 ZS) jaudu un 650 Nm maksimālo griezes momentu BMW TwinPower Turbo astoņcilindru benzīna dzinējs piedāvā arī iespaidīgu degvielas patēriņu: Aprīkotam ar automātisko Start/Stop funkciju un citām BMW EfficientDynamics funkcijām, BMW 650i vidējais degvielas patēriņš ir no 8,8 līdz 8,6 l/100 km (9,3 – 9,1 l/100 km ar xDrive), bet CO2 izmeši ir no 206 līdz 199 g/km (217 – 213 g/km ar xDrive). Tas nozīmē, ka BMW 650i un BMW 650i xDrive atbilst EU6 izmešu standartiem.