KATRS CEĻŠ KĻŪST PAR SARKANO PAKLĀJU.

BMW 6. sērijas Gran Coupé dizains.

KATRS CEĻŠ KĻŪST PAR SARKANO PAKLĀJU.

BMW 6. sērijas Gran Coupé dizains.

Izcilība iespaido, pretstati fascinē, – un apvienojumā tie rada īpašo BMW 6. sērijas Gran Coupé auru. Tas bez piepūles apvieno sedanu un sporta Coupé – divas automobiļu koncepcijas, kas ir šķietami pretējas. Tā luksusa puse ir tikpat labi pamanāma kā inovatīvā puse un demonstrē vienlīdz augstu efektivitāti un dinamiku. Rezultāts ir moderna dizaina, bezkompromisu sportiskuma un dinamiskas elegances unikāls apvienojums.

KATRS CEĻŠ KĻŪST PAR SARKANO PAKLĀJU.BMW 6. sērijas Gran Coupé dizains.

Izcilība iespaido, pretstati fascinē, – un apvienojumā tie rada īpašo BMW 6. sērijas Gran Coupé auru. Tas bez piepūles apvieno sedanu un sporta Coupé – divas automobiļu koncepcijas, kas ir šķietami pretējas. Tā luksusa puse ir tikpat labi pamanāma kā inovatīvā puse un demonstrē vienlīdz augstu efektivitāti un dinamiku. Rezultāts ir moderna dizaina, bezkompromisu sportiskuma un dinamiskas elegances unikāls apvienojums.

Read more

ĀRĒJAIS DIZAINS.

Plašā raksturīgā līnija aizsākas priekšdaļā, sniedzas pa pagarināto dzinēja pārsegu, paceļas uz vējstikla un pār jumtu plūst spēcīgās aizmugures daļas virzienā. Rūpīgi izstrādātās ieloces līnijas sānos nodrošina iespaidīgu gaismas un ēnas salikumu, kas vēl vairāk izceļ BMW 6. sērijas Gran Coupé ekskluzīvo un dinamisko eleganci.
Elegantu, sportisku izskatu nodrošina hromēti izpūtēja apdares elementi, ārējie atpakaļskata spoguļi un elipsveida režģis. Elipsveida režģa stieņu skaits ir mazāks, tiem ir ekstravaganta forma, tādēļ tas kopā ar lielākiem gaisa savācējiem un jauna dizaina apakšējo spoileri piešķir priekšdaļai vēl pārliecinošāku izskatu. Vēl viens automobiļa izcilības apliecinājums ir koncentrētie LED priekšējie lukturi. Kopā ar jaunajām virsbūves krāsām, piemēram, BMW Individual metālisko Frozen Brilliant White krāsas apdari, kas redzama attēlā, tie vienmēr nodrošina izcilu izskatu.

Elegance, kas piesaista.

Iepazīstiet BMW 6. sērijas Gran Coupé dizainu filmā.

ADAPTĪVI LED PRIEKŠĒJIE LUKTURI.

Adaptīvie LED priekšējie lukturi ar integrētu tuvo un tālo gaismu funkciju automātiski pielāgo gaismas sadali braukšanas ātrumam, dinamiski izgaismojot ceļu. Papildus rādītājiem un dienas gaitas gaismas lukturiem tie ietver adaptīvo priekšējo lukturu funkciju ar pielāgojamu pilsētas un automaģistrāles gaismas sadali, pagriezienu apgaismojumu, kā arī BMW izvēles gaismas (pretapžilbināšanas tālo gaismu asistentu), kas automātiski pārslēdz no tuvajām uz tālajām gaismām. Tas ļauj sistēmai nodrošināt optimālu ceļa apgaismojumu jebkuros apstākļos.
Tumsā kustīgie priekšējie lukturi ļauj vadītājam, pagriežot stūri, redzēt visu līkumu. Lai uzlabotu redzamību tuvumā, ieslēdzot pagriezienu rādītāju vai pagriežot stūri, automātiski tiek aktivizētas pagriezienu gaismas – pat ja automobilis stāv uz vietas. Adaptīvie priekšējie lukturi nodrošina optimālu tuvākās apkārtnes apgaismojumu, ievērojami uzlabojot aktīvo drošību.
BMW izvēles gaismas ļauj vadītājam neizslēgt tālās gaismas, atvieglojot optimālu redzamību tumsā. Sistēma uzrauga priekšā vai pretim braucošos transportlīdzekļus un nepārtraukti pielāgo priekšējo lukturu tālās gaismas, lai neapžilbinātu citus ceļu satiksmes dalībniekus.

20 COLLU VIEGLMETĀLA DISKI MULTI-SPOKE, 616. STILS.

20 COLLU VIEGLMETĀLA DISKI MULTI-SPOKE, 616. STILS.

Sportisks akcents ir jaunie 20 collu vieglmetāla diski Multi-spoke, 616 stils, ar dažāda izmēra riepām un Run-flat īpašībām. Un tas nav tikai optisks efekts – pateicoties izcilajai stabilitātei un mazajam svaram, tie nodrošina ievērojami uzlabotu vadāmību. Smalkais raksts, ko veido biezi un smalki spieķi, nodrošina optimālu gaisa plūsmu bremžu sistēmai.

SALONA DIZAINS.

BMW 6. sērijas Gran Coupé ir viens mērķis: Lai iegūtu vēl ekskluzīvāku sportiskas elegances interpretāciju. Tas ir skaidri redzams salonā. Garas līnijas un pārdomātas virsmas rada izsmalcinātu plašuma sajūtu. Ekskluzīvo raksturu papildina tādas papildaprīkojuma iezīmes, kā BMW Individual salona koka apdare Ash Grain White vai BMW Individual ādas apdare Amaro Brown.
Svarīgu ar braukšanu saistītu informāciju nodrošina augstas izšķirtspējas savrups vadības displejs ar stikla korpusu un galvanizētu ietvaru. Īpaši izsmalcinātu izskatu un sajūtu nodrošina vienmērīgā robeža starp displeju un rāmi. Viduskonsolē īpaši pievilcīgas ir mirdzošās virsmas uz melnā paneļa. Pārnesumu pārslēgam un iDrive Touch kontrollerim ir keramikas apdares elementi.
Automobiļa aizmugurē jūs atpūsties aicina aizmugurējais platais sēdeklis ar diviem atsevišķi veidotiem sēdekļiem. Paceļot vidējo roku balstu nelielos pārbraucienos pietiek vietas pat piektajam pasažierim. Citas jaunās iezīmes ietver Pure Experience un Pure Excellence dizainus. Ar jauno, ekskluzīvo "Nappa" ādas apdari ar paplašinātu saturu Cognac/Black vai Ivory White/Black krāsā, kā arī ar neskaitāmām citām detaļām tie vēl vairāk izceļ automobiļa sportisko vai eleganto raksturu.

KRĀSAS UN MATERIĀLI.

Metāliskās krāsas Glacier Silver, un Jatoba piešķir klasiskāku izskatu, savukārt citas metāliskās krāsas – Melbourne Red un jaunā Sonic Speed Blue Mediterranean Blue – izceļ BMW 6. sērijas Gran Coupé sportisko raksturu.


Salonā skatienu piesaista jaunā ekskluzīvā "Nappa" ādas apdare ar paplašinātu saturu Ivory White/Black vai Cognac/Black krāsā. Ar kontrastējošu šuvumu, kā arī ar melniem ielaidumiem uz atzveltnēm un sēdekļiem sportisko eleganci papildina izsmalcināta pievilcība. Īpaši ekskluzīvs ir BMW Individual salons Piano Finish Black.


Un vēl plašāku izvēli – kas kulminē pilnīgi unikālā izskatā – nodrošina vēl citas BMW Individual piedāvātās iespējas. Piemēram, papildus šeit redzamajai BMW Individual Frozen Brilliant White metāliskajai krāsai ir pieejamas vēl desmit apdares krāsas, no kurām piecas ir metāliskas. Vai arī varat piešķirt BMW 6. sērijas Gran Coupé izsmalcinātu izskatu ar ekskluzīvāko BMW ādas apdari: BMW Individual Merino ādas apdare.

BANG & OLUFSEN AUGSTAS KVALITĀTES SURROUND SOUND SISTĒMA.

Pateicoties jaunajai Dirac Dimensions signālu apstrādes sistēmai, Bang & Olufsen izcilā Surround Sound sistēma rada atvērtu un dzīvu atmosfēru ar fantastisku akustiku. Neticamo skaņu nodrošina 16 skaļruņi ar 1200 V jaudu, kas ietver centrālo skaļruni, kurš automātiski izbīdās no instrumentu paneļa. Centrālais skaļrunis ir vidēja diapazona skaļrunis ar akustiskās lēcas tehnoloģiju, kas nodrošina vienmērīgu skaņas kvalitāti visās sēdvietās. Sistēma piedāvā divu skaņas iestatījumu izvēli: “Studio” nevainojamai skaņai un “Expanded”, kas rada plašākas akustiskās telpas iespaidu. Audiovizuālo pieredzi papildina atsevišķo skaļruņu apgaismojums.