KAS PATIEŠĀM ĪPAŠS.

BMW 6. sērijas Gran Coupé aprīkojums.

KAS PATIEŠĀM ĪPAŠS.

BMW 6. sērijas Gran Coupé aprīkojums.

Stilīgs izskats: Trīs ekskluzīvu dizaina variantu izvēle – Pure Experience un Pure Excellence dizaina pakotnes, kā arī M sporta pakotne. BMW Individual klāsts piedāvā vēl vairāk ekskluzīvu iespēju. Savukārt oriģinālie BMW piederumi ar dažādām noderīgām funkcijām vēl vairāk paplašina iespēju diapazonu.

KAS PATIEŠĀM ĪPAŠS.BMW 6. sērijas Gran Coupé aprīkojums.

Stilīgs izskats: Trīs ekskluzīvu dizaina variantu izvēle – Pure Experience un Pure Excellence dizaina pakotnes, kā arī M sporta pakotne. BMW Individual klāsts piedāvā vēl vairāk ekskluzīvu iespēju. Savukārt oriģinālie BMW piederumi ar dažādām noderīgām funkcijām vēl vairāk paplašina iespēju diapazonu.

Read more

PURE EXCELLENCE DIZAINS.

Aprīkojuma pakotne Pure Excellence dizains ļauj jūsu BMW 6. sērijas Gran Coupé piešķirt vēl ekskluzīvāko pieskārienu. BMW dizaineri visu aprīkojumu, tostarp cēlkoka salona apdari un 19 collu V-spoke 366. stila vieglmetāla diskus, ir komplektējuši un pieskaņojuši ar vislielāko rūpību – gan virsbūvei, gan salonam.

 • Ārējais dizains

  Papildaprīkojumā pieejamie 19 collu V-spoke 366. stila vieglmetāla diski no Pure Excellence virsbūves dizaina klāsta automobilim rada īpaši izsmalcinātu iespaidu. Vidusstatņa apdare un ārējo spoguļu rāmji un pamatnes glancētā Black krāsā piešķir sportisku piesitienu. Modernie LED miglas lukturi norāda uz citām neskaitāmām fascinējošām automobiļa tehnoloģijām.
  Pure Excellence ārējā dizaina aprīkojums ietver metāliskas krāsas apdari. Taču dizaina pakotni iespējams kombinēt ar jebkuras krāsas apdarēm un diskiem no BMW un BMW Individual kolekcijām.
   

 • Salons

  Pure Excellence dizains salonā rada greznu atmosfēru, ko vēl vairāk akcentē neskaitāmo papildu LED gaismu sniegtais netiešais apgaismojums. Ivory White/Black krāsas (divkrāsu) Nappa ādu ar īpašiem elementiem un kontrastējošām šuvēm lieliski papildina tapsēts ādas instrumentu panelis ar Poplar Grain pelēka salona koka apdares elementiem, kas rada izsmalcinātu kontrastu. Keramikas apdare vadības ierīcēm – pārnesumu pārslēgam, iDrive kontrollerim, kā arī audio un gaisa kondicionēšanas vadības ierīcēm – piešķir ekstravagantu akcentu. Aprīkojuma pakotnes noslēdzošais elements ir apgaismotie durvju sliekšņi.
  Dizaina papildiespējas ietver Cognac/Black krāsas (divkrāsu) ekskluzīvo Nappa ādu ar īpašiem elementiem un kontrastējošām šuvēm, visus BMW Individual ādas tapsējumus, kā arī Fineline brūna koka salona apdari un visus BMW Individual salona apdares elementus.

PURE EXPERIENCE DIZAINS.

Ar melnām ārējā dizaina detaļām un papildaprīkojumā pieejamajiem 20 collu Multi-spoke 616. stila vieglmetāla diskiem BMW 6. sērijas Gran Coupé piemīt izteikti sportisks raksturs, ko papildina aprīkojuma pakotne Pure Experience dizains. Glancētas Black krāsas elipsveida režģis ārpusē un neskaitāmi netiešas LED gaismas avoti iekšpusē nešaubīgi pasvītro automobiļa izteikti dinamisko izskatu.

 • Ārējais dizains

  Pure Experience dizains akcentē automobiļa sportisko virsbūvi ar BMW Individual glancēto Shadow line apdari un citām tumšām sportiskām papildaprīkojuma iezīmēm, kā sānu gaisa savācēju Black krāsā, elipsveida režģa stieņu priekšpuses mirdzošā Black krāsā un izpūtēja dekoratīvās caurules Black Chrome apdari. Priekšpuses dinamisko izskatu izceļ LED miglas lukturi. Skatoties no sāniem, īpaši satriecoši izskatās automobiļa sportiskie un greznie papildaprīkojumā pieejamie 20 collu Multi-spoke 616. stila vieglmetāla diski.
  Bez Melbourne Red metāliskās krāsas šo dizaina pakotni var kombinēt ar jebkuru no BMW un BMW Individual apdares krāsām. Ir pieejami arī 20 collu vieglmetāla diski no BMW, kā arī viss BMW Individual disku klāsts.

 • Salons

  Pure Experience dizains piešķir salonam sportisku un vienlaikus elegantu izskatu ar ekskluzīvo Nappa ādu Cognac/Black krāsā (divkrāsu) un Fineline brūna koka salona apdari. Neskaitāmi netiešas LED gaismas avoti, kā arī apgaismoti durvju sliekšņi vēl vairāk akcentē izsmalcināto atmosfēru.
  Šo dizaina pakotni var kombinēt ar jebkuru no BMW Individual ādas tapsējumiem, Poplar Grain pelēku salona koka apdari un jebkuru no BMW Individual salona apdares elementiem.

M SPORTA PAKOTNE.

Atšķirība starp sportisku automobili un profesionālu atlētu: M sporta pakotne. Šeit atradīsiet visas aprīkojuma iespējas, lai no sava BMW 6. sērijas Gran Coupé iegūtu maksimālu atdevi autosacīkšu sajūtas un sportiska dizaina izpratnē.

 • Ārējais dizains

  M sporta pakotnes virsbūves aprīkojums:

  •  M aerodinamiskā pakotne ar priekšējo spoileri, sliekšņa uzlikām virsbūves krāsā un aizmugurējo apakšējo spoileri ar Dark Shadow metālisku difuzora ieliktni

  •  LED miglas lukturi

  •  19 collu M vieglmetāla diski ar Double-spoke stilu 351 M, ar dažādu izmēru riepām vai 20 collu M vieglmetāla diski ar Double-spoke stilu 703 M un dažādu izmēru riepām, kā arī run-flat funkciju

  •  BMW Individual glancēta apdare Shadow line

  •  M uzraksts sānos

  •  Izpūtēja apdares josla, Dark Chrome

  •  Ekskluzīva, metāliska Carbon Black krāsa, pieejamas arī citas krāsu apdares

  •  Bremžu suporti Black krāsā
 • Salons

  M sporta pakotnes salona aprīkojums:

  •  M durvju sliekšņu apdare, M vadītāja kājas balsts

  •  Sporta sēdekļi vadītājam un priekšējam pasažierim ar Alcantara/ādas kombināciju Nappa Anthracite krāsā; pieejamas arī citas iespējas

  •  Daudzfunkciju M ādas stūre

  •  BMW Individual griestu apdare Anthracite krāsā vai BMW Individual griestu apdare Alcantara vai Alcantra anthracite

  •  Salona apdares elementi Aluminium Hexagon vai salona apdares elementi "Carbon Fibre", pieejamas citas apdares

BMW INDIVIDUAL.

Ik detaļā atklājas unikālais raksturs – patiesas ekskluzivitātes būtība. Ļaujieties savai tieksmei pēc perfekcijas ar BMW Individual iespējām jaunajam BMW 6. sērijas Gran Coupé.
 

Izpaudiet savu personību.

 • BMW Individual virsbūvei

  Izteiksmīgi sportisks ārpusē, unikāli izsmalcināts iekšpusē – lai gan bagātīgo pieredzi vārdos nevar aprakstīt. Īpašs salona akcents: mirdzoši balta, samtaini matēta BMW Individual Frozen Brilliant White krāsas apdare. Apvienojumā ar BMW Individual vieglmetāla diskiem tiek panākts izcilas dinamikas un elegances efekts. Kopā var izvēlēties no astoņām pievilcīgām BMW Individual apdares krāsām, lai BMW 6. sērijas Gran Coupé paustu tieši jūsu raksturu.

 • BMW Individual salonam

  Salonā atrodami tikai vislabākie rūpīgi atlasīti materiāli saskaņotās krāsās. Viens no salikumiem, ko varat aplūkot attēlā, ir BMW Individual reljefa Merino āda Amaro Brown, Alcantara griestu tapsējums tādā pašā krāsā un salona cēlkoka apdare Ash Grain White. Salonu ideāli izceļ liela uzmanība pret detaļām, piemēram, BMW Individual ādas stūres koka ielaidums, saskaņotā BMW Individual salona apdare, kā arī ādas apdares šuvums un apmales kontrastējošās krāsās. Ir pieejamas, protams, arī citas krāsas un iezīmes, ļaujot jums pilnībā pieskaņot salona dizainu savām vēlmēm.

 • BMW Individual Composition

  jūsu labo gaumi atalgo BMW Individual Composition. Par pievilcīgu kopējo cenu tiek piedāvāts moderns BMW Individual ādas aprīkojuma un elegantas salona apdares, kā arī BMW Individual iezīmju apvienojums.

ORIĢINĀLIE BMW PIEDERUMI.

Piešķiriet sportiskus akcentus vai uzlabojiet sava BMW 6. sērijas Gran Coupé ikdienas praktiskumu. Oriģinālie BMW piederumi sniedz jums plašu izcilu un praktisku produktu klāstu.

 • Vieglmetāla diski

  Izcilās kvalitātes 20 collu BMW M Performance V-spoke 464. M stila vieglmetāla diski ir pieejami fascinējošā Ferric Grey, Top-Burnished vai Glossy Liquid Black krāsā. Abos variantos ir redzamas riteņu skrūves un M logotips, un tie ietver pilnu RDC riteņu komplektu ar Runflat dažādu izmēru riepām, riteņa izmērs 8.5J x 20 ar riepu izmēru 245/35 R20 95Y RSC priekšā un 9J x 20 ar riepu izmēru 275/30 R20 97Y RSC aizmugurē.

 • M Performance aprīkojums

  100 % oglekļa šķiedras BMW M Performance atpakaļskata spoguļu korpusi ir roku darbs. Tie pasvītro automobiļa izcilos tehniskos ciltsrakstus. To dinamiskais dizains nodrošina pievilcīgu, izcilu izskatu un piešķir individuālu sportisku akcentu.
  Ļoti izteiksmīgs: BMW elipsveida režģi veidoti no hromētiem dekoratīviem stieņiem ar glancētu Black krāsas rāmi. Tie izceļ automobiļa priekšpuses dinamisko un eleganto raksturu – vienkāršs, satriecošs atsevišķs akcents.

 • Informācija un komunikācija

  Pamata iespraužamais adapteris ļauj droši savietot un vienlaikus uzlādēt dažādus Apple iPhone™ modeļus. Mūzikas, mediju un savienojumu iespraužamie adapteri var arī atskaņot tālrunī glabātu mūziku, izmantojot BMW audiosistēmu.
  Apple iPad™ 2, 3 vai 4 turētājs droši tur ierīci, un to var novietot, kā vēlas aizmugurē sēdošie, pateicoties 360° grozāmajam rāmim un leņķa regulēšanai. Turētāju var viegli piestiprināt Travel & Comfort sistēmas pamata turētājam (pieejams atsevišķi).