UZMANĪBU, GATAVĪBU, STARTS.

BMW 6. sērijas Coupé.

UZMANĪBU, GATAVĪBU, STARTS.

BMW 6. sērijas Coupé.

UZMANĪBU, GATAVĪBU, STARTS.BMW 6. sērijas Coupé.

Maks. jauda, kW (ZS) 1/min (650i)

330 (450)/5 500 – 6 000

CO2 izmeši, g/km

206-199

Paātrinājums 0 – 100 km/h (650i)

4,6

Maks. griezes moments, Nm 1/min

650/2 000 – 4 500

Garš dzinēja pārsegs, īsa pārkare un jumta līnija, kas eleganti sniedzas visā garumā uz aizmuguri, – BMW 6. sērijas Coupé ir divdurvju sportists ar nenoliedzamu elegances auru. Virsbūves solītā kvalitāte ir atrodama arī salonā. Ekskluzīva divkrāsu Nappa ādas apdare ar papildu iezīmēm, augstas kvalitātes koka apdare un kontrastējošs šuvums rada izsmalcinātu gaisotni. Trīs jaudīgu un ļoti vienmērīgu BMW EfficientDynamics dzinēja variantu izvēle: BMW TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru benzīna dzinējs, BMW TwinPower Turbo astoņcilindru benzīna dzinējs un BMW TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru dīzeļdzinējs. Tādas BMW ConnectedDrive inovācijas, kā BMW Head-Up displejs un braukšanas palīgsistēma Plus, jau atkal nosaka jaunus standartus šajā ekskluzīvo automobiļu segmentā

ATKLĀJIET JAUNO BMW 6. SĒRIJAS COUPÉ.

Dizains.

BMW 6. sērijas Coupé vienlīdz skaidri pauž eleganci un jaudu. Tā ārējo dizainu raksturo skaidras līnijas un pārliecinošas virsmas. Apvienojumā ar M sporta pakotni plašie gaisa savācēji un pievilcīgie izpūtēja apdares elementi izceļ automobiļa sportiskumu. Priekšējā daļā, LED priekšējo lukturu ieskauts, dominē elipsveida režģis ar deviņiem mirdzošiem stieņiem. Svarīgākie instrumentu rādītāji un slēdži ir orientēti uz vadītāju, nodrošinot sporta Coupé nepieciešamo prasmīgo vadāmību. Dāsnās virsmas un skaidrās līnijas apvienojas ar smalki detalizētām mērskalām un augstākās kvalitātes materiāliem, lai radītu ekskluzīvu iespaidu, kas uzrunā visas maņas.

Braukšanas dinamika un efektivitāte.

Kad sporta izplūdes sistēmas dinamiskā skaņa sasniedz jūsu dzirdi, uzreiz skaidrs, ar ko jums darīšana: BMW 6. sērijas Coupé apvienojas dzinēji ar augstu griezes momentu, kā arī atjautīgas šasijas un pārnesumkārbas tehnoloģijas un nodrošina izcili sportisku braukšanas pieredzi. Launch Control funkcija ļauj vienlaicīgi sasniegt maksimālu paātrinājumu un maksimālu pulsu. Ikdienā varat būt pilnīgi mierīgs, jo izsmalcinātās BMW EfficientDynamics tehnoloģijas rūpējas par to, lai nevienā braukšanas manevrā netiktu patērēts vairāk degvielas nekā nepieciešams.

Aprīkojums.

Dinamiskas, izaicinošas vai elegantas – ekskluzīvas dizaina iezīmes, lai uzsvērtu ikvienu BMW 6. sērijas Coupé šķautni: M sporta pakotne, Pure Experience un Pure Excellence dizaina aprīkojuma pakotnes. Turklāt BMW Individual klāsts piedāvā dažādas iespējas, lai padarītu jūsu BMW 6. sērijas Coupé vēl ekskluzīvāku un personiskāku. Savukārt oriģinālie BMW piederumi ļauj automobili izcili pielāgot ikdienas vajadzībām.