PIRMAIS IESPAIDS: SPORTISKS. OTRAIS IESPAIDS: IDEĀLA.

BMW 6. sērijas Coupé komforts.

PIRMAIS IESPAIDS: SPORTISKS. OTRAIS IESPAIDS: IDEĀLA.

BMW 6. sērijas Coupé komforts.

PIRMAIS IESPAIDS: SPORTISKS. OTRAIS IESPAIDS: IDEĀLA.BMW 6. sērijas Coupé komforts.

Pietiek uzlikt roku stūrei un uzmest skatienu instrumentu panelim. BMW 6. sērijas Coupé mērķis ir pilnīgi skaidrs: maksimāls sportiskums stilīgā vidē. Visas vadības sistēmas ir orientētas uz vadītāju un lietojumā ir intuitīvas. Izcils funkcionalitātes un sportiska dizaina līdzsvars. Izbaudiet visas sporta automobiļa īpašības, nezaudējot ekskluzīvu komfortu.

Read more

MULTIFUNKCIONĀLAIS INSTRUMENTU DISPLEJS.

MULTIFUNKCIONĀLAIS INSTRUMENTU DISPLEJS.

Multifunkcionālais instrumentu displejs ar melna paneļa tehnoloģiju un 10,25 collu ekrānu nodrošina ārkārtīgi iespaidīgu braukšanas pieredzes vizualizāciju. Vienlaikus tas ļauj vadītājam pievērst uzmanību priekšā esošajam ceļam, atainojot svarīgo informāciju un neļaujot novērst uzmanību.
Instrumentu panelī var atainot trīs dažādus režīmus ar noteiktām īpašībām – katram no tiem ir sava krāsu shēma un grafiskais stils: COMFORT, ECO PRO un SPORT režīmi. COMFORT režīms lielā mērā saglabā līdz šim pazīstamo izskatu, savukārt ECO PRO režīmā dominē zilie toņi, un jaunais EfficientDynamics un bonusa diapazons palīdz vadītājam braukt pēc iespējas efektīvāk. SPORT režīmu raksturo sarkanā krāsa, tas ietver dzinēja snieguma informāciju.
Multifunkcionālais instrumentu displejs ļauj atainot arī navigācijas informāciju, tostarp turpmākā maršruta ieteikumus, kā arī izklaides un tālruņa funkciju sarakstus.

IETILPĪGUMS.

BMW 6. sērijas Coupé salons ir izstrādāts atbilstoši augstākajām sportiskuma un izsmalcināta stila prasībām. Sporta sēdekļi ir izgatavoti no augstas kvalitātes ādas un ideāli iederas salonā. Tas attiecas arī uz vidējo roku balstu, kura glabāšanas nodalījums nodrošina pietiekami daudz vietas dažādu priekšmetu uzglabāšanai. Vienlaikus 460 litru bagāžas nodalījumā var ievietot tādu apjomīgu bagāžu kā sporta vai ceļa somas, turklāt viduskonsolē izvietoti dzērienu turētāji.

UZ VADĪTĀJU ORIENTĒTS.

Sportiskai braukšanai nepieciešama ātra reakcija. Tādēļ katrs slēdzis, katrs indikators un katra vadības ierīce BMW 6. sērijas Coupé automobilī vienmēr atrodama tur, kur jūs to intuitīvi cerētu ieraudzīt.
Pa kreisi no stūres atradīsiet vadītāja palīdzības sistēmu slēdzi un gaismu iestatījumus, savukārt tieši jums priekšā ir instrumentu panelis ar visu informāciju, kas saistīta ar braukšanu un drošību – ko var projicēt tieši redzes laukā, izmantojot papildaprīkojumā esošo BMW Head-Up displeju.
Uzreiz pa labi no vadītāja ir vieta papildaprīkojumā esošajam atsevišķajam 10,25 collu pilnkrāsu displejam. Tieši zem tā ir izvēles pogas, kas ļauj tieši piekļūt paša noteiktām funkcijām un iestatījumiem. Nedaudz zemāk ir gaisa kondicionēšanas vadība.
Pārnesumu pārslēgs ar braukšanas pieredzes vadību atrodas viduskonsolē – cieši blakus un vadītājam intuitīvi pa rokai. Tam blakus atrodas iDrive Touch kontrolleris, ko ar vienu roku viegli var vadīt arī priekšējais pasažieris.

COMFORT PIEKĻUVES SISTĒMA.

COMFORT PIEKĻUVES SISTĒMA.

Inovatīva un viegli vadāma – Comfort piekļuves sistēma ļauj atvērt automobiļa durvis un iedarbināt dzinēju, pat neizmantojot atslēgu. Sistēma automātiski atpazīst atslēgu, kas var atrasties jūsu bikšu kabatā vai portfelī, tiklīdz jūs tuvojaties automobilim. Tiklīdz durvis ir automātiski atslēgtas, jūs varat iekāpt un iedarbināt dzinēju, nospiežot Start/Stop pogu. Funkcijas uzticamību nodrošina atslēgas autentificēšana.

AUTONOMĀ APSILDE.

AUTONOMĀ APSILDE.

Arī kad laukā ir auksts, vadītājs var uzsākt savu braucienu komfortablā, iepriekš uzsildītā automobilī, jo, izmantojot autonomo apsildi ar ērto taimera funkciju, salona temperatūru iespējams pielāgot neatkarīgi no dzinēja darbības. Tā novērš arī stiklu apledošanu un aizsvīšanu. Autonomo apsildi aktivizē un regulē, izmantojot atsevišķu tālvadības pulti, My BMW Remote lietojumprogrammu vai iDrive kontrolleri.


Kā siltuma avots kalpo ūdens apsildes ierīce. Degvielas sistēma apgādā to ar enerģiju. Ierīce apsilda arī atdzisušu dzinēju. Tas vēl vairāk samazina degvielas patēriņu uzsilšanas laikā. Autonomo apsildi iespējams automātiski aktivizēt iepriekš iestatītā laikā, kad ārējā gaisa temperatūra ir 15°C vai zemāka, vai manuāli ieslēgt pie jebkādas temperatūras.