PILNĪBA. NO IKVIENA SKATA LEŅĶA.

BMW 6. sērijas Coupé dizains.

PILNĪBA. NO IKVIENA SKATA LEŅĶA.

BMW 6. sērijas Coupé dizains.

Virsbūvē dominē plūstošas līnijas. Salonā izmeklēti materiāli rada ekskluzīvu gaisotni. BMW 6. sērijas Coupé dizains no visiem leņķiem pauž sportiskumu. Tā dzīvīgo temperamentu aktivizē, nospiežot Start pogu, un pilnībā savalda ar ādas stūres palīdzību. Izkopts sporta automobilis. Gatavs sniegt īpašu braukšanas pieredzi.

PILNĪBA. NO IKVIENA SKATA LEŅĶA.BMW 6. sērijas Coupé dizains.

Virsbūvē dominē plūstošas līnijas. Salonā izmeklēti materiāli rada ekskluzīvu gaisotni. BMW 6. sērijas Coupé dizains no visiem leņķiem pauž sportiskumu. Tā dzīvīgo temperamentu aktivizē, nospiežot Start pogu, un pilnībā savalda ar ādas stūres palīdzību. Izkopts sporta automobilis. Gatavs sniegt īpašu braukšanas pieredzi.

ĀRĒJAIS DIZAINS.

BMW 6. sērijas Coupé vienlīdz skaidri pauž eleganci un jaudu. Tā ārējo dizainu raksturo skaidras līnijas un pārliecinošas virsmas. Apvienojumā ar M sporta pakotni plašie gaisa savācēji un pievilcīgie izpūtēja apdares elementi izceļ automobiļa sportiskumu. Priekšējā daļā, LED priekšējo lukturu ieskauts, dominē elipsveida režģis ar deviņiem mirdzošiem stieņiem. Aizmugurē spēcīgu, zemu izskatu rada plašās riteņu arkas un uz iekšu vērstie lukturi. Kopumā visas detaļas pasvītro pirmo iespaidu: šis elegantais Coupé rautin raujas ceļā.

ADAPTĪVI LED PRIEKŠĒJIE LUKTURI.

Adaptīvie LED priekšējie lukturi ar integrētu tuvo un tālo gaismu funkciju automātiski pielāgo gaismas sadali braukšanas ātrumam, dinamiski izgaismojot ceļu. Papildus rādītājiem un dienas gaitas gaismas lukturiem tie ietver adaptīvo priekšējo lukturu funkciju ar pielāgojamu pilsētas un automaģistrāles gaismas sadali, pagriezienu apgaismojumu, kā arī BMW izvēles gaismas (pretapžilbināšanas tālo gaismu asistentu), kas automātiski pārslēdz no tuvajām uz tālajām gaismām. Tas ļauj sistēmai nodrošināt optimālu ceļa apgaismojumu jebkuros apstākļos.
Tumsā kustīgie priekšējie lukturi ļauj vadītājam, pagriežot stūri, redzēt visu līkumu. Lai uzlabotu redzamību tuvumā, ieslēdzot pagriezienu rādītāju vai pagriežot stūri, automātiski tiek aktivizētas pagriezienu gaismas – pat ja automobilis stāv uz vietas. Adaptīvie priekšējie lukturi nodrošina optimālu tuvākās apkārtnes apgaismojumu, ievērojami uzlabojot aktīvo drošību.
BMW izvēles gaismas ļauj vadītājam neizslēgt tālās gaismas, atvieglojot optimālu redzamību tumsā. Sistēma uzrauga priekšā vai pretim braucošos transportlīdzekļus un nepārtraukti pielāgo priekšējo lukturu tālās gaismas, lai neapžilbinātu citus ceļu satiksmes dalībniekus.

SALONA DIZAINS.

Svarīgākie instrumentu rādītāji un slēdži ir orientēti uz vadītāju, nodrošinot sporta Coupé nepieciešamo prasmīgo vadāmību. Dāsnās virsmas un skaidrās līnijas apvienojas ar smalki detalizētām mērskalām un augstākās kvalitātes materiāliem, lai radītu ekskluzīvu iespaidu, kas uzrunā visas maņas. Augstas izšķirtspējas vadības displejs bez rāmja ar stikla korpusu un galvanizētu ietvaru ir savrupstāvošs virs instrumentu paneļa un nodrošina svarīgu informāciju izcilā kvalitātē pat spilgtā dienas gaismā. Viduskonsoles melnā paneļa izskats ideāli papildina izsmalcināto salonu. Pārnesumu pārslēgam un iDrive Touch kontrollerim ir keramikas apdares elementi.
Visi sēdekļi it plaši un ergonomiski optimizēti. Instrumentu panelim, viduskonsolei un augšējiem durvju un sānu paneļiem ir ekskluzīvā “Nappa” ādas apdare ar paplašinātu saturu un kontrastējošu šuvumu. Atsevišķus akcentus nodrošina smalka koka vai vēsa alumīnija salona apdares.

JAUNS RAKSTURS. KRĀSU UN MATERIĀLU IZVĒLE.

izvēlieties Glacier Silver vai tumšu Jatoba metālisku krāsas apdari, lai piešķirtu BMW 6. sērijas Coupé eleganti sportisku izskatu. Melbourne Red un metāliskā Sonic Speed rada vispusīgi sportisku izskatu.

Tāda pati daudzpusība attiecas arī uz salonu: Piemēram, divkrāsu salikumi no ekskluzīvas “Nappa” ādas ar Ivory White/Black papildinājumiem piešķir noskaņai satriecošu izskatu. Īpašus akcentus var radīt, izmantojot smalka koka “Fineline” brūnu vai pelēku apdari.

BMW Individual klāsts piedāvā maksimālu ekskluzivitāti. Tādi aprīkojuma elementi kā Piano Finish Black salona apdare vai BMW Individual ādas smalka “Merino” apdare, piemēram, Platinum vai Champagne krāsā, uzlabo salonu, un virsbūvei var izvēlēties no vienpadsmit papildu BMW Individual krāsām.

  • Jauna virsbūves krāsa – metāliska Sonic Speed Blue

    Jaunā metāliskā krāsa Sonic Speed Blue nosaka BMW 6. sērijas Coupé sportisko raksturu. Ar dinamisko krāsojumu tā izceļ automobiļa satriecošās aprises, piešķirot īpaši pašpārliecinātu izskatu. Jaunā metāliskā virsbūves krāsa Sonic Speed Blue gaidāma no 2017. gada marta.

  • Jaunie divkrāsu 20 collu M vieglmetāla diski Double-spoke 703 M

    Ar jaunajiem divkrāsu 20 collu M vieglmetāla diskiem Double-spoke 703 M BMW 6. sērijas Coupé vienkārši izstaro pārākumu. Divkrāsu disku dizains ar 5 glancētiem dubultajiem stieņiem Orbit Grey krāsā ar matētas melnas krāsas iekšējām virsmām piedāvā unikālu optisko dziļumu, kas nodrošina ārkārtīgi dinamiskus akcentus gan stāvot, gan kustībā. Plānots, ka jaunie vieglmetāla diski būs pieejami no 2017. gada marta un būs iekļauti tikai M sporta pakotnē.

  • Oglekļa šķiedras salona apdare

    Oglekļa šķiedras salona apdares josla izcili akcentē BMW 6. sērijas Coupé sportiskos gēnus. Materiālu unikālais izskats izstaro pūrismu un augsto tehnoloģiju gaisotni. Tajā pašā laikā tumšā virsma rada fascinējošus gaismas efektus un ir harmoniski saskaņota ar mīksto, ekskluzīvo "Nappa" ādu. Turklāt oglekļa materiālu raksturo izcils spēks un ārkārtīgs vieglums. Plānots, ka jaunā oglekļa šķiedras salona apdares josla būs pieejama no 2017. marta un būs iekļauta tikai M sporta pakotnē.

BANG & OLUFSEN AUGSTAS KVALITĀTES SURROUND SOUND SISTĒMA.

Pateicoties jaunajai Dirac Dimensions signālu apstrādes sistēmai, Bang & Olufsen izcilā Surround Sound sistēma rada atvērtu un dzīvu atmosfēru ar fantastisku akustiku. Neticamo skaņu nodrošina 16 skaļruņi ar 1200 V jaudu, kas ietver centrālo skaļruni, kurš automātiski izbīdās no instrumentu paneļa. Centrālais skaļrunis ir vidēja diapazona skaļrunis ar akustiskās lēcas tehnoloģiju, kas nodrošina vienmērīgu skaņas kvalitāti visās sēdvietās. Sistēma piedāvā divu skaņas iestatījumu izvēli: “Studio” nevainojamai skaņai un “Expanded”, kas rada plašākas akustiskās telpas iespaidu. Audiovizuālo pieredzi papildina atsevišķo skaļruņu apgaismojums.