LAI JŪS NEŠAUBĪGI ATSTĀTU IDEĀLU VIZUĀLO IESPAIDU.

BMW 6. sērijas Coupé aprīkojums.

LAI JŪS NEŠAUBĪGI ATSTĀTU IDEĀLU VIZUĀLO IESPAIDU.

BMW 6. sērijas Coupé aprīkojums.

Dinamiskas, izaicinošas vai elegantas – ekskluzīvas dizaina iezīmes, lai uzsvērtu ikvienu BMW 6. sērijas Coupé šķautni: M sporta pakotne, Pure Experience un Pure Excellence dizaina aprīkojuma pakotnes. Turklāt BMW Individual klāsts piedāvā dažādas iespējas, lai padarītu jūsu BMW 6. sērijas Coupé vēl ekskluzīvāku un personiskāku. Savukārt oriģinālie BMW piederumi ļauj automobili izcili pielāgot ikdienas vajadzībām.

LAI JŪS NEŠAUBĪGI ATSTĀTU IDEĀLU VIZUĀLO IESPAIDU.BMW 6. sērijas Coupé aprīkojums.

Dinamiskas, izaicinošas vai elegantas – ekskluzīvas dizaina iezīmes, lai uzsvērtu ikvienu BMW 6. sērijas Coupé šķautni: M sporta pakotne, Pure Experience un Pure Excellence dizaina aprīkojuma pakotnes. Turklāt BMW Individual klāsts piedāvā dažādas iespējas, lai padarītu jūsu BMW 6. sērijas Coupé vēl ekskluzīvāku un personiskāku. Savukārt oriģinālie BMW piederumi ļauj automobili izcili pielāgot ikdienas vajadzībām.

Read more

PURE EXPERIENCE DIZAINS.

Pure Experience dizaina aprīkojuma pakotne piešķir jūsu BMW 6. sērijas Coupé dinamisku, sportisku izskatu. Īpaši pievilcīgs skats: dubultais mirdzoši melnais elipsveida režģis un papildaprīkojuma 20 collu vieglmetāla diski Multi spoke, 616. stils. Dizainu papildina arī citi Black virsbūves elementi, kā arī vairāki netiešas gaismas avoti salonā.

 • Ārējais dizains

  Pure Experience dizains akcentē automobiļa sportisko virsbūvi ar BMW Individual glancēto Shadow line apdari un citām tumšām sportiskām papildaprīkojuma iezīmēm, kā sānu gaisa savācēju Black krāsā, elipsveida režģa stieņu priekšpuses mirdzošā Black krāsā un izpūtēja dekoratīvās caurules Black Chrome apdari. Priekšpuses dinamisko izskatu izceļ LED miglas lukturi. Skatoties no sāniem, īpaši satriecoši izskatās automobiļa sportiskie un greznie papildaprīkojumā pieejamie 20 collu Multi-spoke 616. stila vieglmetāla diski.
  Bez Melbourne Red metāliskās krāsas šo dizaina pakotni var kombinēt ar jebkuru no BMW un BMW Individual apdares krāsām. Ir pieejami arī 20 collu vieglmetāla diski no BMW, kā arī viss BMW Individual disku klāsts.

 • Salons

  Pure Experience dizains piešķir salonam sportisku, bet tajā pašā laikā elegantu izskatu ar ekskluzīvo “Nappa” ādu Cognac/Black krāsā (divkrāsu) un “Fineline” brūna koka salona apdari. Neskaitāmi netiešas LED gaismas avoti, kā arī apgaismoti durvju sliekšņi vēl vairāk akcentē izsmalcināto atmosfēru.
  Šo dizaina pakotni var kombinēt ar jebkuru no BMW Individual ādas tapsējumiem, Poplar Grain pelēku salona koka apdari un jebkuru no BMW Individual salona apdares elementiem.

PURE EXCELLENCE DIZAINS.

Aprīkojuma pakotne Pure Excellence dizains ļauj jūsu BMW 6. sērijas Coupé piešķirt vēl ekskluzīvāku akcentu. Visu aprīkojumu, piemēram, 19 collu vieglmetāla diskus V-spoke, 366. stils, vai Grain Grey smalka koka apdari ārkārtīgi rūpīgi apvienojuši un saskaņojuši BMW dizaineri – kā salona, tā ārējā dizainā.

 • Ārējais dizains

  Papildaprīkojumā pieejamie 19 collu V-spoke 366. stila vieglmetāla diski no Pure Excellence virsbūves dizaina klāsta automobilim rada īpaši izsmalcinātu iespaidu. Vidusstatņa apdare un ārējo spoguļu rāmji un pamatnes glancētā Black krāsā piešķir sportisku piesitienu. Modernie LED miglas lukturi norāda uz citām neskaitāmām fascinējošām automobiļa tehnoloģijām.
  Pure Excellence ārējā dizaina aprīkojums ietver metāliskas krāsas apdari. Taču dizaina pakotni iespējams kombinēt ar jebkuras krāsas apdarēm un diskiem no BMW un BMW Individual kolekcijām.

 • Salons

  Pure Excellence dizains salonā rada greznu atmosfēru, ko vēl vairāk akcentē neskaitāmo papildu LED gaismu sniegtais netiešais apgaismojums. Ivory White/Black krāsas (divkrāsu) “Nappa” ādu ar īpašiem elementiem un kontrastējošām šuvēm lieliski papildina tapsēts ādas instrumentu panelis ar Poplar Grain pelēka salona koka apdares elementiem, kas rada izsmalcinātu kontrastu. Keramikas apdare vadības ierīcēm – pārnesumu pārslēgam, iDrive kontrollerim, kā arī audio un gaisa kondicionēšanas vadības ierīcēm – piešķir ekstravagantu akcentu. Aprīkojuma pakotnes noslēdzošais elements ir apgaismotie durvju sliekšņi.
  Dizaina papildiespējas ietver Cognac/Black krāsas (divkrāsu) ekskluzīvo “Nappa” ādu ar īpašiem elementiem un kontrastējošām šuvēm, visus BMW Individual ādas tapsējumus, kā arī “Fineline” brūna koka salona apdari un visus BMW Individual salona apdares elementus.

M SPORTA PAKOTNE.

M sporta pakotne ļauj jums pārvērst BMW 6. sērijas Coupé bezkompromisu sportistā. Šeit jūs atradīsiet visu nepieciešamo aprīkojumu, lai panāktu maksimāli dinamisku sniegumu, sportisku dizainu un adrenalīna devu.

 • Ārējais dizains

  M sporta pakotnes virsbūves aprīkojums:

  • M aerodinamiskā pakotne ar priekšējo spoileri, sliekšņa uzlikām virsbūves krāsā un aizmugurējo apakšējo spoileri ar Dark Shadow metālisku difuzora ieliktni
  • LED miglas lukturi
  • 19 collu M vieglmetāla diski ar Double-spoke stilu 351 M, ar dažādu izmēru riepām vai 20 collu M vieglmetāla diski ar Double-spoke stilu 703 M un dažādu izmēru riepām, kā arī run-flat funkciju
  • BMW Individual glancēta apdare Shadow line
  • M uzraksts sānos
  • Izpūtēja apdares josla, Dark Chrome
  • Ekskluzīva, metāliska Carbon Black krāsa, pieejamas arī citas krāsu apdares
  • Bremžu suporti Black krāsā
 • Salons

  M sporta pakotnes salona aprīkojums:

  • M durvju sliekšņu apdare, M vadītāja kājas balsts
  • Sporta sēdekļi vadītājam un priekšējam pasažierim ar Alcantara/ādas kombināciju Nappa Anthracite krāsā; pieejamas arī citas iespējas
  • Daudzfunkciju M ādas stūre
  • BMW Individual griestu apdare Anthracite krāsā vai BMW Individual griestu apdare Alcantara vai Alcantra anthracite
  • Salona apdares elementi Aluminium Hexagon vai salona apdares elementi "Carbon Fibre", pieejamas citas apdares

ORIĢINĀLIE BMW PIEDERUMI.

Piešķiriet sportiskus akcentus vai uzlabojiet sava BMW 6. sērijas Coupé ikdienas praktiskumu. Oriģinālie BMW piederumi sniedz jums plašu izcilu un praktisku produktu klāstu.

 • Vieglmetāla diski

  Izcilās kvalitātes 20 collu BMW M Performance V-spoke 464. M stila vieglmetāla diski ir pieejami fascinējošā Ferric Grey, Top-Burnished vai Glossy Liquid Black krāsā. Abos variantos ir redzamas riteņu skrūves un M logotips, un tie ietver pilnu RDC riteņu komplektu ar Runflat dažādu izmēru riepām, riteņa izmērs 8.5J x 20 ar riepu izmēru 245/35 R20 95Y RSC priekšā un 9J x 20 ar riepu izmēru 275/30 R20 97Y RSC aizmugurē.

 • M Performance aprīkojums

  100 % oglekļa šķiedras BMW M Performance atpakaļskata spoguļu korpusi ir roku darbs. Tie pasvītro automobiļa izcilos tehniskos ciltsrakstus. To dinamiskais dizains nodrošina pievilcīgu, izcilu izskatu un piešķir individuālu sportisku akcentu.
  Ļoti izteiksmīgs: BMW elipsveida režģi veidoti no hromētiem dekoratīviem stieņiem ar glancētu Black krāsas rāmi. Tie izceļ automobiļa priekšpuses dinamisko un eleganto raksturu – vienkāršs, satriecošs atsevišķs akcents.

 • Informācija un komunikācija

  Pamata iespraužamais adapteris ļauj droši savietot un vienlaikus uzlādēt dažādus Apple iPhone™ modeļus. Mūzikas, mediju un savienojumu iespraužamie adapteri var arī atskaņot tālrunī glabātu mūziku, izmantojot BMW audiosistēmu.
  Apple iPad™ 2, 3 vai 4 turētājs droši tur ierīci, un to var novietot, kā vēlas aizmugurē sēdošie, pateicoties 360° grozāmajam rāmim un leņķa regulēšanai. Turētāju var viegli piestiprināt Travel & Comfort sistēmas pamata turētājam (pieejams atsevišķi).

BMW INDIVIDUAL.

Ik detaļā atklājas unikālais raksturs – patiesas ekskluzivitātes būtība. Ļaujieties savai tieksmei pēc perfekcijas ar BMW Individual iespējām BMW 6. sērijas Coupé.

BMW Individual

 • BMW Individual virsbūvei

  Spēcīgs dinamikas un personības apvienojums – BMW 6. sērijas Coupé ar iespaidīgu BMW Individual metālisku Ruby Black krāsas apdari. Neskaitāmu pigmentu atspīdums rada intensīvu dziļumu un atkarībā no skata leņķa un gaismas krituma – neatkārtojamu krāsu spēli no tumši sarkanas līdz baklažāna violetai. Ideāls šī elegantā, bet atšķirīgā izskata papildinājums ir iespaidīgi klasiskas formas 19 collu vieglmetāla diski V-spoke, 374 I stils. Izmēru ziņā tos pārspēj tikai 20 collu vieglmetāla diski V-spoke, 349 I stils.
  Lai kādu krāsu jūs izvēlētos no BMW Individual vienpadsmit krāsu klāsta, tā neapšaubāmi būs spožs jūsu stila apliecinājums.

 • BMW Individual salonam

  Sapņu salons. BMW 6. sērijas Coupé ar BMW Individual piepilda jūsu sapņus.
  Īpaši elegants komplekts ir samtainās Platinum krāsas Merino ādas apdare ar pieskaņotu Alcantara griestu tapsējumu un klasisku smalku Plane Auburn koku – tumša salona apdare, kas ideāli saskan ar siltu, tumši brūnu krāsu un smalku faktūru. Tomēr salons atstāj iespaidu ne tikai ar neparasto krāsu. Tas galvenokārt pārliecina ar materiālu un detaļu augsto kvalitāti. Īpaši dabīgo un mīksto Merino ādu ar smalku faktūru uz dažādām virsmām papildina elegants šuvums un maliņas kontrastējošās krāsās. Rezultāts: vēl neredzēta autentiska kvalitāte. Tas viss nodrošina izcilību, ko papildina ādas stūres rats un tā pārdomātais koka ielaidums, kas pieskaņots attiecīgajai BMW Individual salona apdarei.
  Taču šis salikums ir tikai viena no BMW Individual kolekcijas piedāvātajām neskaitāmajām iespējām. Turklāt, pateicoties papildu krāsām, dekoratīvās apdares iespējām un smalkajiem koka materiāliem, jūs varat brīvi izpaust savu personību.

 • BMW Individual Composition

  jūsu labo gaumi atalgo BMW Individual Composition. Par pievilcīgu kopējo cenu tiek piedāvāts moderns BMW Individual ādas aprīkojuma un elegantas salona apdares, kā arī BMW Individual iezīmju apvienojums.