UZMANĪBAS CENTRĀ.

BMW 6. sērijas Cabrio.

UZMANĪBAS CENTRĀ.

BMW 6. sērijas Cabrio.

UZMANĪBAS CENTRĀ.BMW 6. sērijas Cabrio.

Maks. jauda, kW (ZS) 1/min (650i)

330 (450)/5 500 – 6 000

CO2 izmeši g/km (650i)

213-208

Paātrinājums 0 – 100 km/h (s)

4,6

Maks. griezes moments, Nm 1/min

650/2 000 – 4 500

Kā tuvākos, tā tālākos braucienos BMW 6. sērijas Cabrio piedāvā izcilu komfortu, dinamiku un efektivitāti. Lielā mērā par to var pateikties BMW EfficientDynamics BMW TwinPower Turbo dzinējiem. Tādas aprīkojuma versijas, kā Pure Experience dizains, Pure Excellence dizains vai M sporta pakotne, ļauj jums pēc vēlēšanās izcelt dažādus BMW 6. sērijas Cabrio aspektus. Tās papildina tādas BMW ConnectedDrive inovācijas, kā BMW Head-Up displejs, Concierge pakalpojumi vai braukšanas palīgsistēma Plus. Sportiskus, elegantus vai ekstravagantus akcentus ļauj pievienot dažādu pieejamo disku klāsts, kas ietver 20 collu vieglmetāla diskus Multi-spoke, 616 stils.

ATKLĀJIET BMW 6. SĒRIJAS CABRIO.

Dizains.

Ikviens BMW 6. sērijas Cabrio aspekts liecina par dinamiku, gaisa plūsmu un vilces spēku. Kopā ar standartaprīkojuma LED priekšējiem lukturiem un dienas gaitas gaismām virs gaisa savācējiem izteiksmīgais, uz priekšu vērstais elipsveida režģis no priekšpuses nodrošina neaizmirstamu skatu. Elegantais, sportiskais dizains turpinās arī BMW 6. sērijas Cabrio salonā. Pure Experience dizaina pakotnē mīksta, ekskluzīva “Nappa” āda ar paplašinātu saturu Cognac/Black krāsā, “Fineline” brūna smalka koka apdare un dāsnas virsmu dimensijas apvienojas, lai radītu plašu, atšķirīgu salonu.
Read more

Braukšanas dinamika un efektivitāte.

Dzinēji ar augstu griezes momentu un izsmalcinātas šasijas tehnoloģijas ir kā radīti viens otram un nodrošina izcilu braukšanas pieredzi, ko noslēdz sporta izpūtēja sistēmas dinamiskā skaņa. BMW 6. sērijas Cabrio augstās klases dinamiku un veiklību sevišķi labi atspoguļo tādas BMW EfficientDynamics tehnoloģijas kā jaudīgie un efektīvie BMW TwinPower Turbo dzinēji un astoņpakāpju sporta Steptronic pārnesumkārba.
Read more

Aprīkojums.

BMW 6. sērijas Cabrio ir aprīkots ar visu nepieciešamo, lai jūs justos lieliski izsmalcinātā atmosfērā. Pieejamas arī vairākas aprīkojuma pakotnes. Pure Experience un Pure Excellence dizaina pakotnes, kā arī M sporta pakotne ļauj pielāgot automobiļa iezīmes iespējami atbilstošāk jūsu raksturam. BMW Individual paver vēl plašāku personisku un ekskluzīvu iezīmju klāstu. Savukārt oriģinālie BMW piederumi piedāvā vēl lielāku funkcionalitāti.
Read more