UZMANĪBAS CENTRĀ.

BMW 6. sērijas Cabrio.

UZMANĪBAS CENTRĀ.

BMW 6. sērijas Cabrio.

UZMANĪBAS CENTRĀ.BMW 6. sērijas Cabrio.

Maks. jauda, kW (ZS) 1/min (650i)

330 (450)/5 500

CO2 izmeši g/km (650i)

213-208

Paātrinājums 0 – 100 km/h (s)

4,6

Maks. griezes moments, Nm 1/min

650/2 000 – 4 500

Kā tuvākos, tā tālākos braucienos BMW 6. sērijas Cabrio piedāvā izcilu komfortu, dinamiku un efektivitāti. Lielā mērā par to var pateikties BMW EfficientDynamics BMW TwinPower Turbo dzinējiem. Tādas aprīkojuma versijas, kā Pure Experience dizains, Pure Excellence dizains vai M sporta pakotne, ļauj jums pēc vēlēšanās izcelt dažādus BMW 6. sērijas Cabrio aspektus. Tās papildina tādas BMW ConnectedDrive inovācijas, kā BMW Head-Up displejs, Concierge pakalpojumi vai braukšanas palīgsistēma Plus. Sportiskus, elegantus vai ekstravagantus akcentus ļauj pievienot dažādu pieejamo disku klāsts, kas ietver 20 collu vieglmetāla diskus Multi-spoke, 616 stils.

ATKLĀJIET BMW 6. SĒRIJAS CABRIO.

Dizains.

Ikviens BMW 6. sērijas Cabrio aspekts liecina par dinamiku, gaisa plūsmu un vilces spēku. Kopā ar standartaprīkojuma LED priekšējiem lukturiem un dienas gaitas gaismām virs gaisa savācējiem izteiksmīgais, uz priekšu vērstais elipsveida režģis no priekšpuses nodrošina neaizmirstamu skatu. Elegantais, sportiskais dizains turpinās arī BMW 6. sērijas Cabrio salonā. Pure Experience dizaina pakotnē mīksta, ekskluzīva “Nappa” āda ar paplašinātu saturu Cognac/Black krāsā, “Fineline” brūna smalka koka apdare un dāsnas virsmu dimensijas apvienojas, lai radītu plašu, atšķirīgu salonu.

Braukšanas dinamika un efektivitāte.

Dzinēji ar augstu griezes momentu un izsmalcinātas šasijas tehnoloģijas ir kā radīti viens otram un nodrošina izcilu braukšanas pieredzi, ko noslēdz sporta izpūtēja sistēmas dinamiskā skaņa. BMW 6. sērijas Cabrio augstās klases dinamiku un veiklību sevišķi labi atspoguļo tādas BMW EfficientDynamics tehnoloģijas kā jaudīgie un efektīvie BMW TwinPower Turbo dzinēji un astoņpakāpju sporta Steptronic pārnesumkārba.

Aprīkojums.

BMW 6. sērijas Cabrio ir aprīkots ar visu nepieciešamo, lai jūs justos lieliski izsmalcinātā atmosfērā. Pieejamas arī vairākas aprīkojuma pakotnes. Pure Experience un Pure Excellence dizaina pakotnes, kā arī M sporta pakotne ļauj pielāgot automobiļa iezīmes iespējami atbilstošāk jūsu raksturam. BMW Individual paver vēl plašāku personisku un ekskluzīvu iezīmju klāstu. Savukārt oriģinālie BMW piederumi piedāvā vēl lielāku funkcionalitāti.

330 KW

330 kW (450 hp) and 650 Newton metres. Just 9.1 to 8.9 l/100 km (9.5 to 9.3 l/100 km with xDrive), CO2 emissions of 213 to 208 g/km (221 to 217 g/km with xDrive) and acceleration of 0 to 100 km/h in 4.6 seconds (4.5 seconds with xDrive). The BMW TwinPower Turbo inline petrol engine in the BMW 650i combines revolutionary technologies with innovative fine-tuning. The TwinScroll turbochargers and Valvetronic feed fresh air into the combustion chambers. Here the High-Precision Injection creates a precisely harmonised fuel-air mixture within milliseconds while Double-VANOS perfectly adapts engine output to the engine speed range. The result: maximum efficiency precisely when full power is not needed and maximum power across a wide rev range − plus a direct response at all times when driving in dynamic style. The BMW 650i and the BMW 650i xDrive meet the EU6 emission standard.