ZINĀMS NOSLĒPUMS: TĪRS STILS.

BMW 6. sērijas Cabrio aprīkojums.

ZINĀMS NOSLĒPUMS: TĪRS STILS.

BMW 6. sērijas Cabrio aprīkojums.

BMW 6. sērijas Cabrio ir aprīkots ar visu nepieciešamo, lai jūs justos lieliski izsmalcinātā atmosfērā. Pieejamas arī vairākas aprīkojuma pakotnes. Pure Experience un Pure Excellence dizaina pakotnes, kā arī M sporta pakotne ļauj pielāgot automobiļa iezīmes iespējami atbilstošāk jūsu raksturam. BMW Individual paver vēl plašāku personisku un ekskluzīvu iezīmju klāstu. Savukārt oriģinālie BMW piederumi piedāvā vēl lielāku funkcionalitāti.

ZINĀMS NOSLĒPUMS: TĪRS STILS.BMW 6. sērijas Cabrio aprīkojums.

BMW 6. sērijas Cabrio ir aprīkots ar visu nepieciešamo, lai jūs justos lieliski izsmalcinātā atmosfērā. Pieejamas arī vairākas aprīkojuma pakotnes. Pure Experience un Pure Excellence dizaina pakotnes, kā arī M sporta pakotne ļauj pielāgot automobiļa iezīmes iespējami atbilstošāk jūsu raksturam. BMW Individual paver vēl plašāku personisku un ekskluzīvu iezīmju klāstu. Savukārt oriģinālie BMW piederumi piedāvā vēl lielāku funkcionalitāti.

Read more

PURE EXPERIENCE DIZAINS.

20 collu vieglmetāla diski ar Multi-spoke stils 616 un mirdzošs melns dubultais elipsveida režģis skaidri ziņo: Pure Experience dizaina aprīkojuma pakotne ir vērsta uz sportiskumu. BMW 6. sērijas Cabrio eleganto izskatu papildina Black Chrome izpūtēja dekoratīvā caurule kā arī vairāki netieši LED gaismas avoti salonā.

 • Ārējais dizains

  Pure Experience dizains akcentē automobiļa sportisko virsbūvi ar BMW Individual glancēto Shadow line apdari un citām tumšām sportiskām papildaprīkojuma iezīmēm, kā sānu gaisa savācēju Black krāsā, elipsveida režģa stieņu priekšpuses mirdzošā Black krāsā un izpūtēja dekoratīvās caurules Black Chrome apdari. Priekšpuses dinamisko izskatu izceļ LED miglas lukturi. Skatoties no sāniem, īpaši satriecoši izskatās automobiļa sportiskie un greznie papildaprīkojumā pieejamie 20 collu Multi-spoke 616. stila vieglmetāla diski.
  Bez Melbourne Red metāliskās krāsas šo dizaina pakotni var kombinēt ar jebkuru no BMW un BMW Individual apdares krāsām. Ir pieejami arī 20 collu vieglmetāla diski no BMW, kā arī viss BMW Individual disku klāsts.

 • Salons

  Pure Experience dizains piešķir salonam sportisku, bet tajā pašā laikā elegantu izskatu ar ekskluzīvo “Nappa” ādu Cognac/Black krāsā (divkrāsu) un “Fineline” brūna koka salona apdari. Neskaitāmi netiešas LED gaismas avoti, kā arī apgaismoti durvju sliekšņi vēl vairāk akcentē izsmalcināto atmosfēru.
  Šo dizaina pakotni var kombinēt ar jebkuru no BMW Individual ādas tapsējumiem, Poplar Grain pelēku salona koka apdari un jebkuru no BMW Individual salona apdares elementiem.

PURE EXCELLENCE DIZAINS.

Pure Excellence dizaina aprīkojuma pakotne piedāvā stilīgāko braukšanu ar atvērtu jumtu. Tādas iezīmes, kā 19 collu vieglmetāla diski ar V-spoke stilu 366 un keramikas apdares elementi salonā, kā arī klasiskā, ekskluzīvā “Nappa” ādas apdare Ivory White/Black, piešķir BMW 6. sērijas Cabrio īpaši elegantu izskatu. Visas detaļas rūpīgi saskaņojuši BMW dizaineri.

 • Ārējais dizains

  Papildaprīkojumā pieejamie 19 collu V-spoke 366. stila vieglmetāla diski no Pure Excellence virsbūves dizaina klāsta automobilim rada īpaši izsmalcinātu iespaidu. Vidusstatņa apdare un ārējo spoguļu rāmji un pamatnes glancētā Black krāsā piešķir sportisku piesitienu. Modernie LED miglas lukturi norāda uz citām neskaitāmām fascinējošām automobiļa tehnoloģijām.
  Pure Excellence ārējā dizaina aprīkojums ietver metāliskas krāsas apdari. Taču dizaina pakotni iespējams kombinēt ar jebkuras krāsas apdarēm un diskiem no BMW un BMW Individual kolekcijām.

 • Salons

  Pure Excellence dizains salonā rada greznu atmosfēru, ko vēl vairāk akcentē neskaitāmo papildu LED gaismu sniegtais netiešais apgaismojums. Ivory White/Black krāsas (divkrāsu) “Nappa” ādu ar īpašiem elementiem un kontrastējošām šuvēm lieliski papildina tapsēts ādas instrumentu panelis ar Poplar Grain pelēka salona koka apdares elementiem, kas rada izsmalcinātu kontrastu. Keramikas apdare vadības ierīcēm – pārnesumu pārslēgam, iDrive kontrollerim, kā arī audio un gaisa kondicionēšanas vadības ierīcēm – piešķir ekstravagantu akcentu. Aprīkojuma pakotnes noslēdzošais elements ir apgaismotie durvju sliekšņi.
  Dizaina papildiespējas ietver Cognac/Black krāsas (divkrāsu) ekskluzīvo “Nappa” ādu ar īpašiem elementiem un kontrastējošām šuvēm, visus BMW Individual ādas tapsējumus, kā arī “Fineline” brūna koka salona apdari un visus BMW Individual salona apdares elementus.

M SPORTA PAKOTNE.

Visi M sporta pakotnes komponenti ir radīti vienam mērķim: lai piešķirtu BMW 6. sērijas Cabrio vēl dinamiskāku izskatu. Ekskluzīvā Aluminium Hexagon salona apdare vai tikpat ekskluzīvā Carbon Black metāliskā krāsa, virsbūves krāsas ārējie elementi vai M ādas stūre ar multifunkciju pogām – ik detaļā redzams sportiskums.

 • Ārējais dizains

  M sporta pakotnē virsbūvei ir iekļauta M aerodinamiskā pakotne ar priekšējo spoileri, sliekšņu uzlikām un aizmugures apakšējo spoileri virsbūves krāsā un Dark Shadow metāliskās krāsas difuzora ieliktni. Ekskluzīvi M sporta pakotnē: 19 collu Double-spoke 351 M stila vai 20 collu Double-spoke 373 M stila vieglmetāla diski, abos variantos ar dažādu izmēru riepām.
  Sportisko izskatu papildina BMW Individual glancēta apdare Shadow line ar apdares joslām, sānu rāmjiem, logu padziļinājuma apdari un ārējā spoguļa pamatni mirdzošā melnā krāsā. Tam lieliski piestāv izplūdes sistēmas tumšie hroma izpūtēji. Emblēmas ar satriecošo M logotipu uz automobiļa sāniem norāda uz sporta papildaprīkojumu.
  M sporta pakotnē ekskluzīvi pieejama Carbon Black metāliskās krāsas apdare. Ir pieejamas arī krāsas Melbourne Red metāliska, Alpine White, Sapphire Black metāliska, Space Grey metāliska, Mediterranean Blue metāliska, Glacier Silver metāliska, kā arī BMW Individual krāsu apdares Citrine Black metāliska, Ruby Black metāliska, Moonstone metāliska, Tanzanite Blue metāliska, Frozen Bronze metāliska un Frozen Brilliant White metāliska. Papildu BMW Individual ekskluzīvas krāsas ir pieejamas pēc pasūtījuma.

 • Salons

  M sporta pakotne salonā rada sportisku un ekskluzīvu noskaņu: vadītāja un priekšējā pasažiera sporta sēdekļi apvieno izcilu sānu balstu ar lielisku komfortu – Alcantara/ādas kombinācijā "Nappa" Anthracite krāsā ar kontrastējošu melnas krāsas ādu. M ādas stūre ar multifunkciju pogām nozīmē, ka daudzas no funkcijām ir rokas stiepiena attālumā. Sportiski dinamisko izskatu apliecina BMW Individual griestu apdare Anthracite krāsā un Aluminium Hexagon salona apdares elementi, kā arī M durvju sliekšņu apdare un M vadītāja kājas balsts.Varat izvēlēties arī: luksusa BMW Individual pilna ādas apdare ar Merino smalkas faktūras ādu Platinum, Opal White, Amaro Brown, Champagne vai Cohiba Brown krāsā ar Black divkrāsu akcentiem.Salona apdares elementi papildaprīkojumā pieejami arī smalka griezuma Aluminium, Piano Finish melnā vai arī cēlkoka Poplar Grain pelēkā, “Fineline” brūnā, Sycamore tumši kastaņbrūnā vai Ash Grain baltā krāsā.

BMW INDIVIDUAL.

Ik detaļā atklājas unikālais raksturs – patiesas ekskluzivitātes būtība. Ļaujieties saviem centieniem pēc perfekcijas ar BMW Individual iespējām BMW 6. sērijas Cabrio.

Izpaudiet savu personību.

 • BMW Individual virsbūvei

  Četras visekskluzīvākās vietas zem saules – ko piedāvā BMW 6. sērijas Cabrio ar BMW Individual kolekcijas aprīkojumu un iezīmēm. Šeit ir piemērs: metāliska Tanzanite Blue krāsas apdare, ko iedvesmojis dārgakmens ar šādu nosaukumu. Tiešā apgaismojumā tumšā virsma mirdz pievilcīgā tirkīza tonī. BMW Individual kolekcija piedāvā desmit citas saistoši izteiksmīgas krāsas apdares. Viena no tām ir metāliskā Moonstone. Tās neskaitāmie krāsas pigmenti piešķir virsmai trīsdimensionālu dziļumu, kas laistās no pelēkzila līdz zeltaini dzeltenam tonim. Pieejama arī vēsa, tehniska Frozen Silver metāliska krāsa ar samtainu, matētu virsmu un unikālu pievilcību. Lai arī kādu krāsas apdari jūs izvēlētos, tā noteikti ideāli saskanēs ar BMW Individual 20 collu vieglmetāla diskiem ar V-spoke stilu 349 I, kas vēl vairāk izceļ ārējā dizaina dinamisko formu ar saviem izmēriem un līdzenajām līnijām.

 • BMW Individual salonam

  Rakstura atainojums, debešķīga tikšanās. Vējš matos, saule sejā, vienotība ar dabu – BMW 6. sērijas Cabrio pieredze, ko var uzlabot tikai BMW Individual kolekcijas ekskluzīvais aprīkojums. Viens īpaši harmonisks salikums ir smalkas faktūras Merino āda Opal White krāsā un mākslinieciskā smalka koka Ash Grain White apdare. Kopā ar krāsas apdari komplekts atgādina elegantu sporta jahtu. Tomēr salons atstāj iespaidu ne tikai ar neparasto krāsu. Tas galvenokārt pārliecina ar augsto materiālu kvalitāti. Īpaši dabīgo un mīksto Merino ādu ar smalku faktūru uz dažādām virsmām papildina elegants šuvums un maliņas kontrastējošās krāsās. Rezultāts: vēl neredzēta autentiska kvalitāte. Tas viss nodrošina izcilību, ko papildina Alcantara griestu tapsējums, kā arī ādas stūres rats un tā pārdomātais koka ielaidums, kas pieskaņots attiecīgajai BMW Individual salona apdarei. Taču šis salikums ir tikai viena no BMW Individual kolekcijas piedāvātajām neskaitāmajām iespējām. Turklāt, pateicoties papildu krāsām, dekoratīvās apdares iespējām un smalkajiem koka materiāliem, jūs varat brīvi izpaust savu personību.

 • BMW Individual Composition

  jūsu labo gaumi atalgo BMW Individual Composition. Par pievilcīgu kopējo cenu tiek piedāvāts moderns BMW Individual ādas aprīkojuma un elegantas salona apdares, kā arī BMW Individual iezīmju apvienojums.

ORIĢINĀLIE BMW PIEDERUMI.

Piešķiriet sportiskus akcentus vai uzlabojiet sava BMW 6. sērijas Cabrio ikdienas praktiskumu. Oriģinālie BMW piederumi sniedz jums plašu izcilu un praktisku produktu klāstu.

 • Vieglmetāla diski

  Izcilās kvalitātes 20 collu BMW M Performance V-spoke 464. M stila vieglmetāla diski ir pieejami fascinējošā Ferric Grey, Top-Burnished vai Glossy Liquid Black krāsā. Abiem variantiem ir redzamas riteņu skrūves un M logotips, un tie ietver pilnu RDC riteņu komplektu ar Runflat dažādu izmēru riepām, riteņa izmērs 8,5 J x 20 ar riepu izmēru 245/35 R20 95Y RSC priekšā un 9 J x 20 ar riepu izmēru 275/30 R20 97Y RSC aizmugurē.
  Izcilās kvalitātes 20 collu V-spoke 356. M stila vieglmetāla diski ir pieejami fascinējošā divkrāsu Ferric Grey, Top-Burnished vai Glossy Liquid Black krāsā. Abiem variantiem ir redzamas riteņu skrūves, un tie ietver pilnu RDC riteņu komplektu ar Runflat dažādu izmēru riepām, riteņa izmērs 8,5 J x 20 ar riepu izmēru 245/35 R20 95Y RSC priekšā un 9 J x 20 ar riepu izmēru 275/30 R20 97Y RSC aizmugurē.

 • M Performance aprīkojums

  100 % oglekļa šķiedras BMW M Performance atpakaļskata spoguļu korpusi ir roku darbs. Tie pasvītro automobiļa izcilos tehniskos ciltsrakstus. To dinamiskais dizains nodrošina pievilcīgu, izcilu izskatu un piešķir individuālu sportisku akcentu.
  Ļoti izteiksmīgs: BMW elipsveida režģi veidoti no hromētiem dekoratīviem stieņiem ar glancētu Black krāsas rāmi. Tie izceļ automobiļa priekšpuses dinamisko un eleganto raksturu – vienkāršs, satriecošs atsevišķs akcents.

 • Informācija un komunikācija

  Pamata iespraužamais adapteris ļauj droši savietot un vienlaikus uzlādēt dažādus Apple iPhone™ modeļus. Mūzikas, mediju un savienojumu iespraužamie adapteri var arī atskaņot tālrunī glabātu mūziku, izmantojot BMW audiosistēmu.
  Apple iPad™ 2, 3 vai 4 turētājs droši tur ierīci, un to var novietot, kā vēlas aizmugurē sēdošie, pateicoties 360° grozāmajam rāmim un leņķa regulēšanai. Turētāju var viegli piestiprināt Travel & Comfort sistēmas pamata turētājam (pieejams atsevišķi).