GAISA PLŪSMA PALIEK ĒNĀ.

BMW 6. sērijas Cabrio dizains.

GAISA PLŪSMA PALIEK ĒNĀ.

BMW 6. sērijas Cabrio dizains.

Ar sporta laivu iedvesmotu dizainu, bez svaiga gaisa ierobežojumiem un savā elementā uz asfalta – BMW 6. sērijas Cabrio ir elegants divdurvju modelis, kas izstaro piejūras nepiespiestību. Mīkstā seguma jumts vienmērīgi saplūst ar virsbūvi, veidojot plūdenu, harmonisku plecu līniju. Kokpitā valda sportisks instrumentu dizains. Savukārt kontūras un līnijas galvenokārt izceļ tikai aerodinamiku.

GAISA PLŪSMA PALIEK ĒNĀ.BMW 6. sērijas Cabrio dizains.

Ar sporta laivu iedvesmotu dizainu, bez svaiga gaisa ierobežojumiem un savā elementā uz asfalta – BMW 6. sērijas Cabrio ir elegants divdurvju modelis, kas izstaro piejūras nepiespiestību. Mīkstā seguma jumts vienmērīgi saplūst ar virsbūvi, veidojot plūdenu, harmonisku plecu līniju. Kokpitā valda sportisks instrumentu dizains. Savukārt kontūras un līnijas galvenokārt izceļ tikai aerodinamiku.

Read more

ĀRĒJAIS DIZAINS.

Ikviens BMW 6. sērijas Cabrio aspekts liecina par dinamiku, gaisa plūsmu un vilces spēku. Kopā ar standartaprīkojuma LED priekšējiem lukturiem un dienas gaitas gaismām virs gaisa savācējiem izteiksmīgais, uz priekšu vērstais elipsveida režģis no priekšpuses nodrošina neaizmirstamu skatu.
Skatoties uz automobili profilā, tā jaunie ārējie atpakaļskata spoguļi ar virziena rādītājiem, kā arī garā garenbāze priecē vērotāja acis. Rūpīgi izstrādātā ieloces līnija, kas plūst uz priekšdaļu, rada iespaidu, ka kabriolets varētu saplūst ar asfaltu. Visas līnijas atsauc atmiņā ātrlaivas plūdlīniju dizainu.
Ar spēcīgajām riteņu arkām un pārliecinošo stāju aizmugure pievilcīgi kontrastē ar dinamisko priekšdaļu. To raksturo L formas aizmugurējie lukturi, skatienu piesaistoši izpūtēja apdares elementi un papildu horizontāli hromēti apdares elementi. Īpaši jau ar nolaistu jumtu ziņojums ir skaidrs pat no attāluma: Šis ir ekskluzīvākais BMW kabriolets.

ADAPTĪVI LED PRIEKŠĒJIE LUKTURI.

Adaptīvie LED priekšējie lukturi ar integrētu tuvo un tālo gaismu funkciju automātiski pielāgo gaismas sadali braukšanas ātrumam, dinamiski izgaismojot ceļu. Papildus rādītājiem un dienas gaitas gaismas lukturiem tie ietver adaptīvo priekšējo lukturu funkciju ar pielāgojamu pilsētas un automaģistrāles gaismas sadali, pagriezienu apgaismojumu, kā arī BMW izvēles gaismas (pretapžilbināšanas tālo gaismu asistentu), kas automātiski pārslēdz no tuvajām uz tālajām gaismām. Tas ļauj sistēmai nodrošināt optimālu ceļa apgaismojumu jebkuros apstākļos.
Tumsā kustīgie priekšējie lukturi ļauj vadītājam, pagriežot stūri, redzēt visu līkumu. Lai uzlabotu redzamību tuvumā, ieslēdzot pagriezienu rādītāju vai pagriežot stūri, automātiski tiek aktivizētas pagriezienu gaismas – pat ja automobilis stāv uz vietas. Adaptīvie priekšējie lukturi nodrošina optimālu tuvākās apkārtnes apgaismojumu, ievērojami uzlabojot aktīvo drošību.
BMW izvēles gaismas ļauj vadītājam neizslēgt tālās gaismas, atvieglojot optimālu redzamību tumsā. Sistēma uzrauga priekšā vai pretim braucošos transportlīdzekļus un nepārtraukti pielāgo priekšējo lukturu tālās gaismas, lai neapžilbinātu citus ceļu satiksmes dalībniekus.

20 COLLU VIEGLMETĀLA DISKI MULTI-SPOKE, 616. STILS.

20 COLLU VIEGLMETĀLA DISKI MULTI-SPOKE, 616. STILS.

Sportisks akcents ir 20 collu vieglmetāla diski Multi-spoke, 616. stils, ar dažāda izmēra riepām un Run-flat īpašībām. Un tas nav tikai optisks efekts – pateicoties izcilajai stabilitātei un mazajam svaram, tie nodrošina ievērojami uzlabotu vadāmību. Smalkais raksts, ko veido biezi un smalki spieķi, nodrošina optimālu gaisa plūsmu bremžu sistēmai.

MĪKSTĀ SEGUMA JUMTS.

Pilnīgi automātiskajam mīkstā seguma jumtam ir izcila skaņas un siltuma izolācija. Tas piešķir kabrioletam Coupé līdzīgu siluetu, bet iespēja atvērt aizmugures logu ļauj salonā ieplūst svaigam gaisam.
Lai to izbaudītu vēl vairāk, mīkstā seguma jumts, nospiežot pogu, tiek ielocīts kastē bagāžas nodalījumā. Pat braucot ar ātrumu līdz 40 km/h, nospiežot pogu, to var atvērt 19, bet aizvērt – 24 sekundēs.
Pat ar aizvērtu mīkstā seguma jumtu pasažieri var izbaudīt spirdzinošo āra gaisu: visus piecus logus var atvērt, nenolaižot jumtu, piemēram, lai aizsargātu no tiešiem saules stariem.

SALONA DIZAINS.

Elegantais, sportiskais dizains turpinās arī BMW 6. sērijas Cabrio salonā. Pure Experience dizaina pakotnē mīksta, ekskluzīva “Nappa” āda ar paplašinātu saturu Cognac/Black krāsā, “Fineline” brūna smalka koka apdare un dāsnas virsmu dimensijas apvienojas, lai radītu plašu, atšķirīgu salonu.
Svarīgu ar braukšanu saistītu informāciju nodrošina augstas izšķirtspējas savrups vadības displejs ar stikla korpusu un galvanizētu ietvaru. Viduskonsoles ar melno paneli izskats un iDrive Touch kontrollera un pārnesumu pārslēga keramiskie elementi piešķir noskaņai izsmalcinātu toni. Dažādas uzglabāšanas iespējas piedāvā funkcionāli nodalījumi un krūzīšu turētāji priekšā un aizmugurējā vidējā roku balstā.

KRĀSAS UN MATERIĀLI.

Augstā materiālu kvalitāte ar izsmalcināto apdari piešķir BMW 6. sērijas Cabrio ekskluzīvu raksturu. Un katra automobiļa atšķirīgumu izceļ arī krāsas. Virsbūvei ir pieejamas vienpadsmit dažādas krāsas apdares – no klasiskās un elegantās Glacier Silver apdares līdz pat jaunajai sportiskajai un metāliskajai Sonic Speed Blue Tai ir ideāli pieskaņots salons ar mīkstu, elegantu “Nappa” ādu un papildinājumiem Cognac/Black vai Ivory White/Black krāsā tapsējumam un izsmalcinātas dekoratīvas svītras, piemēram, no “Fineline” brūna smalka koka, kas virsmām pievieno papildu struktūru.


BMW Individual klāsts nodrošina izsmalcinātu luksusu. Tādi aprīkojuma elementi kā BMW Individual smalka koka apdares vai BMW Individual Merino pilna ādas apdare vēl vairāk uzlabo salona izskatu. BMW Individual piedāvā vienpadsmit papildu metāliskas vai matētas krāsu apdares, padarot virsbūvi pavisam atšķirīgu.

BANG & OLUFSEN AUGSTAS KVALITĀTES SURROUND SOUND SISTĒMA.

Pateicoties jaunajai Dirac Dimensions signālu apstrādes sistēmai, Bang & Olufsen izcilā Surround Sound sistēma rada atvērtu un dzīvu atmosfēru ar fantastisku akustiku. Neticamo skaņu nodrošina 12 skaļruņi ar 1000 W jaudu, kas ietver centrālo skaļruni, kurš automātiski izbīdās no instrumentu paneļa. Centrālais skaļrunis ir vidēja diapazona skaļrunis ar akustiskās lēcas tehnoloģiju, kas nodrošina vienmērīgu skaņas kvalitāti visās sēdvietās. Sistēma piedāvā divu skaņas iestatījumu izvēli: “Studio” nevainojamai skaņai un “Expanded”, kas rada plašākas akustiskās telpas iespaidu. Audiovizuālo pieredzi papildina atsevišķo skaļruņu apgaismojums.