JAUNAIS BMW 5. SĒRIJAS TOURING.

Universāls biznesa klases automobilis ar sportiskiem mērķiem.

JAUNAIS BMW 5. SĒRIJAS TOURING.

Universāls biznesa klases automobilis ar sportiskiem mērķiem.

JAUNAIS BMW 5. SĒRIJAS TOURING.Universāls biznesa klases automobilis ar sportiskiem mērķiem.

Paātrinājums no 0 līdz 100 km/h (BMW 530d xDrive Touring)

5,6

Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais) (BMW 530d xDrive Touring)

5,7 – 5,3

CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā) (BMW 530d xDrive Touring)

149 – 139

Izcila braukšanas dinamika, sportisks dizains, maksimāls komforts – BMW 5. sērijas Touring ir īsts savas klases meistars. Aprīkots ar jaunākajām tehnoloģijām, maksimālu funkcionalitāti un ievērojami sportisku pievilcību. Daudzpusīgs universālais automobilis, kas piedāvā daudz vietas visdažādākajām darbībām. Un garantē braukšanas prieku, kas paceļ atpūtu un darbu jaunā līmenī.

 

BMW 530d xDrive Touring:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 5,7 – 5,3
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 149 – 139

STILĪGS SPORTISTS.

Līdzsvarotas proporcijas un moderna dizaina valoda nosaka BMW 5. sērijas Touring sportisko un eleganto izskatu. Elipsveida režģis un priekšējie lukturi ir tieši saistīti, uzsverot sportisko raksturu. Raksturīgās BMW L formas aizmugurējie lukturi kopā ar izpūtējiem abās pusēs rada īpaši modernu un kompaktu aizmugures skatu.

 

Izmeklētie materiāli un pedantiskā apdares kvalitāte izceļ augstākās klases atmosfēru salonā. Ar augstu komforta līmeni visās sēdvietās BMW 5. sērijas Touring nostiprina savas garo distanču automobiļa spējas.

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

  • Degvielas patēriņa un CO2 izmešu vērtības ir spēkā ar izvēlēto riteņu un riepu formātu. Patēriņa dati noteikti atbilstoši ECE braukšanas ciklam.

    Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un nominālajiem specifiskajiem jauno automobiļu CO2 izmešiem var iegūt "Jaunajās pasažieru transportlīdzekļa degvielas patēriņa un CO2 izmešu vadlīnijās", kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās, "DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH", Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vācija, un vietnē http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.