ADRENALĪNS CEĻAM.

5. sērijas Sedan M Performance modeļi.

ADRENALĪNS CEĻAM.

5. sērijas Sedan M Performance modeļi.

ADRENALĪNS CEĻAM.5. sērijas Sedan M Performance modeļi.

Satraucoši: ar BMW 5. sērijas Sedan M Performance modeļiem jūs nospraudīsiet vēl nesasniedzamas robežas. Tīrs adrenalīns. Sportisks autosacīkšu raksturs. Jo nekad nav gana.

BMW M550i xDrive Sedan:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 9,1 – 8,9*
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 209 – 204*


BMW M550d xDrive Sedan:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 6,1 – 5,9
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 159 – 154

 

* Šie rādītāji ir plānotās vērtības un vēl nav apstiprināti.

SPORTISKĀS JAUDAS PAKOTNES.

Zem BMW M550i xDrive dzinēja pārsega slēpjas tīra jauda: M Performance TwinPower Turbo astoņcilindru benzīna dzinējs ir līderis visās dzinējspēka disciplīnās. To iespējams arī sadzirdēt – pateicoties M Sport izplūdes sistēmai, jaudīgā skaņa apliecina pilnībā sportiskos gēnus.

BMW M550d M Performance TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru dīzeļdzinējs ir absolūti unikāls. Modernākās tehnoloģijas, tādas kā vairāku posmu uzlāde ar četriem turbokompresoriem un Common Rail augstas precizitātes iesmidzināšanas sistēma, nodrošina iespaidīgu jaudu ikvienā braukšanas situācijā, pateicoties 760 Nm griezes momentam.

VISPUSĪGA AIZRAUTĪBA.

VISPUSĪGA AIZRAUTĪBA.

Adaptīvā M balstiekārta ir pazemināta par 10 milimetriem, stūrēšana ir optimizēta, M sporta bremzes pielāgotas maksimālai ātruma samazināšanai. Ja vēlaties vairāk izpriecu, papildaprīkojuma adaptīvā M balstiekārta Professional piedāvā vēl vairāk braukšanas dinamikas. BMW 5. sērijas Sedan M Performance modeļi diktē braukšanas piedzīvojumu noteikumus. Jo līderis ir tas, kas diktē spēles noteikumus.

PULSA PAĀTRINĀJUMS.

Skats, kas raisa adrenalīnu: bez M aerodinamiskās pakotnes BMW M550i xDrive ir arī citas ievērojamas iezīmes, tādas kā palielinātie gaisa savācēji un īpaši dizaina akcenti Cerium Grey krāsā. Ekskluzīvas pazīšanās zīmes atrodamas arī elipsveida režģa izteiksmīgajā rāmī, aerodinamiskajos spoguļu korpusos un modeļa nosaukumā. Pašpārliecināto izskatu noslēdz divi M Performance īpašie 19 un 20 collu* disku dizaini.

* gaidāmi no 2017. gada trešā ceturkšņa

SPORTISKI VISĀ PILNĪBĀ.

Durvju sliekšņu apdare ar modeļa nosaukumu, īpaši instrumentu paneļi ar digitālu modeļa nosaukumu, M ādas stūre un citas M sporta pakotnes detaļas: pat BMW M550i xDrive un M550d xDrive saloni ir unikāli sportiskas izcilības piemēri.

INTENSĪVĀKAS BRAUKŠANAS BAUDA.

INTENSĪVĀKAS BRAUKŠANAS BAUDA.

M Performance automobiļi atstāj iespaidu ar jaudīgo sniegumu. Maksimāla braukšanas dinamika, neierobežojot komfortu. Un par spīti sportiskumam spēj parādīt stilu ar progresīvu dizainu. BMW M Performance. Intensīvs braukšanas prieks.

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

  • Degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa vērtības ir atkarīgas no izvēlētajiem riteņu un riepu izmēriem. Patēriņa dati noteikti atbilstoši ECE braukšanas ciklam.

    Braukšanas diapazons ir atkarīgs no dažādiem faktoriem, it īpaši personiskā braukšanas stila, izvēlētā maršruta, laikapstākļiem, apsildes/dzesēšanas izmantošanas un iepriekšējas sagatavošanas.

    Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un nominālajiem specifiskajiem jauno automobiļu CO2 izmešiem var iegūt "Jaunajās pasažieru transportlīdzekļa degvielas patēriņa un CO2 izmešu vadlīnijās", kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās un apmeklējot/rakstot uz "DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH", Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vācija.