ADRENALĪNS CEĻAM.

5. sērijas Sedan M Performance modeļi.

ADRENALĪNS CEĻAM.

5. sērijas Sedan M Performance modeļi.

ADRENALĪNS CEĻAM.5. sērijas Sedan M Performance modeļi.

Satraucoši: ar BMW 5. sērijas Sedan M Performance modeļiem jūs nospraudīsiet vēl nesasniedzamas robežas. Tīrs adrenalīns. Sportisks autosacīkšu raksturs. Jo nekad nav gana.

BMW M550i xDrive Sedan (1):
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 9,1 – 8,9
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 209 – 204


BMW M550d xDrive Sedan:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 6,1 – 5,9
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 159 – 154

Read more

SPORTISKĀS JAUDAS PAKOTNES.

Zem BMW M550i xDrive dzinēja pārsega slēpjas tīra jauda: M Performance TwinPower Turbo astoņcilindru benzīna dzinējs ir līderis visās dzinējspēka disciplīnās. To iespējams arī sadzirdēt – pateicoties M Sport izplūdes sistēmai, jaudīgā skaņa apliecina pilnībā sportiskos gēnus.

BMW M550d M Performance TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru dīzeļdzinējs ir absolūti unikāls. Modernākās tehnoloģijas, tādas kā vairāku posmu uzlāde ar četriem turbokompresoriem un Common Rail augstas precizitātes iesmidzināšanas sistēma, nodrošina iespaidīgu jaudu ikvienā braukšanas situācijā, pateicoties 760 Nm griezes momentam.

VISPUSĪGA AIZRAUTĪBA.

VISPUSĪGA AIZRAUTĪBA.

Adaptīvā M balstiekārta ir pazemināta par 10 milimetriem, stūrēšana ir optimizēta, M sporta bremzes pielāgotas maksimālai ātruma samazināšanai. Ja vēlaties vairāk izpriecu, papildaprīkojuma adaptīvā M balstiekārta Professional piedāvā vēl vairāk braukšanas dinamikas. BMW 5. sērijas Sedan M Performance modeļi diktē braukšanas piedzīvojumu noteikumus. Jo līderis ir tas, kas diktē spēles noteikumus.

Read more

PULSA PAĀTRINĀJUMS.

Skats, kas raisa adrenalīnu: bez M aerodinamiskās pakotnes BMW M550i xDrive ir arī citas ievērojamas iezīmes, tādas kā palielinātie gaisa savācēji un īpaši dizaina akcenti Cerium Grey krāsā. Ekskluzīvas pazīšanās zīmes atrodamas arī elipsveida režģa izteiksmīgajā rāmī, aerodinamiskajos spoguļu korpusos un modeļa nosaukumā. Pašpārliecināto izskatu noslēdz divi M Performance īpašie 19 un 20 collu disku dizaini.

SPORTISKI VISĀ PILNĪBĀ.

Durvju sliekšņu apdare ar modeļa nosaukumu, īpaši instrumentu paneļi ar digitālu modeļa nosaukumu, M ādas stūre un citas M sporta pakotnes detaļas: pat BMW M550i xDrive un M550d xDrive saloni ir unikāli sportiskas izcilības piemēri.

INTENSĪVĀKAS BRAUKŠANAS BAUDA.

INTENSĪVĀKAS BRAUKŠANAS BAUDA.

M Performance automobiļi atstāj iespaidu ar jaudīgo sniegumu. Maksimāla braukšanas dinamika, neierobežojot komfortu. Un par spīti sportiskumam spēj parādīt stilu ar progresīvu dizainu. BMW M Performance. Intensīvs braukšanas prieks.

Read more

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

  • Norādītās degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa vērtības tika noteiktas atbilstoši Eiropas regulai (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Šie skaitļi attiecas uz transportlīdzekli ar pamata konfigurāciju Vācijā, un norādītajā diapazonā ņemts vērā papildaprīkojums un dažādie disku un riepu izmēri, kas pieejami konkrētajam modelim.

    (1) Rādītāji piemērojami līdz 15.04.2018. Lūdzu, pārbaudiet pieejamību pie BMW pārstāvja.

    Automobiļu, kas atzīmēti ar (3), vērtības jau šobrīd ir balstītas uz jauno WLTP regulu un ir atkal pārveidotas NEDC ekvivalentās vērtībās, lai nodrošinātu salīdzinājumu transportlīdzekļu starpā. [Attiecībā uz šiem transportlīdzekļiem, uz transportlīdzekli attiecināmiem nodokļiem vai citām nodevām, kas balstītas (vismaz cita starpā) uz CO2 izmešu rādītājiem, CO2 vērtības var atšķirties no šeit norādītajām vērtībām.]

    CO2 efektivitātes specifikācijas ir noteiktas saskaņā ar direktīvu 1999/94/EK un Eiropas regulu konkrētajā piemērojamajā versijā. Attēlotās vērtības ir balstītas uz degvielas patēriņu, CO2 vērtībām un enerģijas patēriņu saskaņā ar NEDC cikla klasifikāciju.

    Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un specifiskajām CO2 emisijām jaunajiem pasažieru automobiļiem var iegūt izdevumā “Jauno pasažieru automobiļu degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa rokasgrāmata”, kas bez maksas pieejams visās tirdzniecības vietās un https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.