BMW 5. SĒRIJAS SEDAN.

Biznesa atlēts.

BMW 5. SĒRIJAS SEDAN.

Biznesa atlēts.

BMW 5. SĒRIJAS SEDAN.Biznesa atlēts.

Paātrinājums 0 – 100 km/h, s (BMW 540i Sedan)

5,1

Kombinētais degvielas patēriņš l/100 km (BMW 540i Sedan)

6,9 – 6,5

CO2 izmeši g/km (BMW 540i Sedan)

159 – 149

BMW 540i Sedan no

58 500 €

Tā galvenais paziņojums: jauni standarti. BMW 5. sērija iemieso moderna biznesa klases sedana būtību. Pateicoties dinamiskajam un vienlaicīgi elegantajam izskatam, tas pārliecinoši atbilst mūsdienīgajām prasībām šī automobiļa klasē: estētisks sportiskums un braukšanas prieks ar modernāko tehnoloģiju.

20 collu vieglmetāla Double-spoke diski ar 668 M stilu gaidāmi no 2017. gada 2. ceturkšņa. BMW Individual kolekcija pieejama no 2017. gada jūlija.

 all-time high

VISU LAIKU LABĀKĀ DINAMIKA.

VISU LAIKU LABĀKĀ DINAMIKA.

Jaudīgi BMW TwinPower Turbo dzinēji, pārdomāta, viegla konstrukcija, aktīvā stūres vadība augstākā līmeņa vadāmībai un veiklībai, kā arī adaptīvais režīms: BMW 5. sērija ir radīta labākajai sportiskas braukšanas pieredzei – lai vienmēr būtu izšķirošu soli priekšā konkurentiem.

" BMW 5.sērija izcili apvieno autoceļu dinamiku un eleganci. Padarot to par ideālu biznesa klases sedanu. "
Adrians van Hoidonks [Adrian van Hooydonk], BMW Group dizaina nodaļas vecākais viceprezidents
" Izmeklēti materiāli, augsts komforta līmenis un intuitīva vadības koncepcija nodrošina mierīgu ceļojumu. "
Kārims Habibs (Karim Habib), BMW Automobiles dizaina nodaļas direktors

GALVENAIS PALĪGS.

GALVENAIS PALĪGS.

Braukšanas palīgsistēma Plus būs jūsu labākais palīgs. Tai droši varat uzticēt svarīgus, bet vienmuļus uzdevumus. Tā iespējo automātisku braukšanu tādās situācijās kā sastrēgumi, lēna satiksme vai gari ceļojumi. Būsiet labās rokās arī joslu maiņas laikā.

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

  • Degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa vērtības ir atkarīgas no izvēlētajiem riteņu un riepu izmēriem. Patēriņa dati noteikti atbilstoši ECE braukšanas ciklam.

    Braukšanas diapazons ir atkarīgs no dažādiem faktoriem, it īpaši personiskā braukšanas stila, izvēlētā maršruta, laikapstākļiem, apsildes/dzesēšanas izmantošanas un iepriekšējas sagatavošanas.

    Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un nominālajiem specifiskajiem jauno automobiļu CO2 izmešiem var iegūt "Jaunajās pasažieru transportlīdzekļa degvielas patēriņa un CO2 izmešu vadlīnijās", kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās un apmeklējot/rakstot uz "DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH", Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vācija.