Stage

AIZRAUJOŠI NEPARASTS.

BMW 530e hibrīdauto.

AIZRAUJOŠI NEPARASTS.

BMW 530e hibrīdauto.

AIZRAUJOŠI NEPARASTS.BMW 530e hibrīdauto.

Domājiet radoši. Ejiet līdzi laikam. Divas būtiskas ilgtspējas koncepcijas. BMW 530e iPerformance nevainojami ievieš abas pieejas un ir tālu priekšā savam laikam. Tas balstās uz aizraujošu braukšanas prieku un, pateicoties hibrīdauto piedziņai, droši skatās nākotnē.


BMW 530e iPerformance (3):
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 2,3–2,1
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 52–47
Enerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 13,9–13,3

Read more

AUTOMOBIĻA KONCEPCIJA.

AUTOMOBIĻA KONCEPCIJA.

BMW 530e iPerformance apvieno elektromotoru un četrcilindru TwinPower Turbo benzīna dzinēju, lai radītu efektīvu BMW eDrive hibrīdauto piedziņu. Tas piedāvā pilnībā elektrisku braukšanu bez izmešiem īsās distancēs ar dinamisku braukšanas sniegumu un – kopā ar četrcilindru benzīna dzinēju – spēju mērot lielus attālumus.

Read more

PIEDZIŅAS SISTĒMA.

PIEDZIŅAS SISTĒMA.

Piedziņas galvenie komponenti ietver 135 kW (184 ZS) četrcilindru benzīna dzinēju ar BMW TwinPower Turbo tehnoloģiju, 70 kW (95 ZS) elektromotoru un augstsprieguma litija jonu akumulatoru ar 9,2 kWh jaudu. Darbojoties tikai elektriski, automobilim ir aptuveni 45 km darbības attālums un 140 km/h maksimālais ātrums.

Read more

ATJAUTĪGA ENERĢIJAS PĀRVALDĪBA.

ATJAUTĪGA ENERĢIJAS PĀRVALDĪBA.

Pārdomātā enerģijas pārvaldība optimizē hibrīda piedziņas jaudas efektivitātes faktoru, izvēloties piemērotāko jaudu. Piemēram, pieejamie navigācijas dati tiek izmantoti, lai priekšlaikus atpazītu ceļa posmus un braukšanas situācijas, kas ir piemērotākas elektromotoram vai augstsprieguma akumulatora uzlādei.

Read more

BRAUKŠANAS PIEREDZE.

BRAUKŠANAS PIEREDZE.

BMW 530e iPerformance ir dažādi braukšanas režīmi, ar kuriem vadītājs var ievērojami ietekmēt reālo degvielas patēriņu. Praksē rezultāts ir atkarīgs, pirmkārt, no izvēlētā braukšanas režīma un, otrkārt, no braukšanas stila.

Read more

DIZAINS.

BMW 530e iPerformance savā biznesa uzvalkā izskatās ļoti pārliecinoši: elipsveida režģa stieņi BMW i raksturīgajā zilajā krāsā. Zilas disku dekoratīvās uzlikas. BMW i logotips uz priekšējās sānmalas, eDrive logotipi uz Hofmeistera izliekuma un durvju sliekšņu apdares.

SAVIENOJAMĪBA.

My BMW Remote lietojumprogramma hibrīdauto iOS un Android ataino detalizētu informāciju par BMW 530e iPerformance šībrīža statusu – piemēram, akumulatora uzlādes līmeni un atlikušo diapazonu. Iespējams izmantot tālvadību, lai ieplānotu uzlādes ar nedēļas taimeri.

ĒRTA UZLĀDE.

Automobili iespējams uzlādēt no mājsaimniecības kontaktligzdas ar komplektā esošo uzlādes kabeli vai publiskā uzlādes stacijā ar kabeli, ko piedāvā BMW piederumi. Navigācijas sistēma un BMW Remote lietojumprogramma nodrošina informāciju par piemērotu staciju atrašanās vietām un pieejamību. Rēķinus iespējams apstrādāt, piemēram, ar BMW ChargeNow kartes palīdzību.

Read more

Degvielas patēriņš, enerģijas patēriņš un CO2 izmeši.

  • Norādītās degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa vērtības tika noteiktas atbilstoši Eiropas regulai (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Šie skaitļi attiecas uz transportlīdzekli ar pamata konfigurāciju Vācijā, un norādītajā diapazonā ņemts vērā papildaprīkojums un dažādie disku un riepu izmēri, kas pieejami konkrētajam modelim.

    (1) Rādītāji piemērojami līdz 15.04.2018. Lūdzu, pārbaudiet pieejamību pie BMW pārstāvja.

    Automobiļu, kas atzīmēti ar (3), vērtības jau šobrīd ir balstītas uz jauno WLTP regulu un ir atkal pārveidotas NEDC ekvivalentās vērtībās, lai nodrošinātu salīdzinājumu transportlīdzekļu starpā. [Attiecībā uz šiem transportlīdzekļiem, uz transportlīdzekli attiecināmiem nodokļiem vai citām nodevām, kas balstītas (vismaz cita starpā) uz CO2 izmešu rādītājiem, CO2 vērtības var atšķirties no šeit norādītajām vērtībām.]

    CO2 efektivitātes specifikācijas ir noteiktas saskaņā ar direktīvu 1999/94/EK un Eiropas regulu konkrētajā piemērojamajā versijā. Attēlotās vērtības ir balstītas uz degvielas patēriņu, CO2 vērtībām un enerģijas patēriņu saskaņā ar NEDC cikla klasifikāciju.

    Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un specifiskajām CO2 emisijām jaunajiem pasažieru automobiļiem var iegūt izdevumā “Jauno pasažieru automobiļu degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa rokasgrāmata”, kas bez maksas pieejams visās tirdzniecības vietās un https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.