Stage

AIZRAUJOŠI NEPARASTS.

BMW 530e hibrīdauto.

AIZRAUJOŠI NEPARASTS.

BMW 530e hibrīdauto.

AIZRAUJOŠI NEPARASTS.BMW 530e hibrīdauto.

Domājiet radoši. Ejiet līdzi laikam. Divas būtiskas koncepcijas ilgtspējai. BMW 530e iPerformance nevainojami ievieš abas pieejas un ir tālu priekšā savam laikam. Tas balstās uz aizraujošu braukšanas prieku un, pateicoties hibrīdauto piedziņai, droši skatās nākotnē.

 

BMW 530e iPerformance:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 2,1 – 1,9
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 49 – 44
Enerģijas patēriņš kWh/100 km (kombinētajā ciklā): 14,1 – 13,1

Read more

AUTOMOBIĻA KONCEPCIJA.

AUTOMOBIĻA KONCEPCIJA.

BMW 530e iPerformance apvieno elektromotoru un četrcilindru TwinPower Turbo benzīna dzinēju, lai radītu efektīvu BMW eDrive hibrīdauto piedziņu. Tas piedāvā pilnībā elektrisku braukšanu bez izmešiem īsās distancēs ar dinamisku braukšanas sniegumu un – kopā ar četrcilindru benzīna dzinēju – spēju mērot lielus attālumus.

Read more

PIEDZIŅAS SISTĒMA.

PIEDZIŅAS SISTĒMA.

Piedziņas galvenie komponenti ietver 135 kW (184 ZS) četrcilindru benzīna dzinēju ar BMW TwinPower Turbo tehnoloģiju, 70 kW (95 ZS) elektromotoru un augstsprieguma litija jonu akumulatoru ar 9,2 kWh spēju. Darbojoties tikai elektriski, automobilim ir aptuveni 45 km darbības attālums un 140 km/h maksimālais ātrums.

 

* Šie rādītāji ir plānotās vērtības un vēl nav apstiprināti.

Read more

ATJAUTĪGA ENERĢIJAS PĀRVALDĪBA.

ATJAUTĪGA ENERĢIJAS PĀRVALDĪBA.

Pārdomātā enerģijas pārvaldība optimizē hibrīda piedziņas jaudas efektivitātes faktoru, izvēloties piemērotāko jaudu. Piemēram, pieejamie navigācijas dati tiek izmantoti, lai priekšlaikus atpazītu ceļa posmus un braukšanas situācijas, kas ir piemērotākas elektromotoram vai augstsprieguma akumulatora uzlādei.

Read more

BRAUKŠANAS PIEREDZE.

BRAUKŠANAS PIEREDZE.

BMW 530e iPerformance ir dažādi braukšanas režīmi, ar kuriem vadītājs var ievērojami ietekmēt reālo degvielas patēriņu. Praksē rezultāts ir atkarīgs, pirmkārt, no izvēlētā braukšanas režīma un, otrkārt, no braukšanas stila.

Read more

DIZAINS.

BMW 530e iPerformance savā biznesa uzvalkā izskatās ļoti pārliecinoši: elipsveida režģa stieņi BMW i raksturīgajā zilajā krāsā. Zilas disku dekoratīvās uzlikas. BMW i logotips uz priekšējās sānmalas, eDrive logotipi uz Hofmeistera izliekuma un durvju sliekšņu apdares.

SAVIENOJAMĪBA.

My BMW Remote lietojumprogramma hibrīdauto iOS un Android ataino detalizētu informāciju par BMW 530e iPerformance šībrīža statusu – piemēram, akumulatora uzlādes līmeni un atlikušo diapazonu. Iespējams izmantot tālvadību, lai ieplānotu uzlādes ar nedēļas taimeri.

ĒRTA UZLĀDE.

Automobili iespējams uzlādēt no mājsaimniecības kontaktligzdas ar komplektā esošo uzlādes kabeli vai publiskā uzlādes stacijā ar kabeli, ko piedāvā BMW piederumi. Navigācijas sistēma un BMW Remote lietojumprogramma nodrošina informāciju par piemērotu staciju atrašanās vietām un pieejamību. Rēķinus iespējams apstrādāt, piemēram, ar BMW ChargeNow kartes palīdzību.

Read more

Degvielas patēriņš, enerģijas patēriņš un CO2 izmeši.

  • Degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa vērtības ir atkarīgas no izvēlētajiem riteņu un riepu izmēriem. Patēriņa dati noteikti atbilstoši ECE braukšanas ciklam.

    Braukšanas diapazons ir atkarīgs no dažādiem faktoriem, it īpaši personiskā braukšanas stila, izvēlētā maršruta, laikapstākļiem, apsildes/dzesēšanas izmantošanas un iepriekšējas sagatavošanas.

    Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un nominālajiem specifiskajiem jauno automobiļu CO2 izmešiem var iegūt "Jaunajās pasažieru transportlīdzekļa degvielas patēriņa un CO2 izmešu vadlīnijās", kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās un apmeklējot/rakstot uz "DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH", Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vācija.