IZCILĀ FORMĀ.

BMW 5. sērijas Sedan dizains.

IZCILĀ FORMĀ.

BMW 5. sērijas Sedan dizains.

Sportisks un stilīgs katram gadījumam: pateicoties sportiskajam izskatam, BMW 5. sērijas Sedan vienmēr ir priekšā sāncenšiem. Tomēr panākumi nav nejauši. Veiksme taču neslēpjas tikai gēnos, bet to veido arī precizitāte detaļās.

BMW 540i Sedan:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): no 6,9 līdz 6,5
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 159 – 149

IZCILĀ FORMĀ.BMW 5. sērijas Sedan dizains.

Sportisks un stilīgs katram gadījumam: pateicoties sportiskajam izskatam, BMW 5. sērijas Sedan vienmēr ir priekšā sāncenšiem. Tomēr panākumi nav nejauši. Veiksme taču neslēpjas tikai gēnos, bet to veido arī precizitāte detaļās.

BMW 540i Sedan:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): no 6,9 līdz 6,5
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 159 – 149

ĀRĒJAIS DIZAINS.

BMW 5. sērija atstāj pamatīgu iespaidu, pat stāvot uz vietas. Sportiskākā biznesa klases sedana septītajā paaudzē elipsveida režģis un priekšējie lukturi pirmo reizi ir tieši savienoti. Uz aizmuguri izliektā zemā jumta līnija piešķir tam spēcīgu virsbūvi un elegantu siluetu, kas atgādina Coupé. Platā aizmugure uzsver BMW 5. sērijas lielās jaudas iespējas.

1
2
3
4

BOWERS & WILKINS DIAMOND SURROUND SOUND SISTĒMA.

Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound sistēma ar diviem dimanta augstāko frekvenču skaļruņiem nodrošina izcilu studijas līmeņa skaņu ikvienai automobiļa sēdvietai. 16 rūpīgi izkārtoti skaļruņi garantē apburošu skaņas pieredzi. Skaļruņi ir izgaismoti, vizuāli uzsverot sistēmas izcilo skaņas kvalitāti.

VIENMĒR IESPĒJAMS VAIRĀK.

VIENMĒR IESPĒJAMS VAIRĀK.

Izvēlieties vēl vairāk dinamikas, vēl vairāk ekskluzivitātes, vēl vairāk individualitātes. Pievilcīgās līnijas un aprīkojums ļauj jums nodrošināt savu vietu starp līderiem.

SPORT LINE.

Pateicoties dizaina elementiem mirdzošā Black krāsā un ekskluzīviem diskiem, Sport Line piedāvā spēcīgu dinamikas devu. Salonam dzīvīgu noskaņu piešķir tādas detaļas kā izgaismotais "Sport Line" uzraksts un ekskluzīvie sporta sēdekļi.

LUXURY LINE.

Luxury Line apvelta BMW 5. sēriju ar eleganci, kas rodama tās smalkajos high-gloss chrome apdares dizaina elementos un pieskaņotos diskos. Tādi salona akcenti kā ekskluzīvā Lines salona apdare ar kontrastējošām šuvēm un dekoratīvām maliņām, kā arī smalka koka dekoratīvās virsmas, ko akcentē Pearl-Gloss Chrome apdare, rada īpaši stilīgu atmosfēru. Noslēdzošo izsmalcinātības niansi piešķir mākslīgās ādas instrumentu panelis.

M SPORTA PAKOTNE.

M sporta pakotnē galvenais ir dinamika. Piemēram, spēcīgie gaisa savācēji piešķir priekšējam spoilerim pievilcīgu izskatu. Ekskluzīvā Aluminium Rhombicle salona apdare un BMW Individual jumta tapsējums Anthracite krāsā salonā rada vēl pamatīgāku sportiskuma gaisotni.

BMW INDIVIDUAL KOLEKCIJA.

BMW Individual kolekcija piedāvā plašu papildaprīkojuma klāstu atšķirīgiem klientiem: visā pasaulē atlasīta smalka koka apdare ar ideālu faktūru. Nevainojama un vilinoši maiga āda no labākajām miecētavām pasaulē. Krāsojums, kas piesaista ar mirdzumu, starojumu un efektu. Plašs toņu klāsts, kas nevis seko modei, bet to nosaka. Visus šos elementus iespējams apvienot, lai padarītu BMW par daļu jūsu personības.

ORIĢINĀLIE BMW PIEDERUMI.

Sagatavojieties visām disciplīnām savā dienas kārtībā. Ar oriģinālajiem BMW piederumiem varat izcili aprīkot BMW 5. sērijas Sedan pēc saviem ieskatiem. Atklājiet oriģinālo BMW piederumu pasauli.

 • Pārvadāšana

  Modernā jumta kaste ar Titanium Silver sānu paneļiem ir saderīga ar visām BMW jumta bagāžnieku sistēmām, un tās tilpums ir 520 litri. Pateicoties divpusējai atvēršanas sistēmai un trīskāršajai noslēgšanai abās pusēs, kasti ir viegli piekraut un aizsargāt pret zādzībām.

  Neslīdošais, ūdensdrošais un izturīgais paklājiņš ar malām nodrošina bagāžas nodalījuma aizsardzību. Lieliskais izmērs un Black krāsa palīdz to saskaņot ar BMW standartaprīkojumu, tam ir arī cipars "5" – kvalitatīvs nerūsējošā tērauda ielaidums ar cilpu izņemšanai.

 • Piederumi virsbūvei un salonam

  BMW 19 vai 20 collu vieglmetāla diski ne vien izcili iederas automobiļa optiskajā dizainā, bet atbilst arī augstākajiem kvalitātes standartiem. Tie ir veidoti īpaši lietošanai ar Runflat riepām un tiem ir izciļņi, kas novērš tukšo riepu noslīdēšanu no diska līkumos.

  Efektīvā autonomā apsilde rada patīkamu salona temperatūru bez apledojuša vai aizsvīduša vējstikla. To iespējams programmēt ar iDrive vai izmantot tieši. Atkarībā no aprīkojuma to iespējams aktivizēt arī ar atsevišķi pieejamu BMW displeja atslēgu un iPhone lietojumprogrammu.

 • Informācija un komunikācija

  Praktiskais universālais turētājs ir pielāgojams, un to iespējams iestiprināt atsevišķi pieejamā Travel & Comfort sistēmas pamata turētājā. Ar Travel & Comfort planšetdatora ietvaru tā sniedz drošu stiprinājumu plašam Apple un Samsung planšetdatoru klāstam izmēros no 7 līdz 11 collām, un, pateicoties 360° grozāmajam ietvaram ar pielāgošanu un noliekšanu leņķī, to vienmēr var nostiprināt nepieciešamajā pozīcijā.

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • Degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa vērtības ir atkarīgas no izvēlētajiem riteņu un riepu izmēriem. Patēriņa dati noteikti atbilstoši ECE braukšanas ciklam.

  Braukšanas diapazons ir atkarīgs no dažādiem faktoriem, it īpaši personiskā braukšanas stila, izvēlētā maršruta, laikapstākļiem, apsildes/dzesēšanas izmantošanas un iepriekšējas sagatavošanas.

  Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un nominālajiem specifiskajiem jauno automobiļu CO2 izmešiem var iegūt "Jaunajās pasažieru transportlīdzekļa degvielas patēriņa un CO2 izmešu vadlīnijās", kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās un apmeklējot/rakstot uz "DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH", Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vācija.