LABA SIGNĀLA UZTVERŠANA LIELIEM UZŅĒMUMIEM.

BMW 5. sērijas Sedan digitālie pakalpojumi un vadītāja atbalsta sistēmas.

LABA SIGNĀLA UZTVERŠANA LIELIEM UZŅĒMUMIEM.

BMW 5. sērijas Sedan digitālie pakalpojumi un vadītāja atbalsta sistēmas.

LABA SIGNĀLA UZTVERŠANA LIELIEM UZŅĒMUMIEM.BMW 5. sērijas Sedan digitālie pakalpojumi un vadītāja atbalsta sistēmas.

Lai triumfētu jebkurā situācijā, nepieciešams galvenais: augstākās klases aprīkojums. Neskaitāmie BMW 5. sērijas digitālie pakalpojumi un vadītāja palīdzības sistēmas nodrošina nevainojamu savienojamību ar pārējo pasauli, kamēr intuitīvā vadība piedāvā maksimālu komfortu un drošību ar maksimālu produktivitāti.

Read more

BMW CONNECTED.

BMW Connected atvieglo mobilitāti ikdienas gaitās. Tāda informācija kā rekomendācijas optimālajam izbraukšanas laikam ir pieejama ārpus automobiļa jūsu iPhone vai Apple Watch un, pateicoties BMW Connected Onboard, arī atrodoties automobilī. Turklāt attālinātais 3D skats ļauj no attāluma aplūkot novietota automobiļa apkārtni.

Read more

FULLY EXPLOITING POTENTIAL

 • Microsoft Exchange

  Work productively on the commute. The perfect integration of Microsoft Exchange in the vehicle allows emails, contacts and calendar entries to be constantly synchronised with other end devices and worked on directly – even without a smartphone in the car. An active Microsoft Office 365 account is required to use Microsoft Exchange.

 • Apple CarPlay® sagatave

  Pateicoties Apple CarPlay® sagatavei, vadītāji ceļā var ērti un bez vadiem izmantot saderīgu iPhone®. Tas ļauj izmantot viedtālruņa saturu, kā arī ierastajā veidā – pat izmantojot automobiļa lietotāja saskarni – rādīt un pārvaldīt tādas funkcijas kā mūziku, iMessages/ziņojumus, telefoniju, Siri, navigāciju un atsevišķas trešo pušu lietojumprogrammas. Apple CarPlay® sagatavi iespējams izmantot ar skārienievades, iDrive kontrollera vai balss vadības sistēmas palīdzību atkarībā no automobiļa aprīkojuma. Apple CarPlay® ilgst trīs gadus, un pēc tam to iespējams pagarināt, izmantojot BMW ConnectedDrive veikalu.

 • On-Street Parking Information

  On-Street Parking Information eases the search for a parking spot by supplying a probability display in cities for finding a free parking spot in the street, which appears in the BMW Navigation. By colouring in the streets on the navigation according to probability of parking spaces, the function shows drivers where to search first.

 • ParkNow

  In combination with a BMW Navigation system Professional, the online parking service ParkNow makes it easier for the driver to find a free parking space. The service shows open parking spaces in car parks, multistorey car parks and on the street. A spot in a car park can be reserved from within the vehicle and paid for via the ParkNow account.

 • Concierge Service

  The Concierge Service connects the driver to a BMW Call Centre agent at the push of a button. The agent can locate a particular restaurant, the nearest cash dispenser or an emergency pharmacy and send the address details directly to the BMW navigation system.

GALVENAIS PALĪGS.

GALVENAIS PALĪGS.

Braukšanas palīgsistēma Plus būs jūsu labākais palīgs. Tai droši varat uzticēt svarīgus, bet vienmuļus uzdevumus. Tā iespējo automātisku braukšanu tādās situācijās kā sastrēgumi, lēna satiksme vai gari ceļojumi. Būsiet labās rokās arī joslu maiņas laikā.

Read more

ZVANĪŠANA AR BEZVADU UZLĀDI.

Telefonija ar bezvadu uzlādi ietver bezvadu uzlādes doku un papildu USB pieslēgvietas. Jumta antenas savienojums uzlabo mobilo signālu uztveršanu. Izmantojot Bluetooth, vienlaikus var pievienot divus mobilos tālruņus un audio atskaņotāju. Ietver arī: Bluetooth biroju un WIFI karstvietas tehnisko iespēju.

WIFI KARSTVIETA.

Piedalieties video konferences zvanos no savas planšetes vai arī straumējiet sava iemīļotā seriāla sezonas noslēguma sēriju savā tālrunī. Wi-Fi karstvieta ir veids, kā izmantot internetu LTE ātrumā (ja pieejams), izmantojot jūsu automobiļa sistēmā ievietotu SIM karti. Jums un jūsu pasažieriem ir iespēja sērfot internetā līdz pat desmit ierīcēs.

MAĢISKA NOVIETOŠANA.

MAĢISKA NOVIETOŠANA.

Novietošanas funkcija ar tālvadību ļauj vadītājam izkāpt no automobiļa, lai ar tālvadības pulti to iebrauktu vai izbrauktu šaurā stāvvietā vai garāžā. Novietošanas funkciju ar tālvadību aktivizē vadītājs ar BMW displeja atslēgu, atrodoties ārpus automobiļa.
 

BMW 540i Sedan (3):
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 7,4–7,1
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 168–161

Read more

NOVIETOŠANAS PALĪGS PLUS AR 3D SKATU.

Aprīkojuma pakotne novietošanas palīgs plus atvieglo automobiļa novietošanu un manevrus. Tajā iekļauts apkārtskats ar skatu no augšas, attālināto 3D skatu, PDC un novietošanas palīgu ar lineārām vadlīnijām, kas pilnīgi automātiski novieto automobili paralēli vai perpendikulāri joslai. Sistēma darbojas, lēni garāmbraucot nomērot potenciālas stāvvietas.

BMW HEAD-UP DISPLEJĀ.

Pilnkrāsu BMW Head-Up displejs ataino situācijai būtisko braukšanas informāciju vadītāja acu priekšā, ļaujot pilnībā pievērst uzmanību braukšanai. Tiek parādīta tāda informācija kā ātrums, kā arī navigācijas ieteikumi, ātruma ierobežojumu informācija, tostarp apdzīšanas lieguma indikators, tālruņa un izklaides saraksti, kā arī dažādo vadītāja palīdzības sistēmu informācija un brīdinājumi.

BMW TELESERVICE NEGADĪJUMA ZVANS.

Ātrāk, vieglāk, ērtāk: Inovatīvais BMW negadījuma zvans piedāvā tūlītēju atbalstu nelielos negadījumos, kas notiek mazā ātrumā. Sensori ļauj jūsu BMW pamanīt negadījumus pie mazāka ātruma, automātiski parādīt brīdinājuma paziņojumu iDrive monitorā un piedāvāt vadītājam tiešu savienojumu ar BMW negadījumu palīdzības centru. Viens klikšķis iDrive kontrollerī savieno vadītāju ar BMW negadījumu palīdzības centra speciālistiem, kas nodrošinās profesionālu atbalstu, izmantojot pārsūtītos automobiļa datus vai nu ar attālo piekļuvi, vai arī uz vietas.

SO CONNECTED, YOU’RE FREE.

 • More on BMW ConnectedDrive

SO CONNECTED, YOU’RE FREE.

BMW ConnectedDrive stands for the intelligent interaction between vehicle, driver and outside world. Enjoy more comfort, entertainment and the reassuring feeling of safety on all routes. Or to put it simply: more driving pleasure.

Read more
 • More on BMW ConnectedDrive

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • Degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa vērtības ir atkarīgas no izvēlētajiem riteņu un riepu izmēriem. Patēriņa dati noteikti atbilstoši ECE braukšanas ciklam.

  Braukšanas diapazons ir atkarīgs no dažādiem faktoriem, it īpaši personiskā braukšanas stila, izvēlētā maršruta, laikapstākļiem, apsildes/dzesēšanas izmantošanas un iepriekšējas sagatavošanas.

  Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un nominālajiem specifiskajiem jauno automobiļu CO2 izmešiem var iegūt "Jaunajās pasažieru transportlīdzekļa degvielas patēriņa un CO2 izmešu vadlīnijās", kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās un apmeklējot/rakstot uz "DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH", Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vācija.