Stage

VARONĪGI DINAMISKS.

BMW 5. sērijas Sedan braukšanas dinamika un efektivitāte.

VARONĪGI DINAMISKS.

BMW 5. sērijas Sedan braukšanas dinamika un efektivitāte.

VARONĪGI DINAMISKS.BMW 5. sērijas Sedan braukšanas dinamika un efektivitāte.

BMW 5. sērija nosprauž robežas attiecībā uz dinamiku. Jaudīgie dzinēji iespaidīgi pārnes sportisko virsbūvi uz ceļa. Tomēr BMW 5. sērija piedāvā ne tikai spēku, bet arī prātu. Jo progresīvās nākotnes tehnoloģijas palīdz pilnībā izmantot dinamiku, padarot to par patiesu varoni.


BMW 540i Sedan (3):
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 7,4–7,1
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 168–161

Read more

BRAUKŠANAS PIEREDZES VADĪBA UN ADAPTĪVAIS REŽĪMS.

Braukšanas pieredzes vadība ļauj vadītājam izvēlēties standarta COMFORT režīmu, ECO PRO režīmu, kas izstrādāts, domājot par efektivitāti, vai SPORT režīmu, kas nodrošina vēl dinamiskāku braukšanu. Jaunā interaktīvā adaptīvā režīma funkcija nepārtraukti pielāgo adaptīvo balstiekārtu, stūrēšanu un Steptronic pārnesumkārbu atbilstoši konkrētā brīža braukšanas situācijai.

Read more

ATTĪSTĪTS, LAI UZLABOTOS.

ATTĪSTĪTS, LAI UZLABOTOS.

BMW 5. sērijai nepietiek ar vidusmēru. Tāpēc ir tikai loģiski, ka tai jākļūst par klases līderi paātrinājuma un CO2 izmešu ziņā. Kā arī pateicoties pirmo reizi iekļautajai Inteliģentajai Start-Stop funkcijai. Tā izslēdz dzinēju tikai tad, kad paredzēts stāvēt noteiktu laiku.

Read more

BMW 520D EFFICIENTDYNAMICS VERSIJA.

BMW 520d EfficientDynamics versija ar BMW TwinPower Turbo 2,0 litru 4 cilindru dīzeļdzinēju nodrošina iespaidīgi mazu degvielas patēriņu un izcilu braukšanas sniegumu. Ar 140 kW (190 ZS) jaudu un paātrinājumu līdz 100 km/h 7,5 sekundēs.

MAZĀKS SVARS. LIELĀKA DINAMIKA.

MAZĀKS SVARS. LIELĀKA DINAMIKA.

Pateicoties tādiem viegliem materiāliem kā alumīnijs un īpaši moderni alumīnija vieglmetāla sakausējumi, septītās paaudzes BMW 5. sērija sver par 100 kilogramiem mazāk, salīdzinot ar priekšteci. Pārdomātā, vieglā konstrukcija nodrošina arī līdzsvarotu svara sadalījumu starp priekšējo un aizmugurējo asi, kā arī zemāku smaguma centru. Rezultātā veidojas ārkārtīgi dinamiskas braukšanas īpašības.

Read more

VADOT GAISU. PALIELINOT VEIKLĪBU.

VADOT GAISU. PALIELINOT VEIKLĪBU.

BMW 5. sērijā BMW EfficientDynamics tehnoloģiju pakotni iespējams atpazīt pēc īpašas dizaina ikonas: elipsveida režģa. Kad pieprasījums pēc dzesēšanas gaisa ir zems, aktīvās gaisa plūsmas elipsveida režģa gaisa vārsts paliek noslēgts. nodrošinot ideālas cd vērtības līdz pat 0,22, kas šajā klasē ir unikāls rādītājs.

Read more

BMW EFEKTĪVĀ DINAMIKA.

BMW EFEKTĪVĀ DINAMIKA.

Mazāks degvielas patēriņš un lielāka bauda braukt: BMW EfficientDynamics ir degvielas patēriņa samazināšanas, izmešu līmeņa pazemināšanas, braukšanas dinamikas un prieka palielināšanas stratēģijas nosaukums. Funkciju pakotne ietver piedziņas sistēmu, enerģijas pārvaldību un automobiļa koncepciju.

Read more

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

  • Norādītās degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa vērtības tika noteiktas atbilstoši Eiropas regulai (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Šie skaitļi attiecas uz transportlīdzekli ar pamata konfigurāciju Vācijā, un norādītajā diapazonā ņemts vērā papildaprīkojums un dažādie disku un riepu izmēri, kas pieejami konkrētajam modelim.

    (1) Rādītāji piemērojami līdz 15.04.2018. Lūdzu, pārbaudiet pieejamību pie BMW pārstāvja.

    Automobiļu, kas atzīmēti ar (3), vērtības jau šobrīd ir balstītas uz jauno WLTP regulu un ir atkal pārveidotas NEDC ekvivalentās vērtībās, lai nodrošinātu salīdzinājumu transportlīdzekļu starpā. [Attiecībā uz šiem transportlīdzekļiem, uz transportlīdzekli attiecināmiem nodokļiem vai citām nodevām, kas balstītas (vismaz cita starpā) uz CO2 izmešu rādītājiem, CO2 vērtības var atšķirties no šeit norādītajām vērtībām.]

    CO2 efektivitātes specifikācijas ir noteiktas saskaņā ar direktīvu 1999/94/EK un Eiropas regulu konkrētajā piemērojamajā versijā. Attēlotās vērtības ir balstītas uz degvielas patēriņu, CO2 vērtībām un enerģijas patēriņu saskaņā ar NEDC cikla klasifikāciju.

    Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un specifiskajām CO2 emisijām jaunajiem pasažieru automobiļiem var iegūt izdevumā “Jauno pasažieru automobiļu degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa rokasgrāmata”, kas bez maksas pieejams visās tirdzniecības vietās un https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.