Stage

VARONĪGI DINAMISKS.

BMW 5. sērijas Sedan braukšanas dinamika un efektivitāte.

VARONĪGI DINAMISKS.

BMW 5. sērijas Sedan braukšanas dinamika un efektivitāte.

VARONĪGI DINAMISKS.BMW 5. sērijas Sedan braukšanas dinamika un efektivitāte.

BMW 5. sērija nosprauž robežas attiecībā uz dinamiku. Jaudīgie dzinēji iespaidīgi pārnes sportisko virsbūvi uz ceļu. Tomēr BMW 5. sērija piedāvā ne tikai spēku, bet arī prātu. Tādēļ, ka progresīvās nākotnes tehnoloģijas palīdz pilnībā izmantot dinamiku, padarot to par patiesu varoni.

BMW 540i Sedan:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): no 6,9 līdz 6,5
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 159 – 149

Read more

BRAUKŠANAS PIEREDZES VADĪBA UN ADAPTĪVAIS REŽĪMS.

Braukšanas pieredzes vadība ļauj vadītājam izvēlēties standarta COMFORT režīmu, ECO PRO režīmu, kas izstrādāts, domājot par efektivitāti, vai SPORT režīmu, kas nodrošina vēl dinamiskāku braukšanu. Jaunā interaktīvā ADAPTIVE režīma funkcija nepārtraukti pielāgo dinamisko amortizatoru vadību, stūrēšanu un Steptronic pārnesumkārbu atbilstoši šībrīža braukšanas situācijai.

Read more

ATTĪSTĪTS, LAI UZLABOTOS.

ATTĪSTĪTS, LAI UZLABOTOS.

BMW 5. sērijai nepietiek ar vidusmēru. Tāpēc ir tikai loģiski, ka tai jākļūst par klases līderi paātrinājuma un CO2 izmešu ziņā. Kā arī pateicoties pirmo reizi iekļautajai Inteliģentajai Start-Stop funkcijai. Tā izslēdz dzinēju tikai tad, kad paredzēts stāvēt noteiktu laiku.

Read more

BMW 520D EFFICIENTDYNAMICS VERSIJA.

BMW 520d EfficientDynamics versija ar BMW TwinPower Turbo 2,0 litru 4 cilindru dīzeļdzinēju nodrošina iespaidīgi mazu degvielas patēriņu un izcilu braukšanas sniegumu. Ar 140 kW (190 ZS) jaudu un paātrinājumu līdz 100 km/h 7,5 sekundēs.*

* Šie rādītāji ir plānotās vērtības un vēl nav apstiprināti. Degvielas patēriņa un CO2 izmešu rādītāji vēl nav pieejami.

MAZĀKS SVARS. LIELĀKA DINAMIKA.

MAZĀKS SVARS. LIELĀKA DINAMIKA.

Pateicoties tādiem viegliem materiāliem kā alumīnijs un īpaši moderni alumīnija vieglmetāla sakausējumi, septītās paaudzes BMW 5. sērija sver par 100 kilogramiem mazāk, salīdzinot ar priekšteci. Pārdomātā, vieglā konstrukcija nodrošina arī līdzsvarotu svara sadalījumu starp priekšējo un aizmugurējo asi, kā arī zemāku smaguma centru. Rezultātā veidojas ārkārtīgi dinamiskas braukšanas īpašības.

Read more

VADOT GAISU. PALIELINOT VEIKLĪBU.

VADOT GAISU. PALIELINOT VEIKLĪBU.

BMW 5. sērijā BMW EfficientDynamics tehnoloģiju pakotni iespējams atpazīt pēc īpašas dizaina ikonas: elipsveida režģa. Kad pieprasījums pēc dzesēšanas gaisa ir zems, aktīvās gaisa plūsmas elipsveida režģa gaisa vārsts paliek noslēgts. nodrošinot ideālas cd vērtības līdz pat 0,22, kas šajā klasē ir unikāls rādītājs.

Read more

BMW EFEKTĪVĀ DINAMIKA.

BMW EFEKTĪVĀ DINAMIKA.

Mazāks degvielas patēriņš un lielāka bauda braukt: BMW EfficientDynamics ir degvielas patēriņa samazināšanas, izmešu līmeņa pazemināšanas, braukšanas dinamikas un prieka palielināšanas stratēģijas nosaukums. Funkciju pakotne ietver piedziņas sistēmu, enerģijas pārvaldību un automobiļa koncepciju.

Read more

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

  • Degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa vērtības ir atkarīgas no izvēlētajiem riteņu un riepu izmēriem. Patēriņa dati noteikti atbilstoši ECE braukšanas ciklam.

    Braukšanas diapazons ir atkarīgs no dažādiem faktoriem, it īpaši personiskā braukšanas stila, izvēlētā maršruta, laikapstākļiem, apsildes/dzesēšanas izmantošanas un iepriekšējas sagatavošanas.

    Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un nominālajiem specifiskajiem jauno automobiļu CO2 izmešiem var iegūt "Jaunajās pasažieru transportlīdzekļa degvielas patēriņa un CO2 izmešu vadlīnijās", kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās un apmeklējot/rakstot uz "DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH", Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vācija.