BMW 5. SĒRIJAS SEDAN.

Biznesa atlēts.

BMW 5. SĒRIJAS SEDAN.

Biznesa atlēts.

BMW 5. SĒRIJAS SEDAN.Biznesa atlēts.

Paātrinājums 0 – 100 km/h, s (BMW 540i Sedan3)

5,1

Kombinētais degvielas patēriņš l/100 km (BMW 540i Sedan3)

7,4–7,1

CO2 izmeši g/km (BMW 540i Sedan3)

168–161

BMW 540i Sedan no

58 500 €

Tā galvenais paziņojums: jauni standarti. BMW 5. sērija iemieso moderna biznesa klases sedana būtību. Pateicoties dinamiskajam un vienlaicīgi elegantajam izskatam, tas pārliecinoši atbilst mūsdienīgajām prasībām šī automobiļa klasē: estētisks sportiskums un braukšanas prieks ar modernāko tehnoloģiju.

20 collu vieglmetāla Double-spoke diski ar 668 M stilu gaidāmi no 2017. gada 2. ceturkšņa. BMW Individual kolekcija pieejama no 2017. gada jūlija.

Read more
 all-time high

VISU LAIKU LABĀKĀ DINAMIKA.

VISU LAIKU LABĀKĀ DINAMIKA.

Jaudīgi BMW TwinPower Turbo dzinēji, pārdomāta, viegla konstrukcija, aktīvā stūres vadība augstākā līmeņa vadāmībai un veiklībai, kā arī adaptīvais režīms: BMW 5. sērija ir radīta labākajai sportiskas braukšanas pieredzei – lai vienmēr būtu izšķirošu soli priekšā konkurentiem.

Read more
" BMW 5.sērija izcili apvieno autoceļu dinamiku un eleganci. Padarot to par ideālu biznesa klases sedanu. "
Adrians van Hoidonks [Adrian van Hooydonk], BMW Group dizaina nodaļas vecākais viceprezidents
" Izmeklēti materiāli, augsts komforta līmenis un intuitīva vadības koncepcija nodrošina mierīgu ceļojumu. "
Kārims Habibs (Karim Habib), BMW Automobiles dizaina nodaļas direktors

GALVENAIS PALĪGS.

GALVENAIS PALĪGS.

Braukšanas palīgsistēma Plus būs jūsu labākais palīgs. Tai droši varat uzticēt svarīgus, bet vienmuļus uzdevumus. Tā iespējo automātisku braukšanu tādās situācijās kā sastrēgumi, lēna satiksme vai gari ceļojumi. Būsiet labās rokās arī joslu maiņas laikā.

Read more

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

  • Norādītās degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa vērtības tika noteiktas atbilstoši Eiropas regulai (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Šie skaitļi attiecas uz transportlīdzekli ar pamata konfigurāciju Vācijā, un norādītajā diapazonā ņemts vērā papildaprīkojums un dažādie disku un riepu izmēri, kas pieejami konkrētajam modelim.

    (1) Rādītāji piemērojami līdz 15.04.2018. Lūdzu, pārbaudiet pieejamību pie BMW pārstāvja.

    Automobiļu, kas atzīmēti ar (3), vērtības jau šobrīd ir balstītas uz jauno WLTP regulu un ir atkal pārveidotas NEDC ekvivalentās vērtībās, lai nodrošinātu salīdzinājumu transportlīdzekļu starpā. [Attiecībā uz šiem transportlīdzekļiem, uz transportlīdzekli attiecināmiem nodokļiem vai citām nodevām, kas balstītas (vismaz cita starpā) uz CO2 izmešu rādītājiem, CO2 vērtības var atšķirties no šeit norādītajām vērtībām.]

    CO2 efektivitātes specifikācijas ir noteiktas saskaņā ar direktīvu 1999/94/EK un Eiropas regulu konkrētajā piemērojamajā versijā. Attēlotās vērtības ir balstītas uz degvielas patēriņu, CO2 vērtībām un enerģijas patēriņu saskaņā ar NEDC cikla klasifikāciju.

    Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un specifiskajām CO2 emisijām jaunajiem pasažieru automobiļiem var iegūt izdevumā “Jauno pasažieru automobiļu degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa rokasgrāmata”, kas bez maksas pieejams visās tirdzniecības vietās un https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.