IZCILS. IZTEIKSMĪGS.

BMW 5. sērijas Gran Turismo.

IZCILS. IZTEIKSMĪGS.BMW 5. sērijas Gran Turismo.

Bagāžas nodalījuma ietilpība

500-1 700

Panorāmas jumta lūka


40/20/40/ noliecams aizmugurējais platais sēdeklis

1700

Garenbāze

296,8

BMW 5. sērijas Gran Turismo apvieno modernu sedana izskatu un sportisku coupé eleganci, vienlaikus saglabājot savu individuālo raksturu. Plašais salons piesaista ar izsmalcinātiem materiāliem, izcilu komfortu un unikālu, augstu sēdekļu novietojumu.

DISCOVER THE BMW 5 SERIES GRAN TURISMO.

BMW 5. sērijas Gran Turismo dizains.

Design.

BMW 5. sērijas Gran Turismo līnijas padara to ļoti pievilcīgu, apvienojot modernu sedana izskatu un sportisku coupé eleganci. Tas piešķir BMW 5. sērijas Gran Turismo individuālu raksturu.

Pakalpojumi un lietojumprogrammas.

Saziņa, informācija un izklaide – ar BMW ConnectedDrive pakalpojumiem un lietojumprogrammām izbaudiet pilnīgi jauna veida mobilitāti.

Līnijas un aprīkojums.

BMW 5. sērijas Gran Turismo ar Luxury Line pārsteidz ar savu īpaši klasisko un eleganto dizainu. Mirdzoša hroma neuzkrītoši, izsmalcināti dizaina elementi ekskluzīvi apvienojas salonā ar sportisku dinamiku un līnijai raksturīgo individuālo stilu.

225 kW.

Kā var uzlabot dzinēju, kas jau sešas reizes ieguvis Gada dzinēja balvu? BMW 535i sešcilindru vienrindas benzīna dzinējā inženieriem ir izdevies apvienot uzlabotu jaudu un efektivitāti, izmantojot BMW TwinPower Turbo tehnoloģiju, Valvetronic un augstas precizitātes benzīna iesmidzināšanu. Katra no šīm trim tehnoloģijām ir izstrādāta tieši tādā nolūkā, bet, tikai apvienojot tās, kļūst skaidrs, cik liels ir to dinamikas un efektivitātes palielināšanas potenciāls.
BMW 535i BMW vienrindas sešcilindru benzīna dzinējs piedāvā 225 kW (306 ZS), 400 Nm lielu jaudu plašā ātruma diapazonā un neparasti zīdainu vienmērību. Šis dinamiskais starts nodrošina vēl iespaidīgāku kombinēto patēriņu: 8,2 l/100 km (xDrive: 8,5 l) – BMW 5. sērijas Gran Turismo neprasa daudz. Arī CO2 izmešu līmenis ir zems: 192 g/km (xDrive: 199 g/km) un BMW 535i piedāvā vēl vairāk, izpildot EU6 izmešu normu.