LUKSUSS, KAS RADA TELPU.

BMW 5. sērijas Gran Turismo komforts.

Komforts nozīmē vairāk nekā tikai tikt no punkta A līdz punktam B. Vai tā būtu precīzi iestatīta šasija, pārdomāts salons, daudzfunkciju instrumentu atainojums vai izklaides funkcija aizmugurē – ikviens komforta elements ir rūpīgi apdomāts un pielāgots, lai nodrošinātu, ka brauciens BMW 5. sērijas Gran Turismo vienmēr ir neticami patīkama pieredze.

BRAUKŠANAS KOMFORTS.

Nodrošinot nepārspētu braukšanas dinamiku un ne ar ko nesalīdzināmu komfortu, patentētā integrētā aizmugurējā ass nodrošina, ka dinamiku un braukšanas spēkus, kas iedarbojas uz balstiekārtu, pārņem riteņu stiprinājumi, aizmugurējais balstrāmis, pagriezienu kronšteins un trīs vadības sviras.
BMW 5. sērijas Gran Turismo ir arī pašregulējoša balstiekārta aizmugurē, kas nodrošina automobilim pastāvīgu augstumu un maksimālu komfortu.

COMFORT PIEKĻUVES SISTĒMA.

Inovatīva un ērti pārvaldāma – Comfort Access sistēma, kas ietver bezkontakta bagāžas nodalījuma pārsega atvēršanu, ļauj jums atvērt automobiļa durvis un iedarbināt dzinēju, neizmantojot automobiļa atslēgu. Sistēma automātiski atpazīst atslēgu, kas var atrasties jūsu bikšu kabatā vai portfelī, tiklīdz jūs tuvojaties automobilim.
Tiklīdz durvis ir automātiski atslēgtas, jūs varat iekāpt un iedarbināt dzinēju, nospiežot Start/Stop pogu. Papildaprīkojums ietver bezkontakta bagāžas nodalījuma pārsega atvēršanu un aizvēršanu. Pietiek vien ar ātru kājas kustību zem aizmugures bufera, lai tiktu iespējots impulss, kas aktivizē attālu bagāžas nodalījuma atslēgšanu un atvēršanu. Dažādā augstumā aizmugures buferī novietotie sensori atpazīst cilvēku, kurš vēlas atvērt bagāžas nodalījumu. Piekļuve tiek piešķirta tikai tad, ja sistēma nosaka, ka pie jums ir atslēga. Pēc tam automātiski tiek atslēgts bagāžas nodalījums, un pārsegs atveras, tam pat nepieskaroties.

FUNKCIONALITĀTE.

Dažādām vajadzībām nepieciešami dažādi risinājumi. Tādēļ BMW 5. sērijas Gran Turismo ir divdaļīgas bagāžas nodalījuma durvis: atverot vienu pusi, jūs varat ātri un viegli ievietot bagāžas nodalījumā jakas, mēteļus, portfeļus un portatīvos datorus.
Bagāžas nodalījumu no salona atdala norobežojums, aizsargājot pasažierus no auksta gaisa, trokšņiem un smakām. Pārvadājot lielākus priekšmetus, piemēram, velosipēdus un dzērienu somas, var atvērt abas bagāžas nodalījuma durvju puses (nospiežot pogu uz atslēgas). Šis ir standartaprīkojumā pieejams elements.
Ar trīs darbībām jūs varat paplašināt 500 litru bagāžas nodalījumu, pabīdot aizmugurējo sēdekli uz priekšu. Un nevajag uztraukties par pasažieru komfortu, jo automobilī joprojām ir tik daudz vietas kājām kā sedanā. 40:20:40 attiecībā noliecams aizmugurējais sēdeklis vai atsevišķi sēdekļi palielina ietilpību līdz pat 1700 litriem. Fiksācijas punkti un siksnas, kā arī glabāšanas nodalījumi nodrošina, ka brauciena laikā viss paliek savās vietās. Prasmīgi apvienots sedana komforts un ģimenes auto plašums.

MULTIFUNKCIONĀLAIS INSTRUMENTU DISPLEJS.

Multifunkcionālais instrumentu displejs ar augstas izšķirtspējas Black Panel tehnoloģiju un ar 10,2 collu ekrānu piedāvā unikālu braukšanas pieredzes vizuālo atainojumu. Trīs dažādi režīmi un to noteiktās iezīmes var atainot instrumentu panelī, ar ikvienā gadījumā pielāgotām krāsām un grafiku: Comfort, ECO PRO un Sport režīms.

IZKLAIDE AIZMUGURĒ SĒDOŠAJIEM PROFESSIONAL.

IZKLAIDE AIZMUGURĒ SĒDOŠAJIEM PROFESSIONAL.

Izklaide aizmugurē sēdošajiem Professional ietver divus atsevišķus 9,2 collu krāsu ekrānus (noliecamus) un DVD diskdzini; brauciena laikā ir pieejama navigācija un interneta piekļuve (nepieciešams mobilā tālruņa līgums); attālā vadība, savienojums MP3 atskaņotājam, spēļu konsoles un austiņas (arī bezvadu).

BMW SERVICE INCLUSIVE.

BMW SERVICE INCLUSIVE.

Serviss visā pasaulē.

BMW Service Inclusive ir pirmais solis neierobežota braukšanas prieka virzienā. Tā ir apkopes pakotne, kas ietver visus svarīgākos remonta un apkopes darbus. Noteiktu periodu vai nobraukumu BMW Service Inclusive ietver visu jūsu BMW nepieciešamos pakalpojumus – cik vien bieži nepieciešams. Un visā pasaulē.
Tie ietver: motoreļļas apkopi ar uzpildīšanu (prasība: regulāra motoreļļas apkope pilnvarotā BMW apkopes pārstāvniecībā), mikrofiltra, degvielas filtra, gaisa filtra un aizdedzes sveču apkopi, bremžu šķidruma nomaiņu, automobiļa pārbaudi un citus nepieciešamos pakalpojumus.