JAUNA BRĪVĪBAS PAKĀPE.

BMW 5. sērijas Gran Turismo dizains.

JAUNA BRĪVĪBAS PAKĀPE.

BMW 5. sērijas Gran Turismo dizains.

JAUNA BRĪVĪBAS PAKĀPE.BMW 5. sērijas Gran Turismo dizains.

ĀRĒJAIS DIZAINS.

BMW 5. sērijas Gran Turismo līnijas padara to ļoti pievilcīgu, apvienojot modernu sedana izskatu un sportisku coupé eleganci. Tas piešķir BMW 5. sērijas Gran Turismo individuālu raksturu.
Vairāk nekā neparasts automobilis – unikāls BMW. Tā pagarinātais pārsegs, īsā pārkare un vidusstatņa raksturīgais Hofmeisteta izliekums nekavējoties ļauj atpazīt BMW 5. sērijas Gran Turismo patiesu BMW. Coupé formas jumta līnija eleganti un moderni interpretē Gran Turismo klasisko dizainu un plūst uz dinamiski veidoto aizmugurējo daļu. Pievilcīgā bagāžas nodalījuma pārsega zemais profils un aizmugurējie lukturi nodrošina īpaši sportisku izskatu. Turklāt BMW 5. sērijas Gran Turismo pārliecināto izskatu izceļ papildaprīkojuma LED priekšējie lukturi.

DIZAINS.

Atklājiet BMW 5. sērijas Gran Turismo svarīgās jaunās dizaina iezīmes.

DIZAINS.

Atklājiet BMW 5. sērijas Gran Turismo svarīgās jaunās dizaina iezīmes.

SALONA DIZAINS.

Atstāj iespaidu no ārpuses un vēl jo vairāk no iekšpuses. Bezrāmja durvju elegance liecina par to, kas sagaida aiz tām: BMW 5. sērijas Gran Turismo salons ieskauj visus pasažierus ar moderniem, rūpīgi atlasītiem materiāliem, kas apstrādāti, pievēršot uzmanību vissmalkākajām detaļām.
Harmoniskā kokpita un aizmugurējās daļas saskaņa piešķir salonam nepārspējama plašuma iespaidu. Izvēloties maksimāla komforta konfigurāciju, šo iespaidu papildina pat aizmugurējais sēdeklis, atvēlot ļoti daudz vietas kājām aizmugurē sēdošajiem. Tas BMW 5. sērijas Gran Turismo rada izsmalcinātu atmosfēru, kas aicina uzkavēties ilgāk pat tad, kad galamērķis jau sasniegts. Turklāt BMW 5. sērijas Gran Turismo salonu var ērti pielāgot ikvienai situācijai.

ADAPTĪVI LED PRIEKŠĒJIE LUKTURI.

Adaptīvie LED priekšējie lukturi ietver adaptīvos priekšējos lukturus ar maināmu gaismas sadali pilsētas vidē un uz autoceļa, pagriezienu rādītājus un BMW Selective Beam (pretapžilbināšanas tālo gaismu asistentu) ar automātisku tuvo un tālo gaismu pārslēgšanas funkciju. Tādējādi sistēma nodrošina optimālu ceļa apgaismojumu it visos apstākļos.
Kustīgie priekšējie lukturi ļauj jums tumsā labi saskatīt pagriezienus, tiklīdz uzsākat pagriezt stūri. Lai uzlabotu redzamību tuvumā, ieslēdzot pagriezienu rādītāju vai pagriežot stūri, automātiski tiek aktivizētas pagriezienu gaismas – pat ja automobilis stāv uz vietas. Adaptīvie priekšējie lukturi nodrošina optimālu ceļa apgaismojumu it visos apstākļos, ievērojami uzlabojot aktīvo drošību.
BMW Selective Beam (pretapžilbināšanas tālo gaismu asistents) automātiski ieslēdz un izslēdz tālās gaismas, ņemot vērā apkārtējo apgaismojumu un satiksmes situāciju un nodrošinot izcilu redzamību tumsā. Sistēma uzrauga priekšā vai pretim braucošos transportlīdzekļus un nepārtraukti pielāgo priekšējo lukturu tālās gaismas, lai neapžilbinātu citus ceļu satiksmes dalībniekus.

VIDE.

Unikālā BMW 5. sērijas Gran Turismo atmosfēra izceļ vienu: pilnīgu komfortu un vidi, kurā jutīsieties kā mājās ikvienā sēdvietā. Viduskonsole ir izkārtota, domājot par vadītāju. Visas mērierīces un displeji ir intuitīvi izvietoti tur, kur jūs tos meklētu. Ar papildaprīkojuma BMW Head-Up displeju visa svarīgākā informācija tiek projicēta uz vējstikla vadītāja redzes laukā. Ir pieejams plašs aprīkojuma klāsts, lai individualizētu un uzlabotu nepārspējamo BMW 5. sērijas Gran Turismo salona radīto iespaidu.

  • Gaismas dizains

    Papildaprīkojuma fona apgaismojums nodrošina maigu, modernu gaismu. Tā izceļ izsmalcināto vidi un kalpo arī kā funkcionāls gaismas avots, piemēram, viduskonsoles glabāšanas nodalījumā, kā arī durvju kabatās un sānu tapsējumā. Krāsas slēdža funkcija ļauj jums radīt vēlamo apgaismojumu, izvēloties spilgti baltu vai klusināti oranžu gaismu.

  • Multifunkcionāls instrumentu displejs

    Papildaprīkojuma multifunkcionālajam instrumentu displejam ir dažādi braukšanas pieredzes režīmi ar pielāgotu instrumentu atainošanu, tādējādi radot krāsu un noskaņas pasauli lielākai drošībai, efektivitātei un izcilai orientācijai uz vadītāju. Tagad vēl vieglāk vienā acu uzmetienā var uztvert navigācijas instrukcijas un vadītāja palīdzības sistēmu informāciju. Ar šīm funkcijām jaunā digitālā atainošana ievērojami uzlabo komfortu, pieredzi un braukšanas drošību.

  • Bang & Olufsen izcilas kvalitātes Surround Sound sistēma

    BMW 5. sērijas Gran Turismo ir aprīkots ar inovatīvu Bang & Olufsen augstas kvalitātes Surround Sound sistēmu. Izcils klausīšanās baudījums un aizraujošs braukšanas prieks vienā unikālā pieredzē. Sešpadsmit aktīvi skaļruņi ar kopumā 1200 vatiem nodrošina fantastiskas kvalitātes mūziku. Akustiskās iespējas var izvēlēties: “Studio” režīmā skaņa ir izcili skaidra, savukārt “Expanded” režīmā šķietami paplašinās akustiskā telpa, radot nepārspējamu visaptverošas skaņas pieredzi.

PANORĀMAS JUMTA LŪKA.

Panorāmas jumta lūka paver jaunas perspektīvas. Pa jumta lūku ieplūstošā gaisma arī izceļ izsmalcināto jūsu automobiļa salona atmosfēru. Ja saule ir pārāk spilgta, saulessargus var aizvērt elektriski. Ar atbīdīšanas un pacelšanas funkcijām panorāmas jumta lūka piedāvā dažādas ventilācijas iespējas. Integrētais vēja sargs aktivizējas automātiski, lai mazinātu turbulenci, braucot ar nolaistu jumtu.