BMW 5. sērijas Touring G31, atjaunināts, 2020, Sophisto Grey krāsa, sānskats

THE 5

BMW 5. SĒRIJAS TOURING: MODEĻI UN APRĪKOJUMS

Konfigurējiet BMW 5. sērijas Touring atbilstoši savām vēlmēm. Iespējams izvēlēties no liela skaita pievilcīgu dizaina iespēju, dzinēju, braukšanas dinamikas funkciju, vadītāja palīdzības sistēmu un digitālu pakalpojumu.

Lasīt vairāk
THE 5BMW 5. SĒRIJAS TOURING: MODEĻI UN APRĪKOJUMS

MODEĻI UN APRĪKOJUMS.

BMW 5. sērijas Touring

Pamata aprīkojuma versijā BMW 5. sērijas Touring iedvesmo ar daudzveidību un dažādību funkcionālu iespēju klāstā, lai paaugstinātu komforta līmeni un drošību.

BMW 5. sērijas Touring 530i G31, 2020, pamata aprīkojums Sophisto Grey krāsā

Pamata aprīkojuma versijā BMW 5. sērijas Touring iedvesmo ar daudzveidību un dažādību funkcionālu iespēju klāstā, lai paaugstinātu komforta līmeni un drošību.

 • Virsbūve

 • Salons

Luxury Line

Luxury Line uzsver automobiļa eleganci. Elegantie mirdzošie Chrome dizaina elementi piešķir virsbūvei ekskluzīvu izskatu. Arī salonā jaušams stilīgais iespaids. Šeit greznību raksturo augstākās klases ādas apdare un kvalitatīvie salona apdares elementi.

BMW 5. Sērijas Touring 530i G31, 2020, Luxury Line Mineral White krāsā

Luxury Line uzsver automobiļa eleganci. Elegantie mirdzošie Chrome dizaina elementi piešķir virsbūvei ekskluzīvu izskatu. Arī salonā jaušams stilīgais iespaids. Šeit greznību raksturo augstākās klases ādas apdare un kvalitatīvie salona apdares elementi.

 • Virsbūve

 • Salons

M sporta pakotne

M sporta pakotne piešķir automobilim vēl sportiskāku izskatu. Papildus daudzām redzami asākām līnijām detaļās M sporta pakotne garantē lielāku braukšanas prieku. M sporta balstiekārta un M aerodinamiskā pakotne, piemēram, manāmi optimizē braukšanas dinamiku.

BMW 5. Sērijas Touring 530e G31, 2020, M sporta pakotne metāliskā Tansanite Blue II krāsā

M sporta pakotne piešķir automobilim vēl sportiskāku izskatu. Papildus daudzām redzami asākām līnijām detaļās M sporta pakotne garantē lielāku braukšanas prieku. M sporta balstiekārta un M aerodinamiskā pakotne, piemēram, manāmi optimizē braukšanas dinamiku.

 • Virsbūve

 • Salons

BMW 530e TOURING.

Inovatīvais un efektīvais BMW 5. Sērijas Touring hibrīdauto.

Ārkārtīgi progresīvs un nepārspējami funkcionāls. Pirmais BMW 5. sērijas Touring atstāj iespaidu, pateicoties tam, ka apvienots jaudīgs benzīna dzinējs, augstsprieguma akumulators un BMW eDrive tehnoloģijas elektromotors, kas nodrošina iespaidīgu sniegumu, vienlaikus samazinot degvielas patēriņu un CO2 izmešus. Uzlādes palīgsistēma un BMW ConnectedDrive atjautīgā enerģijas pārvaldība sniedz atbalstu uzlādes procesā un enerģijas patēriņa samazināšanā. Vienlaikus BMW Connected uzlāde nodrošina papildu priekšrocības šī efektīvā biznesa klases ģimenes automobiļa vadītājam.

BMW 530e, hibrīdauto, G31, dzinējs

BMW 530e.

Inovatīvajā hibrīdauto efektīvs iekšdedzes dzinējs apvienots ar jaudīgu elektromotoru. Šādi panāktā sevišķi lielā sistēmas jauda piedāvā iekšdedzes piedziņas klāsta komfortu un vienlaikus – iespēju braukt bez izmešiem.
Atjautīga enerģijas pārvaldība, BMW 5. sērijas Touring, G31, atjaunināts, 2020

Atjautīga enerģijas pārvaldība.

Atjautīgā enerģijas pārvaldība ir viens no BMW eDrive koncepcijas pamatbalstiem. Sistēma koordinē visu BMW komponentu mijiedarbību ar elektromotoru, lai apvienotu labāko iespējamo efektivitāti un izcilu braukšanas dinamiku, kā arī lai palielinātu darbības attālumu, izmantojot elektromotoru.
BMW uzlāde, BMW 5. sērijas Touring G31, atjaunināts, 2020

BMW uzlāde.

BMW uzlāde ļauj elektroautomobiļu vadītājiem viegli un ērti atrast, lietot un norēķināties gan vietējās, gan ārvalstu publiskās uzlādes stacijās. Nemitīgi augošā tīkla uzlādes stacijas tiek attēlotas navigācijas sistēmā lietojumprogrammā un tīmekļa vietnē tiešsaistē.
BMW 5. sērijas Touring G31, atjaunināts, 2020, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats, pa eDrive zonu uz tilta braucošs automobilis

eDrive zonas.

Ar katru jaunu dienu BMW pilda uzdevumu arvien tuvināt nākotnes mobilitāti. Ar tādiem inovatīviem digitāliem pakalpojumiem kā eDrive zonas un BMW punktu bonusu sistēma, kas saskaņā ar plānoto būs pieejama 2020. gadā, strādājam, lai radītu revolucionārus maršrutus. Šādi no ikviena jūsu lietderīgā brauciena metra iegūstam vēl vairāk.
Connected uzlāde, BMW 5. sērijas Touring G31, atjaunināts, 2020

Connected uzlāde.

Ar savienotās uzlādes pakalpojumiem jūs maksimāli izmantojat sava hibrīdauto modeļa elektriskās darbības attālumu. Kolīdz sākat plānot savu braucienu, sistēma nekļūdīgi norāda jūsu maršrutā esošās tuvākās publiskās uzlādes stacijas un informē jūs jau iepriekš par, piemēram, to pieejamību un piedāvāto uzlādes strāvu.

E-MOBILITĀTE.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par uz nākotni vērsto BMW elektromobilitātes jēdzienu un informāciju par pieejamajām personiskajām priekšrocībām un iespējām, esat īstajā vietā. Šeit atradīsiet informāciju par tēmām, kas saistītas ar elektromobilitāti, hibrīdauto, BMW i, uzlādi, klāstu un vēl daudz ko citu.

Lasīt vairāk

BMW 5. SĒRIJAS TOURING BRAUKŠANAS DINAMIKA UN EFEKTIVITĀTE.

Transmisijas un šasijas tehnoloģijas mirkļa skatījumā.

Visas vadības ierīces ir iestatītas uz tīru braukšanas prieku. No īpaši ekonomiskā četrcilindru dīzeļdzinēja līdz sešcilindru benzīna dzinēja augstajiem apgriezieniem un iespaidīgajam griezes momentam. BMW 5. sērijas Touring katru braucienu veic ar sportisku sniegumu. Ar perfekti saskaņotām transmisijas un šasijas tehnoloģijām, piemēram, ar adaptīvo balstiekārtu, aktīvo stūres vadību vai xDrive atjautīgo pilnpiedziņas sistēmu, optimāla saķere un maksimāls tīrs braukšanas prieks ir garantēts.

BMW TwinPower Turbo sešcilindru benzīna dzinējs, BMW 5. sērijas Touring G31, atjaunināts, 2020

BMW TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru benzīna dzinējs.

BMW EfficientDynamics dzinēju klāsta jaunākās paaudzes BMW TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru benzīna dzinēju raksturo pārliecinoša jauda, vienmērīga darbība un pievilcīga skaņa. Ar Double-VANOS, Valvetronic, augstas precizitātes iesmidzināšanu un TwinScroll turbokompresoru tas rada 245 kW (333 ZS) jaudu.
BMW TwinPower Turbo četrcilindru dīzeļdzinējs, BMW 5. sērijas Touring G31, atjaunināts, 2020

BMW TwinPower Turbo četrcilindru dīzeļdzinējs.

Jaunās paaudzes BMW TwinPower Turbo 2,0 litru četrcilindru dīzeļdzinējs nodrošina dinamisku jaudas atdevi apvienojumā ar izcilu reakciju pat pie zemiem dzinēja apgriezieniem. Turbokompresors ar maināmu turbīnas ģeometriju un Common Rail tiešās iesmidzināšanas sistēmu gādā, lai šie dzinēji būtu ārkārtīgi ekonomiski un ar zemu izmešu līmeni.
BMW xDrive, BMW 5. sērijas Touring G31, atjaunināts, 2020

xDrive.

Atjautīgā BMW xDrive pilnpiedziņas sistēma vienmērīgi un pielāgojami pārvada piedziņas spēku uz priekšējiem un aizmugurējiem riteņiem, sniedzot pastiprinātu saķeri, virziena stabilitāti, braukšanas dinamiku un drošību jebkurā braukšanas situācijā. Vēl lielākai izveicībai, piemēram, elektroniski vadāmā jaudas sadale līkumos līdzsvaro pārlieku pagriežamību un nepietiekamu pagriežamību.
Aktīvā stūres vadība, BMW 5. sērijas Touring G31, atjaunināts, 2020, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats, braucošs automobilis

Aktīvā stūres vadība.

Aktīvā stūres vadība apvieno atbalstu, kas mainās atkarībā no stūrēšanas leņķa uz priekšējās ass, un aizmugurējos riteņus, kas arī veic stūrēšanu. Braucot mazākā ātrumā, tas sniedz lielāku manevrējamību un veiklību, griežot aizmugurējos riteņus pretēji priekšējiem. Sākot no ātruma no apmēram 60 līdz 80 km/h, aizmugurējie riteņi griežas paralēli priekšējiem, lai palielinātu braukšanas stabilitāti un komfortu.
Adaptīvā balstiekārta, BMW 5. sērijas Touring G31, atjaunināts, 2020, tuvplāns, priekšpuse, braucošs automobilis

Adaptīvā balstiekārta.

Adaptīvā balstiekārta ļauj precīzi pielāgot amortizatoru raksturlielumus katrai braukšanas situācijai, uzlabojot rites komfortu un braukšanas dinamiku. Papildus standarta COMFORT iestatījumiem paaugstinātam braukšanas komfortam, SPORT programmai var iestatīt sportiskākus amortizatoru iestatījumus.
Rear axle air suspension with level control BMW 5 Series Touring G31 Facelift 2020

Aizmugurējās ass pneimatiskā balstiekārta ar braukšanas līmeņa vadību.

Aizmugurējās ass pneimatiskā balstiekārta ar braukšanas līmeņa vadību garantē pastāvīgu braukšanas komfortu jebkādas slodzes apstākļos. Automobiļa klīrensam, kas saglabājas nemainīgs pat ar lielu lietderīgo slodzi, ir milzīga nozīme arī augstajā braukšanas drošuma līmenī.
Vieglā hibrīdtehnoloģija, BMW 5. sērijas Touring G31, atjaunināts, 2020, šasija

Vieglā hibrīdtehnoloģija.

Vieglā hibrīdtehnoloģija kalpo, lai bremzēšanas laikā rekuperētu kinētisko enerģiju, un paātrinājuma uzņemšanas laikā sadarbojas ar iekšdedzes dzinēju. Tādējādi tiek mazināts degvielas patēriņš un izmešu daudzums, vienlaikus nodrošinot pārākumu dinamikas jomā. Arī automātisko Start/Stop funkciju vieglā hibrīdtehnoloģija padara ātrāku un ērtāku.

BMW 5. SĒRIJAS TOURING DIZAINS UN FUNKCIONALITĀTE.

Virsbūves un salona dizaina iespējas.

Nākotnē ar stilu: mūsdienīgs aprīkojums un dizaina akcenti, piemēram, BMW Laserlight un LED aizmugurējie lukturi akcentē BMW 5. sērijas Touring progresīvo raksturu. Ar tādām inovatīvām tehnoloģijām un iespējām kā 12,3 collu vadības displejs vai fona apgaismojums luksusa un funkcionālais salons vēl vairāk uzsver biznesa klases ģimenes automobiļa komfortu un eleganci.

BMW 5. sērijas Touring G31, atjaunināts, 2020, sānskats, stāvošs automobilis
Panorāmas jumta lūka, BMW 5. sērijas Touring G31, atjaunināts, 2020, salons

Panorāmas jumta lūka.

Kad tā ir atvērta, panorāmas jumta lūka sniedz daudz svaiga gaisa. Kad aizvērta – salonā nodrošina gaismas pielietu atmosfēru. Tā atveras un aizveras pilnībā automātiski, nospiežot pogu vai izmantojot automobiļa atslēgu, un ir aprīkota ar atbīdīšanas un pacelšanas funkciju, elektrisku saulessargu un vēja sargu.
Piekabes āķis, BMW 5. sērijas Touring G31, atjaunināts, 2020, tuvplāns

Piekabes āķis.

Piekabes āķis ar elektriski regulējamu mehānismu ir apstiprināts lietojumam ar smagām kravām līdz 2 000 kg. Stabilitātes nolūkā piekabes stabilitātes kontrole automātiski bremzē velkošo automobili, ja piekabe sāk šūpoties, Elektroniski regulējamais mehānisms nav redzams, kad tas noglabāts zem aizmugurējā apakšējā spoilera.
Bagāžas nodalījuma komplekts, BMW 5. sērijas Touring G31, atjaunināts, 2020

Bagāžas nodalījuma komplekts.

Bagāžas nodalījuma komplekts papildina bagāžas nodalījuma funkcionalitāti ar gandrīz bezgalīgu leņķu regulēšanas iespēju, ieskaitot kravas pozīciju, labās un kreisās puses stiprinājumu sliedēm ar diviem kustīgiem stiprināšanas punktiem, spriegošanas siksna ar plastmasas rāmjiem labajā pusē, kā arī daudzveidīgi lietojamu āki.
BMW Individual aerodinamiski diski 1001 I BMW 5. sērijas Touring G31, atjaunināts, 2020

BMW Individual aerodinamiski diski, 1001. stils I.

20 collu BMW Individual aerodinamiski diski 1001 I Jet Black 3D pulēti ar dažādu izmēru un RunFlat riepām, glancēti, riteņu izmērs priekšpusē 8J x 20 ar 245/35 R20 riepām, aizmugurē – 9J x 20 ar 275/30 R20 riepām.
BMW elipsveida režģis, BMW 5. sērijas Touring G31, atjaunināts, 2020, Sophisto Grey krāsa, priekšpuse

Priekšējie dekoratīvie režģi.

Lielais viengabala priekšējais dekoratīvais režģis – zināms arī kā BMW elipsveida režģis – ir raksturīga dizaina iezīme, kas nodrošina jūsu automobiļa ļoti klātesošu un dinamisku izskatu. Vertikālo stieņu un ietverošā gredzena krāsojums mainās atbilstoši aprīkojuma līnijai.
BMW Laserlight, BMW 5. sērijas Touring G31, atjaunināts, 2020, tuvplāns, priekšpuse

BMW Laserlight.

Tālo gaismu lāzerrežīmā BMW Laserlight apgaismo līdz 650 metru lielā attālumā, kas ir gandrīz divas reizes lielāks par parasto. Labāka redzamība tumsā ievērojami uzlabo drošību. Priekšējo lukturu zilie akcenti un uzraksts “BMW Laser” uzsver arī automobiļa tehnoloģiskos standartus un sportiskumu.
Aizmugurējie LED lukturi, BMW 5. sērijas Touring G31, atjaunināts, 2020, tuvplāns, aizmugure

Aizmugurējie LED lukturi.

Trīsdimensiju aizmugurējie lukturi ar tiem raksturīgo L veida formu un izteiksmīgajiem apgaismes elementiem uz pilnas LED tehnoloģijas bāzes pat tumsā identificē automobili kā BMW.
Redzamas trapecveida izpūtēja caurules, BMW 5. sērijas Touring G31, atjaunināts,2020, tuvplāns, aizmugure

Izplūdes caurule, redzama, trapecveida.

Redzama, hromēta, trapecveida izpūtēja caurule, viena – kreisajā pusē un otra – labajā pusē.
BMW 5. sērijas Touring Individual G31, atjaunināts, 2020, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats, stāvošs automobilis
BMW 5. sērijas Touring Individual G31, atjaunināts, 2020, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats, stāvošs automobilis
BMW 5. sērijas Touring Individual G31, atjaunināts, 2020, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats, stāvošs automobilis
Pilna ādas apdare, BMW 5. sērijas Touring Individual G31, atjaunināts, 2020, salons, kokpits
Pilna ādas apdare, BMW 5. sērijas Touring Individual G31, atjaunināts, 2020, salons, kokpits
Pilna ādas apdare, BMW 5. sērijas Touring Individual G31, atjaunināts, 2020, salons, kokpits
Salona apdare, BMW 5. sērijas Touring G31, Individual, G31, Facelift, 2020, salons, kokpits
Salona apdare, BMW 5. sērijas Touring G31, Individual, G31, Facelift, 2020, salons, kokpits
Salona apdare, BMW 5. sērijas Touring Individual G31, atjaunināts, 2020, salons, kokpits

BMW 5. SĒRIJAS TOURING INDIVIDUAL KOLEKCIJA.

Funkcionalitāte sastopas ar individualitāti. Ar ekskluzīvajām un kvalitatīvajām BMW Individual funkcijām, kā arī ar iespaidīgajiem BMW Individual aerodinamiskajiem 1001. stila diskiem, varat piešķirt savam BMW 5. sērijas Touring vēl vairāk izteiksmīgu detaļu. Elegantās BMW Individual krāsu apdares ļauj ideāli saskaņot sportisko apdari ar jūsu vēlmēm, bet elegantā pilnā ādas apdare Caramel, Tartufo vai Smoke White krāsā padara salonu nevainojamu.

BMW 5. SĒRIJAS TOURING TEHNOLOĢIJAS.

Digitālie pakalpojumi un atjautīgās vadītāja palīdzības sistēmas.

BMW 5. sērijas Touring vienmēr ir jūsu rīcībā. Mūsdienīgākās palīdzības sistēmas un savienojamības funkcijas garantē maksimālu drošības līmeni, savukārt inovatīvās darba un izklaides funkcijas aizrauj un sniedz informāciju. Pateicoties pārdomātiem digitālajiem pakalpojumiem, jūs saglabājat ideālu savienojumu visā brauciena laikā – bezrūpīgai un mierpilnai mobilitātei.

Informācijas displejs, BMW 5. sērijas Touring G31, atjaunināts, 2020, salons, kokpits
BMW Live kokpits Professional, BMW 5. sērijas Touring G31, atjaunināts, 2020, salons, kokpits

BMW Live kokpits Professional.

BMW Live kokpita Professional versija ar navigācijas funkciju ietver divus augstas kvalitātes displejus, ko veido augstas izšķirtspējas 12,3 collu vadības displejs ar skārienekrāna funkciju un pilnībā digitāls 12,3 collu instrumentu panelis. BMW operētājsistēmu 7 var vadīt arī ar iDrive Touch kontrolleri.
Connected pakotne Professional, BMW 5. sērijas Touring G31, atjaunināts, 2020, salons, kokpits

Connected pakotne Professional.

Concierge pakalpojums, attālie pakalpojumi, BMW kartes, viedtālruņa integrācija, iesk. Apple CarPlay un Android Auto, vai In-Car Experiences? Kādēļ pasūtīt atsevišķas iespējas, ja varat iegūt visu? Ar pakotni Connected Package Professional jūs varat saņemt šos pakalpojumus no BMW ConnectedDrive.
BMW kartes, BMW 5. sērijas Touring G31, atjaunināts, 2020, salons, kokpits

Connected navigācija: BMW kartes.

BMW kartes – savienotā navigācija iespaido ar prognozētā ierašanās laika milzīgo precizitāti, ārkārtīgi ātro maršruta aprēķināšanu un vienkāršoto galamērķu ievadi. Tā ir iespējama, ierakstot brīvu tekstu. Mākoņpakalpojumā balstītais dinamiskā maršruta aprēķins bez kavēšanās pielāgo maršruta ieteikumu jebkādām izmaiņām satiksmes situācijā.
Viedtālruņa integrēšana, BMW 5. sērijas Touring G31, atjaunināts, 2020, salons, kokpits

Viedtālruņa integrēšana.

Kāpēc iztikt bez viedtālruņa iespējām savā BMW, kad varat turpināt to lietot kā parasti? Ar viedtālruņa integrēšanu jūsu automobilis atbalsta Apple CarPlay un Android Auto, izveidojot bezvadu savienojumu starp jūsu viedtālruni un automobili. Tas ļauj ērti izmantot pazīstamas funkcijas un dažādas lietojumprogrammas automobilī.
Connected Music, BMW 5. sērijas Touring G31, atjaunināts, 2020, salons, kokpits

Connected Music.

Klausieties savu iecienītāko mūziku, lai kur jūs atrastos. Klasisko mūziku – uz šosejas, džezu – sastrēgumstundā un popmūziku – kad braucat vienmērīgā ritmā. Ar Connected Music varat tieši straumēt ne mazāk kā 30 miljonu dziesmu bez ierobežojumiem, tā ir BMW mūzikas partnera Spotify izrādītā laipnība, ko varat izmantot ar savā automobilī instalēto SIM karti.
Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound sistēma, BMW 5. sērijas Touring G31, atjaunināts, 2020, salons, tuvplāns, durvis

Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound sistēma.

Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound sistēma ar 1 400 vatu pastiprinātāju un diviem dimanta augstāko frekvenču skaļruņiem nodrošina izcilu studijas līmeņa skaņu ikvienā automobiļa sēdvietā. 16 rūpīgi izkārtoti skaļruņi garantē apburošu skaņas pieredzi. Skaļruņi ir izgaismoti, vizuāli uzsverot sistēmas izcilo skaņas kvalitāti.
BMW digitālā atslēga, BMW 5. sērijas Touring, G31, atjaunināts, 2020

BMW digitālā atslēga.

Kādēļ ņemt līdzi arī atslēgu, ja jums līdzi ir jau jūsu viedtālrunis? Savu BMW varat aizslēgt un atslēgt, un pat iedarbināt ar digitālo atslēgu. Varat pilnvarot arī līdz pat piecus cilvēkus ar iPhone* – ja tas saderīgs – lietot savu BMW. Citu lietu starpā ir iespējams ierobežot piedziņas spēku un maksimālo ātrumu, piem., autovadītājiem-iesācējiem. * BMW digitālā atslēga ir saderīga tikai ar dažu modeļu iPhone. Saderīgo iPhone saraksts ir pieejams vietnē bmw.com/digitalkey.
BMW atjautīgais personiskais asistents, BMW 5. sērijas Touring G31, atjaunināts, 2020, salons, kokpits

BMW atjautīgais personiskais asistents.

Vai tas nebūtu lieliski, ja BMW būtu arī jūsu automobiļa eksperts? Sazinieties ar savu automobili, izmantojot BMW atjautīgo personisko asistentu. Izsakiet dabiskas komandas, lai vadītu daudzas automobiļa funkcijas. Tas var arī izskaidrot tēmas par jūsu automobili un palīdz vēl labāk iepazīt BMW.
Attālā programmatūras jaunināšana, BMW 5. sērijas Touring G31, atjaunināts, 2020, salons, kokpits

Attālā programmatūras jaunināšana.

Automobilī vienmēr ir jaunākā programmatūras versija. Ar attālo programmatūras jaunināšanu jūsu BMW vienmēr būs jaunākā programmatūra. Varat vienkārši lejupielādēt atjauninājumus, izmantojot My BMW lietojumprogrammu vai automobilī uzstādīto SIM karti, un tad ieinstalēt šos atjauninājumus. Šādi var aktivizēt arī citas jūsu BMW pieejamās automobiļa funkcijas.
Atpakaļgaitas asistents, BMW 5. sērijas Touring G31, atjaunināts, 2020, salons, kokpits

Atpakaļgaitas asistents.

Atpakaļgaitas asistents saglabā pēdējos 50 m nobrauktā ceļa, kas mērots ar ātrumu līdz 35 km/h, lai to varētu atvirzīt, ja nepieciešams. Jums nav jāstūrē un varat pievērst visu uzmanību automobiļa vides uzraudzīšanai.
Braukšanas palīgsistēma Professional, BMW 5. sērijas Touring G31, atjaunināts, 2020, salons, kokpits

Braukšanas palīgsistēma Professional.

Braukšanas palīgsistēma Professional nodrošina optimālu komfortu un drošību, atrodoties kritiskos vai monotonas braukšanas apstākļos. Papildus braukšanas palīgsistēmā esošajam iekļauts arī stūrēšanas un joslu vadības palīgs ar paplašinātām funkcijām, ārkārtas apstāšanās palīgs, kā arī palikšanas joslā palīgs ar aktīvo aizsardzību pret sānu sadursmi.
Including of /content/bmw/marketLV/bmw_lv/lv_LV/publicPools/teaser-pool/medium-teasers/g31-2020/jcr:content/par-2col1/mediumcontentteaser failed

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • BMW 530e Touring:
  Degvielas patēriņš, l/100 km (kombinētajā ciklā): 1,5-1,9
  CO2 izmeši, g/km (kombinētajā ciklā): 35-43

  BMW 530i Touring:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 6,6-7,5
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 151-170

  BMW digitālā atslēga ir saderīga tikai ar noteiktu modeļu iPhone. Saderīgo iPhone saraksts ir pieejams vietnē bmw.com/digitalkey.

  Norādītais CO2 izmešu daudzums, degvielas/elektroenerģijas patēriņš un visi elektroenerģijas rādītāji tika notikti, pielietojot WLTP (Pasaulē saskaņotā vieglo transportlīdzekļu testēšanas procedūra) testēšanas metodi. Šie rādītāji var atšķirties no tiem, kas iegūti reālos darba apstākļos, jo šādus rezultātus ietekmē daudzi faktori, piemēram, uzstādītie papildu piederumi, riepas, pārvadātā krava, braukšanas paradumi, laikapstākļi, apkārtējā temperatūra, ceļa segums un infrastruktūra, reljefa ietekme, akumulatora uzlādes līmenis utt.
  Lai varētu salīdzināt citu transportlīdzekļu CO2 izmešu daudzumu, degvielas/elektroenerģijas patēriņu un visus elektroenerģijas rādītājus, izmantojiet datus, kas iegūti, pielietojot to pašu testēšanas metodi.

  Uzziniet vairāk par WLTP, degvielas patēriņu un izmešiem: https://www.bmw.lv/lv/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/bmw-emissions.html.
  Uzziniet vairāk par degvielas taupīšanu un efektīvu braukšanu: https://www.bmw.lv/lv/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/bmw-efficient-technologies.html.