BMW 5. sērijas Sedan, G30, atjaunināts, 2020, Phytonic Blue krāsa, skats no putna lidojuma

THE 5

BMW 5. SĒRIJAS SEDAN: MODEĻI UN APRĪKOJUMS

Konfigurējiet BMW 5. sērijas Sedan atbilstoši savām vēlmēm. Iespējams izvēlēties no liela skaita pievilcīgu dizaina iespēju, dzinēju, braukšanas dinamikas funkciju, vadītāja palīdzības sistēmu un digitālu pakalpojumu.

Lasīt vairāk
THE 5BMW 5. SĒRIJAS SEDAN: MODEĻI UN APRĪKOJUMS

MODEĻI UN APRĪKOJUMS.

BMW 5. sērijas Sedan raksturīgo modeļu un aprīkojumu iespējas.

BMW 5. sērijas Sedan

Pamata aprīkojuma versijā BMW 5. sērijas Sedan iedvesmo ar daudzveidību un dažādību funkcionālu iespēju klāstā, lai paaugstinātu komforta līmeni un drošību.

BMW 5. sērijas Sedan, 540i, G30, 2020, pamata aprīkojums Sophisto Grey krāsā

Pamata aprīkojuma versijā BMW 5. sērijas Sedan iedvesmo ar daudzveidību un dažādību funkcionālu iespēju klāstā, lai paaugstinātu komforta līmeni un drošību.

 • Virsbūve

 • Salons

Luxury Line

Luxury Line uzsver automobiļa eleganci. Elegantie mirdzošie Chrome dizaina elementi piešķir virsbūvei ekskluzīvu izskatu. Arī salonā jaušams stilīgais iespaids. Šeit greznību raksturo augstākās klases ādas apdare un kvalitatīvie salona apdares elementi.

BMW 5. Sērijas Sedan, 520d, xDrive, G30, 2020, Luxury Line Bernina Grey krāsā

Luxury Line uzsver automobiļa eleganci. Elegantie mirdzošie Chrome dizaina elementi piešķir virsbūvei ekskluzīvu izskatu. Arī salonā jaušams stilīgais iespaids. Šeit greznību raksturo augstākās klases ādas apdare un kvalitatīvie salona apdares elementi.

 • Virsbūve

 • Salons

M sporta pakotne

M sporta pakotne piešķir automobilim vēl sportiskāku izskatu. Papildus daudzām redzami asākām līnijām detaļās M sporta pakotne garantē lielāku braukšanas prieku. M sporta balstiekārta un M aerodinamiskā pakotne, piemēram, manāmi optimizē braukšanas dinamiku.

BMW 5. sērijas Sedan, 520d, xDrive, G30, 2020, M Sport pakotne Alpine White krāsā

M sporta pakotne piešķir automobilim vēl sportiskāku izskatu. Papildus daudzām redzami asākām līnijām detaļās M sporta pakotne garantē lielāku braukšanas prieku. M sporta balstiekārta un M aerodinamiskā pakotne, piemēram, manāmi optimizē braukšanas dinamiku.

 • Virsbūve

 • Salons

BMW 530e.

Inovatīvais un efektīvais BMW 5. sērijas Sedan hibrīdauto.

Izskatīgais sportists ilgtspējības jomā. BMW 5. sērijas Sedan hibrīdauto iedvesmo, pateicoties tam, ka apvienots jaudīgs benzīna dzinējs, augstsprieguma akumulators un BMW eDrive tehnoloģijas elektromotors, kas nodrošina iespaidīgu sniegumu, vienlaikus samazinot degvielas patēriņu un CO2 izmešus. Uzlādes palīgsistēma un BMW ConnectedDrive atjautīgā enerģijas pārvaldība sniedz atbalstu uzlādes procesā un enerģijas patēriņa samazināšanā. Vienlaikus Connected uzlāde nodrošina papildu priekšrocības efektīvā biznesa klases sedana vadītājam.

BMW 530e, hibrīdauto, G30, dzinējs

BMW 530e.

Inovatīvajā hibrīdauto efektīvs iekšdedzes dzinējs apvienots ar jaudīgu elektromotoru. Šādi panāktā sevišķi lielā sistēmas jauda piedāvā iekšdedzes piedziņas klāsta komfortu un vienlaikus – iespēju braukt bez izmešiem.
Atjautīga enerģijas pārvaldība, BMW 5. sērijas Sedan, G30, atjaunināts, 2020

Atjautīga enerģijas pārvaldība.

Atjautīgā enerģijas pārvaldība ir viens no BMW eDrive koncepcijas pamatbalstiem. Sistēma koordinē visu BMW komponentu mijiedarbību ar elektromotoru, lai apvienotu labāko iespējamo efektivitāti un izcilu braukšanas dinamiku, kā arī lai palielinātu darbības attālumu, izmantojot elektromotoru.
BMW uzlāde, BMW 5. sērijas Sedan, G30, atjaunināts, 2020

BMW uzlāde.

BMW uzlāde ļauj elektroautomobiļu vadītājiem viegli un ērti atrast, lietot un norēķināties gan vietējās, gan ārvalstu publiskās uzlādes stacijās. Nemitīgi augošā tīkla uzlādes stacijas tiek attēlotas navigācijas sistēmā lietojumprogrammā un tīmekļa vietnē tiešsaistē.
BMW 5. sērijas Sedan, G30, atjaunināts, 2020, Phytonic Blue krāsa, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats, pa eDrive zonu uz tilta braucošs automobilis

eDrive zonas.

Ar katru jaunu dienu BMW pilda uzdevumu arvien tuvināt nākotnes mobilitāti. Ar tādiem inovatīviem digitāliem pakalpojumiem kā eDrive zonas un BMW punktu bonusu sistēma, kas saskaņā ar plānoto būs pieejama 2020. gadā, strādājam, lai radītu revolucionārus maršrutus. Šādi no ikviena jūsu lietderīgā brauciena metra iegūstam vēl vairāk.
Connected uzlāde, BMW 5. sērijas Sedan, G30, atjaunināts, 2020

Connected uzlāde.

Ar savienotās uzlādes pakalpojumiem jūs maksimāli izmantojat sava hibrīdauto modeļa elektriskās darbības attālumu. Kolīdz sākat plānot savu braucienu, sistēma nekļūdīgi norāda jūsu maršrutā esošās tuvākās publiskās uzlādes stacijas un informē jūs jau iepriekš par, piemēram, to pieejamību un piedāvāto uzlādes strāvu.

E-MOBILITĀTE.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par uz nākotni vērsto BMW elektromobilitātes jēdzienu un informāciju par pieejamajām personiskajām priekšrocībām un iespējām, esat īstajā vietā. Šeit atradīsiet informāciju par tēmām, kas saistītas ar elektromobilitāti, hibrīdauto, BMWi, uzlādi, klāstu un vēl daudz ko citu.

Lasīt vairāk

BMW 5. SĒRIJAS SEDAN BRAUKŠANAS DINAMIKA.

Transmisijas un šasijas tehnoloģijas mirkļa skatījumā.

Vairāk jaudas, vairāk kontroles. No īpaši ekonomiskā četrcilindru dīzeļdzinēja līdz sešcilindru benzīna dzinēja augstajiem apgriezieniem un iespaidīgajam griezes momentam. BMW 5. sērijas Sedan katru braucienu veic ar sportisku sniegumu. Ar perfekti saskaņotām transmisijas un šasijas tehnoloģijām, piemēram, ar adaptīvo balstiekārtu, aktīvo stūres vadību vai xDrive atjautīgo pilnpiedziņas sistēmu, optimāla saķere un maksimāls tīrs braukšanas prieks ir garantēts.

BMW TwinPower Turbo sešcilindru benzīna dzinējs, BMW 5. sērijas Sedan, G30, atjaunināts, 2020

BMW TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru benzīna dzinējs.

BMW EfficientDynamics dzinēju klāsta jaunākās paaudzes BMW TwinPower Turbo vienrindas sešcilindru benzīna dzinēju raksturo pārliecinoša jauda, vienmērīga darbība un pievilcīga skaņa. Ar Double-VANOS, Valvetronic, augstas precizitātes iesmidzināšanu un TwinScroll turbokompresoru tas rada 245 kW (333 ZS) jaudu.
BMW TwinPower Turbo četrcilindru dīzeļdzinējs, BMW 5. sērijas Limousine, G30, atjaunināts, 2020

BMW TwinPower Turbo četrcilindru dīzeļdzinējs.

Jaunās paaudzes BMW TwinPower Turbo 2,0 litru četrcilindru dīzeļdzinējs nodrošina dinamisku jaudas atdevi apvienojumā ar izcilu reakciju pat pie zemiem dzinēja apgriezieniem. Turbokompresors ar maināmu turbīnas ģeometriju un Common Rail tiešās iesmidzināšanas sistēmu gādā, lai šie dzinēji būtu ārkārtīgi ekonomiski un ar zemu izmešu līmeni.
BMW xDrive, BMW 5. sērijas Sedan, G30, atjaunināts, 2020

xDrive.

Atjautīgā BMW xDrive pilnpiedziņas sistēma vienmērīgi un pielāgojami pārvada piedziņas spēku uz priekšējiem un aizmugurējiem riteņiem, sniedzot pastiprinātu saķeri, virziena stabilitāti, braukšanas dinamiku un drošību jebkurā braukšanas situācijā. Vēl lielākai izveicībai, piemēram, elektroniski vadāmā jaudas sadale līkumos līdzsvaro pārlieku pagriežamību un nepietiekamu pagriežamību.
Aktīvā stūres vadība, BMW 5. Sērijas Sedan, G30, atjaunināts, 2020, trīs ceturtdaļu aizmugures skats, braucoša automobiļa skats

Aktīvā stūres vadība

Aktīvā stūres vadība apvieno atbalstu, kas mainās atkarībā no stūrēšanas leņķa uz priekšējās ass, un aizmugurējos riteņus, kas arī veic stūrēšanu. Braucot mazākā ātrumā, tas sniedz lielāku manevrējamību un veiklību, griežot aizmugurējos riteņus pretēji priekšējiem. Sākot no ātruma no apmēram 60 līdz 80 km/h, aizmugurējie riteņi griežas paralēli priekšējiem, lai palielinātu braukšanas stabilitāti un komfortu.
Adaptīvā balstiekārta, BMW 5. sērijas Sedan, G30, atjaunināts, 2020, tuvplāns, priekšpuse, braucošs automobiļa skats

Adaptīvā balstiekārta.

Adaptīvā balstiekārta ļauj precīzi pielāgot amortizatoru raksturlielumus katrai braukšanas situācijai, uzlabojot rites komfortu un braukšanas dinamiku. Papildus standarta COMFORT iestatījumiem paaugstinātam braukšanas komfortam, SPORT programmai var iestatīt sportiskākus amortizatoru iestatījumus.
Adaptīvā Drive sistēma, BMW 5. sērijas Sedan, G30, atjaunināts, 2020, tuvplāns, stūre

Adaptive Drive sistēma.

Adaptive Drive sistēma apvieno virsbūves pretapgāšanās stabilizāciju Dynamic Drive un adaptīvo balstiekārtu, lai pēc nepieciešamības regulētu stabilizatorus un amortizatorus. Vienlaikus tā nodrošina nepārspējamu braukšanas komforta līmeni teju bez jebkādas virsbūves sasvēršanās, kas, savukārt, ļauj braukt ar lielāku ātrumu, un, izbraucot līkumus, ir samazināts bremzēšanas ceļš.
Vieglā hibrīdtehnoloģija, BMW 5. sērijas Sedan, G30, šasija

Vieglā hibrīdtehnoloģija, BMW 5. sērijas Sedan, G30

Vieglā hibrīdtehnoloģija kalpo, lai bremzēšanas laikā rekuperētu kinētisko enerģiju, un paātrinājuma uzņemšanas laikā sadarbojas ar iekšdedzes dzinēju. Tādējādi tiek mazināts degvielas patēriņš un izmešu daudzums, vienlaikus nodrošinot pārākumu dinamikas jomā. Arī automātisko Start/Stop funkciju vieglā hibrīdtehnoloģija padara ātrāku un ērtāku.

BMW 5. SĒRIJAS SEDAN DIZAINS.

Virsbūves un salona dizaina iespējas.

BMW 5. Sērijas Sedan iedvesmo ar savu sportisko un mūsdienīgo dizainu. Tāds aprīkojums kā BMW Laserlight priekšpusē vai trapecveida izpūtēja caurules un LED aizmugurējie lukturi uzsver dinamisko un progresīvo automobiļa raksturu. Salonā tādas funkcijas kā fona apgaismojums vai keramikas apdares vadības ierīcēm izceļ šī biznesa klases sedana komfortu un eleganci.

BMW 5. sērijas Sedan, G30, atjaunināts, 2020, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats, stāvošs automobilis
BMW elipsveida režģis, BMW 5. sērijas Sedan, G30, atjaunināts, 2020, Ivory White krāsa, tuvplāns, priekšpuse

Priekšējie dekoratīvie režģi.

Lielais viengabala priekšējais dekoratīvais režģis – zināms arī kā BMW elipsveida režģis – ir raksturīga dizaina iezīme, kas nodrošina jūsu automobiļa ļoti klātesošu un dinamisku izskatu. Vertikālo stieņu un ietverošā gredzena krāsojums mainās atbilstoši aprīkojuma līnijai.
BMW Laserlight, BMW 5. sērijas Sedan, atjaunināts, 2020, Phytonic Blue krāsa, tuvplāns, priekšpuse

BMW Laserlight.

Tālo gaismu lāzerrežīmā BMW Laserlight apgaismo līdz 650 metru lielā attālumā, kas ir gandrīz divas reizes lielāks par parasto. Labāka redzamība tumsā ievērojami uzlabo drošību. Priekšējo lukturu zilie akcenti un uzraksts “BMW Laser” uzsver arī automobiļa tehnoloģiskos standartus un sportiskumu.
Trīsdimensiju aizmugurējie lukturi, BMW 5. sērijas Sedan, atjaunināts, 2020, Phytonic Blue krāsa, tuvplāns, aizmugure

Aizmugurējie LED lukturi.

Trīsdimensiju aizmugurējie lukturi ar tiem raksturīgo L veida formu un izteiksmīgajiem apgaismes elementiem uz pilnas LED tehnoloģijas bāzes pat tumsā identificē automobili kā BMW.
Trapecveida izpūtēja cauruļu apdare, BMW 5. sērijas Sedan, G30, atjaunināts, 2020, tuvplāns, aizmugure

Izplūdes caurule, redzama, trapecveida

Redzama, hromēta, trapecveida izpūtēja caurule, viena – kreisajā pusē un otra – labajā pusē.
Fona apgaismojums, BMW 5. sērijas Sedan, G30, atjaunināts, 2020, salons

Fona apgaismojums.

Fona apgaismojums, ieskaitot apveidu fona apgaismojumu priekšējās un aizmugurējās durvīs, rada mierīgu, mājīgu salona apgaismojuma atmosfēru. Seši pielāgojamas intensitātes gaismas dizaini ietver arī dinamisku funkciju četros pielietojumos.
Vadības elementi mirdzošā Black krāsā, BMW 5. sērijas Sedan, G30, atjaunināts, 2020, salons

Keramikas apdare vadības ierīcēm.

Ekskluzīva keramikas apdare vadības ierīcēm, piemēram, pārslēga svirai un temperatūras un skaļuma/apjoma skalām, kā arī apmale ap iDrive kontrolleri, rada sevišķi kvalitatīvu un luksusa izskatu.
BMW 5. sērijas Sedan, Individual, G30, atjaunināts, 2020, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats, stāvošs automobilis
BMW 5. sērijas Sedan, Individual, G30, atjaunināts, 2020, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats, stāvošs automobilis
BMW 5. sērijas Sedan, Individual, G30, atjaunināts, 2020, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats, stāvošs automobilis
Pilna ādas apdare, BMW 5. sērijas Sedan, Individual, G30, atjaunināts, 2020, salons, kokpits
Pilna ādas apdare, BMW 5. sērijas Sedan, Individual, G30, atjaunināts, 2020, salons, kokpits
Pilna ādas apdare, BMW 5. sērijas Sedan, Individual, G30, atjaunināts, 2020, salons, kokpits
Salona apdare, BMW 5. sērijas Sedan, Individual G30, atjaunināts, 2020, salons, kokpits
Salona apdare, BMW 5. sērijas Sedan, Individual G30, atjaunināts, 2020, salons, kokpits
Salona apdare, BMW 5. sērijas Sedan, Individual G30, atjaunināts, 2020, salons, kokpits

BMW 5. SĒRIJAS SEDAN BMW INDIVIDUAL KOLEKCIJA.

Nekas nav autoritatīvāks par individualitāti. Tieši tāpēc BMW 5. sērijas Sedan savā iespēju klāstā piedāvā ekskluzīvās un kvalitatīvās BMW Individual iespējas, piemēram, iespaidīgos BMW Individual aerodinamiskos diskus ar 1001 I stilu. Elegantās BMW Individual Tanzanite Blue, Alvit Grey un Dravit Grey krāsu apdares ļauj ideāli saskaņot sportisko apdari ar jūsu vēlmēm, bet elegantā pilnā ādas apdare Caramel, Tartufo vai Smoke White krāsā padara salonu nevainojamu.

BMW 5. SĒRIJAS SEDAN TEHNOLOĢIJAS.

Digitālie pakalpojumi un atjautīgās vadītāja palīdzības sistēmas.

Ātrajā joslā, ceļā uz nākotni: mūsdienīgākās palīdzības sistēmas un savienojamības funkcijas garantē maksimālu drošības līmeni, bet inovatīvās darba un izklaides funkcijas aizrauj un sniedz informāciju. Pateicoties pārdomātiem digitālajiem pakalpojumiem, jūs saglabājat ideālu savienojumu visā brauciena laikā – bezrūpīgai un mierpilnai mobilitātei.

Informācijas displejs, BMW 5. sērijas Sedan, G30, atjaunināts, 2020, salons, kokpits
BMW Live kokpits Professional, BMW 5. sērijas Sedan, G30, atjaunināts, 2020, salons, kokpits

BMW Live kokpits Professional.

BMW Live kokpita Professional versija ar navigācijas funkciju ietver divus augstas kvalitātes displejus, ko veido augstas izšķirtspējas 12,3 collu vadības displejs ar skārienekrāna funkciju un pilnībā digitāls 12,3 collu instrumentu panelis. BMW operētājsistēmu 7 var vadīt arī ar iDrive Touch kontrolleri.
Connected pakotne Professional, BMW 5. sērijas Sedan, G30, atjaunināts, 2020, salons, kokpits

Connected pakotne Professional.

Concierge pakalpojums, attālie pakalpojumi, BMW kartes, viedtālruņa integrācija, iesk. Apple CarPlay un Android Auto, vai In-Car Experiences? Kādēļ pasūtīt atsevišķas iespējas, ja varat iegūt visu? Ar pakotni Connected Package Professional jūs varat saņemt šos pakalpojumus no BMW ConnectedDrive.
BMW kartes, BMW 5. sērijas Sedan, G30, atjaunināts, 2020, salons, kokpits

Connected navigācija: BMW kartes.

BMW kartes – savienotā navigācija iespaido ar prognozētā ierašanās laika milzīgo precizitāti, ārkārtīgi ātro maršruta aprēķināšanu un vienkāršoto galamērķu ievadi. Tā ir iespējama, ierakstot brīvu tekstu. Mākoņpakalpojumā balstītais dinamiskā maršruta aprēķins bez kavēšanās pielāgo maršruta ieteikumu jebkādām izmaiņām satiksmes situācijā.
Viedtālruņa integrēšana, BMW 5. sērijas Sedan, G30, atjaunināts, 2020, salons, kokpits

Viedtālruņa integrēšana.

Kāpēc iztikt bez viedtālruņa iespējām savā BMW, kad varat turpināt to lietot kā parasti? Ar viedtālruņa integrēšanu jūsu automobilis atbalsta Apple CarPlay un Android Auto, izveidojot bezvadu savienojumu starp jūsu viedtālruni un automobili. Tas ļauj ērti izmantot pazīstamas funkcijas un dažādas lietojumprogrammas automobilī.
Connected Music, BMW 5. sērijas Sedan, G30, atjaunināts, 2020, salons, kokpits

Connected Music.

Klausieties savu iecienītāko mūziku, lai kur jūs atrastos. Klasisko mūziku – uz šosejas, džezu – sastrēgumstundā un popmūziku – kad braucat vienmērīgā ritmā. Ar Connected Music varat tieši straumēt ne mazāk kā 30 miljonu dziesmu bez ierobežojumiem, tā ir BMW mūzikas partnera Spotify izrādītā laipnība, ko varat izmantot ar savā automobilī instalēto SIM karti.
Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound sistēma, BMW 5. sērijas Sedan, G30, atjaunināts, 2020, salons, tuvplāns, durvis

Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound sistēma.

Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound sistēma ar diviem dimanta augstāko frekvenču skaļruņiem nodrošina izcilu studijas līmeņa skaņu ikvienā automobiļa sēdvietā. 16 rūpīgi izkārtoti skaļruņi garantē apburošu skaņas pieredzi. Skaļruņi ir izgaismoti, vizuāli uzsverot sistēmas izcilo skaņas kvalitāti.
BMW digitālā atslēga, BMW 5. sērijas Sedan, G30, atjaunināts, 2020

BMW digitālā atslēga.

Kādēļ ņemt līdzi arī atslēgu, ja jums līdzi ir jau jūsu viedtālrunis? Savu BMW varat aizslēgt un atslēgt, un pat iedarbināt ar digitālo atslēgu. Varat pilnvarot arī līdz pat piecus cilvēkus ar iPhone* – ja tas saderīgs – lietot savu BMW. Citu lietu starpā ir iespējams ierobežot piedziņas spēku un maksimālo ātrumu, piem., autovadītājiem-iesācējiem. * BMW digitālā atslēga ir saderīga tikai ar dažu modeļu iPhone. Saderīgo iPhone saraksts ir pieejams vietnē bmw.com/digitalkey.
Atpakaļgaitas asistents, BMW 5. sērijas Sedan, G30, atjaunināts, 2020, salons, kokpits

Atpakaļgaitas asistents.

Atpakaļgaitas asistents saglabā pēdējos 50 m nobrauktā ceļa, kas mērots ar ātrumu līdz 35 km/h, lai to varētu atvirzīt, ja nepieciešams. Jums nav jāstūrē un varat pievērst visu uzmanību automobiļa vides uzraudzīšanai.
BMW atjautīgais personiskais asistents, BMW 5. sērijas Sedan, G30, atjaunināts, 2020, salons, kokpits

BMW atjautīgais personiskais asistents.

Vai tas nebūtu lieliski, ja BMW būtu arī jūsu automobiļa eksperts? Sazinieties ar savu automobili, izmantojot BMW atjautīgo personisko asistentu. Izsakiet dabiskas komandas, lai vadītu daudzas automobiļa funkcijas. Tas var arī izskaidrot tēmas par jūsu automobili un palīdz vēl labāk iepazīt BMW.
Attālā programmatūras jaunināšana, BMW 5. sērijas Sedan, G30, atjaunināts, 2020, salons, kokpits

Attālā programmatūras jaunināšana

Automobilī vienmēr ir jaunākā programmatūras versija. Ar attālo programmatūras jaunināšanu jūsu BMW vienmēr būs jaunākā programmatūra. Varat vienkārši lejupielādēt atjauninājumus, izmantojot My BMW lietojumprogrammu vai automobilī uzstādīto SIM karti, un tad ieinstalēt šos atjauninājumus. Šādi var aktivizēt arī citas jūsu BMW pieejamās automobiļa funkcijas.
Braukšanas palīgsistēma Professional, BMW 5. sērijas Sedan, G30, atjaunināts, 2020, salons, kokpits

Braukšanas palīgsistēma Professional

Braukšanas palīgsistēma Professional nodrošina optimālu komfortu un drošību, atrodoties kritiskos vai monotonas braukšanas apstākļos. Papildus braukšanas palīgsistēmā esošajam iekļauts arī stūrēšanas un joslu vadības palīgs ar paplašinātām funkcijām, ārkārtas apstāšanās palīgs, kā arī palikšanas joslā palīgs ar aktīvo aizsardzību pret sānu sadursmi.
Including of /content/bmw/marketLV/bmw_lv/lv_LV/publicPools/teaser-pool/medium-teasers/g30-ag-2020/jcr:content/par-2col1/mediumcontentteaser__999991703 failed
Including of /content/bmw/marketLV/bmw_lv/lv_LV/publicPools/teaser-pool/medium-teasers/g30-ag-2020/jcr:content/par-2col1/mediumcontentteaser failed

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • BMW 530e Sedan:
  Degvielas patēriņš, l/100 km (kombinētajā ciklā): 1,3-1,8
  CO2 izmeši, g/km (kombinētajā ciklā): 30-42

  BMW 540i xDrive Sedan:
  Degvielas patēriņš, l/100 km (kombinētajā ciklā): 7,5-8,4
  CO2 izmeši, g/km (kombinētajā ciklā): 170-191

  BMW 520d xDrive Sedan:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 5,0-5,8
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 131-153

  Norādītais CO2 izmešu daudzums, degvielas/elektroenerģijas patēriņš un visi elektroenerģijas rādītāji tika notikti, pielietojot WLTP (Pasaulē saskaņotā vieglo transportlīdzekļu testēšanas procedūra) testēšanas metodi. Šie rādītāji var atšķirties no tiem, kas iegūti reālos darba apstākļos, jo šādus rezultātus ietekmē daudzi faktori, piemēram, uzstādītie papildu piederumi, riepas, pārvadātā krava, braukšanas paradumi, laikapstākļi, apkārtējā temperatūra, ceļa segums un infrastruktūra, reljefa ietekme, akumulatora uzlādes līmenis utt.
  Lai varētu salīdzināt citu transportlīdzekļu CO2 izmešu daudzumu, degvielas/elektroenerģijas patēriņu un visus elektroenerģijas rādītājus, izmantojiet datus, kas iegūti, pielietojot to pašu testēšanas metodi.

  Uzziniet vairāk par WLTP, degvielas patēriņu un izmešiem: https://www.bmw.lv/lv/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/bmw-emissions.html.
  Uzziniet vairāk par degvielas taupīšanu un efektīvu braukšanu: https://www.bmw.lv/lv/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/bmw-efficient-technologies.html.

FUEL CONSUMPTION AND CO2 EMISSIONS.

BMW 530e Sedan:
Fuel consumption in l/100 km (combined): 1.8–1.6
CO2 emissions in g/km (combined): 40–36


BMW 540i Sedan:
Fuel consumption in l/100 km (combined): 6.8–6.6
CO2 emissions in g/km (combined): 154–150


BMW 520d xDrive Sedan:
Fuel consumption in l/100 km (combined): 4.6–4.4
CO2 emissions in g/km (combined): 122–117


The information on fuel consumption, CO2 emissions and energy consumption has been determined in accordance with the prescribed measurement procedure VO (EU) 715/2007 in the version applicable at the time of type approval. The figures refer to a vehicle with basic configuration in Germany and the range shown considers optional equipment and the different size of wheels and tires available on the selected model.

 

Further information about the official fuel consumption and the official specific CO2 emissions for new passenger automobiles can be found in the 'New Passenger Vehicle Fuel Consumption and CO2 Emission Guidelines', which are available free of charge at all sales outlets and from DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Germany and on https://www.dat.de/co2

 

The values are already based on the new WLTP regulation and are translated back into NEDC-equivalent values in order to ensure the comparison between the vehicles. For vehicle related taxes or other duties based (at least inter alia) on CO2-emissions the CO2 values may differ to the values stated here.

Lasīt vairāk