BMW 4. sērijas Gran Coupé, G26, BMW Individual metāliska Aventurine Red krāsa

4

PILNĪGI JAUNAIS BMW 4. SĒRIJAS GRAN COUPÉ: DZINĒJI UN TEHNISKIE DATI.

Galvenie fakti un skaitļi par jauno BMW 4. sērijas Gran Coupé mirkļa skatījumā: dzinēji, patēriņš, CO2 izmeši un izmēri. Skatiet visus datus par sniegumu, piemēram, dzinēja litrāžu, zirgspēkiem, griezes momentu un paātrinājumu – un uzziniet, kurš dzinējs vislabāk atbilst jūsu vajadzībām.

Lasīt vairāk
4PILNĪGI JAUNAIS BMW 4. SĒRIJAS GRAN COUPÉ: DZINĒJI UN TEHNISKIE DATI.

PILNĪGI JAUNAIS BMW 4. SĒRIJAS GRAN COUPÉ TEHNISKIE DATI.

Atlasīt modeli
Nekādi tehniski dati nav pieejami.
BMW diski un riepas, ES riepu marķējuma tuvplāns

BMW DISKI UN RIEPAS.

Mēs savu automobiļu riepas pakļaujam stingrām pārbaudēm ar līdz pat 50 dažādiem kvalitātes kritērijiem – kas ir ievērojami vairāk nekā paredzēts vienotās riepu marķēšanas regulā, ko piemēro visā Eiropā. Tur atradīsit visu informāciju par BMW automobiļos izmantoto riepu īpašībām.

BMW 4. sērijas Gran Coupé degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 

 

BMW M440i xDrive Gran Coupé:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 8,5–8,0
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 193–181

Plašāku informāciju par jauno pasažieru automobiļu degvielas patēriņu un nominālajām specifiskajām CO2 izmešu vērtībām skatīt degvielas patēriņa, CO2 izmešu un elektroenerģijas patēriņa vadlīnijās, kas bez maksas pieejamas visās tirdzniecības vietās no Deutsche AutomobilTreuhand GmbH (DAT), Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern- Scharnhausen un vietnē https://www.dat.de/co2.

 

 

Lasīt vairāk

BMW 4. sērijas Gran Coupé degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

  • BMW M440i xDrive Gran Coupé:
    Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 8,5–8,0
    CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 194–181

    Oficiālie dati par degvielas patēriņu un CO2 izmešiem tika noteikti atbilstoši obligātajai mērīšanas procedūrai un atbilst regulai (ES) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Darbības attāluma gadījumā WLTP rādītājos ņemts vērā arī viss papildaprīkojums. To automobiļu gadījumā, kuru tips apstiprināts no 01.01.2021., oficiālās specifikācijas vairs nav norādītas arī saskaņā ar NEDC, bet tikai saskaņā ar WLTP. Vairāk informācijas par WLTP un NEDC mērīšanas procedūrām, skatiet www.bmw.de/wltp.