ELEGANCE+

Jaunais BMW 4. sērijas Gran Coupé. 4 nozīmē vairāk.

ELEGANCE+

Jaunais BMW 4. sērijas Gran Coupé. 4 nozīmē vairāk.

ELEGANCE+Jaunais BMW 4. sērijas Gran Coupé. 4 nozīmē vairāk.

Sportisks coupé apvienojumā ar elegantu četrdurvju koncepciju. Rezultāts ir patīkami pārsteidzošs: vairāk stila, vairāk plašuma, vairāk dinamikas. Jaunais BMW 4. sērijas Gran Coupé sniedz visu, ko vien varētu gaidīt no braukšanas pieredzes. Tiklīdz ieņemsiet savu vietu kokpitā, nebūs nekādu šaubu par to, kas ir lieliski nostrādāta sportiska elegance.

 

 

 

BMW 440i Gran Coupé:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): no 6,8 līdz 6,6
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 159 – 154


Patēriņš tiek noteikts atbilstoši ECE braukšanas ciklam atkarībā no izvēlēto riteņu un riepu izmēriem. Modeļiem attēlos izmantots arī papildaprīkojums.

Read more

Paātrinājums 0 – 100 km/h s (440i)

5,1

Maksimālais ātrums (440i)

250 km/h

Kombinētais degvielas patēriņš l/100 km (440i)

6,8 – 6,6

CO2 izmeši g/km (BMW 440i)

159 – 154

Bagāžas nodalījuma tilpums

480 – 1300 l

Pamata modeļi no

38 950 €

Jaunais BMW 4. sērijas Gran Coupé apvieno pievilcīgu izskatu, dāsnu plašumu un raksturīgu BMW sniegumu ar atjautīgām funkcijām. Tādējādi BMW 4. sērijas Gran Coupé ir ideāls dinamikas, elegances un komforta apvienojums.

POWER+

Varat aplūkot jaunā BMW 4. sērijas Gran Coupé eleganci un sajust tā dinamiku. Acīmredzamā dzinēja, šasijas un aerodinamikas dizaina vienotība. Pirmklasīgs veids, kā jaudu pārvērst izveicībā. Ar jaudīgu dzinēju izvēles spēku, aizmugurējo riteņu piedziņu vai pilnpiedziņu un izcilu ass slodzes sadalījumu. Augstākā līmeņa braukšanas priekam.

“Ir ārkārtīgi aizkustinoši uz ielas pamanīt automobili, ko zinu jau no pirmajiem rasējumiem.”
ADRIANS VAN HOIDONKS [ADRIAN VAN HOOYDONK], BMW GROUP DIZAINA NODAĻAS VADĪTĀJS.

DESIGN+

STYLE+

BMW 4. sērijas Gran Coupé magnētismu iespējams sajust jau no pirmā acu uzmetiena. Tā unikālo dizainu un atlētisko stāju veido izcils elegances, estētikas un sportiskuma apvienojums.
Read more

ATHLETIC+

Jaunā BMW 4. sērijas Gran Coupé priekšdaļa atstāj dinamiskas elegances iespaidu. Satriecošo dubulto elipsveida režģi no sāniem ietver modelētie LED priekšējie lukturi un izstaro sportisku spēku. Raksturīgie LED miglas lukturi vēl vairāk uzlabo pievilcīgo izskatu.
Read more

STREAMLINED+

Jaunais BMW 4. sērijas Gran Coupé izstaro eleganci un sportiskumu, pateicoties pagarinātajam stilam ar lēzeno jumta līniju un konturētajiem sāniem. Četri logi bez rāmja rada viegluma sajūtu un izceļ nedaudz izliekto siluetu un veiklo dizainu.
Read more

EXPRESSIVE+

BMW 4. sērijas Gran Coupé aizmugurei ir apņēmīgāka nostāja, ko izceļ izvirzītais buferis ar neatņemamajiem izpūtējiem. Pārveidotie, divdaļīgie LED aizmugurējie lukturi pievilcīgi uzsver virsbūves platumu un akcentē dinamiski oficiālo izteiksmes veidu.
Read more

INTERIOR+

AMBIENCE+

BMW 4. sērijas Gran Coupé ekskluzīvais salons apvieno eleganci un sportiskumu ar modernām funkcijām. Dažādas informācijas un komunikācijas tehnoloģijas un salons ar augstas kvalitātes materiāliem, kas nevainojami pielāgots vadītāja vajadzībām, nodrošina ļoti augstu komforta un ērtību līmeni. Turklāt salona apgaismojums rada unikālu braukšanas baudījumu.
Read more

DRIVER-ORIENTED+

Standartaprīkojuma sporta ādas multifunkcionālā stūre atrodas uz vadītāju vērstā kokpita centrā. BMW Head-Up displejs un jaunais multifunkcionālais instrumentu displejs*, abi pieejami papildaprīkojumā, skaidri attēlo plašu svarīgas informācijas klāstu. Un jaunā navigācijas sistēma Professional nodrošina lielisku savienojumu – tāpat kā BMW Connected lietojumprogramma, kas sasaista viedtālruni ar jauno BMW 4. sērijas Gran Coupé.

*Pieejams ierobežotā skaitā
Read more

EXCLUSIVE+

BMW 4. sērijas Gran Coupé elegantais salona aprīkojums ietver plašu izsmalcinātu materiālu klāstu ar izmeklētām apdarēm. Izbaudiet nevainojamu sēdēšanas komfortu – papildaprīkojumā iespējams izvēlēties augstas kvalitātes sporta sēdekļus, kas apvilkti ar smalku ādu. Patīkamo atmosfēru vēl vairāk uzlabo pievilcīgās salona un akcenta joslas, elegantās hromētās detaļas un instrumentu paneļa kontrastējošais šuvums.
Read more

DRIVING PLEASURE+

Jaunie BMW 4. sērijas modeļi.

 • Uzziniet vairāk

DRIVING PLEASURE+

Jaunie BMW 4. sērijas modeļi.

Atklājiet īstu sporta pievilcību, progresīvu dizainu un ekskluzīvu komfortu jaunajā BMW 4. sērijas modeļu saimē.

Read more
 • Uzziniet vairāk

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • BMW 440i Gran Coupé:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): no 6,8 līdz 6,6
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 159 – 154


  Skaitļi iekavās attiecas uz automobili ar septiņpakāpju M dubultā sajūga pārnesumkārbu ar Drivelogic.


  Patēriņš tiek noteikts atbilstoši ECE braukšanas ciklam atkarībā no izvēlēto riteņu un riepu izmēriem. Modeļiem attēlos izmantots arī papildaprīkojums.


  Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un nominālajiem specifiskajiem jauno automobiļu CO2 izmešiem var iegūt "Jaunajās pasažieru transportlīdzekļa degvielas patēriņa un CO2 izmešu vadlīnijās", kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās, "DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH", Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vācija, un vietnē http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.


  Vērtības neattiecas uz kādu noteiktu automobili un nav daļa no produkta piedāvājuma, tās ir paredzētas tikai dažādu automobiļu tipu salīdzināšanai. Degvielas vai citu enerģijas avotu ražošanas un piegādes procesā radītie CO2 izmeši nav ņemti vērā, nosakot CO2 izmešus saskaņā ar direktīvu 1999/94/EK.