BMW 4. sērijas Coupé, G22, 2020, metāliska Arctic Race Blue krāsa, trīs ceturtdaļu aizmugures skats, aizmugurējie lukturi ar blakus automobilim stāvošu modeli

THE 4

PILNĪGI JAUNĀ BMW 4. SĒRIJAS COUPÉ: MODEĻI UN APRĪKOJUMS

Izaiciniet standartus ar BMW 4. sērijas Coupé. Šeit varat izpētīt visu informāciju par daudzveidīgajiem dizaina akcentiem, ekskluzīvo aprīkojumu un augstākās klases digitālajiem pakalpojumiem. Uzziniet, kā unikālais BMW 4. sērijas Coupé ar spēcīgajiem dzinējiem un ideāli saskaņotajām dinamikas funkcijām, tīru braukšanas prieku paceļ vēl nebijušos augstumos.

Lasīt vairāk
THE 4 PILNĪGI JAUNĀ BMW 4. SĒRIJAS COUPÉ: MODEĻI UN APRĪKOJUMS

MODEĻI UN APRĪKOJUMA IESPĒJAS.

Spēcīgas atsevišķas BMW 4. sērijas Coupé aprīkojuma un modeļu versijas.

Bāzes modelis

Pamata aprīkojuma versijā BMW 4. sērijas Coupé iedvesmo ar spilgto dizainu un funkcionālajām iespējām, lai paaugstinātu komforta līmeni un drošību.

BMW 4. sērijas Coupé, G22, 2020, pamata aprīkojums, metāliska Arctic Race Blue krāsa

Pamata aprīkojuma versijā BMW 4. sērijas Coupé iedvesmo ar spilgto dizainu un funkcionālajām iespējām, lai paaugstinātu komforta līmeni un drošību.

 • Pamata aprīkojums

Modelis M Sport

M Sport modelis piešķir automobilim vēl sportiskāku izskatu. Papildus asākām līnijām virsbūvē un salonā M Sport modelis garantē lielāku braukšanas prieku. M Sport balstiekārta, M Sport bremzes un M aerodinamiskais pakotne manāmi optimizē braukšanas dinamiku.

BMW 4. sērijas Coupé, G22, 2020, M sporta pakotne, metāliska Arctic Race Blue krāsa, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats

M Sport modelis piešķir automobilim vēl sportiskāku izskatu. Papildus asākām līnijām virsbūvē un salonā M Sport modelis garantē lielāku braukšanas prieku. M Sport balstiekārta, M Sport bremzes un M aerodinamiskais pakotne manāmi optimizē braukšanas dinamiku.

 • Virsbūve

 • Salons

BMW 4. sērijas Coupé, metāliska Individual Dravite Grey krāsa, G22, 2020, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats, stāvošs automobilis
BMW 4. sērijas Coupé, metāliska Individual Frozen Portimao Blue krāsa, G22, 2020, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats, stāvošs automobilis
BMW 4. sērijas Coupé, metāliska Individual Frozen Deep Grey krāsa, G22, 2020, trīs ceturtdaļu priekšpuses skats, stāvošs automobilis
BMW Individual paplašināta Merino ādas apdare, Ivory White krāsa, BMW 4. sērijas Coupé, Individual, G22, 2020, salons, kokpits
BMW Individual paplašināta Merino ādas apdare, Fiona Red/Black krāsa, BMW 4. sērijas Coupé, Individual, G22, 2020, salons
BMW Individual paplašināta Merino ādas apdare, Fjord Blue/Black krāsa, BMW 4. sērijas Coupé, Individual, G22, 2020, salons
Salona apdares, smalks koks ar Pearl Chrome akcentējošu apdares elementu, BMW 4. sērijas Coupé, Individual, G22, 2020, salons
BMW Individual salona apdares elementi, mirdzošs Aluminium krāsas audums ar Pearl Chrome akcentējošu apdares elementu, BMW 4. sērijas Coupé, Individual, G22, 2020, salons
Salona apdares, smalks Black krāsas koks ar mirdzošu Pearl Chrome, BMW 4. sērijas Coupé, Individual, G22, 2020, salons
BMW Individual griestu apdare Anthracite krāsā, BMW 4. sērijas Coupé, G22, 2020, salons, kokpits
Slieksnis ar uzrakstu “BMW Individual”, BMW 4. sērijas Coupé, G22, 2020, salons, kokpits

BMW INDIVIDUAL VISIEM PILNĪGI JAUNAJIEM 4. SĒRIJAS COUPÉ.

Izcils, neatkarīgs, individuāls: ar ekskluzīvajām un kvalitatīvajām aprīkojuma iespējām piešķiriet jaunajam BMW 4. sērijas Coupé kaut ko tādu, kas ir ideāls tieši jums. Sagatavojieties košu akcentu veidošanai uz ceļa ar fascinējošajām BMW Individual krāsas apdarēm. Apvienojumā ar iespaidīgajiem 19 collu BMW Individual divtoņu vieglmetāla diskiem ar 793 I stilu automobilis izskatās elegants un ar stipru gribu. Uzsveriet savu unikalitātes izjūtu salonā gan ar kvalitatīvajiem BMW Individual salona apdares elementiem, gan ar sevišķi izsmalcinātām BMW Individual ādas apdares iespējām.

BRAUKŠANAS DINAMIKA.

BMW 4. sērijas Coupé transmisijas un šasijas komponenti.

Sportiska saķere ar ceļu, optimāla vadāmība un lieliska veiklība: snieguma un braukšanas dinamikas ziņā jaunais BMW 4. sērijas Coupé nodrošina aizraujošu braukšanas prieku. Ar jaudīgajiem BMW TwinPower Turbo dzinējiem un ideāli pielāgotiem balstiekārtas komponentiem sporta Coupé ir gatavs jebkuram izaicinājumam.

BMW M TwinPower Turbo četrcilindru benzīna dzinējs, BMW 4. sērijas Coupé G22, 2020

BMW TwinPower Turbo četrcilindru benzīna dzinējs.

Jaunās paaudzes BMW TwinPower Turbo 2,0 litru četrcilindru benzīna dzinējs nodrošina maksimālu braukšanas baudījumu. Tas pārsteidz ar dinamisko jaudas atdevi, izcilu reakciju pat pie zemiem dzinēja apgriezieniem, vienlaikus saglabājot zemu degvielas patēriņa un izmešu līmeni.
Steptronic sporta pārnesumkārba, BMW 4. sērijas Coupé, G22, 2020, salons

Steptronic sporta pārnesumkārba.

Automātiskā astoņpakāpju Steptronic sporta pārnesumkārba piedāvā ārkārtīgi sportisku pārnesumu pārslēgšanu. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties automātisku vai manuālu pārslēgšanu ar pārnesumu pārslēga lāpstiņām vai pārnesumu pārslēgsviru – vienmērīgai vai neticami dinamiskai braukšanai. SPORT režīmā un ar pārnesumu pārslēgsviru kreisajā S/M pozīcijā pārnesumu pārslēgšana ir konfigurēta maksimālam sniegumam.
xDrive logotips, BMW 4. sērijas Coupé, G22, 2020

xDrive.

Atjautīgā BMW xDrive pilnpiedziņas sistēma vienmērīgi un pielāgojami pārvada piedziņas spēku uz priekšējiem un aizmugurējiem riteņiem, sniedzot pastiprinātu saķeri, virziena stabilitāti, braukšanas dinamiku un drošību jebkurā braukšanas situācijā. Vēl lielākai izveicībai, piemēram, elektroniski vadāmā jaudas sadale līkumos līdzsvaro pārlieku pagriežamību un nepietiekamu pagriežamību.
Balstiekārta, BMW 4. sērijas Coupé, G22, 2020

Balstiekārta.

Standarta balstiekārta piedāvā augstu precizitātes līmeni, veiklību un balstiekārtas komfortu. Tas iespējams, pateicoties divu šarnīru priekšējās ass atsperu statnim, kas izgatavots no alumīnija, un rūpīgi izstrādātajai piecu sviru aizmugurējai asij, kā arī ārkārtīgi pedantiskajam visu komponentu pielāgojumam.
BMW TwinPower Turbo četrcilindru dīzeļdzinējs, BMW 4. sērijas Coupé, G22, 2020

BMW TwinPower Turbo četrcilindru dīzeļdzinējs.

Jaunās paaudzes BMW TwinPower Turbo 2,0 litru četrcilindru dīzeļdzinējs nodrošina dinamisku jaudas atdevi apvienojumā ar izcilu reakciju pat pie zemiem dzinēja apgriezieniem. Turbokompresors ar maināmu turbīnas ģeometriju un Common Rail tiešās iesmidzināšanas sistēmu gādā, lai šie dzinēji būtu ārkārtīgi ekonomiski un ar zemu izmešu līmeni.

INOVATĪVAS TEHNOLOĢIJAS.

Pilnīgi jaunā BMW 4. sērijas Coupé digitālie pakalpojumi un vadītāja palīdzības sistēmas.

Digitālā atslēga, BMW 4. sērijas Coupé G22 2020

Digitālā atslēga.

Kādēļ ņemt līdzi arī atslēgu, ja jums līdzi ir jau jūsu viedtālrunis? Savu BMW varat aizslēgt un atslēgt, un pat iedarbināt ar digitālo atslēgu. Varat pilnvarot arī līdz pat piecus cilvēkus ar iPhone* – ja tas saderīgs – lietot savu BMW. Citu lietu starpā ir iespējams ierobežot piedziņas spēku un maksimālo ātrumu, piem., autovadītājiem-iesācējiem. * BMW digitālā atslēga ir saderīga tikai ar dažu modeļu iPhone. Saderīgo iPhone saraksts ir pieejams vietnē bmw.com/digitalkey
Braukšanas palīgsistēma Professional, BMW 4. sērijas Coupé, G22, 2020

Braukšanas palīgsistēma Professional.

Braukšanas palīgsistēma Professional nodrošina optimālu komfortu un drošību, atrodoties kritiskos vai monotonas braukšanas apstākļos. Papildus braukšanas palīgsistēmā esošajam iekļauts arī stūrēšanas un joslu vadības palīgs ar paplašinātām funkcijām, joslu maiņas un ārkārtas apstāšanās palīgs, kā arī palikšanas joslā palīgs ar aktīvo sānu sadursmes aizsardzību.
Parking Assistant Plus BMW 4 Series Coupé G22 2020

Parking Assistant Plus.

Parking Assistant Plus makes parking and manoeuvring the vehicle easier. It features among others the Surround View system including Top View, Panorama View, Remote View 3D , as well as a lateral parking aid, the emergency braking function Active Park Distance Control, Parking Assistant with longitudinal and lateral guidance and Reversing Assistant.
Viedtālruņa integrēšana, BMW 4. sērijas Coupé, G22, 2020

Viedtālruņa integrēšana.

Kāpēc iztikt bez viedtālruņa iespējām savā BMW, kad varat turpināt to lietot kā parasti? Ar viedtālruņa integrēšanu jūsu automobilis atbalsta Apple CarPlay un Android Auto, izveidojot bezvadu savienojumu starp jūsu viedtālruni un automobili. Tas ļauj ērti izmantot pazīstamas funkcijas un dažādas lietojumprogrammas automobilī.
Attālā programmatūras jaunināšana, BMW 4. sērijas Coupé, G22, 2020

Attālā programmatūras jaunināšana.

Vai vēlaties, lai jūsu BMW būtu jaunākā programmatūra? Ar attālo programmatūras jaunināšanu jūsu BMW vienmēr būs jaunākā programmatūra. Jauninājumi tiek instalēti attāli, gluži kā jūsu viedtālrunī. Šādi var aktivizēt arī citas jūsu automobiļa funkcijas.

BMW 4. sērijas Coupé degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • BMW M440i xDrive Coupé:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 7,6-8,1
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 173-186

  BMW 430i Coupé:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētajā ciklā): 6,6-7,4
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 150-168

  Norādītais CO2 izmešu daudzums, degvielas/elektroenerģijas patēriņš un visi elektroenerģijas rādītāji tika notikti, pielietojot WLTP (Pasaulē saskaņotā vieglo transportlīdzekļu testēšanas procedūra) testēšanas metodi. Šie rādītāji var atšķirties no tiem, kas iegūti reālos darba apstākļos, jo šādus rezultātus ietekmē daudzi faktori, piemēram, uzstādītie papildu piederumi, riepas, pārvadātā krava, braukšanas paradumi, laikapstākļi, apkārtējā temperatūra, ceļa segums un infrastruktūra, reljefa ietekme, akumulatora uzlādes līmenis utt.
  Lai varētu salīdzināt citu transportlīdzekļu CO2 izmešu daudzumu, degvielas/elektroenerģijas patēriņu un visus elektroenerģijas rādītājus, izmantojiet datus, kas iegūti, pielietojot to pašu testēšanas metodi.

  Uzziniet vairāk par WLTP, degvielas patēriņu un izmešiem: https://www.bmw.lv/lv/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/bmw-emissions.html.
  Uzziniet vairāk par degvielas taupīšanu un efektīvu braukšanu: https://www.bmw.lv/lv/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/bmw-efficient-technologies.html.