DYNAMIC+

Jaunais BMW 4. sērijas Coupé. 4 nozīmē vairāk.

DYNAMIC+

Jaunais BMW 4. sērijas Coupé. 4 nozīmē vairāk.

DYNAMIC+Jaunais BMW 4. sērijas Coupé. 4 nozīmē vairāk.

Jaudīgs sportisks, kas atstāj iespaidu uz ceļa. Rezultāts ir iespaidīgs. Vairāk dinamikas, izveicības un komforta. Neapšaubāmi gatavs darbībai, piedāvājot nevainojami pilnveidotu dizainu, izskatu un vadāmību. Īsumā: elpu aizraujošs sporta Coupé, kas braukšanas priekam piešķir jaunu nozīmi un apmierinās pat prasīgāko klientu.
 

BMW 440i Coupé:
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 7,7 – 7,4
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 179 – 172
 

Patēriņš tiek noteikts atbilstoši ECE braukšanas ciklam atkarībā no izvēlēto riteņu un riepu izmēriem. Modeļiem attēlos izmantots arī papildaprīkojums.

Read more

Paātrinājums 0 – 100 km/h s (440i)

5,2

Maksimālais ātrums (440i)

250 km/h

Kombinētais degvielas patēriņš l/100 km (440i)

7,7, – 7,4

CO2 izmeši g/km (440i)

179 – 172

Pamata modeļi no

39 600 €

Jaunais BMW 4. sērijas Coupé piedāvā unikālu braukšanas sajūtu, pateicoties zemajam smaguma centram, izcilam ass slodzes sadalījumam un jaudīgiem, efektīviem dzinējiem. Apvienojumā ar ekskluzīvo aprīkojumu šis aizraujošais Coupé piesaistīs ikviena skatienu. Dinamisks. Sportisks. Jaudīgs.

BREATHTAKING+

Jau no pirmā acumirkļa ir skaidrs, cik sportisks ir jaunais BMW 4. sērijas Coupé. Un varat sajust tā dinamiku, vien pieskaroties akseleratora pedālim. Ar jaudīgu dzinēju izvēles spēku, aizmugurējo riteņu piedziņu vai pilnpiedziņu un izcilu ass slodzes sadalījumu. Ikviens pārnesums ir tīrā bauda. Ikviens līkums ir alkas pēc nākamā. Un ikviens kilometrs ir valdzinošs piedzīvojums.

“Mēs BMW tiecamies rast estētiku, kas izceļ efektīvu dinamiku kā dabisku mūsu oficiālā izteiksmes veida aspektu.”
ADRIANS VAN HOIDONKS [ADRIAN VAN HOOYDONK], BMW GROUP DIZAINA NODAĻAS VADĪTĀJS

DESIGN+

TOP FORM+

Ja sporta Coupé ir ideālā forma, tad BMW 4. sērijas Coupé ir labākā veidne. Tā sportiskais izskats izstaro dinamiku un lepojas ar iedvesmojošu plūdena stila un konturētu sānu saspēli. Unikālais sportiskas pievilcības, izveicības un estētikas apvienojums veido patiesi pilnīgu automobili.
Read more

ATHLETIC+

Jaunā BMW 4. sērijas Coupé priekšdaļa atstāj inovatīvi sportisku iespaidu. Satriecošo dubulto elipsveida režģi no sāniem ietver modelētie LED priekšējie lukturi un izstaro sportisku spēku. Lielie gaisa savācēji ar integrētajiem LED miglas lukturiem neaizmirstami noslēdz dinamisko izskatu.
Read more

STREAMLINED+

Jaunais BMW 4. sērijas Coupé izstaro eleganci un sportiskumu, pateicoties pagarinātajam stilam ar lēzeno jumta līniju un konturētajiem sāniem. Logi bez rāmja rada viegluma sajūtu un izceļ nedaudz izliekto siluetu un veiklo dizainu.
Read more

EXPRESSIVE+

BMW 4. sērijas Coupé aizmugurei ir apņēmīgāka nostāja, ko izceļ izvirzītais buferis ar neatņemamajiem izpūtējiem. Pārveidotie, divdaļīgie LED aizmugurējie lukturi pievilcīgi uzsver virsbūves platumu un akcentē dinamiski oficiālo izteiksmes veidu.
Read more

INTERIOR+

AMBIENCE+

BMW 4. sērijas Coupé ekskluzīvais salons apvieno sportiskumu un modernas funkcijas. Dažādas informācijas un komunikācijas tehnoloģijas un salons ar augstas kvalitātes materiāliem, kas nevainojami pielāgots vadītāja vajadzībām, nodrošina ļoti augstu komforta un ērtību līmeni. Turklāt salona apgaismojums rada unikālu braukšanas baudījumu.
Read more

DRIVER-ORIENTED+

Standartaprīkojuma sporta ādas multifunkcionālā stūre atrodas uz vadītāju vērstā kokpita centrā. BMW Head-Up displejs un jaunais multifunkcionālais instrumentu displejs*, abi pieejami papildaprīkojumā, skaidri attēlo plašu svarīgas informācijas klāstu. Un jaunā navigācijas sistēma Professional nodrošina lielisku savienojumu – tāpat kā BMW Connected lietojumprogramma, kas sasaista viedtālruni ar jauno BMW 4. sērijas Coupé.

*Pieejams ierobežotā skaitā
Read more

EXCLUSIVE+

BMW 4. sērijas Coupé elegantais salona aprīkojums ietver plašu izsmalcinātu materiālu klāstu ar izmeklētām apdarēm. Izbaudiet nevainojamu komfortu – papildaprīkojumā iespējams izvēlēties augstas kvalitātes sporta sēdekļus, kas apvilkti ar smalku ādu. Patīkamo atmosfēru vēl vairāk uzlabo pievilcīgās salona un akcenta joslas, elegantās hromētās detaļas un instrumentu paneļa kontrastējošais šuvums.
Read more

DRIVING PLEASURE+

Jaunie BMW 4. sērijas modeļi.

 • Uzziniet vairāk

DRIVING PLEASURE+

Jaunie BMW 4. sērijas modeļi.

Atklājiet īstu sporta pievilcību, progresīvu dizainu un ekskluzīvu komfortu jaunajā BMW 4. sērijas modeļu saimē.

Read more
 • Uzziniet vairāk

DEGVIELAS PATĒRIŅŠ UN CO2 IZMEŠI.

 • BMW 440i Gran Coupé:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): no 6,8 līdz 6,6
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 159 – 154

  Skaitļi iekavās attiecas uz automobili ar septiņpakāpju M dubultā sajūga pārnesumkārbu ar Drivelogic.

  Patēriņš tiek noteikts atbilstoši ECE braukšanas ciklam atkarībā no izvēlēto riteņu un riepu izmēriem. Modeļiem attēlos izmantots arī papildaprīkojums.

  Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un nominālajiem specifiskajiem jauno automobiļu CO2 izmešiem var iegūt "Jaunajās pasažieru transportlīdzekļa degvielas patēriņa un CO2 izmešu vadlīnijās", kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās, "DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH", Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vācija, un vietnē http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.

  Vērtības neattiecas uz kādu noteiktu automobili un nav daļa no produkta piedāvājuma, tās ir paredzētas tikai dažādu automobiļu tipu salīdzināšanai. Degvielas vai citu enerģijas avotu ražošanas un piegādes procesā radītie CO2 izmeši nav ņemti vērā, nosakot CO2 izmešus saskaņā ar direktīvu 1999/94/EK.