FREEDOM+

Jaunais BMW 4. sērijas Cabrio. 4 nozīmē vairāk.

FREEDOM+

Jaunais BMW 4. sērijas Cabrio. 4 nozīmē vairāk.

FREEDOM+Jaunais BMW 4. sērijas Cabrio. 4 nozīmē vairāk.

Jaunais BMW 4. sērijas Cabrio: Tveriet sauli, izjūtiet vēju un izbaudiet šos īpašos braukšanas mirkļus. Ar sportisku veiklību un rosinošu dinamiku, kā arī iespaidīgu aerodinamisko dizainu, modernu aprīkojumu un plašu inovatīvu funkciju klāstu. Mūsdienīgums, kas definē brīvību uz četriem riteņiem.

 

BMW 430i Cabrio
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): no 7,0 līdz 6,6
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 162 – 154

 

Patēriņš tiek noteikts atbilstoši ECE braukšanas ciklam atkarībā no izvēlēto riteņu un riepu izmēriem. Modeļiem attēlos izmantots arī papildaprīkojums. 

Read more

Paātrinājums 0 – 100 km/h s (430i)

6,4

Maksimālais ātrums (430i)

250 km/h

Kombinētais degvielas patēriņš l/100 km (430i)

7,0 – 6,6

CO2 izmeši g/km (430i)

162 – 154

Jumta nolaišana sekundēs

aptuveni 20 s

Pamata modeļi no

47 500 €

Jaunais BMW 4. sērijas Cabrio apvieno aizraujošu sportiskumu ar stilīgu eleganci. Nolaižamais cietais jumts piešķir īstu kabrioleta sajūtu un unikālu braukšanas baudījumu visa gada garumā. Komfortabls salons un inovatīvu tehnoloģiju klāsts aktīvam dzīvesveidam noslēdz veiksmīgo vispārējo koncepciju. Unikāli intensīvai braukšanas pieredzei.

SPORTY+

Jaunais BMW 4. sērijas Cabrio nodrošina neticami iespaidīgus braukšanas mirkļus, pateicoties aizraujošajām jaudas īpašībām un izveicīgajai dinamikai. Vienalga, vai esat uz mierīga piekrastes ceļa vai sarežģītā kalnu pārejā, jaudīgie dzinēji, efektīvā, vieglā konstrukcija un sportiski izveicīgā balstiekārta parādīs savas īstās spējas.

“Mēs radām ļoti emocionālu dizainu, kas ir autentisks un mērķtiecīgs.”
ADRIANS VAN HOIDONKS [ADRIAN VAN HOOYDONK], BMW GROUP DIZAINA NODAĻAS VADĪTĀJS

DESIGN+

BREATHLESS+

Brīvība uz četriem riteņiem vispievilcīgākajā formā: jaunā BMW 4. sērijas Cabrio dizains valdzina gan ar paceltu, gan nolaistu cieto jumtu, pateicoties unikālai sportiska izskata, patīkama stila un jaudīgas dinamikas kombinācijai. Padarot ikvienu braucienu par pārliecinošu paziņojumu.
Read more

ATHLETIC+

Jaunā BMW 4 Cabrio priekšdaļa vēsta par šī automobiļa iemiesoto inovatīvo sporta pievilcību. Modelētie LED priekšējie lukturi no sāniem ietver raksturīgo BMW dubulto elipsveida režģi, uzsverot spēcīgo sportiskumu. Dinamisko izskatu izcili noslēdz lielie gaisa savācēji ar integrētajiem LED miglas lukturiem.
Read more

STREAMLINED+

Pagarinātais stils ar konturētajiem sāniem uzsver jaunā BMW 4. sērijas Cabrio sportisko eleganci. Ķīļveida siluets apvieno izteiksmīgu aizmuguri, un rada nervus kutinošas dinamikas sajūtu, kas ir vienlīdz jaudīga gan ar paceltu, gan nolaistu cieto jumtu.
Read more

EXPRESSIVE+

Skatoties no aizmugures, BMW 4. sērijas Cabrio ir apņēmīgāka nostāja, ko izceļ izvirzītais buferis ar neatņemamajiem izpūtējiem. Pārstrādātie divdaļīgie LED aizmugurējie lukturi uzsver pievilcīgo platumu un skaidri akcentē dinamisko dizainu.
Read more

INTERIOR+

AMBIENCE+

BMW 4. sērijas Cabrio ekskluzīvais salons apvieno sportiskumu un modernas funkcijas. Dažādas informācijas un komunikācijas tehnoloģijas un salons ar augstas kvalitātes materiāliem, kas nevainojami pielāgots vadītāja vajadzībām, nodrošina ļoti augstu komforta un ērtību līmeni. Turklāt salona apgaismojums rada unikālu braukšanas baudījumu.
Read more

DRIVER-ORIENTED+

Standartaprīkojuma sporta ādas multifunkcionālā stūre atrodas uz vadītāju vērstā kokpita centrā. BMW Head-Up displejs un jaunais multifunkcionālais instrumentu displejs*, abi pieejami papildaprīkojumā, skaidri attēlo plašu svarīgas informācijas klāstu. Un jaunā navigācijas sistēma Professional nodrošina lielisku savienojumu – tāpat kā BMW Connected lietojumprogramma, kas sasaista viedtālruni ar jauno BMW 4. sērijas Cabrio.

*Pieejams ierobežotā skaitā
Read more

EXCLUSIVE+

BMW 4. sērijas Cabrio elegantais salona aprīkojums ietver plašu izsmalcinātu materiālu klāstu ar izmeklētām apdarēm. Izbaudiet lielisku komfortu, papildaprīkojumā izvēloties sporta sēdekļus, kas apvilkti ar smalku ādu un aprīkoti ar SunReflexive tehnoloģiju un papildaprīkojuma gaisa izolāciju. Patīkamo atmosfēru vēl vairāk uzlabo pievilcīgās salona un akcenta joslas, elegantās hromētās detaļas un instrumentu paneļa kontrastējošais šuvums.
Read more

DRIVING PLEASURE+

Jaunie BMW 4. sērijas modeļi.

 • Uzziniet vairāk

DRIVING PLEASURE+

Jaunie BMW 4. sērijas modeļi.

Atklājiet īstu sporta pievilcību, progresīvu dizainu un ekskluzīvu komfortu jaunajā BMW 4. sērijas modeļu saimē.

Read more
 • Uzziniet vairāk

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • BMW 440i Gran Coupé:
  Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): no 6,8 līdz 6,6
  CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 159 – 154

  Skaitļi iekavās attiecas uz automobili ar septiņpakāpju M dubultā sajūga pārnesumkārbu ar Drivelogic.

  Patēriņš tiek noteikts atbilstoši ECE braukšanas ciklam atkarībā no izvēlēto riteņu un riepu izmēriem. Modeļiem attēlos izmantots arī papildaprīkojums.

  Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un nominālajiem specifiskajiem jauno automobiļu CO2 izmešiem var iegūt "Jaunajās pasažieru transportlīdzekļa degvielas patēriņa un CO2 izmešu vadlīnijās", kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās, "DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH", Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vācija, un vietnē http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.

  Vērtības neattiecas uz kādu noteiktu automobili un nav daļa no produkta piedāvājuma, tās ir paredzētas tikai dažādu automobiļu tipu salīdzināšanai. Degvielas vai citu enerģijas avotu ražošanas un piegādes procesā radītie CO2 izmeši nav ņemti vērā, nosakot CO2 izmešus saskaņā ar direktīvu 1999/94/EK.