NEPĀRSPĒTS BRAUKŠANAS PRIEKS.

BMW 3. sērijas Touring.

NEPĀRSPĒTS BRAUKŠANAS PRIEKS.

BMW 3. sērijas Touring.

NEPĀRSPĒTS BRAUKŠANAS PRIEKS.BMW 3. sērijas Touring.

Bagāžas nodalījuma ietilpība, l

496

Bezkontakta bagāžas nodalījuma pārsega atvēršana un aizvēršana


Garenbāze, cm

2,810

Atzveltne 40/20/40

standartaprīkojums

Ar savu neatvairāmo sportiska dizaina, dinamikas un nepārspētas funkcionalitātes apvienojumu BMW 3. sērijas Touring pārsteidz jau uz starta līnijas. Optimāls svara sadalījums, klasikā aizmugures riteņu piedziņa un jaudīgi, ārkārtīgi ekonomiski benzīna un dīzeļdzinēji ar BMW EfficientDynamics tehnoloģiju nodrošina izcilu dinamiku un zemu degvielas patēriņu. Atjautīgā BMW xDrive pilnpiedziņas sistēma nodrošina labāko saķeri jebkādos apstākļos. Turklāt ar Sport Line, Luxury Line vai M Sport pakotnes iespējām jūs varat pielāgot BMW 3. sērijas Touring savām vēlmēm un vajadzībām.

IEPAZĪSTIET BMW 3. SĒRIJAS TOURING.

Rakstura spēka atpazīšana.

BMW vienmēr ir unikālu dizaina ideju summa. Un tā ir pamatā automobiļiem ar nesajaucamu sportisku eleganci.

Read more

Dizains.

Nepārprotamā dinamikas, elegances un daudzveidības kombinācija padara BMW 3. sērijas Touring par sportiskāko automobili savā klasē. Ar BMW 3. sērijas raksturīgajām īpašībām automobilis turpina BMW zīmola dizaina tradīcijas: garš pārsegs, īsas pārkares, gara garenbāze un uz aizmuguri atbīdīts pasažieru nodalījums. Tādējādi BMW 3. sērijas Touring saglabā vadošo vietu savā segmentā.
Read more

Braukšanas dinamika un efektivitāte.

BMW 3. sērijas Touring piedāvā dinamiku daudz un dažādos aspektos. Papildaprīkojuma Adaptive M balstiekārta vai variablā sporta stūres iekārta nodrošina izcilu dinamiku, lai jūs saglabātu maksimālu vadāmību un precizitāti, pat sportiskas braukšanas laikā. BMW TwinPower Turbo dzinēji un papildaprīkojuma 8 pakāpju Steptronic sporta pārnesumkārba nodrošina izcilu braukšanas prieku. Šīs un citas BMW EfficientDynamics tehnoloģijas nodrošina iespaidīgu sniegumu, vienlaikus palīdzot samazināt degvielas patēriņu.
Read more

Funkcionalitāte.

BMW 3. sērijas Touring bagāžas nodalījums ir lieliski piemērots ikvienam izaicinājumam – no vieglas bagāžas līdz smagiem, masīviem priekšmetiem. Pat ar paceltu aizmugurējā sēdekļa atzveltni ir pieejama 495 litrus plaša vieta. Pilnībā noliecot atzveltni, šis tilpums sasniedz neticamus 1500 litrus. Standartaprīkojuma garu priekšmetu transportēšanas sistēma ar aizmugurējā sēdekļa atzveltni, ko var noliekt proporcijā 40:20:40, ļauj pielāgot sēdekļus un bagāžas nodalījumu jūsu vajadzībām. Vidējo sēdekļa daļu un daļu aiz priekšējā pasažiera var noliekt atsevišķi. Sēdekļa daļu aiz vadītāja var noliekt kopā ar vidējo sēdekļa daļu. Tādējādi BMW 3. sērijas Touring iespējams neticami ērti iekraut un izkraut mantas. Aizmugurē var sēdēt divi pasažieri, vienlaikus vedot garus priekšmetus (piemēram, slēpju un sniega dēļa somas). BMW 3. sērijas Touring ir vienīgais automobilis savā segmentā, kura aizmugures vējstikls atveras atsevišķi, tādējādi nodrošinot daudz ērtāku bagāžas iekraušanu.
Read more

BMW 3. SĒRIJAS TOURING ĪSUMĀ.