VISAS IESPĒJAS. NEKĀDU ŠĶĒRŠĻU.

BMW ConnectedDrive pakalpojumi un lietojumprogrammas BMW 3. sērijas Touring.

No BMW 3. sērijas Touring jūs sagaidāt izcilu komfortu. Ar BMW ConnectedDrive pakalpojumiem un lietojumprogrammām jūs varat vēl vairāk uzlabot labsajūtu. Piemēram, automobili var pārveidot par jūsu personisko mobilo biroju. Visam, ko piedāvā internets, var tieši piekļūt BMW 3. sērijas Touring. Piemēram, jūs nekad nepārsteigs sastrēgums. Un pat ja tā notiks, pa rokai ir ātrs atbalsts.

Read more

CONNECTEDDRIVE PAKALPOJUMI.

ConnectedDrive pakalpojumi atver durvis uz BMW digitālo pasauli. Izmantojiet automobiļa lietojumprogrammas, lai vienmēr būtu informēti par jaunumiem un laikapstākļiem. Pieejams arī Office rīks un tiešsaistes meklēšanas funkcija. ConnectedDrive pakalpojumi ir pamata pakotne, kas ir nepieciešama, lai iegādātos citus digitālos pakalpojumus.

ConnectedDrive pakalpojumi.

 • BMW ConnectedDrive veikals

  BMW ConnectedDrive veikalā jebkurā laikā un vietā var nopirkt papildu pakalpojumus un lietojumprogrammas, kas atbilst jūsu vēlmēm. Šos pakalpojumus var ērti izvēlēties un pasūtīt pat pēc BMW iegādes. Tādējādi pircēji var izvēlēties no visiem pieejamajiem BMW ConnectedDrive pakalpojumiem un lietojumprogrammām savām vēlmēm atbilstošas – pat neizkāpjot no automobiļa.
  Pakalpojumi un lietojumprogrammas, ko var pasūtīt BMW ConnectedDrive veikalā, ir īpaši izstrādāti atbilstoši BMW vadītāju vēlmēm un vajadzībām. Tāpat var izvēlēties atsevišķu pakalpojumu ilgumu. Tas ļauj pircējiem pasūtīt pakalpojumus noteiktam laika posmam, piemēram, atvaļinājumam.
  BMW ConnectedDrive veikalam var piekļūt no BMW vai izmantojot “My BMW ConnectedDrive” tiešsaistes klientu portālu. Jaunie pakalpojumi un lietojumprogrammas ir pieejami automobilī drīz pēc to iegādes. BMW ConnectedDrive veikals vienmēr nodrošina aktuālo informāciju par pieejamām lietojumprogrammām un pakalpojumiem.

 • Apps

  Aprīkojuma funkcija “Lietojumprogrammas” ir platforma, kas ļauj BMW automobiļos ērti izmantot izvēlētās viedtālruņu lietojumprogrammas. Lai klientiem būtu pieejamas dažādas lietojumprogrammas, BMW ne tikai izstrādā savas lietojumprogrammas, piemēram, “BMW Connected app” un “BMW M Laptimer”, bet arī sadarbojas ar tādiem partneriem, kā Napster, GoPro, Deezer, Spotify un Audible, lai šīs lietojumprogrammas droši varētu izmantot arī automobilī.
  Vienkārši piestipriniet saderīgu viedtālruni automobilim ar iespraužamu adapteri, ja tāds ir pieejams, vai USB kabeli. Audio tiek atskaņots automobiļa skaņu sistēmā. Visas lietojumprogrammas funkcijas var ērti pārvaldīt ar iDrive kontrolleri. Automobilim pieejamo lietojumprogrammu klāsts nepārtraukti paplašinās, pateicoties ciešajai BMW partnerībai ar dažādiem piegādātājiem.

BMW CONNECTED.

Savienots ar jūsu BMW. BMW Connected lietojumprogramma ir jūsu personalizētais digitālais palīgs, kas rūpējas par jūsu vajadzībām gan pirms brauciena, gan tā laikā. Piekļūstiet automobilim ar viedtālruni, viedpulksteni vai Amazon Echo, nosūtiet galamērķus uz navigācijas sistēmu vai saņemiet atgādinājumus par tikšanos, lai būtu drošs, ka tur nonāksit laikā.

 • Microsoft Exchange

  Esiet produktīvs ikdienas braucienos. Izcilā Microsoft Exchange integrācija BMW ConnectedDrive pakalpojumos ļauj pastāvīgi sinhronizēt e-pastus, kontaktpersonas un kalendāra ierakstus ar citām gala ierīcēm un vienkārši un tieši tos apstrādāt. Visi e-pasti, kontaktpersonas un kalendāra ieraksti tiek pastāvīgi sinhronizēti, nodrošinot to pieejamību automobilī, kamēr atrodaties ceļā. Tos iespējams apstrādāt tieši automobilī bez papildu gala ierīces, piemēram, viedtālruņa, palīdzības. Turklāt informāciju iespējams izmantot nekavējoties – piemēram, tālruņa numurus no e-pasta ziņojumiem iespējams nekavējoties izsaukt savienotajā tālrunī, un adreses iespējams nosūtīt uz navigācijas sistēmu.

  Nav svarīgi, vai e-pasta ziņojumi rakstīti un apmeklējumi plānoti birojā vai sanāksmē, vai e-pasta ziņojumi tiek lasīti skaļi automobilī un atbildēšanai tiek izmantota ziņu diktēšana – visas gala ierīces pastāvīgi tiks aktualizētas, un ikviena pieteikšanās ir droša.

  Lai izmantotu Microsoft Exchange, nepieciešams aktīvs Microsoft Office 365 konts.

CONCIERGE PAKALPOJUMS.

Vai rīt Romā spīdēs saule? Cikos ir mans reiss un kur atrodas pilsētā labākais restorāns? Concierge pakalpojumi ir paredzēti, lai palīdzētu ceļojumu laikā, un var sniegt jums atbalstu jebkurā pieprasījumā, vienu reizi piespiežot pogu – individuāli, personiski un ātri. Lai kur jūs būtu, lai kas jums nepieciešams.

Concierge pakalpojums.

TIEŠSAISTES IZKLAIDE.

Ideāla dziesma katrai situācijai, katram ceļam un katram noskaņojumam. Tiešsaistes izklaide piedāvā tiešu un neierobežotu piekļuvi miljoniem mūzikas ierakstu BMW 3. sērijā – neizmantojot viedtālruni vai citu ierīci. Ir pieejams plašs mūzikas ierakstu klāsts ikvienai gaumei. Atskaņojot automobilī kādu dziesmu vai albumu, tas automātiski tiek lejupielādēts automobiļa cietajā diskā. Garantētam klausīšanās baudījumam bez pārtraukumiem.
Ar tiešsaistes izklaidi par fiksētu maksu var atvērt kontu bez papildu izmaksām pie jebkura BMW mūzikas partnera, piemēram, Napster, ko bez papildu maksas var izmantot sešās dažādās Eiropas valstīs: Vācijā, Francijā, Apvienotajā Karalistē, Itālijā, Spānijā un Nīderlandē.

Tiešsaistes izklaide.