VISAS IESPĒJAS. NEKĀDU ŠĶĒRŠĻU.

BMW ConnectedDrive pakalpojumi un lietojumprogrammas BMW 3. sērijas Touring.

No BMW 3. sērijas Touring jūs sagaidāt izcilu komfortu. Ar BMW ConnectedDrive pakalpojumiem un lietojumprogrammām jūs varat vēl vairāk uzlabot labsajūtu. Piemēram, automobili var pārveidot par jūsu personisko mobilo biroju. Visam, ko piedāvā internets, var tieši piekļūt BMW 3. sērijas Touring. Piemēram, jūs nekad nepārsteigs sastrēgums. Un pat ja tā notiks, pa rokai ir ātrs atbalsts.

CONNECTEDDRIVE PAKALPOJUMI.

Papildaprīkojuma ConnectedDrive pakalpojumi ir BMW ConnectedDrive funkciju pamats, kas nodrošina vadītājam plašu informācijas, izklaides un pakalpojumu funkciju klāstu, esot ceļā.
Piedāvājums ietver piekļuvi aktuālai vietējai informācijai, piemēram, laika prognozei, jaunākajām ziņām, kā arī tiešsaistes GoogleTM meklēšanai un praktiskām biroja funkcijām. Automobilī bez viedtālruņa palīdzības iespējams tieši piekļūt tādiem pakalpojumiem un funkcijām kā novietošanas informācija un ceļojumu un viesnīcu ceļveži, izmantojot vien ConnectedDrive izvēlni.
Integrēta arī ērta, droša un neierobežota piekļuve izvēlētām viedtālruņa lietojumprogrammām. ConnectedDrive pakalpojumi ļauj piekļūt arī BMW ConnectedDrive veikalam, kurā jebkurā laikā un vietā varat izvēlēties pakalpojumus un lietojumprogrammas atbilstoši savām vēlmēm. Papildaprīkojuma ConnectedDrive pakalpojumi sniedz vēl daudzas citas līdzīgas iespējas, lai katrs brauciens ar BMW būtu īsts piedzīvojums.

ConnectedDrive pakalpojumi.

 • BMW ConnectedDrive veikals

  BMW ConnectedDrive veikalā jebkurā laikā un vietā var nopirkt papildu pakalpojumus un lietojumprogrammas, kas atbilst jūsu vēlmēm. Šos pakalpojumus var ērti izvēlēties un pasūtīt pat pēc BMW iegādes. Tādējādi pircēji var izvēlēties no visiem pieejamajiem BMW ConnectedDrive pakalpojumiem un lietojumprogrammām savām vēlmēm atbilstošas – pat neizkāpjot no automobiļa.
  Pakalpojumi un lietojumprogrammas, ko var pasūtīt BMW ConnectedDrive veikalā, ir īpaši izstrādāti atbilstoši BMW vadītāju vēlmēm un vajadzībām. Tāpat var izvēlēties atsevišķu pakalpojumu ilgumu. Tas ļauj pircējiem pasūtīt pakalpojumus noteiktam laika posmam, piemēram, atvaļinājumam.
  BMW ConnectedDrive veikalam var piekļūt no BMW vai izmantojot “My BMW ConnectedDrive” tiešsaistes klientu portālu. Jaunie pakalpojumi un lietojumprogrammas ir pieejami automobilī drīz pēc to iegādes. BMW ConnectedDrive veikals vienmēr nodrošina aktuālo informāciju par pieejamām lietojumprogrammām un pakalpojumiem.

 • Apps

  Aprīkojuma funkcija “Lietojumprogrammas” ir platforma, kas ļauj BMW automobiļos ērti izmantot izvēlētās viedtālruņu lietojumprogrammas. Lai klientiem būtu pieejamas dažādas lietojumprogrammas, BMW ne tikai izstrādā savas lietojumprogrammas, piemēram, “BMW Connected app” un “BMW M Laptimer app”, bet arī sadarbojas ar tādiem partneriem, kā Napster, GoPro, Deezer, Spotify un Audible, lai šīs lietojumprogrammas droši varētu izmantot arī automobilī.
  Vienkārši piestipriniet saderīgu viedtālruni automobilim ar iespraužamu adapteri, ja tāds ir pieejams, vai USB kabeli. Audio tiek atskaņots automobiļa skaņu sistēmā. Visas lietojumprogrammas funkcijas var ērti pārvaldīt ar iDrive kontrolleri. Automobilim pieejamo lietojumprogrammu klāsts nepārtraukti paplašinās, pateicoties ciešajai BMW partnerībai ar dažādiem piegādātājiem.

 • Bluetooth birojs

  Bluetooth birojs ļauj jums efektīvāk izmantot automobilī pavadīto laiku. Ar ierīcēm, kurās iespējots Bluetooth, ceļā var ērti plānot dienas darbus. Vissvarīgākās saderīgu viedtālruņu biroja funkcijas, piemēram, e-pasti, tikšanās, uzdevumi vai ziņojumi, tiek atainoti vadības displejā un var tikt pēc pieprasījuma ērti un droši nolasīti skaļruņos. Visas saderīgās mobilās ierīces ir uzskaitītas

CONCIERGE PAKALPOJUMS.

Šī ir iespēja ikvienam, kurš kādreiz ir gribējis zināt, kāda ir sajūta, ja ir savs sulainis: BMW ConnectedDrive Concierge pakalpojumi. Ar vienu pogas spiedienu vadītājs tiek savienots ar BMW zvanu centra darbinieku, kas palīdzēs vadītājam ceļā kā “personīgais asistents”.
Vienalga, vai meklējat restorānu, tuvāko bankomātu vai dežūraptieku – BMW zvanu centra darbinieks ir jūsu rīcībā, lai palīdzētu, un var pat nosūtīt informāciju tieši uz jūsu navigācijas sistēmu. Concierge pakalpojumi darbojas neatkarīgi no vadītāja mobilā tālruņa un bez papildu maksas ir pieejami mītnes zemē un ārvalstīs visu diennakti bez brīvdienām.

Concierge pakalpojums.

TIEŠSAISTES IZKLAIDE.

Ideāla dziesma katrai situācijai, katram ceļam un katram noskaņojumam. Tiešsaistes izklaide piedāvā tiešu un neierobežotu piekļuvi miljoniem mūzikas ierakstu BMW 3. sērijā – neizmantojot viedtālruni vai citu ierīci. Ir pieejams plašs mūzikas ierakstu klāsts ikvienai gaumei. Atskaņojot automobilī kādu dziesmu vai albumu, tas automātiski tiek lejupielādēts automobiļa cietajā diskā. Garantētam klausīšanās baudījumam bez pārtraukumiem.
Ar tiešsaistes izklaidi par fiksētu maksu var atvērt kontu bez papildu izmaksām pie jebkura BMW mūzikas partnera, piemēram, Napster, ko bez papildu maksas var izmantot sešās dažādās Eiropas valstīs: Vācijā, Francijā, Apvienotajā Karalistē, Itālijā, Spānijā un Nīderlandē.

Tiešsaistes izklaide.