DAUDZ VIETAS JŪSU IDEJĀM.

BMW 3. sērijas Touring komforts un funkcionalitāte.

DAUDZ VIETAS JŪSU IDEJĀM.

BMW 3. sērijas Touring komforts un funkcionalitāte.

DAUDZ VIETAS JŪSU IDEJĀM.BMW 3. sērijas Touring komforts un funkcionalitāte.

Neatkarīgi no tā, vai dodaties ikdienas darīšanās, izbraukumā nedēļas nogalē vai lielajās brīvdienās, BMW 3. sērijas Touring ir pats piemērotākais automobilis, jo piedāvā augstāko komforta līmeni. Plašais salons ar dažādām uzglabāšanas iespējām padara ik braucienu par relaksējošu pieredzi. Ietilpīgais bagāžas nodalījums nodrošina izcilu pielāgojamību. Un atjautīgā pasažieru aizsardzības sistēma ļauj justies pārliecinoši, lai arī kur jūs sēdētu.

Read more

BEZKONTAKTA BAGĀŽAS NODALĪJUMA PĀRSEGA ATVĒRŠANA UN AIZVĒRŠANA.

BEZKONTAKTA BAGĀŽAS NODALĪJUMA PĀRSEGA ATVĒRŠANA UN AIZVĒRŠANA.

Ja vēlaties atvērt bagāžas nodalījumu pēc aizrautīgas iepirkšanās, bieži nav viegli atrast atslēgas, turot rokās visus iepirkumu maisiņus. Tas vairs nav nepieciešams, pateicoties inovatīvajai Comfort piekļuves sistēmai, kas apvienojumā ar automātisko bagāžas nodalījuma durvju vadību nodrošina bezkontakta bagāžas nodalījuma pārsega atvēršanu. lai atvērtu bagāžas nodalījuma durvis ar sensoru, pietiek ar ātru kājas kustību zem aizmugurējā bufera.


Sensori ir uzstādīti aizmugurējā buferī dažādos augstumos, lai pamanītu cilvēkus un noteiktu kājas kustību. Bagāžas nodalījuma durvis iespējams automātiski aizvērt tieši šādā pašā veidā. Šī funkcija ļauj ievērojami ērtāk izmantot bagāžas nodalījumu. Sistēma nodrošina piekļuvi tikai pēc attiecīgās automobiļa atslēgas identificēšanas.

GLABĀŠANAS KONCEPCIJA.

Viedtālrunis, dzērieni vai nelieli priekšmeti – BMW 3. sērijas Touring ir gana daudz iespēju jūsu vajadzībām. Viduskonsolē ir divu krūzīšu turētājs, un to vāku, kad tas ir aizvērts, var izmantot dažādu priekšmetu novietošanai. Priekšējo durvju iekšpusē var ievietot pudeles ar tilpumu līdz vienam litram.

Papildaprīkojuma glabāšanas nodalījuma pakotne piedāvā vēl vairāk uzglabāšanas iespēju. Tajā ir ar eņģēm piestiprināts glabāšanas nodalījums instrumentu paneļa vadītāja pusē, tīkli uz priekšējo sēdekļu atzveltnēm, kā arī divām somām. Pakotne ietver arī daudzpusīgu tīklu bagāžas nodalījuma grīdai, glabāšanas nodalījumu lietošanai zem tās un 12V kontaktligzdu aizmugurē.

FUNKCIONALITĀTE.

BMW 3. sērijas Touring bagāžas nodalījums ir lieliski piemērots ikvienam izaicinājumam – no vieglas bagāžas līdz smagiem, masīviem priekšmetiem. Pat ar paceltu aizmugurējā sēdekļa atzveltni ir pieejama 495 litrus plaša vieta. Pilnībā noliecot atzveltni, šis tilpums sasniedz neticamus 1500 litrus. Standartaprīkojuma garu priekšmetu transportēšanas sistēma ar aizmugurējā sēdekļa atzveltni, ko var noliekt proporcijā 40:20:40, ļauj pielāgot sēdekļus un bagāžas nodalījumu jūsu vajadzībām. Vidējo sēdekļa daļu un daļu aiz priekšējā pasažiera var noliekt atsevišķi. Sēdekļa daļu aiz vadītāja var noliekt kopā ar vidējo sēdekļa daļu. Tādējādi BMW 3. sērijas Touring iespējams neticami ērti iekraut un izkraut mantas. Aizmugurē var sēdēt divi pasažieri, vienlaikus vedot garus priekšmetus (piemēram, slēpju un sniega dēļa somas). BMW 3. sērijas Touring ir vienīgais automobilis savā segmentā, kura aizmugures vējstikls atveras atsevišķi, tādējādi nodrošinot daudz ērtāku bagāžas iekraušanu.

PASĪVĀ DROŠĪBA.

PASĪVĀ DROŠĪBA.

Maksimāla aizsardzība automobiļa pasažieriem.

Katram BMW automobilim ir atjautīgu drošības funkciju pakotne, kas samazina negadījumu risku – kā arī nodrošina sirdsmieru. Ārkārtīgi izturīgās, liela tilpuma atbalsta konstrukcijas un atjautīga specializēta lielas stiprības tērauda izmantošana nodrošina maksimālu izturību pasažieru salonā, kā arī minimālu kopējo svaru.
Trieciena spēks tiek novadīts no pasažieru nodalījuma uz citām automobiļa virsbūves daļām, piemēram, uz šasiju, sānu rāmjiem, priekšējo atdalošo daļu un jumtu, kur to absorbē priekšējās un aizmugurējās deformācijas zonas. Sānu sadursmes gadījumā automobilī sēdošos aizsargā vidusstatņu un sliekšņu uzliku stiprinātā struktūra, ārkārtīgi izturīgā sānu aizsardzība durvīs un stabilais sēdekļu apvalks.
Automobiļa priekšdaļā atrodas dažādas gājēju aizsardzības funkcijas. Priekšdaļā starp buferi un bufera pārsegu atrodas amortizators, kas samazina traumu risku, ja buferis trāpa gājēja kājām. Dzinēja pārsegam ir deformācijas elements, kas absorbē triecienspēku, veidojot deformācijas zonu.