SPORTISKS NO ĀRPUSES. PLAŠS IEKŠPUSĒ.

BMW 3. sērijas Touring dizains.

SPORTISKS NO ĀRPUSES. PLAŠS IEKŠPUSĒ.

BMW 3. sērijas Touring dizains.

SPORTISKS NO ĀRPUSES. PLAŠS IEKŠPUSĒ.BMW 3. sērijas Touring dizains.

Nepārprotamā dinamikas, elegances un daudzveidības kombinācija padara BMW 3. sērijas Touring par sportiskāko automobili savā klasē. Ar BMW 3. sērijas raksturīgajām īpašībām automobilis turpina BMW zīmola dizaina tradīcijas: garš pārsegs, īsas pārkares, gara garenbāze un uz aizmuguri atbīdīts pasažieru nodalījums. Tādējādi BMW 3. sērijas Touring saglabā vadošo vietu savā segmentā.

Read more

ĀRĒJAIS DIZAINS.

Sportiski elegantā virsbūve ir harmoniski saskaņota, liecinot par estētiku un dinamiku, tiklīdz jūs to ieraugāt. Ar horizontāliem statņiem, smalki izstrādātajiem gaisa savācējiem priekšējā spoilerī apvienojumā ar priekšējiem lukturiem tas pārliecinoši stāv uz ceļa. Papildaprīkojumā apaļajiem priekšējiem lukturiem ar Corona gredzeniem ir pieejama LED tehnoloģija.
Taču uzmanību piesaista ne tikai priekšdaļa. Pārliecinoši veidotajam aizmugurējam buferim ir divas horizontālas līnijas un aizmugurējie lukturi ar LED tehnoloģiju ir tālu novietoti, lai BMW 3. sērijas Touring ne ar ko nesajaucamais izskats būtu pamanāms arī tumsā.
Versija ar Luxury Line Platinum Silver metāliskā krāsā un ar 18 collu vieglmetāla diskiem ir tikai viena no daudzajām iespējām, kā personalizēt BMW 3. sērijas Touring – katra no tām izceļ automobiļa unikālo, sportisko raksturu.

LED LUKTURU DIZAINS.

Papildus standartaprīkojuma aizmugurējiem lukturiem ar LED tehnoloģiju BMW 3. sērijas Touring priekšējie un miglas lukturi arī ir pieejami ar LED.

 • LED priekšējie lukturi

  Visas LED priekšējo lukturu gaismas funkcijas ar dienasgaismas lukturiem, gabarītlukturiem un pagriezienu rādītājiem darbojas ar LED tehnoloģiju. Tālās un tuvās gaismas ietver 10 jaudīgus LED. Priekšējiem lukturiem ir automātiska priekšējo lukturu diapazona kontrole un tie lieliski apgaismo priekšā esošo ceļu, tādējādi uzlabojot drošību tumsā un sliktos laikapstākļos.
  LED raksturo ilgais kalpošanas mūžs un tās patērē par līdz 50 procentiem mazāk enerģijas kā parastās spuldzes. Tādējādi tās arī palīdz samazināt degvielas patēriņu un izmešus. Turklāt to izstarotā gaisma ir ļoti līdzīga dienasgaismai un īpaši saudzīga acīm. LED lukturu līdzenā ārējā līnija arī izceļ automobiļa sportisko stilu.

 • Adaptīvi LED priekšējie lukturi

  Adaptīvos LED priekšējos lukturus raksturo gaismas sadalījums, kas automātiski pielāgojas braukšanas ātrumam, dinamiski apgaismojot priekšā esošo ceļu. Papildus indikatoriem un dienas gaitas gaismas lukturiem tie ietver adaptīvo priekšējo lukturu funkciju ar pielāgojamu pilsētas un automaģistrāles gaismas sadali, pagriezienu apgaismojumu, kā arī BMW izvēles gaismas (pretapžilbināšanas tālo gaismu asistentu), kas automātiski pārslēdz no tuvajām uz tālajām gaismām. Tas ļauj sistēmai nodrošināt optimālu ceļa apgaismojumu jebkuros apstākļos.
  Tumsā kustīgie priekšējie lukturi ļauj vadītājam, pagriežot stūri, redzēt visu līkumu. Lai uzlabotu redzamību tuvumā, ieslēdzot pagriezienu rādītāju vai pagriežot stūri, automātiski tiek aktivizētas pagriezienu gaismas – pat ja automobilis stāv uz vietas. Adaptīvie priekšējie lukturi nodrošina optimālu ceļa apgaismojumu, ievērojami uzlabojot aktīvo drošību.
  BMW izvēles gaismas ļauj vadītājam neizslēgt tālās gaismas, kad vien tas ir nepieciešams, atvieglojot optimālu redzamību tumsā. Sistēma uzrauga priekšā vai pretim braucošos transportlīdzekļus un nepārtraukti pielāgo priekšējo lukturu tālās gaismas, lai neapžilbinātu citus ceļu satiksmes dalībniekus.

 • LED miglas lukturi

  LED miglas lukturi uzlabo redzamību tuvumā miglas vai nokrišņu laikā, lai braukšana būtu drošāka. Līdz ar plato gaismas staru leņķi tie ir pazīstami ar gaismas krāsu, kas ir spoža un ļoti līdzīga dienas gaismai, ilgo kalpošanas laiku un mazo enerģijas patēriņu.
  Vienlaikus LED miglas lukturi zem priekšējiem lukturiem nosaka tehnoloģiski inovatīvu, modernu toni jau tā pievilcīgajai BMW 3. sērijas priekšdaļai.

 • Aizmugurējie lukturi ar LED tehnoloģiju

  Aizmugurējie lukturi ar LED tehnoloģijas apgaismes elementiem ietver atsevišķus, jaudīgus LED apgaismes elementus un tiem ir klasiskā BMW "L" forma. Tā pastiprina aizmugurējās daļas BMW raksturu, lai to pat tumsā uzreiz varētu atpazīt kā BMW.
  Lielajiem pagriezienu rādītājiem un ātras darbības LED bremžu lukturiem arī ir sava loma, padarot BMW 3. sēriju vēl drošāku.

PANORĀMAS JUMTA LŪKA.

Panorāmas jumta lūka piedāvā aizraujošas ainavas un ļauj salonā ieplūst gaismai, tādējādi īpaši izceļot salona plašumu un nodrošinot patīkamu atmosfēru. Ja saule spīd pārāk spoži, elektroniski regulējamo saules aizsegu var vienkārši un vienmērīgi aizvērt. Ar atbīdīšanas un pacelšanas funkciju panorāmas jumta lūka piedāvā dažādas izcilas ventilācijas iespējas. Atverot jumta lūku ventilēšanas pozīcijā, automātiski tiek aizvērts saules aizsegs, lai nodrošinātu vēlamo gaisa plūsmu. Integrētais vēja sargs automātiski nodrošina minimālu turbulenci, braucot ar nolaistu jumtu.

SALONA DIZAINS.

Iesēžoties BMW 3. sērijas Touring, jūs nekavējoties pamanīsiet uz vadītāju orientēto salonu un izcilo materiālu kvalitāti. Salons ir plašs, ar dažādām uzglabāšanas iespējām un funkcionālu, nepieblīvētu instrumentu paneli. Vienlaikus tajā dominē elegance un dinamika. Dažādi hromēti akcenti, kā arī Black mirdzošas virsmas izceļ augsto kvalitāti. BMW raksturīgajā veidā kokpits ir sistemātiski orientēts uz vadītāju, ievērojami atvieglojot darbību.
Ikviens ergonomiskais uzdevums ir atrisināts ar vislielākām rūpēm un uzmanību. Vislabākais piemērs ir papildaprīkojuma navigācijas sistēmas Professional 8,8 collu atsevišķais vadības displejs virs viduskonsoles, kas liecina par augstākā līmeņa kvalitāti. Viduskonsolē ir divu krūzīšu turētājs, un to vāku, kad tas ir aizvērts, var izmantot dažādu priekšmetu novietošanai. Tikai divas detaļas kopējā koncepcijā, kas izcili apvieno sportiskumu un pielāgojamību.

AUGSTĀKĀS KVALITĀTES MATERIĀLI.

Salona pārdomāto dizainu un augstākās kvalitātes darbu pamanīsiet jau pirmajā acumirklī. Papildaprīkojuma sporta sēdekļiem ir pieejama, piemēram, Dakota ādas apdare Saddle Brown krāsā ar papildu apdari Brown krāsā. To var papildināt ar Ash Grain salona apdares elementiem ar metāla ielaidumiem un Pearl Chrome akcentējošiem salona apdares elementiem, kas stiepjas visu četru durvju iekšpusē.
Kokpitu rotā dažādi hromēti ietvari, tostarp klasiskajam instrumentu panelim. Apdare ap gaisa kondicionētāju un radio vadīklām, kā arī gaisa atveru ietvari ir mirdzošā Black krāsā. Papildaprīkojuma gaismu pakotnē ietvertais fona apgaismojums moderni un neuzkrītoši izgaismo salonu ar tiešu un netiešu gaismas avotu salikumu.
Maksimālu ekskluzivitāti nodrošina BMW Individual. Smalka koka apdares elementi Ash Grain White vai BMW Individual paplašināta ādas apdare ‘Merinoʼ ar smalki saskaņotām krāsām, piemēram, Cashmere Beige vai Amaro Brown piedāvā salonam īpašu noskaņu un paceļ kvalitāti jaunā līmenī.