UZVAR KAISLE.

BMW 3. sērijas Sedan.

UZVAR KAISLE.

BMW 3. sērijas Sedan.

UZVAR KAISLE.BMW 3. sērijas Sedan.

Kombinētie CO2 izmeši, g/km (320d EfficientDynamics versija)*

113-102 [109-99]

Kombinētais degvielas patēriņš l/100 km (320d EfficientDynamics versija)*

4,3-3,9 [4,1-3,8]

Kombinētie CO2 izmeši, g/km (340i)**

179-172 [159-152]

Kombinētais degvielas patēriņš l/100 km (340i)**

7,7-7,4 [6,8-6,5]

Kaisle uzvar: vairāk jaudas, lielāka ekonomija, izcils stils – BMW 3. sērijas Sedan nodrošina iedvesmu katrā braucienā. Tas ietver sporta Sedan koncepciju kā neviens cits auto. Tagad sestajā paaudzē tam ir vēl lielāka jauda, ekonomija un individualitāte. Atbilstošu vilces spēku nodrošina spēcīgie vienrindas 6 cilindru un 4 cilindru benzīna un dīzeļdzinēji ar izcilo BMW EfficientDynamics tehnoloģiju. Rezultātā BMW 3. sērijas Sedan ir iespaidīga dinamika, mazs degvielas patēriņš – un izcila efektivitāte: BMW 320d EfficientDynamics versija. Papildus tam pārdomātā BMW xDrive pilnpiedziņas sistēma nodrošina izcilu saķeri uz katra ceļa, katrā līkumā un katrā braukšanas situācijā.

BAUDĪJUMA MĒRS PRET CO2 GRAMIEM.

Jaunā BMW 3. sērijas Sedan efektivitāte.

Kā izvairīties no pārmērīga degvielas patēriņa: ar atjautīgiem degvielas ekonomijas līdzekļiem. No BMW Efficient Dynamics tehnoloģiju pakotnes līdz BMW ActiveHybrid 3.

Read more

Dizains.

Jaunais BMW 3. sērijas Sedan sistemātiski turpina BMW zīmola dizaina tradīcijas un funkcijas. Sportiski elegantā virsbūve rada viengabalainības iespaidu un jau pirmā acu uzmetienā liecina par skaistumu un dinamiku. Pat savā sestajā paaudzē pasaulē pārdotākais BMW automobilis nosaka standartus.
Read more

Braukšanas dinamika.

Dinamikai ir daudz aspektu: piešķiriet savam jaunajam BMW 3. sērijas Sedan vēl vairāk veiklības ar tādu papildaprīkojumu kā adaptīvā M balstiekārta, Sport režīms vai variablā sporta stūres iekārta. Varat sagaidīt vēl sportiskāku braukšanas stilu, kā arī izcilu vadāmību un precizitāti.
Read more

Drošība un komforts.

Ērtas palīdzības sistēmas, plašas drošības funkcijas: BMW jūs aizsargās un palīdzēs, kur vien iespējams.
Read more

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

  • Norādītās degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa vērtības tika noteiktas atbilstoši Eiropas regulai (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Šie skaitļi attiecas uz transportlīdzekli ar pamata konfigurāciju Vācijā, un norādītajā diapazonā ņemts vērā papildaprīkojums un dažādie disku un riepu izmēri, kas pieejami konkrētajam modelim.

    (1) Rādītāji piemērojami līdz 15.04.2018. Lūdzu, pārbaudiet pieejamību pie BMW pārstāvja.

    Automobiļu, kas atzīmēti ar (3), vērtības jau šobrīd ir balstītas uz jauno WLTP regulu un ir atkal pārveidotas NEDC ekvivalentās vērtībās, lai nodrošinātu salīdzinājumu transportlīdzekļu starpā. [Attiecībā uz šiem transportlīdzekļiem, uz transportlīdzekli attiecināmiem nodokļiem vai citām nodevām, kas balstītas (vismaz cita starpā) uz CO2 izmešu rādītājiem, CO2 vērtības var atšķirties no šeit norādītajām vērtībām.]

    CO2 efektivitātes specifikācijas ir noteiktas saskaņā ar direktīvu 1999/94/EK un Eiropas regulu konkrētajā piemērojamajā versijā. Attēlotās vērtības ir balstītas uz degvielas patēriņu, CO2 vērtībām un enerģijas patēriņu saskaņā ar NEDC cikla klasifikāciju.

    Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un specifiskajām CO2 emisijām jaunajiem pasažieru automobiļiem var iegūt izdevumā “Jauno pasažieru automobiļu degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa rokasgrāmata”, kas bez maksas pieejams visās tirdzniecības vietās un https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.