STILĪGS VAI MODERNS.

Jaunā BMW 3. sērijas Sedan dizains.

STILĪGS VAI MODERNS.

Jaunā BMW 3. sērijas Sedan dizains.

Jaunais BMW 3. sērijas Sedan sistemātiski turpina BMW zīmola dizaina tradīcijas un funkcijas. Sportiski elegantā virsbūve rada viengabalainības iespaidu un jau pirmā acu uzmetienā liecina par skaistumu un dinamiku. Pat savā sestajā paaudzē pasaulē pārdotākais BMW automobilis nosaka standartus.

STILĪGS VAI MODERNS.Jaunā BMW 3. sērijas Sedan dizains.

Jaunais BMW 3. sērijas Sedan sistemātiski turpina BMW zīmola dizaina tradīcijas un funkcijas. Sportiski elegantā virsbūve rada viengabalainības iespaidu un jau pirmā acu uzmetienā liecina par skaistumu un dinamiku. Pat savā sestajā paaudzē pasaulē pārdotākais BMW automobilis nosaka standartus.

Read more

ĀRĒJAIS DIZAINS.

Jaunais BMW 3. sērijas Sedan seko BMW zīmola raksturīgajām funkcijām un tādēļ nepārtraukti liek uzsvaru uz modeļa tradīcijām un vēsturi: izcilas proporcijas, moderns, spēcīgs izskats un sportiski eleganta virsbūve, kas šķiet izlieta vienā veidnē, apvienojas, lai nodrošinātu estētiku un dinamiku.
Apvienojumā ar priekšējiem lukturiem izteiksmīgais režģis veido harmonisku veselumu un ir atrodams jau agrāko modeļu priekšdaļas dizainā, uzsverot automobiļa platumu un sportisko raksturu. Pirmo reizi tas izmanto pilnīgu elipsveida režģa sānskata izteiksmību.
Pagarinātās, nolaidenās līnijas optiski pastiepj automobili, piešķirot tam dinamiskāku raksturu. Tas ir ļoti veikls un izskatās kā aizvien kustībā esošs. Precīzās kontūras iezīmē cietās virsmas, kas vienmēr ir bijušas raksturīgas ikoniskajam, kompaktajam sporta sedanam.
Gluži kā priekštečiem, jaunajam BMW 3. sērijas Sedan ir moderna klasiskā trīs daļu dizaina interpretācija ar garo dzinēja pārsegu, īso priekšējo pārkari, garo garenbāzi un atvirzītu stikloto daļu. Šāda pāreja no izliektās jumta līnijas uz slīpo aizmugures logu piešķir automobilim coupé raksturīgu izskatu un sportiski elegantu vieglumu.

LED LIGHT DESIGN.

In addition to the standard-feature rear lights in LED technology, the headlights and fog lights of the BMW 3 Series Sedan are also available with LED light units.

 • LED headlights

  All the light functions in the LED headlights with daytime running lights, parking lights and indicators are powered by LED technology. The high-beam and low-beam lights consist of 10 high-power LEDs. The headlights come with automatic headlight range control, deliver brilliant illumination of the road ahead and thereby improve safety at night and in bad weather.
  LEDs (light emitting diodes) are characterised by their long lifespan and consume up to 50 percent less energy than conventional light bulbs. So they also help to reduce fuel consumption and emissions output. What's more, the light they produce is very similar to daylight so it's particularly gentle on the eyes. The flat outer contour of the LED headlights also accentuates the car's athletic style.

 • Adaptive LED headlights

  Adaptive LED headlights are characterized by light distribution that automatically adjusts to the driving speed, dynamically illuminating the road ahead. In addition to indicators and daytime running lights, it includes the Adaptive headlight function with variable city and motorway light distribution, cornering lights, as well as BMW Selective Beam (anti-dazzle high-beam assistant), which automatically switches between the low and high-beam lights. That allows the system to offer optimal road illumination under all conditions.
  In the dark, the moveable headlights allow the driver to see far into curves as soon as the wheel is turned. To improve short-range visibility, the cornering lights are automatically activated as soon as the turn indicator is switched on or the steering wheel is turned – even when the vehicle is at a standstill. The Adaptive headlights ensure optimum illumination on the road, significantly increasing active safety.
  BMW Selective Beam allows the driver to leave the high-beams on whenever they are needed, facilitating optimal visual conditions at night. The system monitors the presence of vehicles in front or oncoming traffic and adjusts the high-beam lights to avoid dazzling other road users.

 • LED fog lights

  LED miglas lukturi uzlabo redzamību tuvumā miglas vai nokrišņu laikā, lai braukšana būtu drošāka. Izstarotās gaismas krāsa ievērojami atgādina dienas gaismu. Tās patērē maz enerģijas un ļoti ilgi kalpo. Miglas lukturi piešķir automobiļa priekšpusei modernu augsto tehnoloģiju izskatu.
  Vienlaikus LED miglas lukturi zem priekšējiem lukturiem nosaka tehnoloģiski inovatīvu, modernu toni jau tā pievilcīgajai BMW 3. sērijas priekšdaļai.

 • Rear lights with LED technology

  The Rear lights with lighting elements in LED technology consist of individual high-performance LED lighting elements and have the characteristic BMW "L" shape. That strengthens the rear end's identity as a BMW and makes the vehicle recognisable as a BMW even in the dark.
  The large indicators and fast-acting LED brake lights also play a role in making the BMW 3 Series even safer.

SALONA DIZAINS.

BMW 3. sērijas Sedan atstāj iespaidu ar saviem augstas kvalitātes materiāliem: lai panāktu kokpitam atbilstošas izjūtas, tas aptver vadītāju ar klasiskiem vadības elementiem un prasmīgu dizainu, nodrošinot optimālu piekļuvi visām galvenajām instrumentu displeja vadības funkcijām.
Instrumentu panelis ir vērsts pret vadītāju un ļauj ērti piekļūt vadības funkcijām. Visas dizaina līnijas saplūst vienā punktā aiz stūres rata, tādējādi novirzot vadītāja skatu tieši uz ceļu.
Pārdomāti asimetriskā viduskonsole vadītāja pusē, pāreja no dekoratīvās virsmas, kā arī reljefs optiski izceļ vadītāja daļu. Priekšējā pasažiera pusē elegantu noskaņu rada instrumentu panelis ar dekoratīvu apdari, kas piešķir tam ornamentālu izskatu. Viduskonsoles vidējā daļā ir abiem pasažieriem ērti pieejams iDrive Touch kontrolleris.
Atsevišķais iDrive monitors ar savu plāno augstas izšķirtspējas displeju ir novietots uz horizontāli izkārtotā instrumentu paneļa un atgādina īpaši modernu platekrāna televizoru.

HIGH-QUALITY MATERIALS.

Salona pārdomāto dizainu un augstākās kvalitātes darbu pamanīsiet jau pirmajā acumirklī. Papildaprīkojuma sporta sēdekļiem ir pieejama, piemēram, ‘Dakota’ Oyster ādas apdare. To var papildināt ar Aluminium salona apdares elementiem, kas matēti garumā, ar akcenta Black mirdzošu elementu, kas stiepjas visu četru durvju iekšpusē.
Kokpitu rotā dažādi hromēti ietvari, tostarp klasiskajam instrumentu panelim. Apdare ap gaisa kondicionētāju un radio vadīklām, kā arī gaisa atveru ietvari ir mirdzošā Black krāsā. Papildaprīkojuma gaismu pakotnē ietvertais fona apgaismojums moderni un neuzkrītoši izgaismo salonu ar tiešu un netiešu gaismas avotu salikumu.
Maksimālu ekskluzivitāti nodrošina BMW Individual. Smalka koka apdares elementi Ash Grain White vai BMW Individual paplašināta ādas apdare ‘Merinoʼ ar smalki saskaņotām krāsām, piemēram, Cashmere Beige vai Amaro Brown piedāvā salonam īpašu noskaņu un paceļ kvalitāti jaunā līmenī.