A SYSTEMATIC WORK OF PROGRESS.

BMW 330e iPerformance Sedan.

A SYSTEMATIC WORK OF PROGRESS.

BMW 330e iPerformance Sedan.

Elektromotors un BMW TwinPower Turbo apvieno labāko no divām pasaulēm vienā neticami dinamiskā un komfortablā sedanā: BMW 330e iPerformance. Cēlums ar inovāciju apvienojas ar sportiskumu un eleganci BMW 3. sērijā. Iespaidīga braukšanas dinamika apvienojumā ar izcilu efektivitāti un draudzīgumu dabai, pateicoties vietējai braukšanai bez izmešiem – unikāla koncepcija, kas ideāli piemērota BMW 3. sērijas Sedan īpašībām.

A SYSTEMATIC WORK OF PROGRESS.BMW 330e iPerformance Sedan.

Elektromotors un BMW TwinPower Turbo apvieno labāko no divām pasaulēm vienā neticami dinamiskā un komfortablā sedanā: BMW 330e iPerformance. Cēlums ar inovāciju apvienojas ar sportiskumu un eleganci BMW 3. sērijā. Iespaidīga braukšanas dinamika apvienojumā ar izcilu efektivitāti un draudzīgumu dabai, pateicoties vietējai braukšanai bez izmešiem – unikāla koncepcija, kas ideāli piemērota BMW 3. sērijas Sedan īpašībām.

Read more

AUTOMOBIĻA KONCEPCIJA.

BMW 3. sērija ar neliela auto degvielas patēriņu. Pateicoties BMW EfficientDynamics eDrive tehnoloģijai, tikai ar elektromotoru iespējams nobraukt pat 40 kilometrus – bez izmešiem un bez degvielas patēriņa. Jaudīgais akumulators ir novietots zem bagāžas nodalījuma, kas ar apm. 370 litru tilpumu ir ideāli piemērots ikdienas vajadzībām, neietekmējot komfortu, funkcionalitāti vai plašuma sajūtu. Uzraksts "eDrive" uz aizmugures statņiem norāda uz automobiļa inovatīvo piedziņas tehnoloģiju. Turklāt hibrīdauto, pateicoties sportiskajai balstiekārtai, piedāvā optimālu saķeri un dinamiku visos braukšanas režīmos. Rezultātā BMW 330e Sedan pārspēj arī visas braukšanas dinamikas prasības. Uz nākotni vērsta automobiļa koncepcija, kam nav līdzīga.

BMW iPerformance.

INDIVIDUĀLI BRAUKŠANAS RAKSTURLIELUMI.

BMW 330e Sedan hibrīdauto ir vairāki atšķirīgi braukšanas režīmi, kas ļauj vadītājam ievērojami ietekmēt faktisko enerģijas patēriņu. Tas ir atkarīgs gan no izvēlētā braukšanas režīma, gan vadītāja braukšanas stila. Ar pilnībā uzlādētu akumulatoru var nobraukt līdz 40 kilometriem, neizmantojot ne piles degvielas. AUTO eDrive režīmā optimāls elektromotora un iekšdedzes dzinēja apvienojums nodrošina visaugstākās kvalitātes efektivitāti.

 • Braukšana pilsētā

  Braucot pilsētā, BMW 330e Sedan pilnībā izmanto elektriskās piedziņas sistēmas priekšrocības. Ar pilnībā uzlādētu akumulatoru iespējams veikt īsus attālumus (līdz 40 km) bez vietējiem izmešiem – caur pilsētu, neizmantojot ne piles degvielas.

 • Ikdienas braukšana

  Ikdienas braucienos svarīgākā ir hibrīdauto abu piedziņas sistēmu saspēle. AUTO eDrive režīmā atjautīgā iekšdedzes dzinēja un elektromotora kombinācija nodrošina ievērojami mazāku patēriņu, salīdzinot ar šīs klases automobiļiem ar benzīna vai dīzeļdzinēju. Vārdu sakot, izbaudiet BMW 3. sērijas Sedan luksusu ar pievienotu degvielas ekonomijas bonusu.

 • Tāla braukšana

  Izbaudiet efektīvu braukšanu arī lielākos attālumos. Hibrīdauto piemīt izcilas spējas veikt lielus attālumus, neierobežojot darbības attālumu un automobiļa funkcijas.

DRIVE TRAIN.

BMW 330e iPerformance Sedan virza jaudīgais BMW TwinPower Turbo četrcilindru benzīna dzinējs un ārkārtīgi efektīvais eDrive elektromotors. EfficientDynamics tehnoloģiju apvienojums piedāvā inovatīvu automobili ar ne tikai zemu degvielas patēriņa līmeni, bet arī fantastisku braukšanas dinamiku un stabilitāti visos apstākļos.

ATJAUTĪGA ENERĢIJAS PĀRVALDĪBA.

Atjautīgā enerģijas pārvaldība ir viens no BMW eDrive koncepcijas pamatbalstiem. Sistēma koordinē visu komponentu mijiedarbību, lai apvienotu vislabāko iespējamo efektivitāti un izcilu braukšanas dinamiku. Pārdomātā enerģijas pārvaldība optimizē hibrīda piedziņas jaudas efektivitātes faktoru, izvēloties piemērotāko jaudu. Piemēram, pieejamie navigācijas dati tiek izmantoti, lai priekšlaikus atpazītu ceļa posmus un braukšanas situācijas, kas ir piemērotākas elektromotoram vai augstsprieguma akumulatora uzlādei.
Situācijās, kurās iekšdedzes dzinējam būtu mazs jaudas-lietderības koeficients, sistēma pārslēdzas uz augstāku noslodzi ar labāku jaudas-lietderības koeficientu. Tādējādi iekšdedzes dzinējs ražo papildu jaudu. Šī jauda tiek izmantota, lai radītu akumulatoram enerģiju, izmantojot elektromotoru/ģeneratoru, ko vēlāk var izmantot, lai brauktu elektriskajā režīmā vai efektīvi atbalstītu iekšdedzes dzinēju. Tiek arī kontrolēts elektromotors/ģenerators, lai vienmērīgas braukšanas vai bremzēšanas laikā pārveidotu kinētisko enerģiju elektroenerģijā. Apvienojumā ar ECO PRO režīmu atjautīgā enerģijas pārvaldība pielāgo visas automobiļa sistēmas, ieskaitot visus autonomos komponentus un komforta funkcijas ekonomiskam un ļoti efektīvam režīmam.
Poga eDrive ļauj vadītājam izvēlēties kādu no trim eDrive režīmiem: standarta AUTO eDRIVE režīmu, pilnībā elektrisko MAX eDRIVE režīmu vai SAVE BATTERY režīmu, kurā tiek saglabāts nemainīgs uzlādes līmenis.

 • AUTO eDRIVE režīms

  AUTO eDRIVE režīmā atjautīgā BMW EfficientDynamics sistēma nosaka visefektīvāko elektromotora un iekšdedzes dzinēja apvienojumu – atkarībā no braukšanas ātruma un akumulatora uzlādes statusa. Šim režīmam ir divi etapi: Ja akumulatora uzlādes līmenis ir no 12% līdz 100%, jūs varat izbaudīt pilnīgi elektrisku braukšanu ar ātrumu līdz 80 km/h. Pie lielāka ātruma vai sarežģītākos apstākļos automātiski tiek ieslēgts benzīna dzinējs. Ja akumulatora uzlādes līmenis nokrītas zem 12%, BMW 330e iPerformance Sedan var braukt pilnībā elektriskajā režīmā un ar nelielu paātrinājumu līdz 20 km/h ar ātrumu līdz 55 km/h.

 • MAX eDRIVE režīms

  Maksimāls elektriskās braukšanas prieks: MAX eDRIVE režīmā jūs varat izbaudīt pilnībā elektriski darbinātu braukšanu līdz pat 120 km/h. Pie lielāka ātruma vai kad paātrinājuma potenciāls ir izsmelts, automātiski ieslēdzas iekšdedzes dzinējs.

 • SAVE BATTERY režīms

  When the battery charging status is low, the SAVE BATTERY mode enables the battery to be charged by the combustion engine or allows the charging status to be maintained. In this way, the driver can save the battery capacity for purely electric driving later.

 • Prognozējoša izvēle

  Pēc galamērķa ievadīšanas navigācijas sistēmā prognozējošā enerģijas pārvaldība analizē plānoto maršrutu, izmantojot tādu informāciju kā ātruma ierobežojumi un reāllaika satiksmes informācija. Tādējādi sistēma efektīvi un pareizi izmanto pilnībā elektrisko braukšanas režīmu maršrutos, kur tas ir lielākais ieguvums (piemēram, pilsētā).

CHARGING.

Whether at a conventional household power socket or using the BMW i Wallbox from the comprehensive range of 360° ELECTRIC products and services – charging the high-voltage battery couldn’t be easier. You can top up while you’re out and about at one of the many ChargeNow public charging stations.

 • Uzlāde mājās

  Mājās automobili var ērti uzlādēt standarta kontaktligzdā, izmantojot ietverto uzlādes kabeli, tas ir atkal gatavs doties ceļā pēc aptuveni divām līdz četrām stundām. Uzlāde ir vēl ātrāka un ērtāka, izmantojot atsevišķi pieejamo BMW i Wallbox: uz sienas uzstādāmā uzlādes stacija mājas lietošanai palielina uzlādes jaudu un samazina nepieciešamo laiku, tādējādi tas ir ideāls BMW automobiļu piederums. Uzstādīšanas dienests pielāgo to individuālām prasībām.

  Automobiļa uzlādes ports ir novietots aiz vāciņa kreisās puses priekšējā sānu panelī. LED gaismas gredzens uz uzlādes porta skaidri norāda uzlādes līmeni.

 • Charging on the go

  In addition to charging the vehicle at home, it is now possible – thanks to the development of the ChargeNow mobility service by BMW – to charge BMW electric and plug-in hybrid automobiles while on-the-go anywhere. The fact that the public charging stations of numerous providers have amalgamated to form a huge network also makes life easier.
  All the ChargeNow charging stations can be easily located in the navigation system with the help of BMW ConnectedDrive, the BMW Remote app or the ChargeNow website. The car's charging port is located behind a flap on the front left side panel, which is where an LED light ring on the charging port provides information regarding the vehicle's charging status, even from the outside.
  Thanks to the development of the ChargeNow card and the intercharge app, drivers can now avail of cashless access and usage of charging stations. An overview of all charging procedures can be accessed via the customer portal at chargenow.com. ChargeNow also ensures that customers have access to a comprehensive overview of all accrued costs. Customers are presented with a consolidated bill at the end of the month and payment is per credit card.

CONNECTIVITY.

Vienmēr savienots ar savu BMW: Viedtālrunī (iOS vai Android) ir pieejami ne tikai BMW attālie pakalpojumi, piemēram, attālā aizslēgšana, bet arī hibrīdam specifiskas funkcijas. Tādējādi jūs vienmēr pārraugāt sava BMW 330e iPerformance Sedan patēriņu un efektivitāti. BMW pakalpojumi katrā situācijā automobiļa salonā vai ārpus tā.

 • BMW ConnectedDrive App

  My BMW Remote lietojumprogramma hibrīdauto iOS un Android ataino detalizētu informāciju par BMW šībrīža statusu – piemēram, automobiļa atrašanās vietu, akumulatora uzlādes līmeni un atlikušo diapazonu.


  Uzlādes procesu var kontrolēt attālināti ar Week-to-view taimeri, un automobiļa temperatūru attālināti laikus pielāgot nākošajam braucienam. Izmantojot lietojumprogrammu, informāciju par galamērķiem, apskates vietām, un uzlādes staciju atrašanās vietām var vienkārši nosūtīt tieši uz automobili.


  My BMW Remote lietojumprogramma hibrīdauto izmēra arī katra brauciena efektivitāti un sniedz noderīgus padomus, piemēram, kā efektīvāk vadīt automobili un palielināt diapazonu.

 • Pre-Conditioning

  Get into a comfortably cool car in summer and a warm car with clear windows in winter – the stationary heating and cooling in the BMW 330e plug-in hybrid makes it possible. Thanks to an electrical refrigerant compressor and a tankless electrical heater, the automatic air conditioning functions almost silently, even when the engine is off. Two different departure times can be scheduled in advance.
  Half an hour before the planned departure, heating, cooling and ventilation to the selected temperature is implemented by an intelligent control system. The system is operated by the iDrive Controller inside the car, or conveniently with a compatible smartphone using the BMW Remote Services app.
  Provided that the high-voltage battery has a sufficient charge, the stationary heating and cooling functions regardless of whether the vehicle is being externally charged or not.

COMFORT.

Nemaz nav jāpiemin, ka inovatīvais BMW 330e iPerformance Sedan piedāvā izcilu komfortu. Jaudīgais akumulators ir kompakti novietots apm. 370 litru bagāžas nodalījumā, lai jums būtu pietiekami daudz vietas ikdienas lietošanai. Standartaprīkojuma balstiekārta vienmēr nodrošina izcilu braukšanas dinamiku, stabilitāti un prieku – pat tālos braucienos un ja automobilim ir smaga krava.