ĻAUJIET RĪKOTIES. ATSLĀBINIETIES.

BMW 3. sērijas Gran Turismo Personal CoPilot vadītāja palīdzības sistēmas.

Ceļojuma laikā jums dažādos veidos palīdz vairākas inovatīvas tehnoloģijas, kas garantē augsta līmeņa komfortu un drošību. Tādējādi varat pievērsties svarīgākajam – bezrūpīgam braukšanas priekam.

Read more

BMW HEAD-UP DISPLEJĀ.

Pilnkrāsu BMW Head-Up displejs ataino būtisko braukšanas informāciju vadītāja acu priekšā, ļaujot pilnībā pievērst uzmanību braukšanai. Displejs ietver tādu informāciju kā šībrīža ātrums, navigācijas norādes, ātruma ierobežojumu informācija, tostarp apdzīšanas liegums, kā arī tālruņa un izklaides saraksti.

NAVIGĀCIJAS SISTĒMA PROFESSIONAL.

IERODIETIES BEZ SASPRINDZINĀJUMA.

NAVIGĀCIJAS SISTĒMA PROFESSIONAL.

IERODIETIES BEZ SASPRINDZINĀJUMA.

Navigācijas sistēma Professional ar brīvroku ierīci, USB saskarni, 8,8 collu LCD krāsu displeju un Radio BMW Professional ar DVD atskaņotāju ietver trīsdimensiju kartes attēlojumu un 20 GB atmiņu. Sistēmu intuitīvi pārvalda ar iDrive Touch kontrollera palīdzību. Automātiski kartes atjauninājumi ir pieejami trīs gadus bez licences maksas.

Read more

BRAUKŠANAS PALĪGSISTĒMA.

Braukšanas palīgsistēma apvieno joslu atdalošo līniju atpazīšanas sistēmu un tuvošanās kontroles brīdinājuma sistēmas. Braucot ātrumā no 10 līdz 60 km/h, tuvošanās kontrole un gājēju brīdinājums ar vieglas bremzēšanas pilsētā funkciju pārraida brīdinājumu, ja tiek novērots sadursmes risks ar automobiļiem vai gājējiem, un ārkārtas gadījumā automobilis tiek bremzēts. Braucot ātrāk par 70 km/h, joslu atdalošo līniju atpazīšanas sistēma ar vieglu stūres vibrāciju piesaista vadītāja uzmanību nejaušas joslu maiņas gaidījumā.

AUTOMOBIĻA NOVIETOŠANAS ASISTENTS.

Novietošanas palīgs atvieglo paralēlo un perpendikulāro novietošanu. Sistēma darbojas, lēni garāmbraucot nomērot pat šauras potenciālas paralēlās stāvvietas. Kad ir atrasta piemērota vieta, novietošanas asistents stūrēs, kamēr jūs mainīsiet pārnesumus un turpināsiet spiest akseleratora un bremžu pedāli.

JOSLU MAIŅAS ATPAZĪŠANAS SISTĒMA.

Ja ieslēgts indikators, radarā balstītā joslu maiņas atpazīšanas sistēma brīdina vadītāju par automobiļiem aklajā punktā, kā arī blakus joslā. Sistēma darbojas, sākot no 20 km/h, un bīstamās situācijās ieslēdz stūres vibrāciju un mirgojošu trīsstūra simbolu ārējā atpakaļskata spogulī.