PILNĪGA IEDVESMA.

BMW 3. sērijas Gran Turismo.

PILNĪGA IEDVESMA.

BMW 3. sērijas Gran Turismo.

PILNĪGA IEDVESMA.BMW 3. sērijas Gran Turismo.

Paātrinājums 0 – 100 km/h s (340i)

Kombinētais degvielas patēriņš l/100 km (340i)

CO2 izmeši, g/km

Garenbāze, cm

5,1

7,3-7,0

 

166-159

2 921

Ideju un mērķu pilns, daudzpusīgs raksturs: ar sportisko dizainu, aizraujošo dinamiku un lielo plašumu jaunais BMW 3. sērijas Gran Turismo apvieno unikālu automobiļa koncepciju. Coupé raksturīgā jumta līnija akcentē tā nepārprotamo un valdzinošo dizainu. Jaunais BMW 3. sērijas Gran Turismo: Izteiksmīgs. Daudzpusīgs. Valdzinošs.


Degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa vērtības ir atkarīgas no izvēlētajiem riteņu un riepu izmēriem. Degvielas patēriņš noteikts atbilstoši ECE braukšanas ciklam. Redzamajos modeļos var būt daļēji iekļauts papildaprīkojums un piederumi, ko nepiedāvā standartaprīkojumā.

IZRĀDA VARENĪBU. UN DEMOSTRĒ LIELISKUMU.

DIZAINS.

Pārliecināta stāja ar klasiskajiem Coupé raksturīgo plūdeno jumta līniju. Rezultāts ir nepārprotamais un valdzinošais BMW 3. sērijas Gran Turismo dizains. Precīzās formas un izteiksmīgi veidotās virsmas rada fascinējošas gaismēnu spēles. Priekšējo un aizmugurējo lukturu dizains uzsver sportisko un spēkpilno izskatu.

SPORTISKUMS.

BMW 3. sērijas Gran Turismo braukšanas prieks ir sistemātiski veidots sportiskā stilā. Ārkārtīgi modernie BMW TwinPower Turbo dzinēji no katras degvielas lāses gūst maksimālu enerģiju, nodrošinot iespaidīgu braukšanas dinamiku. Aktīvais aizmugurējais spoileris ne vien izskatās sportiski, bet arī optimizē gaisa plūsmu un nodrošina labāko iespējamo saķeri ar ceļu.

PLAŠUMS.

Piedzīvojiet iedvesmojošas neatkarības izjūtas: BMW 3. sērijas Gran Turismo garā garenbāze un paaugstinātā jumta līnija nodrošina daudz vietas visu pasažieru galvām un kājām. Pa bezrāmja durvīm salonā iekļūst milzum daudz gaismas, vēl vairāk pastiprinot plašuma sajūtu. Un ar daudzveidīgo bagāžas nodalījumu un dalīto aizmugurējo sēdekli BMW 3. sērijas Gran Turismo ir labākais sabiedrotais aktīvā un sportiskā dzīvesveidā.

Dizains.

Praktiskas funkcijas.

Braukšanas dinamika un efektivitāte.

Mobils komforts.

 

 

Attēli un video.

Dzinēji.

Tehniskie dati.

MODEĻI UN APRĪKOJUMS.

Vairāk dinamikas? Vai vēl vairāk ekskluzivitātes? Daudzie un dažādie modeļi un aprīkojuma pakotnes, tādas kā M sporta pakotne, apmierinās visas jūsu vēlmes. Iedziļinieties!

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

BMW 320i Gran Turismo:
l/100 km (kombinētais): no 6,4 līdz 6,1
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 146-139


Degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa vērtības ir spēkā ar izvēlēto riteņu un riepu formātu. Degvielas patēriņš noteikts atbilstoši ECE braukšanas ciklam. Redzamajos modeļos, iespējams, daļēji ir iekļauts papildaprīkojums un piederumi, ko nepiedāvā standarta komplektācijā.

Šobrīd izvēlētā konfigurācija:

Dzinējs

BMW 340i Gran Turismo

Virsbūves krāsa

Metāliska Glacier Silver

Diski

18 collu BMW M Performance vieglmetāla diski ar Double-spoke 405 M stilu.

Salona apdare

Dakota āda Black krāsā ar Red akcentiem

Salona apdare

Aluminium Hexagon, mirdzoša Black krāsa ar matētiem Coral Red akcentiem

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

  • Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un nominālajiem specifiskajiem jauno automobiļu CO2 izmešiem var iegūt "Jaunajās pasažieru transportlīdzekļa degvielas patēriņa un CO2 izmešu vadlīnijās", kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās, "Deutsche Automobil Treuhand GmbH" (DAT), Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vācija, vai vietnē http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.

    Vērtības neattiecas uz kādu noteiktu automobili un nav daļa no produkta piedāvājuma, tās ir paredzētas tikai dažādu automobiļu tipu salīdzināšanai. Degvielas vai citu enerģijas avotu ražošanas un piegādes procesā radītie CO2 izmeši nav ņemti vērā, nosakot CO2 izmešus saskaņā ar direktīvu 1999/94/EK.