PILNĪGA IEDVESMA.

BMW 3. sērijas Gran Turismo.

PILNĪGA IEDVESMA.

BMW 3. sērijas Gran Turismo.

PILNĪGA IEDVESMA.BMW 3. sērijas Gran Turismo.

Paātrinājums 0 – 100 km/h, s (340i3)

Kombinētais degvielas patēriņš l/100 km (340i3)

CO2 izmeši g/km (340i1)

Garenbāze cm (340i1)

5,1

7,6–7,5

 

173–170

2 921

Ideju un mērķu pilns, daudzpusīgs raksturs: ar sportisko dizainu, aizraujošo dinamiku un lielo plašumu jaunais BMW 3. sērijas Gran Turismo apvieno unikālu automobiļa koncepciju. Coupé raksturīgā jumta līnija akcentē tā nepārprotamo un valdzinošo dizainu. Jaunais BMW 3. sērijas Gran Turismo: Izteiksmīgs. Daudzpusīgs. Valdzinošs.


Degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa vērtības ir atkarīgas no izvēlētajiem riteņu un riepu izmēriem. Degvielas patēriņš noteikts atbilstoši ECE braukšanas ciklam. Redzamajos modeļos var būt daļēji iekļauts papildaprīkojums un piederumi, ko nepiedāvā standartaprīkojumā.

IZRĀDA VARENĪBU. UN DEMOSTRĒ LIELISKUMU.

DIZAINS.

Pārliecināta stāja ar klasiskajiem Coupé raksturīgo plūdeno jumta līniju. Rezultāts ir nepārprotamais un valdzinošais BMW 3. sērijas Gran Turismo dizains. Precīzās formas un izteiksmīgi veidotās virsmas rada fascinējošas gaismēnu spēles. Priekšējo un aizmugurējo lukturu dizains uzsver sportisko un spēkpilno izskatu.
Read more

SPORTISKUMS.

BMW 3. sērijas Gran Turismo braukšanas prieks ir sistemātiski veidots sportiskā stilā. Ārkārtīgi modernie BMW TwinPower Turbo dzinēji no katras degvielas lāses gūst maksimālu enerģiju, nodrošinot iespaidīgu braukšanas dinamiku. Aktīvais aizmugurējais spoileris ne vien izskatās sportiski, bet arī optimizē gaisa plūsmu un nodrošina labāko iespējamo saķeri ar ceļu.
Read more

PLAŠUMS.

Piedzīvojiet iedvesmojošas neatkarības izjūtas: BMW 3. sērijas Gran Turismo garā garenbāze un paaugstinātā jumta līnija nodrošina daudz vietas visu pasažieru galvām un kājām. Pa bezrāmja durvīm salonā iekļūst milzum daudz gaismas, vēl vairāk pastiprinot plašuma sajūtu. Un ar daudzveidīgo bagāžas nodalījumu un dalīto aizmugurējo sēdekli BMW 3. sērijas Gran Turismo ir labākais sabiedrotais aktīvā un sportiskā dzīvesveidā.
Read more

Dizains.

Praktiskas funkcijas.

Braukšanas dinamika un efektivitāte.

Mobils komforts.

Attēli un video.

Dzinēji.

Tehniskie dati.

MODEĻI UN APRĪKOJUMS.

Vairāk dinamikas? Vai vēl vairāk ekskluzivitātes? Daudzie un dažādie modeļi un aprīkojuma pakotnes, tādas kā M sporta pakotne, apmierinās visas jūsu vēlmes. Iedziļinieties!

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

BMW 320i Gran Turismo (3):
l/100 km (kombinētais): 6,3–6,2
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 143–141

Degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa vērtības ir atkarīgas no izvēlētajiem riteņu un riepu izmēriem. Redzamajos modeļos var būt daļēji iekļauts papildaprīkojums un piederumi, ko nepiedāvā standartaprīkojumā.

Read more
Šobrīd izvēlētā konfigurācija:

Dzinējs

BMW 340i Gran Turismo

Virsbūves krāsa

Metāliska Glacier Silver

Diski

18 collu BMW M Performance vieglmetāla diski ar Double-spoke 405 M stilu.

Salona apdare

Dakota āda Black krāsā ar Red akcentiem

Salona apdare

Aluminium Hexagon, mirdzoša Black krāsa ar matētiem Coral Red akcentiem

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

  • Norādītās degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa vērtības tika noteiktas atbilstoši Eiropas regulai (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Šie skaitļi attiecas uz transportlīdzekli ar pamata konfigurāciju Vācijā, un norādītajā diapazonā ņemts vērā papildaprīkojums un dažādie disku un riepu izmēri, kas pieejami konkrētajam modelim.

    (1) Rādītāji piemērojami līdz 15.04.2018. Lūdzu, pārbaudiet pieejamību pie BMW pārstāvja.

    Automobiļu, kas atzīmēti ar (3), vērtības jau šobrīd ir balstītas uz jauno WLTP regulu un ir atkal pārveidotas NEDC ekvivalentās vērtībās, lai nodrošinātu salīdzinājumu transportlīdzekļu starpā. [Attiecībā uz šiem transportlīdzekļiem, uz transportlīdzekli attiecināmiem nodokļiem vai citām nodevām, kas balstītas (vismaz cita starpā) uz CO2 izmešu rādītājiem, CO2 vērtības var atšķirties no šeit norādītajām vērtībām.]

    CO2 efektivitātes specifikācijas ir noteiktas saskaņā ar direktīvu 1999/94/EK un Eiropas regulu konkrētajā piemērojamajā versijā. Attēlotās vērtības ir balstītas uz degvielas patēriņu, CO2 vērtībām un enerģijas patēriņu saskaņā ar NEDC cikla klasifikāciju.

    Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un specifiskajām CO2 emisijām jaunajiem pasažieru automobiļiem var iegūt izdevumā “Jauno pasažieru automobiļu degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa rokasgrāmata”, kas bez maksas pieejams visās tirdzniecības vietās un https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.