PATIESS LIELISKUMS ARĪ IEKŠPUSĒ.

BMW 3. sērijas Gran Turismo komforts un funkcionalitāte.

PATIESS LIELISKUMS ARĪ IEKŠPUSĒ.

BMW 3. sērijas Gran Turismo komforts un funkcionalitāte.

Jauna enerģija: BMW 3. sērijas Gran Turismo automobilī vadītājs un pasažieris var izbaudīt jaunu komforta līmeni. Jo sevišķi aizmugurē sēdošie pasažieri var just dāsno telpas plašumu, pateicoties garākai riteņu bāzei un augstākiem griestiem. Praktiskas funkcijas, piem., bezvadu uzlāde vai WI-FI karstvieta nodrošina papildus mobilitātes komfortu. Tajā pašā laikā pasažieri var justies droši jebkurā sēdvietā.

PATIESS LIELISKUMS ARĪ IEKŠPUSĒ.BMW 3. sērijas Gran Turismo komforts un funkcionalitāte.

Jauna enerģija: BMW 3. sērijas Gran Turismo automobilī vadītājs un pasažieris var izbaudīt jaunu komforta līmeni. Jo sevišķi aizmugurē sēdošie pasažieri var just dāsno telpas plašumu, pateicoties garākai riteņu bāzei un augstākiem griestiem. Praktiskas funkcijas, piem., bezvadu uzlāde vai WI-FI karstvieta nodrošina papildus mobilitātes komfortu. Tajā pašā laikā pasažieri var justies droši jebkurā sēdvietā.

Read more

SPACIOUSNESS.

Neierobežoti pielāgojams: vadītāji ar aktīvu un sportisku dzīvesveidu dievinās BMW 3. sērijas Gran Turismo bagāžas nodalījumu. Nepārspējami plašais salons nodrošina daudz vietas arī aizmugurējiem pasažieriem, lai tie varētu izbaudīt pat garus ceļojumus.

 • Divdaļīgs piekraujams aizmugurējais plaukts

  Aizmugurējais plaukts ir ārkārtīgi praktisks, jo sadalīts divās daļās. Aizmugurējā daļa automātiski atveras/aizveras kopā ar bagāžas nodalījuma durvīm. Ja bagāžas nodalījumā nepieciešama papildu vieta, to iespējams viegli noņemt un ērti noglabāt zem bagāžas nodalījuma grīdas, ietaupot vietu. Tas nozīmē, ka, pārvadājot masīvus priekšmetus, vadītāji var izmantot visu glabāšanas vietu.

 • Aizmugurējā sēdekļa atzveltne, noliecama

  Aizmugurējā sēdekļa atzveltnes pielāgošana ļauj individuāli pielāgot atzveltnes leņķi 40:20:40 dalījumā. Aizmugurējā sēdekļa atzveltnes pielāgošanas diapazons ietver 15 dažādus līmeņus – no kravas iestatījuma ar 8° slīpumu (papildu 33 litri bagāžas nodalījuma tilpuma) līdz komforta pozīcijai ar 27° slīpumu. Tas ļauj aizmugurē sēdošajiem pasažieriem individuāli pielāgot sēdekļa slīpumu līdz ērtākajai pozīcijai. Atzveltni iespējams ērti pielāgot, izmantojot pogu, kas atrodas uz sēdekļa.

PRAKTISKAS FUNKCIJAS.

Vairākas atjautīgi veidotas funkcijas nedaudz atvieglos jūsu ikdienu. Piemēram, praktiskā Comfort piekļuve. Kombinācijā ar automātisko bagāžas nodalījuma durvju vadību tā nodrošina bezkontakta bagāžas nodalījuma pārsega atvēršanu.

 • Automātiska bagāžas nodalījuma durvju vadība

  Automātiskā bagāžas nodalījuma durvju vadība ļauj elektroniski atvērt un aizvērt bagāžas nodalījuma durvis – nepieciešams tikai piespiest pogu salonā vai uz automobiļa atslēgas. Bagāžas nodalījuma durvis iespējams atvērt arī ierastajā veidā, izmantojot rokturi, un aizvērt, piespiežot pogu bagāžas nodalījuma durvju iekšpusē.

 • Aizmugurējo sēdekļu atzveltnes nolaišana ar tālvadību

  Aizmugurējo sēdekļu atzveltnes atbloķēšana ļauj to atbloķēt un noliekt bagāžas nodalījumā ar pogas palīdzību, izveidojot glabāšanas nodalījumu ar praktiski līdzenu grīdu. Smalks atsperu mehānisms sēdekļus noliec lēni un klusi. Aizmugurējā sēdekļa atzveltnes galvas balstus nav nepieciešams noņemt, tikai noliekt.

 • Alumīnija sliedes dažādai bagāžas nostiprināšanai

  Bagāžas nodalījuma alumīnija stiprinājumu sliedes (ietilpst glabāšanas nodalījumu pakotnē) ar diviem pielāgojamiem stiprinājumu punktiem atvieglo lielāku priekšmetu transportēšanu, novēršot slīdēšanu.

MOBILS KOMFORTS.

TELEFONIJA AR BEZVADU UZLĀDI.

* Universālais bezvadu viedtālruņu uzlādes doks darbojas tikai ar saderīgiem viedtālruņiem. Telefonija ar bezvadu uzlādi ietver bezvadu uzlādes doku* un papildu USB pieslēgvietas. Jumta antena ar antenas pastiprinātāju nodrošina optimālu mobilo uztveršanas zonu. Izmantojot Bluetooth, vienlaikus var pievienot divus mobilos tālruņus un audio atskaņotāju. Ietver arī: Bluetooth biroju, NFC saskarni un WIFI karstvietas tehnisko iespēju.
Read more

WI-FI KARSTVIETA.

Aprīkojums ietver pastāvīgi integrētu Wi-Fi karstvietu ar LTE standartu, kas ļauj par maksu izmantot interneta savienojumu. Savienojumu veido ar SIM karti, kas pastāvīgi instalēta automobilī, un papildu izmaksas ir balstītas uz Deutsche Telekom AG tarifu plāniem.
Read more

PAPILDU KOMFORTS.

Ar BMW 3. sērijas Gran Turismo komfortabls ceļojums sākas brīdī, kad iekāpjat automobilī, un nevainojami turpinās salonā. Šo komfortu piešķir tādas funkcijas kā panorāmas jumta lūka, automātiskā klimata kontrole vai multifunkcionālās stūres aprīkojuma pakotne.

 • Panorāmas jumta lūka

  Kad tā ir atvērta, panorāmas jumta lūka sniedz daudz svaiga gaisa. Kad aizvērta – salonā nodrošina gaismas pielietu atmosfēru. Tā atveras un aizveras pilnībā automātiski, nospiežot pogu vai izmantojot automobiļa atslēgas tālvadību, un ir aprīkota ar atbīdīšanas un pacelšanas funkcijām, elektriski regulējamu saules aizsegu un vēja sargu.

 • Automātiskais gaisa kondicionētājs

  Automātiskajam gaisa kondicionētājam ar divu zonu vadību un automātisko temperatūras kontroli ir atsevišķas vadīklas vadītājam un priekšējam pasažierim. Tajā iekļauta arī automātiskā gaisa recirkulācija (AAR), aktīvais oglekļa filtrs, miglas un saules sensors, kā arī aizmugurējās gaisa atveres.

 • Daudzfunkcionālā stūre

  Ar daudzajām pogām multifunkciju stūre ļauj izmantot tālruņa, runas un audio funkcijas, kā arī stūrējot kontrolēt ātrumu, nepārvietojot rokas.

 • Salona un ārējie atpakaļskata spoguļi ar automātisko pretapžilbināšanas funkciju

  Salona atpakaļskata spogulim un ārējam atpakaļskata spogulim vadītāja pusē ir automātiska pretapžilbināšanas funkcija, un abi ārējie atpakaļskata spoguļi ir aprīkoti ar elektriskās pielocīšanas funkciju. Kad tiek ieslēgta atpakaļgaita, automātiskā automobiļa novietošanas funkcija noliec pasažiera puses ārējo atpakaļskata spoguli uz leju, lai vadītājs varētu redzēt apmali.

PASĪVĀ DROŠĪBA.

Katram BMW automobilim ir atjautīgu drošības funkciju pakotne, kas samazina negadījumu risku – kā arī nodrošina sirdsmieru. Ārkārtīgi izturīgās, liela tilpuma atbalsta konstrukcijas un atjautīga specializēta lielas stiprības tērauda izmantošana nodrošina maksimālu izturību pasažieru salonā, kā arī minimālu kopējo svaru.


Trieciena spēks tiek novadīts no pasažieru nodalījuma uz citām automobiļa virsbūves daļām, piemēram, uz šasiju, sānu rāmjiem, priekšējo atdalošo daļu un jumtu, kur to absorbē priekšējās un aizmugurējās deformācijas zonas. Sānu sadursmes gadījumā automobilī sēdošos aizsargā vidusstatņu un sliekšņu uzliku stiprinātā struktūra, ārkārtīgi izturīgā sānu aizsardzība durvīs un stabilais sēdekļu apvalks.


Automobiļa priekšdaļā atrodas dažādas gājēju aizsardzības funkcijas. Priekšdaļā starp buferi un bufera pārsegu atrodas amortizators, kas samazina traumu risku, ja buferis trāpa gājēja kājām. Turklāt dzinēja pārsegs ir aprīkots ar deformācijas elementiem, kas veido deformācijas zonas un palīdz amortizēt trieciena enerģiju.

 

BMW 340i Gran Turismo (1):
Degvielas patēriņš l/100 km (kombinētais): 7,3-7,0
CO2 izmeši g/km (kombinētajā ciklā): 166-159

Degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa vērtības ir atkarīgas no izvēlētajiem riteņu un riepu izmēriem. Redzamajos modeļos var būt daļēji iekļauts papildaprīkojums un piederumi, ko nepiedāvā standartaprīkojumā.

Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

 • Norādītās degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa vērtības tika noteiktas atbilstoši Eiropas regulai (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Šie skaitļi attiecas uz transportlīdzekli ar pamata konfigurāciju Vācijā, un norādītajā diapazonā ņemts vērā papildaprīkojums un dažādie disku un riepu izmēri, kas pieejami konkrētajam modelim.

  (1) Rādītāji piemērojami līdz 15.04.2018. Lūdzu, pārbaudiet pieejamību pie BMW pārstāvja.

  Automobiļu, kas atzīmēti ar (3), vērtības jau šobrīd ir balstītas uz jauno WLTP regulu un ir atkal pārveidotas NEDC ekvivalentās vērtībās, lai nodrošinātu salīdzinājumu transportlīdzekļu starpā. [Attiecībā uz šiem transportlīdzekļiem, uz transportlīdzekli attiecināmiem nodokļiem vai citām nodevām, kas balstītas (vismaz cita starpā) uz CO2 izmešu rādītājiem, CO2 vērtības var atšķirties no šeit norādītajām vērtībām.]

  CO2 efektivitātes specifikācijas ir noteiktas saskaņā ar direktīvu 1999/94/EK un Eiropas regulu konkrētajā piemērojamajā versijā. Attēlotās vērtības ir balstītas uz degvielas patēriņu, CO2 vērtībām un enerģijas patēriņu saskaņā ar NEDC cikla klasifikāciju.

  Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un specifiskajām CO2 emisijām jaunajiem pasažieru automobiļiem var iegūt izdevumā “Jauno pasažieru automobiļu degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa rokasgrāmata”, kas bez maksas pieejams visās tirdzniecības vietās un https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.