ĻAUJIET RĪKOTIES UZTICAMIEM PALĪGIEM.

BMW 2. sērijas Gran Tourer BMW ConnectedDrive vadītāja palīdzības sistēmas.

ĻAUJIET RĪKOTIES UZTICAMIEM PALĪGIEM.

BMW 2. sērijas Gran Tourer BMW ConnectedDrive vadītāja palīdzības sistēmas.

Dažādās situācijās jūs atbalsta vairākas inovatīvas tehnoloģijas, kas nodrošina augstākā līmeņa komfortu un drošību. Tādēļ varat koncentrēties uz vienu no svarīgākajām lietām dzīvē – bezrūpīgu braukšanas prieku.

ĻAUJIET RĪKOTIES UZTICAMIEM PALĪGIEM.BMW 2. sērijas Gran Tourer BMW ConnectedDrive vadītāja palīdzības sistēmas.

Dažādās situācijās jūs atbalsta vairākas inovatīvas tehnoloģijas, kas nodrošina augstākā līmeņa komfortu un drošību. Tādēļ varat koncentrēties uz vienu no svarīgākajām lietām dzīvē – bezrūpīgu braukšanas prieku.

BMW HEAD-UP DISPLEJS.

BMW HEAD-UP DISPLEJS.

Pilnkrāsu BMW Head-Up displejs projicē visu nepieciešamo braukšanas informāciju uz paneļa vadītāja redzes laukā, ļaujot nenovērsties no ceļa. Tiek parādīta tāda informācija kā ātrums, kā arī navigācijas ieteikumi, ātruma ierobežojumu informācija, tostarp apdzīšanas lieguma indikators, tālruņa un izklaides saraksti, kā arī dažādo vadītāja palīdzības sistēmu informācija un brīdinājumi.
Izvelkamajā panelī virs instrumentu paneļa simboli tiek atainotie pilnās krāsās, lai ceļazīmes izskatītos reālistiskas. Kontrastu palielina viegli tonētais panelis.
Projekcijas spilgtums tiek automātiski pielāgots ārējiem gaismas apstākļiem, un to var arī manuāli pielāgot savām vēlmēm. Arī dienas un nakts displejiem ir dažādi dizaini. Vadītājs var arī izvēlēties, kādu informāciju atainot papildus šībrīža ātrumam un vadītāja palīdzības sistēmu brīdinājumiem. Displeju redzamība ir ierobežota, skatoties caur saulesbrillēm.

BRAUKŠANAS PALĪGSISTĒMA PLUS.

Braukšanas palīgsistēmas Plus aprīkojums piedāvā nepārprotamu drošības un komforta uzlabojumu. Tas ietver tuvošanās kontroles brīdinājumu un gājēju brīdinājumu ar vieglu bremzēšanas funkciju pilsētā, joslu atdalošo līniju atpazīšanas sistēmu, tālo gaismu asistentu, ātruma ierobežojumu informāciju, uz kameras darbību balstītu kruīzkontroli ar Stop & Go funkciju, kā arī sastrēgumu asistentu.

 • Sastrēgumu asistents

  Sastrēgumu asistents atvieglo vadītāja slodzi monotonās braukšanas situācijās. Braucot ar ātrumu līdz 60 km/h, sistēma ļauj automobilim vienkārši slīdēt citu automobiļu plūsmā, lai sastrēgums nesagādātu tik daudz stresa. Tā automātiski saglabā attālumu līdz priekšā esošajam transportlīdzeklim un regulē ātrumu, līdz pat automobiļa pilnīgas apstāšanās brīdim, kā arī nodrošina stūrēšanas atbalstu.

 • Joslu atdalošo līniju atpazīšanas sistēma

  Joslu atdalošo līniju atpazīšanas sistēma izraisa stūres vibrācijas, ja nejauši tiek mainīta josla, braucot ar 70 km/h vai ātrāk.

 • Tuvošanās kontroles brīdinājums un gājēju brīdinājums

  Kritiskās situācijās tuvošanās kontroles brīdinājums informē vadītāju divās pakāpēs. Gājēju brīdinājums darbojas, braucot ar ātrumu no 10 līdz 60 km/h, un nodrošina viena līmeņa brīdinājumu akūtu briesmu gadījumā. Tajā pašā laikā bremzes tiek sagatavotas ātrākai reakcijai. Ārkārtas situācijā sistēma aktivizē bremzes, lai samazinātu sadursmes ātrumu. Ja priekšā braucošais automobilis pēkšņi bremzē, līdz vieglai piebremzēšanai tiek rādīti aizvien izteiktāki brīdinājumi.

 • Kruīzkontrole ar Stop & Go funkciju

  Uz kameru balstītā kruīzkontrole ar Stop & Go funkciju saglabā vadītāja iestatīto ātrumu līdz 140 km/h un attālumu līdz priekšā esošajam transportlīdzeklim. Ja nepieciešams, tā pilnībā apstādinās automobili, automātiski atkal uzsāks braukšanu un lēnā satiksmē saglabās minimālu attālumu līdz priekšā esošajam automobilim.

NAVIGĀCIJAS SISTĒMA PLUS AR IDRIVE TOUCH KONTROLLERI.

Navigācijas sistēma Plus, kas ietver BMW Head-Up displeju, apvieno dažādus noderīgus komponentus: navigācijas sistēmu ar iebūvētu 8,8"" LCD krāsu displeju, radio, MP3 atskaņotāju, RDS dubulto uztvērēju un instrumentu paneli ar augstas izšķirtspējas 5,7"" TFT displeju. Maršruta vadību nodrošina ar bultiņu vai kartes attēlojumu un balss instrukcijām. Navigācijas sistēmu var vadīt intuitīvi, izmantojot iDrive Touch kontrolleri ar tiešās izvēlnes vadības pogām un astoņām funkcionālām grāmatzīmēm vai, atkarībā no aprīkojuma, ar balss vadības sistēmu.
Navigācijas sistēma Plus parāda vadītājam ātru un tiešu maršrutu caur daudzām Eiropas valstīm un dažos gadījumos pat vēl tālāk. Lai laikus noteiktu satiksmes kavēkļus, tiek izmantota TMC tehnoloģija; alternatīvi maršruti tiek aprēķināti ļoti ātri, lai droši sasniegtu mērķi.

 • iDrive Touch kontrolleris

  iDrive Touch kontrolleris, kas ir navigācijas sistēmas Plus sastāvdaļa, ļauj ērti pārvaldīt vadības displeju ar vienu roku. Pateicoties kontrollerī integrētajam skārienpaliktnim, tādu informāciju kā, piemēram, galamērķi navigācijas sistēmai, var ērti ievadīt, rakstot ar roku.
  Kontrolleri ir iespējams pagriezt un nospiest, lai piekļūtu daudzām funkcijām, nomainītu iestatījumus un pārlūkotu sarakstus. To var vadīt vienkārši un intuitīvi, jo tas balstīts uz pieskāriena sajūtu. Tas īpaši atvieglo vadītāja dzīvi, jo maksimāli samazina nepieciešamību novērsties no ceļa. Visas ar kontrolleri pārvaldītās funkcijas var skaidri redzēt vadības displejā.