VIETAS PIETIKS VISIEM – AR PIELĀGOJAMIEM SĒDEKĻIEM.

BMW 2. sērijas Gran Tourer komforts un funkcionalitāte.

VIETAS PIETIKS VISIEM – AR PIELĀGOJAMIEM SĒDEKĻIEM.

BMW 2. sērijas Gran Tourer komforts un funkcionalitāte.

Draugiem, ģimenei vai bagāžai – BMW 2. sērijas Gran Tourer piedāvā neticamu pielāgojamību. No daudzpusīgā kokpita līdz pielāgojamajiem aizmugurējiem sēdekļiem un plašajam bagāžas nodalījumam, ko iespējams aprīkot ar papildaprīkojuma trešo sēdekļu rindu vēl diviem pasažieriem – vietas būs gana visam un visiem.

VIETAS PIETIKS VISIEM – AR PIELĀGOJAMIEM SĒDEKĻIEM.BMW 2. sērijas Gran Tourer komforts un funkcionalitāte.

Draugiem, ģimenei vai bagāžai – BMW 2. sērijas Gran Tourer piedāvā neticamu pielāgojamību. No daudzpusīgā kokpita līdz pielāgojamajiem aizmugurējiem sēdekļiem un plašajam bagāžas nodalījumam, ko iespējams aprīkot ar papildaprīkojuma trešo sēdekļu rindu vēl diviem pasažieriem – vietas būs gana visam un visiem.

PIELĀGOJAMĪBA KOKPITĀ.

BMW 2. sērijas Gran Tourer priekšdaļā plašais dizains izceļ automobiļa funkcionālo raksturu. Tomēr tas nav tikai optisks iespaids: nepārspējamu pielāgojamību piedāvā arī regulējami sēdekļi un dažādas uzglabāšanas iespējas.

 • Vietu radošs dizains

  Horizontālais virsmu sadalījums rada BMW 2. sērijas Gran Tourer viegluma sajūtu, kas izceļ pieejamo telpu. Plašais priekšējais vējstikls, lielie logi un papildaprīkojuma stikla panorāmas jumta lūka ļauj salonā iekļūt dienas gaismai, kas vēl vairāk izceļ plašumu.

 • Krūzīšu turētāji

  BMW 2. sērijas Gran Tourer kokpitā jūs varat izbaudīt dzērienus, tos neizlejot, – pateicoties diviem lieliem krūzīšu turētājiem aiz pārnesumu pārslēgsviras. Plašās durvju kabatas priekšā un aizmugurē sniedz vietu arī 1,5 litru pudelēm.

 • Uzglabāšanas iespējas

  Uzglabāšanas iespējas BMW 2. sērijas Gran Tourer ietver atvērtu nodalījumu virs viduskonsoles, kurā var ievietot viedtālruņus, brilles un atslēgas, kā arī praktiskus nodalījumus zem priekšējiem sēdekļiem un otrās rindas sēdekļiem.

PIELĀGOJAMI AIZMUGURĒJIE SĒDEKĻI.

BMW 2. sērijas Gran Tourer aizmugure ir ideāli piemērota visām jūsu prasībām. Atkarībā no pārvadāšanas vajadzībām pietiek vien pavilkt, uzspiest un noliekt, lai ātri pārveidotu trīs sēdekļus par papildu glabāšanas telpu. Pateicoties aizmugurējā sēdekļa atzveltnei, ko var noliekt proporcijā 40:20:40 ar regulējamu leņķi, sēdeklis sniedz papildu iekraušanas ērtumu un neticamu pielāgojamību.

 • Elektroniski nolokāmi aizmugurējie sēdekļi

  Iekraujot mantas BMW 2. sērijas Gran Tourer pa plati atvērtajām bagāžas nodalījuma durvīm, pat gari objekti (līdz 2,60 m) nerada nekādas grūtības: attāli elektriski darbināma aizmugurējās atzveltnes atbrīvošana ļauj īpaši viegli atbrīvot aizmugurējās atzveltnes un noliekt tās no bagāžas nodalījuma.

 • Pielāgojams aizmugurējais sēdeklis

  Pielāgojams aizmugurējais sēdeklis ļauj vēl daudzpusīgāk izmantot bagāžas nodalījumu. Sēdekļus var regulēt, lai palielinātu aizmugurē sēdošajiem pasažieriem vietu kājām vai bagāžas nodalījuma ietilpību atkarībā no vajadzības. Abas iespējas ir ļoti praktiskas ikdienas lietojumā. Izmantojot zem sēdekļa esošo rokturi, sēdekļa pozīciju garumā var mehāniski pielāgot par 130 milimetriem. Sēdekli var sadalīt proporcijā 60:40.

 • Sīkumu galdiņi

  Pasažieri var novietot dažādus priekšmetus uz sīkumu galdiņiem aizmugurē – no rotaļlietām un krāsojamām grāmatām jaunākajiem pasažieriem līdz spēļu konsolēm, grāmatām, klēpjdatoriem un uzkodām.
  Galdiņus priekšējo sēdekļu atzveltnēm var piestiprināt ar sliedēm, lai paceltu uz augšu vai nobīdītu zemāk. Neizmantotus tos var nolocīt. Tie ir droši nofiksējami, nodrošinot netraucētu piekļuvi aizmugurējiem sēdekļiem.

TREŠĀ SĒDEKĻU RINDA.

Papildaprīkojumā pieejamie nolokāmie trešās rindas sēdekļi ar vietu diviem papildu pasažieriem paplašina BMW 2. sērijas Gran Tourer pieejamo telpu. Šos sēdekļus neizmantojot var noliekt grīdā, tādējādi radot līdzenu iekraušanas virsmu, vēl vairāk uzlabojot salona pielāgojamību.

 • Vieta septiņiem cilvēkiem

  Lieli vai mazi, abi pasažieri trešajā sēdekļu rindā izbauda komfortu. Pateicoties augstajai jumta līnijai, pieaugušajiem ir gana daudz vietas galvai un kājām, savukārt gados jaunākiem pasažieriem tiek nodrošināta optimāla drošība – trešās rindas sēdekļi ir apstiprināti bērnu krēsliņu izvietošanai. Un pietiek vietas arī jūsu bagāžai: pat izmantojot trešo sēdekļu rindu, paliek 145 litru bagāžas nodalījums.

 • Komforts

  BMW 2. sērijas Gran Tourer trešajā sēdekļu rindā dominē miers un atpūta. Ar diviem krūzīšu turētājiem un bagāžas nodalījumu īpašā viduskonsole nodrošina augstu komforta līmeni. Vēl vairāk glabāšanas iespēju piedāvā glabāšanas nodalījumi ar tīkliem uz sānu paneļiem. Pasažieriem griestu apdarē ir arī savi gaismas avoti (apvienojumā ar papildaprīkojuma apgaismes pakotni).

 • Easy Entry funkcija

  Otrās rindas sēdekļiem ir noliecama atzveltne, ko ar Easy Entry sistēmu var noliekt uz priekšu, lai pasažieri ērti iekāptu. Aizmugurējām durvīm ir liels, ērts slieksnis.

BAGĀŽAS NODALĪJUMS.

BMW 2. sērijas Gran Tourer plaši atveramās bagāžas nodalījuma durvis, kam papildaprīkojumā pieejama bezkontakta atvēršanas un aizvēršanas funkcija, ļauj uz līdzenās bagāžas nodalījuma grīdas novietot pat vislielākos priekšmetus.

 • Bagāžas nodalījuma tilpums

  Pateicoties pielāgojamajam aizmugures sēdeklim, ko iespējams noliekt proporcijā 40:20:40, un pasažiera sēdeklim ar noliecamu atzveltni (papildaprīkojums), vietu bagāžai var iespaidīgi paplašināt uz salona rēķina. Atkarībā no sēdekļu izvietojuma kopējais tilpums ir no 645 līdz 1905 litriem.

 • Salokāma bagāžas nodalījuma grīda

  Telpa zem bagāžas nodalījuma piedāvā vēl aptuveni 80 litrus plašu glabāšanas vietu. Ar pāris vienkāršām roku kustībām iespējams atvērt salokāmo bagāžas nodalījuma grīdu, lai piekļūtu šai telpai.